Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sezon sonunda bize ?u besteyi s?ylettirme hocam, n'olursun!
    Ne zaman ?ampiyonluk diye ba??rsak,
    Kursa??m?zda kal?yor,
    S?ylesene bize hoca,
    Btak?m niye oynam?yor.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hatalardan ders alacakt?r.

?stikrar da fayda var. Gitmesini de?il yanl??lar?n? konu?mal?y?z.

Yorum Yap

A??k?as? yeni sezona da Bilic'le girme taraftar?y?m. Bu sezon sonu?lar ne olursa olsun.

Ama realiteye bakacak olursak, 2 derbidem 0 galibiyet ve olas? kupas?z kapat?l?rsa sezon, Bilic gider.

Yorum Yap

Hocam tak?m? aya?a kald?r...

Yorum Yap

Geldi?inde kar??yd?m hocaya rusya maceras?nda y?ksek b?t?eye ra?men l.moskovay? 8. yap???, oynatt??? defansif sistemi bildi?im i?in s?cak bakmad?m.
            ?lk sezonunda kadro de?eri olarak 3. s?rada olan tak?mla 3. bitirdi ligi, tr kupas?ndan erken elendik, avrupada yoktuk devam edemedik ceza y?z?nden.
            Ligte elimizde olan 2. li?i konya ma??nda eliyle ikram etti. Be?ikta? ?ampiyonlar ligine direk kat?lamad?, gelecek paradan etti. Gruplara kat?lan her tak?ma 8.600.000? verilir. Yakla??k 24 milyon TL kaybettik.
            Bu sene hocan?n oynatt??? topu, sistemini, oyuna m?dahalesini, oyuncu de?i?ikliklerini, antreman program?n?, kamp anlay???n? do?ru bulmuyorum, yeterli g?rm?yorum.
            Sezon sonu ?ampiyon yapsa bile g?nderilmeli, yeni sezona bilicle ba?lamamal?y?z. Ma? sonu?lar? kazan?p kaybetmemiz g?r???m? de?i?tirmez.

Yorum Yap

Aslı Murat Adik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Geldi?inde kar??yd?m hocaya rusya maceras?nda y?ksek b?t?eye ra?men l.moskovay? 8. yap???, oynatt??? defansif sistemi bildi?im i?in s?cak bakmad?m.
              ?lk sezonunda kadro de?eri olarak 3. s?rada olan tak?mla 3. bitirdi ligi, tr kupas?ndan erken elendik, avrupada yoktuk devam edemedik ceza y?z?nden.
              Ligte elimizde olan 2. li?i konya ma??nda eliyle ikram etti. Be?ikta? ?ampiyonlar ligine direk kat?lamad?, gelecek paradan etti. Gruplara kat?lan her tak?ma 8.600.000? verilir. Yakla??k 24 milyon TL kaybettik.
              Bu sene hocan?n oynatt??? topu, sistemini, oyuna m?dahalesini, oyuncu de?i?ikliklerini, antreman program?n?, kamp anlay???n? do?ru bulmuyorum, yeterli g?rm?yorum.
              Sezon sonu ?ampiyon yapsa bile g?nderilmeli, yeni sezona bilicle ba?lamamal?y?z. Ma? sonu?lar? kazan?p kaybetmemiz g?r???m? de?i?tirmez.
              Hocalar hakk?nda ?urayla anla?t? haberleri , ba?kanlardan devam edece?iz s?ylemleri geldi?i her d?nemde tdler kesin ayr?l?r. B?y?k ihtimalle Bilic'in son senesiydi gibi g?r?n?yor.

Yorum Yap

Necibi fb ma??nda nerde olursa olsun oynat?rsa,bindi?i son dal?da kopar?r.

Yorum Yap

Hoca Mancini gibi sezon sonu y?netimle konu?mal?. Beklenti bu ama tak?m da, ihtiya? da bu demeli. Y?netim gs y?netimi gibi param yok derse elveda demeli. Futbolun f sinden anlamayan insanlar?n TD oldu?u ?lkeden vicdan?n oldu?u bir ?lkeye gitmeli.

Biz de en son 2007 de fb yle yar???n i?inde oldu?umuz gibi 8 y?l sonra daha ?nce ?ampiyonluk yakalm?? bir tak?mla ?ampiyonluk m?cadelesine girmek i?in, en son luce d?neminde oldu?u gibi 12 y?l sonra avrupada en iyi puan?n topland??? ikinci sezonu tekrar beklemek i?in sergengillere, aybabagillere yelken a?al?m.

Bize bu m?stehak ??nk?.

Yorum Yap

Hi?bir?eyin garantisi yok maalesef. Bir se?im yapars?n, i?e yararsa do?rudur, yaramazsa yanl??. Bu kadar basit. Asl?nda her se?im de?il ?neri dahi yarar sa?lamad?k?a yanl??t?r. Bili? Atiba'y? oyuna alsayd?, turun gelece?i kesin miydi? Hay?r. Gelebilir miydi? Evet. Bunu kesin olarak hi?bir zaman bilemeyece?iz maalesef. Sonu?ta aylard?r korkak futbolla su?lanan bir Bili? var ortada. Atiba hamlesi olumsuz bir sonu?ta yine ele?tirilecekti maalesef. Gelgelelim. Tekrar s?yl?yorum. Hi?bir?eyin garantisi yok. Benim hala umudum var. Bili?'le devam edilmesini umuyorum. Yerine kim gelecek ki. Hi?bir?eyin garantisi yokken, en az?ndan umudumuz hala var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bilic'i severim ama Uefa'da buraya kadar gelmemiz ba?ar? olarak lanse edilmemeli.

Bu sene son 32 turunda Liverpool'u eledi?imiz i?in ?ok anlaml? oldu. Yoksa k?r topal bir kadro ile de bu turlara rahat?a gelinebilir. ?zellikle T?rk tak?mlar? i?in bu turlar ba?ar? say?lmamal?. 130-140 milyon euro civar?nda kadro de?eri olan tak?mlar i?in bu turlara gelmek ?ok da zor de?il. Zaten kupay? kazanan tak?mlar da ayn? b?t?elerle kazan?yor.

Bizim i?in ba?ar? CL gruplar?ndan ??kmak olmal? ilk a?amada. Tabii bunun i?in de CL'ye kat?lmak ?nemli.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Hoca tart??may? bile beceremeyip hemen yerin alternatif olarak birini sunuyoruz
                        Kimmi? kanka yerine sunduklar? alternatif ?ok merak ettim.

Yorum Yap

?ampiyon olamazsak geldi?i g?nden beri 5 kulvarda 0 yapm?? olaca??z. Muhtemelen yollar o zaman ayr?l?r.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bilic'i severim ama Uefa'da buraya kadar gelmemiz ba?ar? olarak lanse edilmemeli.

Bu sene son 32 turunda Liverpool'u eledi?imiz i?in ?ok anlaml? oldu. Yoksa k?r topal bir kadro ile de bu turlara rahat?a gelinebilir. ?zellikle T?rk tak?mlar? i?in bu turlar ba?ar? say?lmamal?. 130-140 milyon euro civar?nda kadro de?eri olan tak?mlar i?in bu turlara gelmek ?ok da zor de?il. Zaten kupay? kazanan tak?mlar da ayn? b?t?elerle kazan?yor.

Bizim i?in ba?ar? CL gruplar?ndan ??kmak olmal? ilk a?amada. Tabii bunun i?in de CL'ye kat?lmak ?nemli.
                            Soylediklerinde hakl?s?n ama ?ahs?m ad?na ben gelinen turdan ?ok oynanan futbolla ba?ar?l? buluyorum tak?m?.Bundan ?nce de buralara geldik,bundan ?nce de b?y?k tak?mlar? yendik ama Schuster donemi hari? boyle futbol oynad???m?z Avrupa maceram?z olmad? bizim.Carvalhal d?neminde de ayn? turda elenmi?tik ama hem oynad???n? futbol hem de rakipler ?ok farkl?yd?.Bragaya kar?? tek forvet Quaresma ??kt? ma?a.Resmen sadece savunma futbolu yaparak Kazand?k o ma??.Ge?mi?te Liverpoolu,Manchester? yendi?imiz ma?larda hep mucizevi galibiyetlerdi.Ama bu sene Feyenord,Arsenal,Tottenham,Liverpool e?le?melerinde bu tak?m gelece?e ait ?ok olumlu sinyaller verdi.Oyle ?ansa galibetler veya mucadeleler de?il bile?inin hakk?yla yendi veya elinden ka??rd?.Liverpool ma??nda staddayd?m,ma? i?inde de defalarca s?yledim bu tak?m bu ak?am elense de kendisini kan?tlad?,yine de ??kar alk?lar?m dedim.?u 4 tak?mla 8 ma? oynay?p ?o?unu da ?ok olumlu ?ekilde ge?mek ?u tecrubesiz ve k?s?tl? kadrosu olan tak?m i?in bence ba?ar?d?r.Bir ?ok olumsuz durumumuzun olmas? da unutulmamal?d?r.

Fakat son donemde tak?m mental olarak bariz ?ekilde d????te.Bu ?ok ma? yapmam?zdan,oyuncu kalitesinden,alternatif oyuncu eksikli?inden,uzun ve ?ok seyahatlerden kaynaklan?yor.Bilicin de hatalar? var.Hatta ayn? hatalar? defalarca tekrarlad?,baz? sorunlara hi? ?ozum uretemedi ama bu kadrodan da daha fazla verim beklemek te ?ok fazla hayalcilik olur.90 dakika 1 tane kafa topuna ??kamayan defans oyuncular? var bu tak?mda.Sonra neden duran toptan gol atam?yoruz diye Bilice k?z?yoruz.Adam sene ba??nda ve devre aras?nda ka? kere s?yledi defans oyuncusu istiyorum diye ama almad?lar.En b?y?k hatas? da bu belki maalesef ?srarc? olam?yor o konuda....

Yorum Yap

Aslı Mustafa Alt?karde? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Hi?bir?eyin garantisi yok maalesef. Bir se?im yapars?n, i?e yararsa do?rudur, yaramazsa yanl??. Bu kadar basit. Asl?nda her se?im de?il ?neri dahi yarar sa?lamad?k?a yanl??t?r. Bili? Atiba'y? oyuna alsayd?, turun gelece?i kesin miydi? Hay?r. Gelebilir miydi? Evet. Bunu kesin olarak hi?bir zaman bilemeyece?iz maalesef. Sonu?ta aylard?r korkak futbolla su?lanan bir Bili? var ortada. Atiba hamlesi olumsuz bir sonu?ta yine ele?tirilecekti maalesef. Gelgelelim. Tekrar s?yl?yorum. Hi?bir?eyin garantisi yok. Benim hala umudum var. Bili?'le devam edilmesini umuyorum. Yerine kim gelecek ki. Hi?bir?eyin garantisi yokken, en az?ndan umudumuz hala var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Aynen kat?l?yorum.Tak?m kaybetti?i i?in her turlu di?er alternatif durumlar neden yap?lmad??? i?in ele?tiriliyor.Tak?m 3 g?n ?nce ayn? taktikle 5 att?,ad?m gibi eminim ma?a tek forvet ??ksayd?k neden ?ift forvet oynatmad?n diye ele?tiler olacakt? ?imdi niye ?ift forvet oynatt?n deniliyor.?lk ma?ta Demba Ba yerine neden Pektemek oynamad? diyenler vard?,Bal?kesir ma??nda da neden Demba Ba ??kt? diye.?imdi de Pektemek oynamas?n diye s?yleniyor.Eminim ?u ma?ta Pektemek yerine Cenk oynasayd? ve yine kaybetsedik 2 ayd?r futbol oynamayan adam?n sahada i?i ne denilirdi.Ayn? ?ekilde haftalard?r kotu oynayan ve ele?tirilen Ersan?n yerine neden Necip oynad? diye soylenildi?i gibi.Atiba daha d?ne kadar s?zle?me yenilemedi,tak?m? satt? bilerek oynam?yor diye ele?tiriliyordu.?imdi Atiba neden yok diye.Ben ger?ekten baz? yorumlara ?a??r?yorum.U.Boral oynas?n bile diyenler var.Dedi?in gibi sonu? kotu olunca ters ihtimaller hep g?ndeme geliyor.O ihtimaller bir sonraki ma? uyguland???nda ve sonu? yine olumsuz oldu?unda bu sefer de neden o ilk oynat?lan kadro oynat?lmad??? i?in ele?tiri oluyor.Futbolun do?as?nda var bu ele?tiriler ama baz?lar?nda maalesef ?ok fazla tutars?zl?k oluyor.

Yorum Yap

Sezon sonunda ?ampiyon olamasak da Bilic ile devam edilmesinden yanay?m. Bakt?k ?n?m?zdeki sezon da olmuyor hoca dahil daha kimsenin diyecek bir ?eyi kalmayacakt?r. Beyler kabul edelimki 5-6 senede ancak bir kere ?ampiyon olabiliyoruz. Bunu de?i?tirmek i?in farkl? bir ?eyler yapmam?z gerekiyor. Bu farkl?l?k da tam olarak istikrar. Daha ?nce s?rekli hoca de?i?tirdik,elimize ne ge?ti? B?y?k hoca da getirsen bu i?in garantisi yok malesef. Zaten mevcut ?artlar alt?nda ?ok daha iyi bir hoca ile anla?abilece?imiz konusunda da pek emin de?ilim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X