Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beraberlik i?in oynarsak bu sonu? ka??n?lmazd?, nolur bir kere derbi kazan o da Gs ma?? olsun bari

Yorum Yap

hocam kilit ma?larda bu tak?ma hep el freni oluyorsun. Fenerbah?e'yi bug?n yenemiyorsan bir daha ne zaman yeneceksin?

Yorum Yap

Genel olarak, uzun vadede Besiktas iyi yolda. istikar icin Bilice ve yonetime destek sart.

Ancak goz gore gore yapilan hatalar da yok degil.

Bilic gereksiz inat ediyor. Aslen defans olmayan birini surekli orda kullaniyor ki o da surekli -normal olarak- hata yapiyor.
        Her buyuk macta sapkadan tavsan cikarmaya calisiyor? neden? Cunku takimina guvenmiyor. Hermac nasil cikarsa oyle ciksa ekstra birseyler yapmasa bu kadar buyuk mac kaybetmezdik.

Oyunculari surekli farkli yerlerde kullaniyor. ornegin olcak tore. tamam bi macta 15 dakika dinlendirisin farkli bolgeye koyarsin ama surekli farkli bolgede oynatmaya calismak takima zarar veriyor.
        Tolgadda da gereksiz israr etti gorduk yine sakatlandi.

Necip bu takimda ilk 11 baslayamaz bu net. Bir de sen takimin en onemli bolgesinde oynatirsan iki mac iyi oynasa ucuncude mutlaka yakar seni. daha kac defa yakacak anlamadim.
        Yonetimden birileri Bilicin dikkatini fena cekmeli. tore, sosa ve ba ya da ekstra terapi gerekli.
        veli son iki macta hic oynamadi sanki hayalet gibi, bilic korkak olmasa onu her iki macta daha iilk yarida oyundan almasi gerekirdi.
        Bir tek tolgay vardi o da sakatlandi.

neyse, fazla dagilmadan takimi desteklemek sart. Bilicle de kim konusacaksa konussun aslanim kuru inat yigit oldurur desin.

Ben demistim, basari icin defansin gobegi onemli, devre arasi birinci sinif tecrubeli bi defans alacaktik simdi kac puan farkla liderdik. brugge de elenmezdik.
        Umarim simdiden oraya birini bakiyorlardir.
        Bir de olcayi yedege atacak tecrubeli, o kanattan da yardiracak adam lazim.

Neyse bu hafta cok uzulduk ama toparlanmak lazim.

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Arkada? nas?l bir kader bu ya..

carvalhal samet bili? hepsi bir ?ncekini ?zletiyor arkada?....
          Cunku bir onceki Schuster'di.

Kazansa da kaybetse de Besiktas'i Besiktas gibi oynatan son teknik adam.
          Ne Schuster'i Allah A?k?na. Anadolu tak?m?na dahi say?s?z pozisyon veren sistemiyle mi Schuster ? Nerededir ?imdi bu dahi ? ?enol G?ne? olsa ?u tak?m?n ba??nda b?y?k farkla liderdik.

Yorum Yap

helva gibi tak?m, helva gibi atmosfer bulmu?sun ?u ma?? alam?yorsan Be?ikta?'ta i?in yok.

Yorum Yap

Besiktas kimseden korkmaz hocam.. sen de korkma.. sen kendin inanmiyorsun ki derbi kazanabilecegine.. takim ne yapsin?

Yorum Yap

Yenildi?i i?in yeteri kadar ele?tiririmde , bilicin yerinde olsam bu aksam yonet?me rest ?ekerim. Ya bana kufur eden e.belezoglu ile ilgili a??klama yap?n Yada ben istifam? veriyorum desin.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ba?aran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  helva gibi tak?m, helva gibi atmosfer bulmu?sun ?u ma?? alam?yorsan Be?ikta?'ta i?in yok.
                  Aynen ?yle..
                  Oyuncu de?i?iklik haklar? yok emre ... Y?r?yor bzm hocam?z
                  Elinde kerim var bekliyor..cenk var bekliyor
                  Ama? 1 puan onun i?in

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hala schuster diyorsunuz, futbol kulubu degil komedi dukkani gibiyiz...
                    Bilcinde schusterinde samet ve carvalhal den bi farki yok...

Yorum Yap

Hocam, bir derbide de gol atal?m be! Ha bir de, Emre ?erefsizi sana 2 ma?t?r hakaret ediyor; ama pasif kal?yorsun. Elin B?lent Korkmaz'? bile ayn? s?zden ?t?r? G?khan T?re'yi oyundan att?rabiliyor. Sen niye bu kadar pasif kal?yorsun Allah a?k?na ya?!

Yorum Yap

Bug?ne kadar Slaven Bili?'i savunmak ad?na ?zel hayat?mda veya forumda kalbini k?rd???m kimse olduysa ?z?r dilerim

Yorum Yap

Son 10 y?l?n en iyi h?c?m hatt?na sahip tak?m derbilerde gol atam?yor ise b?rak hoca anlatma bize hikaye.

Yorum Yap

Kimin ah?n? ald?k bilmiyorum ama kim gelirse gelsin diki? tutturam?yor

Yorum Yap

Ya ben senin kadar kimseyi sevmedim. Hayat g?r???nle, ideolojinle, hareketlerinle en ?ok seni yak??t?rd?m Be?ikta?'?m?n ba??na. Her ele?tirene kar?? iki senedir seni savundum hocam. Ama Be?ikta? bu korkak oyunu haketmiyo. Biz bu basiretsiz, beraberli?i ba?ar? sayan, beraberli?e oynayan ve derbi kazanamayan oyunu haketmiyoruz. Biz en ?ok Be?ikta?'? seviyoruz ve ?z?lerek s?yl?yorum ki sen bunu hala idrak edemedin. Ya bu saatten sonra ilk d?nemki gibi ?s?ran, ?nde basan futbolu oynat?rs?n ya da gidersin. ?n?allah bu sene ?ampiyon olaca??z ve sen de yeni stad?m?zda bizimle olursun. Korkma l?tfen korkma. En b?y?k Be?ikta?!

Yorum Yap

mental olarak hoca ??kt? art?k zaten belli ediyordu kendini sezon ba??ndaki o performans? yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X