Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ahmet Tolga ve Tolgay sakatl?klar? sebebiyle oyundan ??kt?lar.
    Verdi?in istatistikler "korkak - cesur" tan?m? yapm?yor. Top kimde kalm?? onu g?steriyor. O istatistikte FB bizim 2 kat?m?z pozisyona girmi? ?rne?in ama Emenike'nin ve Topal'?n pozisyonlar? hari? ben "lan ucuz y?rtt?k" diyece?imiz bir pozisyona g?rmedim. Zaten i?ine bakt???nda da kornerde d??ar? vurulan kafalar filan var o pozisyonlarda...((5 tane)

Korkak tak?m?n stoperi 90+1 de gol ataca??m diye ileri ??kmaz.
    Ben muhtemelen ba?ka bir ma? izledim diye d???n?yorum. Benim izledi?im ma?ta ortada olan oyun ?zellikle 50. dakikadan sonra oyun ciddi bize d?nd? ve tehlikeli olmaya ba?lad?k. O sayd???n pozisyonlar?n haricinde Sosa'n?n alt?pastan vuramad??? bir Ba pas? var. Yine bombo? pozisyonda Sosa'n?n T?re'ye atamad???, Volkan'?n kesti?i bir top var.
    Ben ma?? "ha koyduk ha koyaca??z" diye izlerken biz ka??rd?k?a ka??rd?k.
    Senin g?r???ne g?re o ara iyi giden, bask? yapan tak?ma etki etmek gerekirmi?, bir orta saha daha ??kar?p Pektemek'i almal?yd?k belki. Ben o dakikadan sonraki bask?y? orta sahay? nihayet ele ge?irdi?imiz i?in diye d???nm??t?m ama sende durum farkl?ym??...
    kardes sen ma??n 60ile 80. dakikalar?n? seyretmi?ssin. ilk 45 dakika tek sut var oda ota sahadan sacma bir plase.

tamam bilic iyidir ho?tur ama korkakt?r. bunu nkabul etmek bukadarm? zor.

bu ak?amki fenere balkes bile bizden fazla pozisyon bulurdu emin ol. bizim en k?t? 30dan sonra feneri bo?mam?z. top g?stermememiz laz?md?. bilmem anlatabildimmi?
    hay?rd?r, Fener nerelerdeymi??
    s?rekli fener yoktu filan deniyor da merak ettim.
    yoksa tatile mi ??km?? fener?
    2 g?n ?nce son 16 y? fener mi oynam???
    tebrik ederim, bir Be?ikta? teknik direkt?r?ne korkak diyen 175.000 ci ki?isin.
    Denizli korkakt?, Ertu?rul korkakt?, Samet Aybaba korkakt?, Carvalhal korkakt?, Havut?u zaten korkakl???n kitab?n? yazm??t?. Yan?lm?yorsam bir tek Schuster'e korkak denmemi?ti. Ge? kalmayal?m, hala eli kolu tutuyorken onu da tekrar getirelim, iade-i itibar yapal?m, adet yerini bulsun. Luce zaman?nda forum var m?yd? bilmiyorum ama sonras?nda onun i?in de "korkakt?" yaz?ld???na ?ahidim...
    En son Aybaba i?in "korka??n teki, Bili? gelsin bak bize nas?l top oynat?r" yaz?ld???nda ben yine buradayd?m, sorun hocada, cesarette de?il diye k???m? y?rt?yordum.

Cesaret tan?m?n? da merak etmiyor de?ilim, "?ekerim emaneti, skerim adaleti" yap?p sahaya m? atlamal?.
    Kendi evinde 3 defansif orta saha ile ba?lam?? bir tak?ma 6 forvet mi ba?lasayd??
    S?rekli Akhisar ma??ndan dem vuruluyor (sen bal?kesir demi?sin ama do?rusu akhisar). Akhisar'?n ne bask? yedi?ini, 5-6 l?k olmaktan nas?l y?rtt???n? yine bizim forumdan T?rk Futbolu ba?l???ndan okuyabilirsin.
    Ama pardon, FB bu hafta tatildeymi?, 3-4-5 pozisyon yetmez, 20 pozisyona girmeliydik, do?rudur...

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sana biraz kz?g?n?m ama arkanday?m hocam. Yanl??lar?n olabilir amenna. Ama bug?n kaybedilen ma?ta en az su?lu olan sensin. Tek hatan Demba Ba'y? oyunda tutman. Ho? ??karsan kimi alacan? Be?ikta? i?in bi ana avrat k?f?r yemedi?in kalm??t? o da oldu. Ama gel g?r ki sana k?fredenler oyunda tutularak m?kafatland?r?l?yor.

?ampiyon olaca??z !!!
      Allah a?k?na Muhammed, sadece k?rg?n m?s?n? Rakibin oyuncular? sakat, ortal?k kar??m?? oyuncusu yuhalan?yor, hala temkinli oyun, beraberli?e yatma sevdas?...

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Verdi?in istatistikler "korkak - cesur" tan?m? yapm?yor. Top kimde kalm?? onu g?steriyor. O istatistikte FB bizim 2 kat?m?z pozisyona girmi? ?rne?in ama Emenike'nin ve Topal'?n pozisyonlar? hari? ben "lan ucuz y?rtt?k" diyece?imiz bir pozisyona g?rmedim. Zaten i?ine bakt???nda da kornerde d??ar? vurulan kafalar filan var o pozisyonlarda...((5 tane)

Ben muhtemelen ba?ka bir ma? izledim diye d???n?yorum. Benim izledi?im ma?ta ortada olan oyun ?zellikle 50. dakikadan sonra oyun ciddi bize d?nd? ve tehlikeli olmaya ba?lad?k. O sayd???n pozisyonlar?n haricinde Sosa'n?n alt?pastan vuramad??? bir Ba pas? var. Yine bombo? pozisyonda Sosa'n?n T?re'ye atamad???, Volkan'?n kesti?i bir top var.
        Senin g?r???ne g?re o ara iyi giden, bask? yapan tak?ma etki etmek gerekirmi?, bir orta saha daha ??kar?p Pektemek'i almal?yd?k belki. Ben o dakikadan sonraki bask?y? orta sahay? nihayet ele ge?irdi?imiz i?in diye d???nm??t?m ama sende durum farkl?ym??...
        kardes sen ma??n 60ile 80. dakikalar?n? seyretmi?ssin. ilk 45 dakika tek sut var oda ota sahadan sacma bir plase.

bu ak?amki fenere balkes bile bizden fazla pozisyon bulurdu emin ol. bizim en k?t? 30dan sonra feneri bo?mam?z. top g?stermememiz laz?md?. bilmem anlatabildimmi?
        Denizli korkakt?, Ertu?rul korkakt?, Samet Aybaba korkakt?, Carvalhal korkakt?, Havut?u zaten korkakl???n kitab?n? yazm??t?. Yan?lm?yorsam bir tek Schuster'e korkak denmemi?ti. Ge? kalmayal?m, hala eli kolu tutuyorken onu da tekrar getirelim, iade-i itibar yapal?m, adet yerini bulsun. Luce zaman?nda forum var m?yd? bilmiyorum ama sonras?nda onun i?in de "korkakt?" yaz?ld???na ?ahidim...
        En son Aybaba i?in "korka??n teki, Bili? gelsin bak bize nas?l top oynat?r" yaz?ld???nda ben yine buradayd?m, sorun hocada, cesarette de?il diye k???m? y?rt?yordum.

Cesaret tan?m?n? da merak etmiyor de?ilim, "?ekerim emaneti, skerim adaleti" yap?p sahaya m? atlamal?.
        Kendi evinde 3 defansif orta saha ile ba?lam?? bir tak?ma 6 forvet mi ba?lasayd??
        S?rekli Akhisar ma??ndan dem vuruluyor (sen bal?kesir demi?sin ama do?rusu akhisar). Akhisar'?n ne bask? yedi?ini, 5-6 l?k olmaktan nas?l y?rtt???n? yine bizim forumdan T?rk Futbolu ba?l???ndan okuyabilirsin.
        Ama pardon, FB bu hafta tatildeymi?, 3-4-5 pozisyon yetmez, 20 pozisyona girmeliydik, do?rudur...
        ?lk 45 dakika da pozisyon yok diyen ki?i, o ilk 45 dakika da fb'nin 2 oyuncusunun da at?lmas? gerekti?ini niye s?ylemiyor acaba?

Yorum Yap

?stikrar diyenlere ?ampiyon yapsa bile g?nderilmeli diyorum.
          Bana g?re hoca de?ildir kupay? getirmesi g?r???m? etkilemez.
          ?yi insan olabilir teknik direkt?rl??? zay?ft?r, kapasitesi s?n?rl?d?r.
          Kimsenin geli?imini bekleyemeyiz, kaybedecek senelerimiz sabr?m?z kalmad?.
          Hatalar?ndan ders almayan, s?rekli tekrar eden birisiyle bu i? olmaz.

Yorum Yap

Teknik direkt?rler konusunda genelde forum ikiye b?l?n?yor. Ne olursa olsun destek verenler, s?rekli ayn? hatalar? tekrarlad???nda ba?ar?s?z bulanlar. Son d?nemlerde bize gelip ba?ar?s?z olan hocalara bakal?m. Schuster,Carvalhal,Tayfur,Samet. Bu adamlar bizden sonra ne yapm??, hangi tak?m? ?al??t?r?p ba?ar?l? olmu??. Hani soruyorsunuz ya hepsi mi hatal?yd? diye. Cevap evet. ??nk? hi?bir tak?m bu hocalarla ba?ar?l? olamam?? baz?lar?na teklif dahi gitmemi?. Biz hoca se?meyi bilmiyoruz, ve sabredilmesini istiyoruz. Bak Gs'ye biraz homurdanmalar ba?lay?nca yanl?? tercihlerini kap? d??ar? ediyorlar.

Yorum Yap

Biz Batuhan, Higuain, Serdar Kurtulu?, Runje, Ali Tando?an falan bunlarla Kad?k?y'de elimizden ka??r?yorduk feneri. Bariz gol?m?z say?lmam??t? o malum ma?ta da.. Bili? bu ak?am yenseydi olay olmayacakt? anlatmaya ?al??t???m?z bu bizim. Bir arkada? ne g?zel yazm??, girdi?imiz 3 pozisyondan biri gol olsayd? geriye yaslanacakt?k diye. Bunu inkar edecek ki?i var m? Allah a?k?na.. Ben de diyorum ki o pozisyonlardan ilki gol olsayd? di?er ikisine giremezdik bile. Gol yedikten sonra 5 dk. boyunca topu g?remedik bir de bunu da atlamayal?m.

Yahu ben Bili? olsam bakar?m ge?mi?e.. 6/0 ?ekmi?im derbilerde.. Son uefa turu tam bir fiyasko. Elimde sadece lig kalm??. Ne yapar ne eder o derbiyi al?r?m. Al?r?m ve ligde bir rakibimi saf d??? b?rak?r?m. gs derbisine de g?zda?? veririm. gsnin yenemedi?i tak?m? yenmi? olarak gideceksin sonu?ta arenaya. Bu ma? sadece puan ma?? de?il e?ik ma??yd?. Ge?en sene atlayamad???m?z e?i?i yine atlayamad?k.

Son y?llarda ilk defa Ba gibi golc? gelmi?, ben hayran? olmasam da T?re gibi bi silah?n var. Tolgay var Atiba var Sosa var. Bu tak?m daha iyi oynar oynad? da...

Yorum Yap

Bu tak?m?n ba??na sergen yal??n gelecek. Bilic e de bizim okulun bandosunda bir i? ayarlar?z

Yorum Yap

Bu futbol ?yle bir oyunki Demba ba'nin pasinda Sosa altipastan gol? atsa ve ya Demba Ba kar?i kar??ya golunu atsa ?uan ?m?r boyu bizle kal Bilic derdik. Kadik?yun babas? Demba Ba derdik.

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sana biraz kz?g?n?m ama arkanday?m hocam. Yanl??lar?n olabilir amenna. Ama bug?n kaybedilen ma?ta en az su?lu olan sensin. Tek hatan Demba Ba'y? oyunda tutman. Ho? ??karsan kimi alacan? Be?ikta? i?in bi ana avrat k?f?r yemedi?in kalm??t? o da oldu. Ama gel g?r ki sana k?fredenler oyunda tutularak m?kafatland?r?l?yor.

?ampiyon olaca??z !!!
                    Allah a?k?na Muhammed, sadece k?rg?n m?s?n? Rakibin oyuncular? sakat, ortal?k kar??m?? oyuncusu yuhalan?yor, hala temkinli oyun, beraberli?e yatma sevdas?...

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                    Mehmet abi o rakibimin oyuncusunun at?lmas? gerekiyordu ama. Bilic mi ats?n oyundan? Ya bu adam bir kere konu?tu 3 ma? ceza ald?. Ana avrat k?f?r etti Emre bu adama, kart g?rmedi.
                    Ne diye ele?tiriyoruz bu adam?? 1'i gol olan 3 pozisyonlar? var diye mi? Stad? yok. Elindeki kadro rakiplerine g?re ?ok ?ok d???k. 3 g?n ?nce ma? yapm?? ki 2015'ten beridir sadece 2 hafta, hafta aras? dinlendi bu tak?m. Bilic ne yaps?n?

Yorum Yap

evet ne fener vard? sahada Okan?

-iki kalearkas? bo? sf?ra yak?n destek
                      -g?khan son anda sakat kadro d???
                      -emenike olay? ve tr?b?nledeki gerginlik
                      -meirelesin sakatlan?p c?kmas?
                      -kuyt ?n sakatlan?p c?kmas? ki bu son zaruri de?i?iklik 50 li dakikalarda

sen ne yapt?n bizim gibi izledin kenarda. hadi tolga zorunlu de?i?ti ki onuda oynatmas?na bi anlam veremedim. 2 oyuncu de?i?iklik hakk?n var. ve sen oyuncu de?i?tirmeyi gec sahadaki oyuncular?na ileri c?kmay?n tac? autu gec at?n talimat? veriyorsun. bu korkakl?k de?ildirde nedir?

ben samet hoca ya denizli hocaya korkak demedim.hatta bana kal?rsa samet hoca son y?llarda tak?ma en iyi h?cum oynatan hocad?r.

i?in ?z? sen istedi?in kada savun ama bilic resmen beraberli?e c?km?? ve bu benim ve bir cok besikta?l?n?n g?z?nde bu ak?amki ortama bakarak korkakl?kt?r.

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu futbol ?yle bir oyunki Demba ba'nin pasinda Sosa altipastan gol? atsa ve ya Demba Ba kar?i kar??ya golunu atsa ?uan ?m?r boyu bizle kal Bilic derdik. Kadik?yun babas? Demba Ba derdik.

Yan?l?yorsun bug?n kazansakta Bilic ele?tirilecekti. Ha dozaj daha d???k olurdu belki ama ele?tiri olurdu.

Brugge ve Fb ma?lar?n? kendi eliyle vermi? bir hocadan bahsediyoruz. Ben anlam?yorum adam ma?? senin benim gibi izliyor sadece ma?? izlerken ben kendimi yiyorum hoca sakin sakin izliyor ne g?zel.

Yorum Yap

Muhammed bir hoca topun a?z?na geldi mi art?k a?z?yla ku? tutsa bir ?ey farketmez. Brugge ma?? sonras? yazd?m, ?imdi sakin gibi g?r?nenler FB ma??n? bekliyor diye, bug?n ??kt? ortaya.
                          7 tane derbi istatisti?i verilmi?; bir tanesinde Be?ikta? lehine gol, penalt?, k?rm?z? ile sonu?lana bir tek hata yap?lm?? m??
                          Penalt?lar?n verilmemi?, ucuz k?rm?z?lar alm??s?n, 6. hakemin k???n? at at diye y?rtt??? adamlar at?lmam??, bug?n olanlar? ben hatadan bile saym?yorum, neler g?rd?m.
                          D?r?st konu?ay?m, biz ma?? 11 ki?i tamaml?yorsak hakem ne yaparsa yaps?n, hatadan saym?yorum.
                          Ama bunlar ?nemli de?il.
                          Bili? de peygamber de?il.
                          Stads?z, k?s?tl? b?t?eyle, k?s?tla destekle bir ?eyler ba?armaya ?al???yor.
                          Kuralar ?ekilmeden "Liverpool gelsin Liverpool" cesaretini verdiren de o.
                          ?lk ma?ta 0-1 lik dezavantaj? ?eviren de o.
                          ?ok bir ?ey istemiyorum. Sezon sonuna kadar bekle, sonra git kimi istiyorsan yap protestonu, getirsinler.
                          Ma? sonucuna bakt???nda "hatal?" diyebilirsin. Normaldir.
                          Dedi?im gibi ya ?ok b?y?k tesad?f, bize gelen her teknik adam korkak, t?rsak, bilgisiz, inat??, ?urada hal? saha kariyerinden ?te gidememi? bizler kadar okuyam?yor oyunu ve cahil ya da bizde bir sorun var...
                          Art?k hangisi daha mant?kl? geliyorsa onu savunsun isteyen...

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Peki Emenike atsaydi ilk dakikalarda? 😉

Yorum Yap

Konu?ulmayan hep atlanan bir isim daha var veli.

Bu arkada? hep b?yle kafas? kopar?lm?? tavuk gibi sa?dan sola ko?turup durmaktan ba?ka bir ?ey yapmayacak m? b?t?n derbilerde

kar??s?nda kaliteli ayaklar? g?r?nce ?a??r?yor tabi. Hayat?nda kafas?n? kald?r?p da uzun top atabilmi?li?i varm?d?r acaba ?ok merak ediyorum.

O da Komutand? de?il mi unutmu?um ?? ma?ta egemen denen sakall?y? efsane yapan b?y?k Be?ikta? taraftar?n?n asla kar?? ??kamayaca?? oyunculardan biri

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hep destekledimbeyvallah hoca da artik gercekleri konusalim.
                                2 senedeki Hangi basarisidir bilici dokunulmaz kilan samet'e carvalhal'e gore ?
                                Biraz daha karizma. Uefada da son 16'ya kald?, ?ngiliz tak?mlar?na ezdirmedi bizi. He birde stad? yok.
                                Carvalhal'de kaldi son 16ya
                                Onun basinda yonetici yoktu tayfurun maketiyle poz bile verdirdiler. Ligde yine 3.oldu.

Samete burda denmedik laf kalmadi onla ligdeki son derbi galibiyetimizi gorduk
                                Onlada yine 3.olduk.
                                Hayir 2 senedir bunlardan farkli bilic ne yapti ?
                                Sana degil abi sorum bu arada senin ironini gordum )

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X