Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ali Can ?ak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    sa?masapan yorumlar ba?lam?? yine, bili? gitsinciler topla?m??. Arkada?lar r?yalar aleminde her sene yar? final, finallerde geziyorlar san?r?m.

Not: bug?n hatal?yd?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    R?ya alemi de?il herkesin bok att???,Belediye'den kovulan Carvalhal ile ?eyrek Final g?rd? bu tak?m, maa?lar? ?denmeyen futbolcular ile.
    Carvalhal? ?eyrek final? Pardon?

Pardon Braga'y? yenip 3. turda Atletico Madrid'e elenmi?tik. Sonu?ta Bilic bu sene kupa alamazsa pek bir farklar? olmuyor.

Yorum Yap

Umar?m haftasonu k?t? bir sonu?la d?nmeyiz,fener k?t? gidi?e son vermek istiyor patlamaya yer ar?yor. Ters bir sonu?ta herkes patlatacak ondan sonra iflah olmay?z zaten.
      Bili? de hocaysa art?k bir derbi yaps?n,beraberli?e bile raz?y?m

Yorum Yap

Aslı Ekincan Casim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        arkada?lar infial olsun diye yazm?yorum ama cidden ?are ?enol g?ne?
        Bursa ile uzatm?yor sene sonu s?zle?mesi bitiyor. En b?y?k hayalim,ke?ke olsa.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Be?ikta? taraftar?n?n bir k?sm? = Mustafa Denizli !
          G?n? kurtaray?m yeter kafas?

Uzun Vadeli hesaplar yap?n

En iyisi Biziz ! en iyisi sensin Slaven !

Sene sonunda kasan?n i?indeki ??r?kleri at yeter, sonras? ?ok daha g?zel olacak ..
          ?nce kendini atmas? laz?m, 10 sene de kalsa anca bu kadar olur bu inat kafayla.
          Be?ikta?? 2 sene i?inde ba?ar?dan ba?ar?ya ko?turacak ''elit'' hi? bir teknik adam?n bu k?r?lgan kadro yap?s?yla yola ??kaca??n?m? san?yorsunuz abi ?
          ?nder ?zen'nin hi? unutmam bir laf? var.. ''Ac? ?ekmeyi ??renece?iz'' demi?ti..

Beni ba???lay?n ama biz Mustafa Denizli kafas?nda hep g?n? kurtarman?n derdine d??t???m?z hep ayn? hatay? yap?yoruz ... Her ?ey yerine oturacak e?er sab?r g?sterilirse..

iki se?enek var ! ya paray? ortaya koyup r?ya kadro ya gelece?e yat?r?m karar sizin..
          Siz de hep ayn? hataya d???yorsunuz, burada ele?tirenleri g?n? kurtarmaya ?al??makla su?luyorsunuz.
          Hatalar? d?zeltti?ini g?r?rs?n, ?mit var, sabredelim dersin. Ac? ?ekmeyi ??renmek budur.
          Ayn? hamam ayn? tas, bu aptall?k olur.
          Ayn? dakikada ayn? oyuncular? de?i?tir,
          ?lk 11 de ezberledi?in adam y?r?yebiliyorsa sahaya onunla ??k, aman bozma,
          Gelenle tokala? gidenle ?p??, insan ol ama teknik direkt?r olma, oyuna m?dahale etme, arada hakeme k?z yeter.
          Ben de yapar?m bunu, bana da bir ?ans versinler yeter.
          abi ?z?r dilerim ama ?ok duygusal bak?yorsun olaya ayr?ca benimkisi su?lama de?il bilakis yol g?steriyorum ..
          Kal?c? ba?ar?lar istiyorsak bunu yapmak zorunday?z!
          Bilice bende k?z?yorum fakat k?zarken Demba BA gibi bir forvete sahipken 2.ve 3.forvetin mustafa ve cenk olamaz diyorum..! ?nan?lmaz derecede g?vendi?im O?uzhan ?zyakup bu olmamal? diyorum...

B?y?k kul?plerde bu tarz yap?lanmalar her zaman ?ok ama ?ok zor olmu?tur her?eyden ?nce ilk taraftar?n inanmas? laz?md?r ama bu kafayla diyorum ya ?ok zor ..

Allah Slavene ve bize sab?r?n yan?nda kolayl?k versin..

Yorum Yap

2 ayd?r sakat olan ve sezon ba??ndan beri canl? bomba olan Tolga'n?n oynat?lmas?n?n kadro yap?m?zla ne kadar alakas? var ?

?stelik Cenk formda iken. ki hep s?ylerim Cenk Tolga'dan 3 4 g?mlek ?st?n kalecidir her zaman.

Ersan varken Necip'in stoperde oynamas?n?n kadro eksikli?i ile ne alakas? var. Ya da ?ift forvet ??kmas?n?n Pektemek gibi birine sabretmesinin kadro yap?s? ile ne alakas? var.

Evet ?ok ?st d?zey bir kadromuz yok ama baz? yap?lanlar? benim akl?m alm?yor.

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ceyrek finale cikilacak macta atinc mi oynar ya...diye elestiriler gelcekti bu sefer de...hoca inatci falan degil...olay ne biliyormusun...eski futbolculardan biri t.d oluyor ve takimina tanidigi oyunculari aliyor hatta beraber oynadiklari futbolcularida..sonucmu h?sran yasiyor..ve r?portaj da sunu s?yl?yor...cok fazla g?vendim ve inandim o futbolculara...cikartamiyordum oyundan belki simdi birsey yapabilir diye...bilic cok fazla inaniyor futbolcularina bununda bedelini ?dedi...tolga ya mustafa ya vs vs vs....
              Teknik direkt?r inanmal? zaten, ama teknik direkt?rl?k bu mu? Neden saha kenar?nda oldu?unu kendisine bir sormal?, oyuna m?dahale etmenin teknik direkt?rl???n birinci kural? oldu?unu da bilmeli. Kangren olmu? kol kesilir, yoksa bu ak?am oldu?u gibi beden kaybedilir, g?veniyorum diye beden tehlikeye at?lmaz.
              abi olmuyor iste dedigin gibi...o pozisyondaysan olmuyor...her ihtimalleri d?s?n?yorsunda olmuyor abi....sorun bilicte degil bence adam yapabileceginin en iyisini yapmistir...sacma sapan takima(bana g?re) sacma sapan golle yenildik....abi kadro da is yok kadroda...bide s?yle d?s?nelim bu takimin bir TIK ?st? bilic in elinde olsaydi N'oludu..hadi takimin demeyelimde 3-4 futbolcunun bir TIK ?st?...
              tamam da ben trilyonluk kadromuz var demedim ki zaten, ama TD dedi?in elindeki kadroyu da birazc?k tan?r yahu, pektemek ne vermi? ?imdiye kadar da inan?yor adama, safl?k bu ya, inan? filan de?il
              iyi futbolcu kadrosunu ben de y?netirim, bundan kolay ne var, mesele elindekilerle yapabilece?inin en iyisini yapmak.
              yinede isim olarak kendinden kat kat iyi olan ve daha iyi kadrolari olan t.d lerden daha iyi is yapmistir...abi mustafa nin o sutu girse tolga tutsa diye uzar bu konu...bende diyorum ki abi kadro nun gelecegi yer burasidir bir tik ?st?ne gitmek istiyorsa paraya kiyacak o da bizde yok...abi bu defans varken bizde her t?rl? yerdik gol?....gruplardan cikamiyorduk sonra ciktik bir sekilde bu sene lider olarak ciktik...l.pool u eledik...
              beimde ?z?ld?g?m nokta buraya kadar gelmisken bu ?zel g?nde bu mac alinmaliydi..bende kizginim senin gibi...ben sadece genel olarak basarili buluyorum...senol g?nes ve bilicten baskasi da bu takimi sampiyon yapamaz abi....

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                2 ayd?r sakat olan ve sezon ba??ndan beri canl? bomba olan Tolga'n?n oynat?lmas?n?n kadro yap?m?zla ne kadar alakas? var ?

?stelik Cenk formda iken. ki hep s?ylerim Cenk Tolga'dan 3 4 g?mlek ?st?n kalecidir her zaman.

Ersan varken Necip'in stoperde oynamas?n?n kadro eksikli?i ile ne alakas? var. Ya da ?ift forvet ??kmas?n?n Pektemek gibi birine sabretmesinin kadro yap?s? ile ne alakas? var.

Tak?nt? abi. Baz? isimlere takm?? durumda. Ne g?rd? ya da ne g?r?yor. Olcay,Necip,Tolga,Pektemek takm?? ya. Seneye giderse hepsini g?r?rs?n yeni tak?m?na. 3 sene daha kitledi Pektemek'i,yaz?k ?u kul?b?n paras?na.

Yorum Yap

sa?masapan yorumlar ba?lam?? yine, bili? gitsinciler topla?m??. Arkada?lar r?yalar aleminde her sene yar? final, finallerde geziyorlar san?r?m.

Not: bug?n hatal?yd?

R?ya alemi de?il herkesin bok att???,Belediye'den kovulan Carvalhal ile ?eyrek Final g?rd? bu tak?m, maa?lar? ?denmeyen futbolcular ile.

Pardon Braga'y? yenip 3. turda Atletico Madrid'e elenmi?tik. Sonu?ta Bilic bu sene kupa alamazsa pek bir farklar? olmuyor.
                  o senenin kadro de?eriyle, ?imdikine bakal?m istersen. Ya da stad?m?z?n olup olmamas?na. Ya da toplad?klar? puanlara bakal?m. Ki ben bu ma? hatal? oldu?unu kabul ediyorum. Ama siz Carvalhalden farkl? g?rm?yorsunuz
                  Gitsincilere s?yl?yorum en az?ndan sezon sonuna kadar sabretseniz olmaz m?? Ki olur da giderse( umar?m 2. Olsa bile kal?r) yerine de ?enol hocadan ba?kas? ge?erse Bilici mumla arars?n?z.

Yorum Yap

Aslı Alper Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tak?nt? abi. Baz? isimlere takm?? durumda. Ne g?rd? ya da ne g?r?yor. Olcay,Necip,Tolga,Pektemek takm?? ya. Seneye giderse hepsini g?r?rs?n yeni tak?m?na. 3 sene daha kitledi Pektemek'i,yaz?k ?u kul?b?n paras?na.
                    Bilic'i bu ketumlu?u bitirecek. Bir ?eye takt? m? tak?yor adam. Olmayacak ?eyi zorlamaktan ?zel bir haz al?yor san?r?m.

Bir tak?m?n en son bozulacak yeri tandemidir. Ma?allah Bilic 1 ayd?r yalama etti o Tandemi.

Necip Ersan Franco falan kafas?na g?re tak?l?yor. Sen savunman?n kimyas? ile bu kadar oynarsan r?yanda g?r?rs?n baz? ?eyleri.

Ba?ar?l? bir tak?m?n stoperlerini bir ??rp?da sayman gerekir. Biz hala macera pe?indeyiz.

Yorum Yap

Bilic'i bu ketumlu?u bitirecek. Bir ?eye takt? m? tak?yor adam. Olmayacak ?eyi zorlamaktan ?zel bir haz al?yor san?r?m.

Bir tak?m?n en son bozulacak yeri tandemidir. Ma?allah Bilic 1 ayd?r yalama etti o Tandemi.

Necip Ersan Franco falan kafas?na g?re tak?l?yor. Sen savunman?n kimyas? ile bu kadar oynarsan r?yanda g?r?rs?n baz? ?eyleri.

Ba?ar?l? bir tak?m?n stoperlerini bir ??rp?da sayman gerekir. Biz hala macera pe?indeyiz.
                      Tak?mda stoper mi var zaten abi,adlar? stoper. Hepsini topla bir stoper etmez. Ileri uca bak?yorum bir de geriye,arada bu kadar m? kalite fark? olur. Franco'yu da g?z?nde b?y?tenlerin art?k aya?? yere basar umar?m. Hem yava? hem s??rama yok hem de bol bol kademe hatas?,anca yedek olur bu tak?mda.

Yorum Yap

Tak?mda stoper mi var zaten abi,adlar? stoper. Hepsini topla bir stoper etmez. Ileri uca bak?yorum bir de geriye,arada bu kadar m? kalite fark? olur. Franco'yu da g?z?nde b?y?tenlerin art?k aya?? yere basar umar?m. Hem yava? hem s??rama yok hem de bol bol kademe hatas?,anca yedek olur bu tak?mda.
                        Ge?en sene ligin en az gol yiyen tak?m? bu sene leblebi gibi gol yiyor. Kadro ayn? kadro. Sivok b?y?k etkendi ger?i.

Tak?m?n en kaliteli stoperi Sivok'un ?st?n? ?iziyorsun sonra Necip'le savunma yapacam diye u?ra??yorsun. Adama g?lerler.

Yorum Yap

o senenin kadro de?eriyle, ?imdikine bakal?m istersen. Ya da stad?m?z?n olup olmamas?na. Ya da toplad?klar? puanlara bakal?m. Ki ben bu ma? hatal? oldu?unu kabul ediyorum. Ama siz Carvalhalden farkl? g?rm?yorsunuz
                          Gitsincilere s?yl?yorum en az?ndan sezon sonuna kadar sabretseniz olmaz m?? Ki olur da giderse( umar?m 2. Olsa bile kal?r) yerine de ?enol hocadan ba?kas? ge?erse Bilici mumla arars?n?z.

Siz stad diyorsunuz ben de o adamlar?n paras?n?n ?denmedi?ini s?yl?yorum. Hepsi tek tek bizi ?ikayet etmedi mi? ?imdikilerin paralar? g?n g?n?ne ?deniyor. Bilic sezon sonuna kadar zaten kalacak, bu bizim ele?tirmemizle de?i?ecek bir ?ey de?il. Ke?ke ba?ar?l? olsa,sonu?ta ele?tiren veya ?ven herkes Be?ikta?'?n iyili?ini isteyen ki?iler. ?enol G?ne? konusunda seninle hemfikirim. Sezon sonu Allah korusun kendimizi yine ???nc? bulursak ilk hamle olmal?.

Yorum Yap

neyse ?imdi tak?m?n bu gayet vasat kadroyla ligde lider olmas? ve liverpoolu eleyebilmesinin ?ahsen hakk?n? veriyorum, hocadan genel olarak memnunum fakat hatalar? genellikle b?y?k ve mant?ks?z oluyor, ?u ma?ta tolgan?n bu kadar aradan sonra ilk 11 ??kmas? anla??l?r gibi de?il. tam anlam?yla tura malolan bir hata, cenk de her ne kadar taraftarca ?ok tutulmuyor da olsa o ilk gol? hayatta yemezdi. pektemek ?srar? i?inse yorum yapmak istemiyorum. pekteme?i art?k midem kald?rm?yor.

Yorum Yap

hoca , cogunlugu coplerden olusan bu kadroyla bana gore mucizelere imza atiyorsun , sapkadan tavsan cikartmaya calisiyorsun, liverpool mucizesinden sonra daha ciddi bir takim cikartirsin dusunmustum ama benide ters koseye yatirdin , turkiye sartlarinda idare ediyorsun ama goruyorsun avrupada tiriskadan name bir takima farkli yeniliyorsun !
                              sampiyonluk sansimiz bana gore dusuk , umarim sampiyon oluruz ! eger olamazsak ve kalmayi dusunursen ;
                              opare - veli - oguzhan - olcay - atiba - kerim - gokhan - sosa - tolgay - dembaba harici copler seni yari yolda birakir bu taraftar arkandan teneke calar !!
                              tarftarin buyuk bir cogunlugu icin transfer onemli degildir elindeki coplerden mucize sistemler kurmani beklerler , bir zamanlar 4-4-2 isteyenler bir bakarsin ayni kadroya baska bir sey isterler , topa vurmayi 4-5 yaslarinda ogrenmeye baslayan, yas ortalamasi 26-27 olan kazmalara sut atmayi ogretmiyomusun bile derler,Besiktas sanki futbol okulu
                              coplerinden kurtulmadigin kadro ayni hamam ayni tas devam eder , bir gram ilerlemezsin !
                              gelecek sezon icin orman baskandan transfer sozu almadigin anda burda kalmanin hic bir anlami yok hoca !
                              her zaman soyledim, ismail,sivok ,ersan,pedro,serdar,motta,necip,ugur,pektemek,tosu n gibi ucuncu sinif topculari besiktasta tutan, bunlara para veren, bunlara imza attiran zihniyet ister hoca olsun ister baskan ister yonetici kim olursa olsun besiktas dusmanidir !
                              egemen gibi bir futbolcuyu takimda tutamayan yonetime kaybedilen her mac ders olmali ama nerdeee!
                              elinde tutmasini bilmiyorsan yerine daha iyisini almalisin copunu degil !!!
                              En son düzenleyen Orhan Baladin; 20-03-2015, 06:43.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                hoca , cogunlugu coplerden olusan bu kadroyla bana gore mucizelere imza atiyorsun , sapkadan tavsan cikartmaya calisiyorsun, liverpool mucizesinden sonra daha ciddi bir takim cikartirsin dusunmustum ama benide ters koseye yatirdin , turkiye sartlarinda idare ediyorsun ama goruyorsun avrupada tiriskadan name bir takima farkli yeniliyorsun !
                                sampiyonluk sansimiz bana gore dusuk , umarim sampiyon oluruz ! eger olamazsak ve kalmayi dusunursen ;
                                opare - veli - oguzhan - olcay - atiba - kerim - gokhan - sosa - tolgay - dembaba harici copler seni yari yolda birakir bu taraftar arkandan teneke calar !!
                                tarftarin buyuk bir cogunlugu icin transfer onemli degildir elindeki coplerden mucize sistemler kurmani beklerler , bir zamanlar 4-4-2 isteyenler bir bakarsin ayni kadroya baska bir sey isterler , topa vurmayi 4-5 yaslarinda ogrenmeye baslayan, yas ortalamasi 26-27 olan kazmalara sut atmayi ogretmiyomusun bile derler,Besiktas sanki futbol okulu
                                coplerden kurtulmadigin kadro ayni hamam ayni tas devam eder , bir gram ilerlemezsin !
                                gelecek sezon icin orman baskandan transfer sozu almadigin anda burda kalmanin hic bir anlami yok hoca !
                                her zaman soyledim, ismail,sivok ,ersan,pedro,serdar,motta,necip,ugur,pektemek,tosu n gibi ucuncu sinif topculari besiktasta tutan, bunlara para veren, bunlara imza attiran zihniyet ister hoca olsun ister baskan ister yonetici kim olursa olsun besiktas dusmanidir !
                                Pektemek ile Ersan ile Necip ile y?netim kafas?na g?re s?zle?me yapm?yor,seneye devam etmeyi d???n?yor ki imza ats?n istiyor hoca. Motta ve Pedro'yu da o getirdi.
                                Cevap sorunun i?inde Sakl? zaten,bol bol transfer s?z? als?n aynen.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X