Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

"b?y?k tak?m ?ift santrafor oynar" bug?n "neden eski sistem oynam?yorsun?" a d?nm?? ama o eski sistemden de memnun de?ildik ki? Korkak diyorduk, bug?n "korkak" olmad??? i?in ele?tiriyoruz.
    Motta gol? atmasayd? Motta tercihi ele?tirilecekti, o pek ele?tirilmemi? mesela. Yoksa Motta bizim her zaman ki savruk Motta.
    Yani Motta'n?n topu 30 santim sa?a a??lsayd? ?imdi Motta tercihi i?in de ele?tirilecektir.
    T?m gollerini yerden, deparla ve driplingle atm?? bir tak?ma kar?? neden uzun stoper oynatmam?? oldu?unun ele?tirilmesi gibi.

Bili? ma?a ?ok iyi ba?lad?. Duran toplar ve marjinal hatalar hari? pozisyon verecek gibi de de?ildik.
    Yine ?ne ge?me, yine rehavet, yine orta sahada basit top kay?plar?; m?cadeleyi b?rakma.
    Ma?tan ?nce turu ge?ecek skoru bulaca??z ama koruyup koruyamayaca??m?z ??pheli demi?tim.
    Bunun i?in ba?kas?n? su?layacak de?ilim. Bu tak?m 1-0 ?ne ge?ince ma?? 5-0 a getirme direncini g?sterebilseydi sorumlusu Bili? olacakt? - 1-0 ?ne ge?ince verdi?i ma?lar?n sorumlusu da Bili?'tir.
    Ve ne yaz?k ki bu problem kondisyon ve psikoloji ile ilgili.
    Atiba oynam?? Tolgay oynam?? pek fark? yok. Tolgay d?n Atiba'n?n rol?n? gayet de iyi hatta daha da iyi olarak yerine getirdi. Savunmadan top ald?, aya??nda tutup ileri ta??d?, dikine oynad?, top kapt?.
    Ma??n b?y?k k?sm?nda da zaten adamlar?n orta saha ile i?i olmad?. Kendi sahalar?ndan ileri ?i?irdikleri toplarla orta sahay? es ge?tiler.

Brugge d?n (yan?lm?yorsam) piyasa de?erine 9 milyon Euro ekledi. Bizden daha ?ok isteyen ve bu isteklerini hayata ge?irmek i?in daha atlet bir tak?m vard?. De Sutter'i, sonradan giden Oulare'yi filan ge?iyorum 300-400 bin Euro piyasa de?erli Bolingoli'yi mi tercih edersiniz Ba'y? m? (d?n oynanana bakarak).
    Brugge kesinlikle hafife al?n?r bir tak?m de?il. ?yi y?netiliyor ve y?kseli?te. Pek ?o?umuz (Ba?kan?m?z, hocam?z ve oyuncular?m?z da dahil) bu hataya d??t?k. Adamlar da kli?e tabiri ile "saha oynamadan bir bok kazanamayaca??m?z?" g?sterdi.

Oyuncular?m?z?n ve hocam?z?n canlar? sa?olsun.
    Her hata bir f?rsatt?r. Umar?m bu e?le?me hatalar? g?rme f?rsat? vermi?tir (hepimize).

Yorum Yap

Aslı Murat Ersonmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      65 puan toplayan cinconu ge?emeyip Avrupa ligi oynat?p, T?rkiye ??kt???n 6 derbide 1 puan toplay?p, bize Danny'leri, Eneramo'lar? lay?k g?rmene ra?men, hala arkanda olup sana toz kondurmayanlar var ne b?y?ks?n sen hocam.
      Benim anlamad???m konu tak?msal olarak kendin(m)izi neden bu kadar dev aynas?nda g?r?yoruz..
      Gs ve Fb bizden kaliteli kadroya sahipler bunu neden g?rmemezlikten geliyorsunuz..
      Ama kimsenin i?ine gelmiyor ??nk? en kolay yoldur bilip bilmeden ele?tirmek...
      Pazar g?n? bo?u bo?una izleyece?iz derbiyi desene Fb bizden kaliteli kadrosu var ma?ta Kad?k?y de h1 oynasam m? ne diyorsun? Ayr?ca b?t?n forumdan bilip bilmeden buraya yazd???m i?in ?z?r diliyorum.
      Ben ve ba?kas? kime be?ikta??n ma??n? bosuna ?zlemez abi..
      Be?ikta? ismi okunuyorsa orada muhakkak umut vard?r..
      Handikap m? oynars?n?z veya ba?ka bir ?ey mi size kalm??..
      Ama ger?ekler bunlar abi
      Kadro kalitemiz di?er tak?mlara g?re d???k..
      Ele?tiri konusunda tak?m? takip etmeden yap?lan yorumlara y?nelikti..
      Ayr?ca puantaj yap?p ?y? hoca kotu hoca demek de pek sa?l?kl? bir yorum de?il..
      O zaman Lorant gs 6 tane att? ?ok ?y? hoca..

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        "b?y?k tak?m ?ift santrafor oynar" bug?n "neden eski sistem oynam?yorsun?" a d?nm?? ama o eski sistemden de memnun de?ildik ki? Korkak diyorduk, bug?n "korkak" olmad??? i?in ele?tiriyoruz.
        Motta gol? atmasayd? Motta tercihi ele?tirilecekti, o pek ele?tirilmemi? mesela. Yoksa Motta bizim her zaman ki savruk Motta.
        Yani Motta'n?n topu 30 santim sa?a a??lsayd? ?imdi Motta tercihi i?in de ele?tirilecektir.
        T?m gollerini yerden, deparla ve driplingle atm?? bir tak?ma kar?? neden uzun stoper oynatmam?? oldu?unun ele?tirilmesi gibi.

Bili? ma?a ?ok iyi ba?lad?. Duran toplar ve marjinal hatalar hari? pozisyon verecek gibi de de?ildik.
        Yine ?ne ge?me, yine rehavet, yine orta sahada basit top kay?plar?; m?cadeleyi b?rakma.
        Ma?tan ?nce turu ge?ecek skoru bulaca??z ama koruyup koruyamayaca??m?z ??pheli demi?tim.
        Bunun i?in ba?kas?n? su?layacak de?ilim. Bu tak?m 1-0 ?ne ge?ince ma?? 5-0 a getirme direncini g?sterebilseydi sorumlusu Bili? olacakt? - 1-0 ?ne ge?ince verdi?i ma?lar?n sorumlusu da Bili?'tir.
        Ve ne yaz?k ki bu problem kondisyon ve psikoloji ile ilgili.
        Atiba oynam?? Tolgay oynam?? pek fark? yok. Tolgay d?n Atiba'n?n rol?n? gayet de iyi hatta daha da iyi olarak yerine getirdi. Savunmadan top ald?, aya??nda tutup ileri ta??d?, dikine oynad?, top kapt?.
        Ma??n b?y?k k?sm?nda da zaten adamlar?n orta saha ile i?i olmad?. Kendi sahalar?ndan ileri ?i?irdikleri toplarla orta sahay? es ge?tiler.

Brugge d?n (yan?lm?yorsam) piyasa de?erine 9 milyon Euro ekledi. Bizden daha ?ok isteyen ve bu isteklerini hayata ge?irmek i?in daha atlet bir tak?m vard?. De Sutter'i, sonradan giden Oulare'yi filan ge?iyorum 300-400 bin Euro piyasa de?erli Bolingoli'yi mi tercih edersiniz Ba'y? m? (d?n oynanana bakarak).
        Brugge kesinlikle hafife al?n?r bir tak?m de?il. ?yi y?netiliyor ve y?kseli?te. Pek ?o?umuz (Ba?kan?m?z, hocam?z ve oyuncular?m?z da dahil) bu hataya d??t?k. Adamlar da kli?e tabiri ile "saha oynamadan bir bok kazanamayaca??m?z?" g?sterdi.

Oyuncular?m?z?n ve hocam?z?n canlar? sa?olsun.
        Her hata bir f?rsatt?r. Umar?m bu e?le?me hatalar? g?rme f?rsat? vermi?tir (hepimize).
        Abi bir zahmet yapt??? oyuncu de?i?ikliklerinde hocan?n ne d???nd???n? anlatabilir misin? Ben Pektemek-Cenk, Opare-Frei de?i?ikli?ini t?m gece d???nd?m ama anlayamad?m.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          madem cenk sakat oldu?u i?in tolga oynad? deniliyor o zaman sormak istiyorum, sakat cenk'in yedek kl?besinde ne i?i var? ya da tolga iyile?meseydi kalede cenk olmayacak m?yd?? ha oynayabilecekse bu durumlarda cenk'in "sakat" bahanesi sa?ma olmuyor mu?
          Yedek kaleci kim olacakt? abi..
          Paf tak?m?n yedek kalecisi mi?
          G?nen Son ma? idman?na bile kat?lmad?..
          Ayr?ca ?s?n?rken yerelere ucan da cenk deg?l paf tak?m?n kalecisydii

Yorum Yap

65 puan toplayan cinconu ge?emeyip Avrupa ligi oynat?p, T?rkiye ??kt???n 6 derbide 1 puan toplay?p, bize Danny'leri, Eneramo'lar? lay?k g?rmene ra?men, hala arkanda olup sana toz kondurmayanlar var ne b?y?ks?n sen hocam.
            Benim anlamad???m konu tak?msal olarak kendin(m)izi neden bu kadar dev aynas?nda g?r?yoruz..
            Gs ve Fb bizden kaliteli kadroya sahipler bunu neden g?rmemezlikten geliyorsunuz..
            Ama kimsenin i?ine gelmiyor ??nk? en kolay yoldur bilip bilmeden ele?tirmek...
            Pazar g?n? bo?u bo?una izleyece?iz derbiyi desene Fb bizden kaliteli kadrosu var ma?ta Kad?k?y de h1 oynasam m? ne diyorsun? Ayr?ca b?t?n forumdan bilip bilmeden buraya yazd???m i?in ?z?r diliyorum.
            Kadro kalitesinden kas?t nedir bilmiyorum ama Malaga ?okmu kaliteliydi ki Barcelonay? deplasmanda yendi. Yada Bal?kesir ?okmu kaliteliydi bizde de beraberli?i kurtard?k. Sen adamlar?n? kafaca " aslans?n, kaplans?n " diye haz?rlarsan sorun kalmaz. Olay hocada bier 3-4 l?k ma?ta bir fenerin kadrosuna bak?n bir bizim kadroya. Hele gsnin kadrosu kaliteli falan de?il. ??kar Sneijderi g?r bakal?m noluyor. Biz deviz dersek aynaya gerek kalmaz pazar g?n? fenerin akl?n? al?r?z. Yine s?yl?yorum i? Hocada bitiyor.

Yorum Yap

madem cenk sakat oldu?u i?in tolga oynad? deniliyor o zaman sormak istiyorum, sakat cenk'in yedek kl?besinde ne i?i var? ya da tolga iyile?meseydi kalede cenk olmayacak m?yd?? ha oynayabilecekse bu durumlarda cenk'in "sakat" bahanesi sa?ma olmuyor mu?
              niye paf tak?m?n kalecisi oynas?n? g?nay ne g?ne duruyor?
              sen bu adama belki laz?m olacak bir ma?ta bile g?venmeyeceksen ne diye gidip almanyadan ald?n ya.
              onun yerine sakat adam? oynatmak m? daha mant?kl??

ayr?ca ?s?n?rken sahada olan kaleci de cenkti.
              net g?rd?m ??nk? bizim ?s?nd???m?z sahada korner dire?inin oradayd?m ma?ta.

Yorum Yap

Merter Opare-Frei de?i?ikli?i zorunlu de?i?iklikti. Opare sakatland?. Savunman?n ?nemini kaybetti?i dakikalarda Olcay'? sa? beke ?ekip ?ne Frei'yi ald? ki ?ok da anormal de?i?iklik de?il. Ma?? kaybettiren de?i?iklik hi? de?ildi.
                Bence orada sorgulanmas? gereken oyuncular?n kondisyonu ki onu da ele?tirdim son 3-4 Bili? yaz?mda. Olcay bir pozisyonda yan?nda ge?en Brugge'l? oyuncuya tekme atmaya ?al???yor, onu bile tutturam?yor. B?rak yan?nda ko?up bozmay? filan. Bizim en atlet adam?m?z G?khan her driplinge beraberinde 3 ki?i ile ??kt?. (Olcay'? ?rnekledim ama tak?m?n geneli o haldeydi. De Sutter'in Franco'dan geride depara ba?lay?p fark a?mas? gibi...

Pektemek-Tosun de?i?ikli?i de muhtemelen daha etkili bir tek vuru? golc?s? alma plan?yd?. Yine "muhtemelen" oyunun Brugge sahas?na kapaca??n? d???nd?.

Bu iki de?i?iklik anla??lamayabilir, hatal? da olabilir ama cidden o iki de?i?ikli?in mi ma?? kaybettirdi?ini d???n?yorsunuz?
                Att???m?z gol Motta'n?n kariyerinin gol?. Bir tane de Pektemek'in havaya dikti?i bir top var.
                ?lk ma?ta da T?re 4-5 ki?iyi ge?ip att?. Bir tek net pozisyonumuz yok.

Brugge bizim en sevmedi?imiz t?rde tak?m. Atlet. Fizikli. Sert ve s?ratli.
                Liverpool'un bizi en ?ok zorlayan oyuncular?n? d???n?n. Ibe?
                Henderson yan?lm?yorsam 2-3 Ibe de?erinde ama onun yar?s? kadar etkili olabildi mi?
                ?rne?ini de veriyorum bak, 500 bin Euroluk Bolingoli bizi peri?an etmedi mi?

Yorum Yap

niye paf tak?m?n kalecisi oynas?n? g?nay ne g?ne duruyor?
                  sen bu adama belki laz?m olacak bir ma?ta bile g?venmeyeceksen ne diye gidip almanyadan ald?n ya.
                  onun yerine sakat adam? oynatmak m? daha mant?kl??

ayr?ca ?s?n?rken sahada olan kaleci de cenkti.
                  net g?rd?m ??nk? bizim ?s?nd???m?z sahada korner dire?inin oradayd?m ma?ta.
                  Abi G?nay uefa listesinde ismi bildirilmedi..
                  Cenk sadece kosu yapt?
                  Tak?m ?ut ?al?mas? yaparken kalede paf tak?m?n kalecisi vard?..

Yorum Yap

?ncelikle hepimize ge?mi? olsun. ?u an aya?a kalk?p lige konsantre olmam?z gerekiyor. Ancak d?nk? ma?a ait baz? d???ncelerimi payla?mak istiyorum.

?lk Brugge ma??n? izledi?imizde rakibin iyi kondisyonu olan, savunma ve ?n liberolar?n?n birbirine yak?n oynayan, oyun kurma i?ini genellikle 3 numaral? ?n libero simons ?zerinden de sutter' a uzun toplar at?p oyunu kanatlara yayarak yapan, disiplinli ve haddini bilen bir tak?m oldu?unu hep beraber g?rd?k.

D?n Bilic kadroyu ??kard???nda ilk ?a?k?nl???m olabilecek en k?sa kadroyu sahaya s?rm?? olmas?yd?. Rakibin hava toplar?ndaki etkinli?ine ra?men hem savunmam?z hemde orta sahadaki ikilimiz elimizdeki en k?sa oyunculardan kuruluydu. ?kinci ?a?k?nl???m ise kaledeki tolga tercihiydi. Son 1 ayd?r bu tak?m?n kalesinde Cenk g?nen oynuyor ve bu s?re zarf?nda do?rudan kendi hatas?yla yedi?i gol hat?rlam?yorum. Yani k?sacas? az ?ok formda bir kaleciyi bu denli ?nemli ve bir gol yemenin her ?eyi de?i?tirece?i bir ma?ta oynatmay?p, uzun s?redir sakat olan ve sakatl?k ?ncesinde de formsuzlu?u nedeniyle ele?tirilen bir kaleciyi sahaya s?rmenin nedeni ne olabilirdi? (Ma? sonras? hafif sakatl??? vard? dediler. Ancak ben buna pek inanm?yorum ??nk? ma? ?ncesi ?s?n?rken cenk gayet sa?l?kl? ?ekilde k??eden k??eye atl?yordu

T?m bu soru i?aretleri aras?nda ma? ba?lam?? ve club brugge tam da olmas? gerekti?i gibi oynayarak havadan uzun toplar? de sutterle bulu?turup, topu orta alanda tutmay? ba?ar?yor. Zaman zamanda h?zl? h?cumlarla Be?ikta? orta 2?li sini yoruyordu. Ayr?ca rakip g?bek ve kanatlar? ?ok dar alanda iyi kapatarak Be?ikta?? a s?rekli yan pas ve geri pas yapt?rarak zaman? kullan?yordu. ?lk yar? kazas?z belas?z lehimize verilmeyen bir k?rm?z? kart pozisyonu ile tamamlan?yordu. ?kinci yar?da ayn? d?zende oynamaya ba?lam?? olan Be?ikta?? ta yap?lan yan ve geri paslar ?zellikle kaleci tolgaya geldi?inde her seferinde rakip taraf?ndan bask?yla avantaj haline d?n??t?r?l?yordu. 51. Dakika da ancak bu ?ekilde atabilece?imizi d???nd???m motta? dan olmayacak bir gol geliyor ve o an i?in avantajl? skor yakalan?yordu. ??te bu dakikada yorulmaya ba?layan orta 2? linin Atiba se?ene?i ile desteklenmesi ve oyunu tutmas? gerekiyor derken oyuna herhangi bir m?dahale olmad?. Ve ma??n ba??ndan beri kaleci tolgan?n kulland??? toplarda ya?ad???m?z s?k?nt? hal? sahada olabilecek bir pozisyonla gol olarak kalemize geri d?n?yordu.

Asl?nda bu dakika da bile ge? kal?nm?? de?ildi. Hala bir pektemek-atiba veya pektemek-o?uzhan de?i?ikli?i orta sahay? rahatlatabilir ve oyunu tekrar ?evirmemize destek olabilirdi. Ancak ilgin? ?ekilde pektemek-cenk de?i?ikli?i geldi ve orta 2?linin t?kenen nefesleriyle rakip kendi kalesinden bizim kaleye 8-10 saniyede gelmeye ba?lad?. Bu oyun d?zeni oyunun 1-3 veya 1-4 bitece?ini g?sterirken bizleri yan?ltmad?.

?zellikle oyun sistemi, ilk 11? deki oyuncu tercihleri (Cenk G?nen, Ersan ve Atiba), Oyuna m?dahale edilmemesi konular?nda bili? s?n?fta kalarak Avrupa maceram?z sona ermi? oldu.

Bir ?ift s?z?m de hoca ve oyuncular?n tamam?na; Hepiniz s?zle?me imzalarken ki profesyonelli?inizi b?yle durumlarda da g?stermeli ve ilk verilen tepki de taraftar tepkisi bizi etkiledi palavralar?na s???nmamal?lar. ??nk? bu mant?kla taraftar?n olumlu 65 dakika deste?inde de skor 3-0 falan olmal?yd?. Milyon Euro paralar kazan?rken yap?lan hatalarda da taraftar?n tepkisini normal g?r?p gerekti?inde adam gibi hata yapt?k ?z?r diliyoruz demeyi bilmeliler. D?n hi? birisi ben k?t? oynad?m ma? ba?? ?cretimi istemiyorum demeyece?i gibi kimse taraftar?n da ele?tirme ?zg?rl???ne kar??amaz. Bunlar? s?ylerken kesinlikle oyunculara ve ailelerine edilen k?f?rlerden bahsetmiyorum. O k?f?rleri edenler en b?y?k O???? Dž??..

Not: 20 Y?ld?r futbol profesyonel ve amat?r futbol izleyen, 18 ya??na kadar Bayrampa?a da mahalle tak?mlar?nda top oynam??, m?nferit bir futbol izleyicisi olarak oyunla ilgili yorumlar?m? payla??yorum.

Sayg? ve Sevgiler,

Yorum Yap

Olcay ?srar? neden onu halen anlamad?m hocan?n. Kendisini ?ok severim ama yeter art?k diyesim geliyor. D?n sahada Olcay'? g?ren var m?yd?? Yapt??? tek olumlu hareketi g?ren var m?yd?? D?n genel olarak k?t?yd?k ama iyi oynad???m?z ma?larda dahi 10 ki?i oynuyoruz. Olcay kayboluyor ya sahada. Bunun izah? var m?? Kameran?n kar?? kalede oldu?u bir pozisyonda ??k?p trib?ne gidip otursa bir ?o?umuz farketmez bile. Ama her ma? 11. Fenerliler de benzer ?ekilde Kuyt'? sorguluyorlar. Her ma? neden 11 diye? Ama g?rd?n?z Kuyt GS ma??n? ??kt? ald?. Soruyorum Olcay niye? Olcay'? 11'den kesip yerine Frei monte etse bu tak?m level atlayacak eminim. En az?ndan Frei bir iki ?al?mla adam eksiltip atak yaratabiliyor. Olcay'?n ne defansa ne ofansa adam gibi yard?m? var. Hocam b?rak art?k bu inad?

?kinci olarak elinde ger?ek stoper varken dev?irme stoper niye? Ben y?llard?r Necip top?u olmad?, olamazda diyorum ama ??k?p bir iki ma? iyi oynuyor ve ???nc? ma? her seferinde bat?r?yor. Liverpool ma?? yapt? helal olsun. Hatas?z oynad?. Sonra lig de. Yine iyiydi. Ama d?n arkaya ka??rmad??? bir adam var m?yd?? Yava? ve m?dahalelerde yetersiz i?te. Yetenek yok adamda. Top?u de?il. Bug?n sat??a koysan Tuzlaspor zor al?r. Ad?m gibi eminim. Ama hocam bir ?eyler bildi?ini kan?tlamak istiyor ve inat ediyor. Bunu oturup alk??lamam kimse kusura bakmas?n. Pedro k?sa, Necip k?sa. Adamlarda kule gibi forvet var. Her ortas? kafayla bulu?tu. Bunu yanda ma?? seyrederken nas?l g?rmezsin hocam? Ersan'? al i?te. Pektemek kayboldu ilerde. ??kar onu al Ersan'?. Necip'i de Veli'nin yan?na koy elinde Hutchinson yoksa. Her zaman ki 4-2-3-1. Kopar ma??. Necip'i g?rmek istemiyoruz art?k.

Pektemek'e diyecek s?z bulam?yorum. S?zle?me masas?nda ?at?r ?at?r pazarl?k etmesini biliyor ama ??k?p oynamaya gelince BAL Ligi top?usu. Elinde Cenk var de?il mi? Neden ba?lam?yorsun onunla madem 4-4-2'de karar k?ld?n? Cenk'in vuru?lar? daha d?zg?n ve ofans? daha iyi biliyor bu ortada. Pektemek ne yapt? da Bilic'in g?nl?n? kazand? yahu? Kim ne derse desin Bilic'in d?nk? anlay??? s?n?fta kald?. ?lk yar?da belliydi ?etin ge?ece?i. Soyunma odas?nda gerekli d?zenlemeleri yapacakt?. Yaz?k oldu. Hocan?n inad? k?rmas?, inattan vazge?mesi ve mot a mot taktikten vazge?mesi ?art. Bir ma?a nas?l ba?lad?ysa ?yle bitirmek konusunda derin bir ?srar? var. Sadece mevkideki oyuncular?n ad?n? de?i?tiriyor. Olcay ??k Frei gir. Pektemek ??k Cenk gir. Kendisi bilir. Hoca bu haliyle bo?una PL beni istiyor demesin. Almazlar.

Yorum Yap

Kalecilere ??retilen temel kurallardan bir tanesi topu kalenden uzakla?t?r?rken k??elere/?apraza atacaks?n.

Tolga, ilk goldeki hatas?n? aut at???n? orta sahaya atarak ba?latt? ve gol yiyerek bitirdi.

Tak?m boy ortalamam?z d???k. Orta saha oyuncular?m?z?n boylar? ve fiziksel ?st?nl?kleri s?n?rl?.

Rakip oyuncular? en k?t? durumda 45 dakika izledin, kald? ki ilk ma?? da en k?t? televizyondan izledin, yani huyunu suyunu boyunu posunu bildi?in bir tak?ma kar?? kalecilik yap?yorsun. Tecr?belisin, hem milli tak?mda hem de Be?ikta?'ta tak?m kaptanl??? yapt?n, yapma?a da devam ediyorsun. B?yle g?zel g?zel uzun bir yaz? yazabilirim...

Tolga, neden aut at???nda topu orta sahan?n ortas?na att??

L?tfen bu pozisyonu birka? kere izleyin.

Sevgiler, sayg?lar...

Yorum Yap

kurada brugge a dnipro ??kt? hoca! ge?en bas?n toplant?s?nda elinle yapt???n hareketin, ?eyrek finalde dnipro ma?? ?ncesi ayn?s?n?n hayalini kuranlar?n umudunu s?k?p ald?n gittin be hocam...

Yorum Yap

Kura ve hoca ele?tirisi
                            Biz o kura da olsayd?k napoli ??kard?..

Yorum Yap

Kura ve hoca ele?tirisi
                              Biz o kura da olsayd?k napoli ??kard?..
                              Brugge kupay? al?rsa final oynad?k sayal?m bence.

Yorum Yap

Bence Slaven Bilic iyi bir hocad?r ve uzun y?llar bu tak?m?n ba??nda olmas? gerekiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X