Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Lucescu gelmeyecekse Bili? i tart??man?n ?ok anlam? yok.. Bili?le devam edilmeli..

Ancak ?.?zen yerine Futbolcuya tatl? sert yaparak disiplin ve kolej havas?n? sa?layacak biri mutlaka gelmeli....
    Abici?im art?k o kolej havas? mevzular? tarihte kald?, ligimizde hangi tak?mda var kolej havas? veya kim uyguluyor.

Art?k herkesin tek ortak noktas? ba?ar? ve her?ey ba?ar?ya endeksli.

Yorum Yap

bu seneki ba?ar?s?zl?kta en b?y?k pay transferleri yapan?nd?r.. kim yapt? bilmiyoruz.. lakin kimin yapmas? gerekti?ini biliyoruz. ?nder ?zen ve bilic...
      e?er ki ge?en sene bu ikili transferde yeterince s?z sahibi olamad?ysa su?ludurlar.. fakat ilk y?llar? olmas? itibari ile bu g?z ard? edilebilir.. ancak bu sene de benzer senaryolar ya?an?rsa o halde ben ??kar ?nder ?zen ve bilic'e ?unu sorar?m: siz necisiniz? sizi sallamay?p kafas?na g?re transfer yapan bi y?netimle niye ?al???yorsunuz. bu kadar gurursuz musunuz? zaten e?er ger?ekten d???nd???m?z gibi "adam gibi adam" iseler bizim bunu sormam?z? beklemeden istifa ederler...
      heee bu adamlar bu sene transferi kendileri yaparsa o halde oturur bekleriz.. ne yapt?lar ne d???nd?ler sezon sonu g?r?r?z. benim i?in kriter ?ampiyonluk de?il ama ?ampiyonluk yar???d?r, b?y?k ma? performans?d?r(avrupa dahil), toplanacak puand?r.
      eksik noktalara gerekli transferleri yap?p kendi kurduklar? bu tak?mla son haftaya kadar yar???n i?inde kal?r, bu sene toplanan puan?n en az %10-15 ?st?ne koyar, futbol kalitesini art?r?r ve ?nemli ma?larda yeterince iyi olurlarsa tamamd?r deriz otururuz.. ama ?ampiyonlar olurlar ama ikinci olurlar ama b?y?k bi ?ans?zl?k olur da 3. olurlar... hi? ?nemli de?il...
      ?nemli olan bu seneki gibi i?imizin taa 10 hafta ?nceden mucizelere kalmamas?.. ?nemli olan derbilere yenilmeyelim diyerek ??kmamak.. ?nemli olan 1-0 ?ne ge?ince s?radan tak?mlar gibi geri ?ekilmemek.. ?nemli olan ya iyi oyun oynamak ya iyi sonu? almak.. her ma? iyi oynayacaks?n?z diye bi?ey yok.. her ma? iyi sonu? alacaks?n?z diye bi?ey de yok.. ama hem k?t? oyun hem k?t? sonu? 1 sezonda 2 bilemedin 3 kez kabul edilebilir.

Yorum Yap

Lucescu varsa hi? kimsye gerek yok ama onun haricinde kim denirse denilsin bilic hoca
        bana g?re Bilic hoca bizim taraftar profilimize en uygun ve asl?nda T?rkiye liglerindeki en iyi teknik direkt?rd?r ?uan
        her ma?? deplasmanda oynad? adam ?n?n?n?n olmad??? heryer deplasmand?r o taraftar ruhunu yans?tam?yoruz ba?ka stadlarda
        Fedarasyonun gazab?na u?rad? hakemler bana g?re bu sene daha fazla ligin kaderiyle oynad?lar
        Ha Bilic Hocan?n yanl??? yokmu var ?nder ?zen veya y?netim farketmez istemedi?i top?uyu bu tak?ma ald?rtmayacakt? ve sanki biraz daha dsiplinli bir tak?m olusturacakt? Onun haricinde BA?BAKAN LUCESCU hari? hi? kimse Bili? hocn?n yerine gelmesin

Yorum Yap

Bu istatistikler sadece liglerde oynad?klar? ma?lard?r

2011-2012
          Almeida?...O. Ma?=22 Gol=10 Asist=3
          Olcay???.O. Ma?=27 Gol=1 Asist=2
          T?re????O. Ma?=22 Gol=0 Asist=6
          O?uzhan?..O. Ma?=19 Gol=5 Asist=8

2012-2013
          Almeida?...O. Ma?=20 Gol=9 Asist=7
          Olcay???.O. Ma?=34 Gol=11 Asist=5
          T?re????O. Ma?=5 Gol=0 Asist=0
          O?uzhan?..O. Ma?=28 Gol=2 Asist=7

2013-2014
          Almeida??..O. Ma?=29 Gol=12 Asist=5
          Olcay????O. Ma?=33 Gol=8 Asist=9
          T?re????..O. Ma?=29 Gol=4 Asist=7
          O?uzhan?.?.O. Ma?=25 Gol=6 Asist=3

Oyuncular?n ge?mi? y?llarda rezerv lig, gen? tak?m ya da 2. Ligdeki performanslar?n? bir kenara koyacak olursak Almeida, O?uzhan ve T?re bu y?l att?klar? gol say?s?yla kariyer rekoru k?rm??lar. Olcay ise ge?en y?l bu rekoru k?rmas?na ra?men bu y?l gol ve asist say?lar?n? toplay?nca ge?en y?l? ge?iyor. Toparlayacak olursak Ofansif oyunculardan %90 civar? performans sa?lanm??.

Defansif anlamda 2009-2010 sezonunda sonra bu y?l en az gol yedi?imiz sezon. Demek ki defansif anlamda da %80-%90 lara varan bir performans var.

?zetle Bili? daha iyisini yapabilir miydi? Bu kadroyla belki bir gram daha iyisini yapabilirdi ama daha fazlas?n? kim olsa yapamazd?.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu istatistikler sadece liglerde oynad?klar? ma?lard?r

2011-2012
            Almeida?...O. Ma?=22 Gol=10 Asist=3
            Olcay???.O. Ma?=27 Gol=1 Asist=2
            T?re????O. Ma?=22 Gol=0 Asist=6
            O?uzhan?..O. Ma?=19 Gol=5 Asist=8

2012-2013
            Almeida?...O. Ma?=20 Gol=9 Asist=7
            Olcay???.O. Ma?=34 Gol=11 Asist=5
            T?re????O. Ma?=5 Gol=0 Asist=0
            O?uzhan?..O. Ma?=28 Gol=2 Asist=7

2013-2014
            Almeida??..O. Ma?=29 Gol=12 Asist=5
            Olcay????O. Ma?=33 Gol=8 Asist=9
            T?re????..O. Ma?=29 Gol=4 Asist=7
            O?uzhan?.?.O. Ma?=25 Gol=6 Asist=3

Oyuncular?n ge?mi? y?llarda rezerv lig, gen? tak?m ya da 2. Ligdeki performanslar?n? bir kenara koyacak olursak Almeida, O?uzhan ve T?re bu y?l att?klar? gol say?s?yla kariyer rekoru k?rm??lar. Olcay ise ge?en y?l bu rekoru k?rmas?na ra?men bu y?l gol ve asist say?lar?n? toplay?nca ge?en y?l? ge?iyor. Toparlayacak olursak Ofansif oyunculardan %90 civar? performans sa?lanm??.

Defansif anlamda 2009-2010 sezonunda sonra bu y?l en az gol yedi?imiz sezon. Demek ki defansif anlamda da %80-%90 lara varan bir performans var.

?zetle Bili? daha iyisini yapabilir miydi? Bu kadroyla belki bir gram daha iyisini yapabilirdi ama daha fazlas?n? kim olsa yapamazd?.
            Bilic'in saha i?i geometrisine laf eden pek yoktur zaten.. ama s?k?nt? ?u.. olcay 33 ma??n 25'inde sahada yoktu.. sen sezon ba??nda 3m euro verip kerim'i alm??s?n oturuyor.. en az?ndan 2-3 ma? 90 dakika ?ans verilebilirdi.
            devre aras?nda elinde sa? bek yokken (serdar'? g?zden ??karm??t?) gidip stoper ald?.. pektemek ve ?mer'in katk?s? s?f?r iken toivonen'i ka??rd? vs vs...
            yani as?l s?k?nt? oyuncu se?imleri ve tabi ?ne ge?ilen ma?larda tak?m? a??r? derecede geri ?ekmesiydi.. ikincisi bi stratejidir.. kabul edilebilir.. ama oyuncu se?imleri bence do?ru de?ildi.. devre aras?nda jones ve dany yerine toivonen ve bi sa? bek al?nsayd? ?u an en az 5-6 puan fazlam?z vard?...

Yorum Yap

Olcay i?in yapt???n ele?tirilere kat?l?yorum ama alternatif olarak Kerim i s?ylemene kat?lamam. Kerim, S?per Ligde 114 dakika, kupada 61 dakika g?rev alm?? ve bu ma?larda de?il gol ve asisti, ceza alan?na girme say?s? bir elin parmak say?s?n? ge?miyor. Oyun tarz? ve yetenekleri ayr? tart??ma konusu. Sadece ?una evet diyebilirim. Kerimin potansiyeli b?y?kt?r Olcay?n potansiyelinden.

Buna ra?men neden daha fazla ?ans verilmedi sorusuna ise ligin dibindeki tak?ma kar?? 3-0 ?ndeyken Muhammed i al?yorsan ve ma? 3-2 ye geliyorsa art?k o saatten sonra her ma??n final oldu?u bir d?nemde gen? ve tecr?besiz oyuncular yerine tecr?beyi tercih edecektir teknik adam. Bunu d???nmesi de do?al.

Toivonen i zaten teknik ekip istemi?ti yan?lm?yorsam. Kimin getirmedi?ini Ali Ece de yazm??t?.

http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ali...a/haber-295826

Yorum Yap

Olcay i?in yapt???n ele?tirilere kat?l?yorum ama alternatif olarak Kerim i s?ylemene kat?lamam. Kerim, S?per Ligde 114 dakika, kupada 61 dakika g?rev alm?? ve bu ma?larda de?il gol ve asisti, ceza alan?na girme say?s? bir elin parmak say?s?n? ge?miyor. Oyun tarz? ve yetenekleri ayr? tart??ma konusu. Sadece ?una evet diyebilirim. Kerimin potansiyeli b?y?kt?r Olcay?n potansiyelinden.

Buna ra?men neden daha fazla ?ans verilmedi sorusuna ise ligin dibindeki tak?ma kar?? 3-0 ?ndeyken Muhammed i al?yorsan ve ma? 3-2 ye geliyorsa art?k o saatten sonra her ma??n final oldu?u bir d?nemde gen? ve tecr?besiz oyuncular yerine tecr?beyi tercih edecektir teknik adam. Bunu d???nmesi de do?al.

Toivonen i zaten teknik ekip istemi?ti yan?lm?yorsam. Kimin getirmedi?ini Ali Ece de yazm??t?.

http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ali...a/haber-295826
                Ben kerim'i ?unun i?in s?yledim.. Sen kanatlarda alternatifin yokken son paran? verip kerim'i al?yorsan oynatacaks?n. Oynatmayacaksan almayacaks?n. En az?ndan o kadar s?k???k durumdayken daha haz?r bi adam tercih edeceksin. Etmiyorsan s?k?nt? teknik adam olarak sendedir. Yok sana ra?men gidip al?yorlarsa bana eyvallah dersin. Ayn?s? toivonen i?in de ge?erli. Bana toi laz?m demene ra?men adam gidip al sana dany diyorsa kabullenmeyeceksin. Mancini her bas?n toplant?s?nda bu tak?m benim de?il dedi devre aras? 10 tane adam ald?rd?. Sen restini ?ekeceksin gerisini y?netim d???necek. Ben toi istiyorum diyeceksin adam dany ile gelirse ??k?p bas?na konu?acaks?n. Ya ikinci kez ayn? halt? yemeyecek y?netim ya da g?nderecek seni. ?kisi de mevcut durumdan iyidir. Yani ortada bi s?k?nt? varsa hata sadece 1 ki?ide olamaz. Ses ??karmayan sineye ?eken de hatal?d?r.

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben kerim'i ?unun i?in s?yledim.. Sen kanatlarda alternatifin yokken son paran? verip kerim'i al?yorsan oynatacaks?n. Oynatmayacaksan almayacaks?n. En az?ndan o kadar s?k???k durumdayken daha haz?r bi adam tercih edeceksin. Etmiyorsan s?k?nt? teknik adam olarak sendedir. Yok sana ra?men gidip al?yorlarsa bana eyvallah dersin. Ayn?s? toivonen i?in de ge?erli. Bana toi laz?m demene ra?men adam gidip al sana dany diyorsa kabullenmeyeceksin. Mancini her bas?n toplant?s?nda bu tak?m benim de?il dedi devre aras? 10 tane adam ald?rd?. Sen restini ?ekeceksin gerisini y?netim d???necek. Ben toi istiyorum diyeceksin adam dany ile gelirse ??k?p bas?na konu?acaks?n. Ya ikinci kez ayn? halt? yemeyecek y?netim ya da g?nderecek seni. ?kisi de mevcut durumdan iyidir. Yani ortada bi s?k?nt? varsa hata sadece 1 ki?ide olamaz. Ses ??karmayan sineye ?eken de hatal?d?r.
                  Bili? d?zene kar?? isyankar oldu?unu g?sterdi fakat mevzu y?netici ise bir kurumda ba?ar?l? olmak istiyorsan bu sadece a??ktan patrona kar?? isyan etmekle olmaz. Patrona kar?? isyan elindeki g?ce-krediye ba?l?d?r. Bili? in arkas?ndaki %90 l?k taraftar deste?i bir g??t?r ama bu kemik g?? de?il. ?ampiyonluk ya?atmadan istedi?i g?c? olu?turamaz. Kurum i?inde ?al??an-i?veren aras?ndaki ili?kide ?al??an?n m?cadele y?ntemi, alaca?? tav?r sadece futbol kul?b? i?in de?il hayat?n her yerinde ge?erli olan bir felsefe.

Yorum Yap

Bili? d?zene kar?? isyankar oldu?unu g?sterdi fakat mevzu y?netici ise bir kurumda ba?ar?l? olmak istiyorsan bu sadece a??ktan patrona kar?? isyan etmekle olmaz. Patrona kar?? isyan elindeki g?ce-krediye ba?l?d?r. Bili? in arkas?ndaki %90 l?k taraftar deste?i bir g??t?r ama bu kemik g?? de?il. ?ampiyonluk ya?atmadan istedi?i g?c? olu?turamaz. Kurum i?inde ?al??an-i?veren aras?ndaki ili?kide ?al??an?n m?cadele y?ntemi, alaca?? tav?r sadece futbol kul?b? i?in de?il hayat?n her yerinde ge?erli olan bir felsefe.
                    Mancini de ?ampiyon yapmad? hen?z. ?stelik taraftar deste?i de yoktu. ?nemli olan tav?r koyabilmek. Gerekirse kovulmay? g?ze alarak. Gereksiz yere olandan bahsetmiyorum. Sen teknik adams?n bana toi laz?m diyorsun adam ayn? paraya jones getiriyor. E bunun a??klamas? nedir? Birileri cebini doldurdu o zaman. E buna tepki koyma ?ans?n varken koymuyosan hataya sen de ortaks?n. Kovulsayd? al?p tazminat?n? gitseydi kimse su?lamazd?.

Yorum Yap

tabelaya bakarsak bili? ba?ar?s?zd?r,

Ama zul?mpiyat fakt?r?n?,

6 ma? ceza fakt?r?n?,

?zerine tak?m kurulup 1 hafta i?inde s?zle?me imzalayacak olup kadr? d??? kalan maestro fakt?r?n? (fernandes)

TFF, MHK, PFDK taraf?ndan aleni katledili?imizi g?z ?n?ne al?rsak

Bu sene en son su?lanacak ki?i hocad?r.

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ama zul?mpiyat fakt?r?n?,
                        En ?ok puan? burada toplad?k unutulmas?n...Bize ?n?n? daha zulimpiyatt? son y?llarda...

Bu mesaj ?ama??r makinesi ile g?nderilmi?tir. (hesap makinesi de olabilir) ?aka be ?aka iPhone 5 Tapatalk ile...

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ligdeki rakiplerimizi s?n?fland?r?rsak:

A s?n?f?: Fenerbah?e (2), Galatasaray (0)
                          B s?n?f?: Trabzonspor (4), Bursaspor (6), Eski?ehirspor (6), Kas?mpa?a (6), Sivasspor (1), Akhisar (4)
                          C s?n?f?: Kayserispor (6), Elaz??spor (6), Antalyaspor (1), Erciyesspor (6), Karab?kspor (1) Gaziantepspor (6), Konyaspor (4), Rizespor (2), Gen?lerbirli?i (3)

B s?n?f? tak?mlara kar?? Sivas haricinde ?ok iyi puanlar alm???z. S?k?nt? A ve C grubu tak?mlara.
                          Bu ma?lar? almak i?in de ya fark yaratan, direk tabela yapan, kilit a?an oyuncun olmas? laz?m, ya da mental a??dan ?st d?zey tak?m olman laz?m.
                          Bunlar?n ikisi de bizde olmad??? i?in ???nc? olmam?z gayet normal.
                          Ha Bilic'in g?revleri aras?nda tak?ma bu mental haz?rl??? yapt?rmak da var, o da ayr? mesele.
                          Her?eye tamam. Ama Karab?k B S?n?f? bir tak?md?r. Akhisar C s?n?f?. yerleri yanl?? olmu?.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ek olarak da bilic haftaya da kazan?rsa ?ampiyon oldu?umuz seneden sonra en ?ok puan toplam?? ki?i olacak denizli ile birlikte.
                            G?kay, ?ampiyonlu?umuzun ?al?nd???, belki de en fazla katledildi?imiz Ertu?rul'un ba??m?zda oldu?u 2007/08 senesi var. 73 puan toplam??t?k fener ve sivas ile birlikte.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aybaba'y? zerre sevmem.
                              Ama bu tak?mda, son y?llarda (Aybaba dahil) t?m teknik direkt?rlerinin ba?ar?s?z olmas?n?n en b?y?k sebebi forvetlerin, bilhassa Almeida'n?n bir?ok kritik ma?ta sa? ba? yoldurmas?d?r.
                              Defanstan da ?ektik ama her tak?m kadar ?ektik. Gese, fb defanslar? da bat?rmad? m? bis?r? ma??
                              Ama onlar?n fark?, ma?lar? koparacak forvetleri oldu daima.
                              Biz Nouma'dan beri forvetsiz oynuyoruz liglerde.
                              ??te yorum bu.Biz en ?ok forvetsizlikten ?ektik,y?llard?r bitirici bi forvetimiz yok ??k?p en az 20 gol atcak fazladan 2-3 ma? kazand?rcak adam laz?m bize.Diyceksinizki ge?en sene gol rekoru k?rd?k Almeidan?n yerine adam gibi forvet olsayd? rekorlar? alt ?st bile ederdik.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Ve bence art?k Lucescu bahsinede bi son verelim.Adam bi kere gelmi? 70 ya??na bu saatten sonra T?rkiyeye gelipte kar?s?na bac?s?na s?v?lmesinimi dinlesin burdaki d?nen dolaplarla stresli durumlarlam? u?ra?s?n.Adam?n orda kafas? rahat efsane oldu bika? y?l daha ?al???rsa ?al???r sonra emekli olur.Ha olurda gelirse sportif direkt?r falan olmaya gelir ona da l?zum yok.yani Lucescudan bahsetmek tart??mak tamam?yla anlams?z ve gereksiz diye d???n?yorum

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X