Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

biz burda derbi galibiyetinden bahsediyoruz tak?m derbilerde gol atmay? beceremiyor,ulan ??ld?rtt?n?z insan?,bu kadar korkulur mu bu kadar t?rs?l?r m?,neyinden korkuyosun,kar??nda rakip yok biraz oynasan madara edeceksin senin yatan top?un yerden kalkm?yor,sol bekin ta? kullan?rken zaman ge?irmekten kart yiyor,kendinize gelin beyler bu tak?m BE??KTA? ulan,anadolu tak?mlar? fenere gs'ye bu kadar ezilmiyor lan..!!!

Yorum Yap

4 puan ?nde de?il 4 puan geride olsak yine tak?m? sahaya beraberli?e ??kartacak bir hocad?r bili?. Maalesef bu vizyonsuzlukla ?ampiyonluk falan hayal.

Yorum Yap

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        biz burda derbi galibiyetinden bahsediyoruz tak?m derbilerde gol atmay? beceremiyor,ulan ??ld?rtt?n?z insan?,bu kadar korkulur mu bu kadar t?rs?l?r m?,neyinden korkuyosun,kar??nda rakip yok biraz oynasan madara edeceksin senin yatan top?un yerden kalkm?yor,sol bekin ta? kullan?rken zaman ge?irmekten kart yiyor,kendinize gelin beyler bu tak?m BE??KTA? ulan,anadolu tak?mlar? fenere gs'ye bu kadar ezilmiyor lan..!!!
        Gol? ge?tim adam gibi h?cum yapsak bana yeter. Dandik kontra tak?mlar?n?n en korkak haliyiz.

Yorum Yap

Ya ne yollamas? 9 hafta kalm?? ve ?ampiyonluk adaylardan biriyiz.
          Twitterda GS-fb muhabirlerin yazd?klar?na bak?n herkes yang?na k?r?kle gidiyor, kaosa s?rmek istiyor. Herkes Bilic hatal? yazm??, niye peki?

Yorum Yap

Hocam seni seviyorum. Cidden cok seviyorum . Durusunu karakterini ...
            Bu maci da kaybettin sorun degil. Bekliyodum bu sonucu. 2 sene oldu bizimlesin. Seni en cok savunanlardan biriydi bu kardesin. Ama beni ve benim gibi bir cok taraftari bu aksamdan sonra kaybettin. Su andan sonra senin bu korkak futbolunu izlemek istemiyorum ulan istemiyorum. 8de 8 yapsak bile gotum basim ayri ata ata Kevase stadinda sampiyon dugumunu cozecek maci izlemek istemiyorum ulan. Sene sonu bu takimi sampiyon yap veya yapma artik farkmetmez , hic bir zaman winner bir hoca olamadin ve olamayacaksin. cunku surekli kazanan veya kazanmayi dusunen bir hoca degilsin. Burasi Hirvatistan veya Moskova degil hocammm. Hocam neden korkuyosun ? Bu takimin taraftarindan hic mi feyz almadin. Olmeye gidiyoruz ulan dediginde arkandan kac kisi gelir farkindamisin ?Sana mac icinde defalarca siktir git diyen bir adama mac sonu aciklamalarinda nasil boyle sacma sapan sozler soyluyosun hocam ?? Hocam neyden korkuyosun ? Teknik taktik dizilisine , oyunu okuma eksikligine hic deginmiyorum. Yazik be commandante cidden yazik . Ama yine de seni seviyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Twitterda GS-fb muhabirlerin yazd?klar?na bak?n herkes yang?na k?r?kle gidiyor, kaosa s?rmek istiyor. Herkes Bilic hatal? yazm??, niye peki?
              Kaos'u yaratan yine biz rakip kaostayken faydalanamayan yine biz.

Adamlar?n Kuyt sakatlanm?? ald??? adam Diego o da yetmemi? Meireles sakatlanm?? adam?n ald??? oyuncu Sow. Emenike olay ??karm?? rakip demorolize olmu? bizim hoca ne yapm?? ? Tolgay sakatlanana kadar izlemi? izlemi? izlemi? Tolgay sakatlan?nca Olcay'? alm?? sonra izlemeye devam rahats?zl?k oldu ya arada onu halletmi? Demba Ba'ya 5 top geldi 5 topun 5'ini olumsuz kullanm?? art?k orta sahaya gelmi? oyun a?maya ?al???yor Cenk Tosun hamlesi yapam?yor. Motta vakit ge?irmeden sar? kart yiyor gol? yiyene kadar bekliyor ya berabere bitsin yeter diyor Veli sar? kartl? hadi Demba Ba'y? alma oyundan Veli'yi ??kar Cenk'i al ?ok mu zor rakip zaten bitmi? ileride 5 adam? duruyor defanslar? halla?a d?nm?? sence kim hatal? ?

Yorum Yap

Yok ya ?ok iyi adam... Sosyalist falan, gitar da ?al?yor. ?yi ya iyi, hatta m?mk?nse ?lene kadar s?zle?me imzalans?n.

Abilerim karde?lerim... Biz ?ok duygusal adamlar oldu?umuz i?in kaybettik. Size sorar?m bu adam ile Sergen aras?nda ne fark var? Sergen Y.Vural'da Bilic Mourinho falan m??

Yorum Yap

Hocam ma?tan sonra "Bug?n ger?ekten iyi oynad?k' diye bir a??klama yapt?ysan ?ayet yaz?klar olsun sana. Korkaksin hoca korkak!

Yorum Yap

brugge ma?? s?nras? yazm??t?m
                    h?cum stratejimiz t?re bi?eyler yapar elbet o yapmazsa sosa yapar belki o da olmazsa olcay yapar in?allah
                    bitti gitti al sana koca Be?ikta? ?n h?cum takti?i

Yorum Yap

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Adamlar?n Kuyt sakatlanm?? ald??? adam Diego o da yetmemi? Meireles sakatlanm?? adam?n ald??? oyuncu Sow. Emenike olay ??karm?? rakip demorolize olmu? bizim hoca ne yapm?? ? Tolgay sakatlanana kadar izlemi? izlemi? izlemi? Tolgay sakatlan?nca Olcay'? alm?? sonra izlemeye devam rahats?zl?k oldu ya arada onu halletmi? Demba Ba'ya 5 top geldi 5 topun 5'ini olumsuz kullanm?? art?k orta sahaya gelmi? oyun a?maya ?al???yor Cenk Tosun hamlesi yapam?yor. Motta vakit ge?irmeden sar? kart yiyor gol? yiyene kadar bekliyor ya berabere bitsin yeter diyor Veli sar? kartl? hadi Demba Ba'y? alma oyundan Veli'yi ??kar Cenk'i al ?ok mu zor rakip zaten bitmi? ileride 5 adam? duruyor defanslar? halla?a d?nm?? sence kim hatal? ?
                      Abi senin dediklerinin ?o?unu kat?l?yorum, ama benim demek istedi?im zaten 9 hafta kalm??, gs, fb muhabirleri ?uan bilice sall?yor in?allah gider diyor. Bizi kaosa s?rme pe?indeler. 9 hafta ge?er sezon biter sonra y?netim karar? verir. Sergen mi gelir Ahmet mi ozaman bakar?z. Yani nedir bu kelle koparma sevdas?.?

Yorum Yap

Aslı Burak Ates tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Gol? ge?tim adam gibi h?cum yapsak bana yeter. Dandik kontra tak?mlar?n?n en korkak haliyiz.
                        arkada? yeminle ben b?yle bi?ey g?rmedim.
                        daha ma? ba?lamam?? adamlar?n en b?y?k kozu sa? beki g?khan g?n?l kadrodan ??k?yor.mal topuz 11'e giriyor
                        daha ma??n ba?lar? adamlar?n santraforu taraftarla birbirine giriyor,adam sahalarda g?r?lmeyecek hareketlerle ma?tan ??kmak istiyor,adamlarda ne konsantrasyon ne motivasyon,iyice yerle bir oluyorlar.
                        hemen ard?ndan meireles sakatlan?p ??k?yor.
                        ikinci yar?n?n hemen ba??nda kuyt gibi ?nemli bi oyuncular? daha sakatlan?yor daha o dakikada oyuncu de?i?tirme haklar? bile bitiyor.
                        adamlarda istek arzu co?ku konsantrasyon filan hi? bi?ey yok,ne tak?mda ne trib?nlerinde,hatta trib?nler i?ten i?e bari yenilelim de gs ?ampiyon olmas?n modunda.
                        biraz ?stlerine gitsen neler yapabilece?in bika? pozisyonda belli oluyor.
                        AMA sen ne yap?yorsun,topu al ?evir ?evir ?evir,yatan adam?n yerden kalkm?yor,herkes ezik bi anadolu tak?m? gibi s?rekli zaman ge?irme derdinde. belli ki tek derdin 0-0'a ba?lamak.
                        rakip bile art?k ona raz? g?r?n?rken onu bile beceremiyorsun ve son dakkada gol? yiyip yine bir derbi yine bi h?sran ya?at?yorsun.
                        o zaman kusura bakma burda ?ok ?eyler s?ylerim ama no post yemeyelim.
                        ??ld?rmamak elde de?il...

Yorum Yap

Arsenal'e Tottenham'a gider yaparcas?na top oynatan hocaya noldu var m?d?r bunun mant?kl? a??klamas?.

Noldu yani.

Yorum Yap

tek ?are...

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Yok ya ?ok iyi adam... Sosyalist falan, gitar da ?al?yor. ?yi ya iyi, hatta m?mk?nse ?lene kadar s?zle?me imzalans?n.

Abilerim karde?lerim... Biz ?ok duygusal adamlar oldu?umuz i?in kaybettik. Size sorar?m bu adam ile Sergen aras?nda ne fark var? Sergen Y.Vural'da Bilic Mourinho falan m??
                              Farktan ziyade ; Bu sene tak?m yerinde hi? durmad?. Yurt d???-Lig-Turkiye Kupas? derken evlerinde iki g?n ?st ?ste yatmamis adamlar bunlar tempodan. S?z?n k?sas? Sergen ?imdiye ?oktan s?k?lm?? kacmisti Besiktastan. ☺

Yorum Yap

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi senin dediklerinin ?o?unu kat?l?yorum, ama benim demek istedi?im zaten 9 hafta kalm??, gs, fb muhabirleri ?uan bilice sall?yor in?allah gider diyor. Bizi kaosa s?rme pe?indeler. 9 hafta ge?er sezon biter sonra y?netim karar? verir. Sergen mi gelir Ahmet mi ozaman bakar?z. Yani nedir bu kelle koparma sevdas?.?
                                ??te sorun ?u ki 9 hafta i?inde hoca ?u korkakl?kla ma? filan koparamaz gel g?r ki 1 puan farkla Gs ma??na kadar gittik Gs ma??n? kazanabilece?ine inan?yormusun 7 derbide 0 galibiyeti olan ve hepsinde korkakl?kla kaybetmi? bir hocan?n ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X