Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocam kritik anlarda tak?m? aya?a kald?rmak taraftar?n de?il senin g?revin. Mazereti taraftara atman iyi bi taktik de?il. Schuster de be?enmeyen gelmesin diyordu onun gibi bi ac?klama olmus. Hay?r 2 senedir b?yle anlarda, yani ?ne ge?tikten sonra kaybetti?imiz ma? say?s? 10 olmustur b?yle anlarda bi numaran? g?remedik su?lu taraftar m? oldu?

Bi g?revin daha var. Duran toptan yanl??l?kla da olsa bi gol atsak fena olmaz art?k. Lig bitti ya. ?nsan?n kafas?na yanl?sl?kla carpar bi gol olur o bile yok. Korner oldugunda gram heyecanlanm?yorum art?k.

Yorum Yap

4-4-2 de erciyese 5 tane sallad?k diye mi bu ma?tada 4-4-2 oynatt?n? He ger?i formalar benziyor neden bi 5 daha olmas?n diye d???nd?n san?r?m

Yorum Yap

?imdi g?rcez bakal?m, fb ma??na nas?l motive etcek tak?m?...

Yorum Yap

?al??t???m i?in ma?? izleyemedim,?zetten g?rd???m kadar?yla goller ?zerinden bir de?erlendirme yapay?m.
          Tolga k?t? bir ma? ??karm??,ancak yedi?imiz gollere bakt???m?zda ilk 2 gol % de 95 Franco'nun hatas?,bunun aksini kesinlikle kabul etmiyorum.
          Bu denli ?nemli bir kar??la?mada tandem ?izgisinden ba??ms?z bu kadar sark?k kalamazs?n arkada?.
          Hadi kald?n diyelim,bunu 2 kez yapamazs?n ! Yaparsan keserler cezay?.

Tolga i?in diyece?im bir ?ey yok,bu tak?ma sene ba??ndan beri kaliteli bir kaleci gelmesi gerekti?ini s?yl?yorum zaten.
          Bilic'e s?ylenecek s?z ?ok,ele?tirilerin hepsi hakl?.Sakatl?ktan d?nen ve do?ru d?zg?n tak?mla ?al??mam?? adam? 11 oynatma l?ks?n yok.
          Cenk'in oynamas?na engel bir sakatl??? oldu?una da inanm?yorum,o kadar sakatsa kul?bede ne i?i var ?
          Hani kaleye ge?icek olan kaleci Muslere,Cordoba ayar?nda bir kaleci olsa anlar?m bu riski,ama bu girilen riskin hakikaten izah? yok.

Yorum Yap

?lk defa ciddi anlamda sana k?z?yor ve ma??n sorumlusu olarak seni g?r?yorum Bilic.

Fener ma?? son ?ans?n olabilir taraftar i?in.

Yorum Yap

Seni deli gibi savundum.

Ama bu gece tam bir hayal k?r?kl???...

Yorum Yap

Aslı Volkan S?rme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hocam kusura bakma, ben senden umudu kestim. Hep d?zelecek eksik yanlar?n diye bekledim ama olmad?. Ciddi manada tam ingiltere ligi orta s?ra tak?mlar? hocas?s?n ya da turnuva hocas?.

-Ma?a ??kt???n taktikte s?k?nt? yok ama nas?l ??kt?ysak ?yle gidecek san?yorsun ma?. B plan? yok. Oyuna m?dahale 0. Zaten umudumu kestiren de bu.
                Carvalhal'?n ?ok sa?ma bi yaz?s? vard?, oyuncu de?i?ikli?i ile ilgili, san?r?m sende de ayn? mant?k var, oyuncu de?i?tirmek i?in korkuyorsun, de?i?tirsen de ezber de?i?iklikler zaten.

-Bo? bir inad?n var. Haftalard?r oynamayan Olcay her ma? sahada yine. Hay?r eskiden 70 dk sa? ba? yoldururdu sonra bi gol atard?, taraftar?n yar?s? + sen kanard?n neyse de, ?imdi o da yok. Adam ceza sahas?na bile girmiyor.
                Her ma? hata yapan bir Ersan var mesela, niye At?n?'a ?an? vermezsin bir ma? dahi?
                Sosa ka? ma? d?k?ld?, en son sakatland? da ?yle kestin.
                Demba Ba keza ?yle.
                Veli i?in bir?eyler yazmay? kesmi?tim de, Allah bizlere Veli ?ans? versin diyerekten bir iki ?ey s?yleyeyim. Bu adam hangi yetene?iyla/?zelli?iyle; senin, y?netimin ve taraftar?n yar?s?n? etkiliyor anlam?yorum. Bu ma? Veli'yi ikinci yar?n?n ba?lar?nda bi ofansta faulde g?rd?m bir de bi ara ceza sahas?nda m?dahale yapt?(tek olumlu hareketi 90 dk boyunca). Ha bir de bi ara geriye top da??tmaya geldi o kadar.

- 1-0 olsun bizim olsun mant???ndan bir ??kamad?n hocam, hay?r sonu? ?yle olsa sorun olmayacak ta, defans yapam?yoruz i?te daha neyin zorlamas? bu. GS, FB gerideyken veya berabereyken son dklarda kar?? kaleyi ablukaya al?r, bizde ise berabereyken lig sonuncusu Bal?kesir, bizim kaleyi ablukaya al?yor.

- Eksik olan hi?bir y?n?m?ze ??z?m bulamad?n. Duran top kullanmada ve kar??lamada o kadar k?t?y?z ki, s?ylenebilecek hi?bir ?ey yok.
                Ayn? ?ekilde ?ne ge?ince geriye kapanmam?za da hi?bir ??z?m ?retemedin ki, bu senin takti?in zaten.

- Be?ikta?'?n b?y?kl???n? kavrayamad?n. Derbilerdeki korkak?a oyunun.
                Buna ek olarak, Arsenal'a Liverpool'a kar?? nas?l oynuyorsak di?erlerine kar?? da ayn? oynuyoruz.

- Aptal?a g?r?len kartlar, aptal?a yap?lan penalt?lar vs bunlarada ??z?m yok. Bal?kesir ma??ndaki gereksiz penalt?yla bug?nk? gereksiz penalt?y? bir tak?m normalde 3 4 senede bir ya?ar, biz 10 g?n i?inde iki kez ya??yoruz, bu da demek oluyor ki kulak ?ekilmiyor, ?nlem al?nm?yor.

...

Uzar gider Hocam. Ha git demiyorum, senden iyisi bulunmayacaksa, hele Sergen vs gelecekse sen kal, hatta kim olursa olsun TR'den herhangi biri gelecekse sen kal. Ama yok ?imdiden titiz bir ?al??mayla, kaybetmeye tahamm?l? olmayan, ba?ar?ya a?, oyunu okumas?, takti?i, sistemi vs'si iyi olan bir hoca aran?r ve bulunursa git. Ama onu yapacak y?netim nerde...
                Neyse, sezonun ilk yar?s? oynatt???n iyi top i?in, ?? Arsenal ekibine kar?? dik durdu?un i?in sana te?ekk?r ederim. (Club Brugge'u elersin ona inanc?m tam zaten.)
                ?lk ma?tan sonraki yorumum. ?zle sen hocam, ma??n gidi?ini bizim gibi sen de izle ?yle kenardan.

Yorum Yap

Mustafa cezal? falan olsa bari.

Cezal? de?ilsede tff'ye ba?vurup ceza verdirsek. Hafta sonu 4-4-2 ile ??kmay?z in?allah.

B?y?k bir s?priz olmazsa 4-4-2 ??karsak olabilecekleri d???nmek istemiyorum.

Liverpool ma?? gibi sakince 4-5-1 ile ??k?p oyunu dengede tutal?m yeter.

Yorum Yap

arkada? yanl??a yanl?? da diyelim art?k
                    - cenk hafif sakatt? olmasa kul?bede olmazd? 1 ayd?r oynamayan tolgay? liverpol ma?lar?nda ounam?? cenke tercih etmek hem kolayc?l?k korkakl?k oldu hem bundan sonras? i?in forma bekleyen oyunculara ' ben stat?kocuyum arkada? y?rt?nmay?n bo?una' mesaj? oldu
                    - rakibin en b?y?k silah? ileriye ?i?irilen toplarken stoperimizin hava topu ?z?rl? tank pedro necip olmas? intihard?
                    - erciyes ma??n? baz al?p y?ll?k gol ortalamas? 4 olan pekteme?i oynatman?n tarifini ben bulamad?m
                    - sistem al??kanl?k i?idir haz?rl?k kamp? ge?er bazen koca bi devre biter anca oturmaya ba?lar sistem hangi cesaretle b?yle bi ma?a 4-4-2 ??kar?z milneden beri 4-4-2 oynamam?? tak?mla ?? sistem belli t?re yada ba yada liverpol ma?? gibi tolgay ?ahsi bi?ey yapacak 1-0 a tur bizim zaten bari veli - atiba ?n?nde tolgay yap kontra yeme pektemekten medet umaca??na
                    - oyun okuman m?dahalen yok hocam ma? 0-0 gitse olcay? ??kar?p freiyi alacakt?n 60 da, hasbelkader 1-0 oldu afallad?n beklemiyordun san?r?m gol? yiyene kadar bakakald?n sahaya ben m?dahale etsene gol geliyo diye y?rt?n?rken
                    bu ma? ?zelini ge?ip genele bakarsak bizim h?cum stratejimiz nedir Allaha?k?na ??
                    t?re soldan ortaya kateder ?ut ?eker demba karambol kovalar - yarat?r olcay bazen sosa ki?isel bi?eyler yapar bitti gitti
                    aybabay? en ?ok ele?tirdi?im konu tak?ma bi pozisyon alma kademe adam markaj? savunma stratejisi 1 sene ba?? 1 devre aras? kampta nas?l oturtamazs?n hoca idi
                    ?imdiyse h?cum stratejimiz yok
                    demba sosa acilen form tutup t?reye destek olamazlarsa ( o zamana kadar t?rede formunu kaybetmeyecek tabi ) ?ampiyonluk da hayal olur

bu g?ne kadar sab?rla bekledim yeri geldi korudum yeri geldi sustum ama ligde giderse olduk?a ba?ar?s?z bir sezon olacak bizim i?in ?u gelinen nokta avrupada bi ba?ar? say?lmaz bizim i?in zira say?lmamal?
                    En son düzenleyen Melih Seref Muradoglu; 20-03-2015, 03:34.

Yorum Yap

Ya Atiba'y? alsa oyuna yenilsek, bu defa da niye forvet cikardin niye defansa cekildik diye k?zacak adamlars?n?z. Allah a?k?na gelip biliuoruz ayaklar? yapmay?n ya

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ya Atiba'y? alsa oyuna yenilsek, bu defa da niye forvet cikardin niye defansa cekildik diye k?zacak adamlars?n?z. Allah a?k?na gelip biliuoruz ayaklar? yapmay?n ya
                        Muhammed mevzu elenmek de?il. Brruge e elenebilirsin. Adamlar iyi oynuyor hi? ?yle hafife al?nd??? gibi bo? tak?m de?iller.

Ama bile bile lades yapmak kabul edilemez. Bilic bu gece bile bile lades yapt?. Rakip tak?m hocas?n? bizim kul?beye koysan ancak bu kadar k?t? y?netirdi tak?m?.

Bu tak?m?n 2 senedir ne oynad??? belli sen ??k?yorsun sa?ma sapan fanteziler pe?inde ko?uyorsun. Formda kalecini oynatmay?p kaleye canl? bomba koyuyorsun.

Liverpool ma??nda ne oynad?ysak onu oynayacakt?k amerikay? yeniden ke?fetmeye kalkt?k. ??mard?k adamlar? hafife ald?k. Dersimizi de ald?k.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Karde?im, 2.yar? ?zellikle att???m?z golden sonra adamlar orta sahay? 3 saniyede ge?ti.
                          Veli-Tolgay olay? o an ??kt?, oray? kapatmak i?in Atiba'y? koymak ?nlemdir, keza hamledir.
                          1-0 sana yetiyordu, Atiba'yla o gaz? al?p kontradan rahatl?kla 2 yi bulurduk.
                          Atiba'y? ge?tim Pektemek-Ersan de?i?ikli?i yap?p Necip'i Veli'nin yan?na ?ekemez miydi?
                          Bunlar? d???nmek, s?ylemek ?ok bilmi?lik de?ildir, g?r?nen k?y k?lavuz istemiyor.
                          Ezberler herzaman bozulmaya mahkumdur.

Yorum Yap

?z?l?yordum Bilic giderse nabar?z falan diye ama bug?n sunu anlad?m hi?bir ?ngiltere Premier Ligi tak?m? Bilic'le anlasmaz. K?t? hoca demiyorum ama Premier Lig'de ?al?sacak bi hoca de?il. ?ngiltere'de bi ma? 3-4 defa gidip geliyor taraf de?i?tiriyor b?t?n managerler deyim yerindeyse kurt lakapl?. Oyun i?i hamlelerin en ?ok oldugu lig. Ee Bilic'te de maalesef o yok. Ma??n bas?nda ??kard?g? taktik i?lerse i?ler iyi gidiyor yoksa yok. Hangi premier lig tak?m? Bilic'le ?al???r Allah a?k?na mant?kl? m? bu?

Yorum Yap

2 ma?ta ?ne ge?ip ma?lar? hediye ettik.
                              Brugge'un hocas? bu i?i ??zm??.

Yorum Yap

Ben Vodafone Arena'da da bir sezon ge?irmesinden yanay?m,olas? bir ???nc?l?k sonras? bile bu ?ans?n verilmesi gerekti?ini d???n?yorum.Verilmezse de te?ekk?r eder ba?ar?lar dileriz,her ?eye eyvallah da Sergen ne alaka,her ma?lubiyetten sonra Burada konu?ulanlar bazen medyaya yans?yor ve az da olsa y?netimin fikirlerini etkiliyor belki de.Antep'te s?k?ld??? i?in istifa etti?ini duydu?umda baya g?lm??t?m,Sergen Yal??n'?n yeri Be?ikta? antren?rl??? de?ildir.Zaten mali ve psikolojik durumumuz da Sergen'i denemek i?in uygun de?il,acil sportif ba?ar? laz?m.

Bilic i?inse;

-Tolga'yla ba?lamas?n?n Cenk'in idman ka??rmas?ndan ba?ka bir sebebi olmad???n? d???n?yorum.Bunu hata olarak nitelendirmiyorum.
                                -4-4-2'ye gelecek olursak ; kadrolar say?ld???nda herkes gayet memnundu.Mustafa,Veli gibi yanl?? oyuncular do?ru sistemi yok etti belki de.
                                -de Sutter var diye At?n?'la ba?lamak intihar olurdu.Ama Ersan'?n ma?? olabilirdi.Oynasayd? belki de ma??n adam? olacakt?,?ok farkl? ?eyler konu?acakt?k.
                                -Maalesef Bilic sabit fikirli,teknik bilgiden ziyade karakter meselesi.Mustafa ve Olcay inad?n?n,tak?m bask? yerken,??rp?n?rken Atiba'y? kullanmamas?n?n bir a??klamas? yok.

Pazar g?n? i?in de pek ?mitli de?ilim.Be?ikta?'a yak???yorsun,yap bi'?eyler be hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X