Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

benim g?z?mde hala ba?ar?l? bir antren?r de?il. brugge ve feneri yenerse ''do?ru ve zaman?nda de?i?ikliklerle'' o zaman bir ad?m atm?? olur.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tuna Ozaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Asl?nda ben seni ele?tirmedim, yazd?klar?nda hakl?s?n. Sadece olumsuzlarla birlikte yaz ki, bir de?erlendirme olmu? olsun demek istemi?tim.
      Mesela; Denizli zaman?nda tak?m?n kondisyonu ?st d?zeydeydi, kondisyonerle ilgili bir konu olabilir ama ayn? g?n iki ma? ??karabilecek kondisyon vard?, ?imdi yok, neden Bili? bu konuya e?ilmiyor?
      Be?ikta?'?n son 15 senesinin en iyi sezonunu ?ekip neden b?yle olmuyor demek biraz haks?zl?k bence,ki o sezon sadece 4 Avrupa ma?? yapm??t?k onlar da Siroki ve Metalist lige yans?yacak bir y?pranma olmadan elenmi?tik.Ma? takvimini kalabal?k g?steren T?rkiye Kupas?yd? ve orada bile eski sistem oldu?u i?in grupta ma?lar deplasmanl? de?ildi.

Liverpool'la veya Tottenham'la oynad???nda verilen efor ile Antep veya Antalya ile oynad???nda verilen eforla ayn? olmad???,fiziksel ve psikolojik etkilerinin de ?ncesine ve sonras? ayn? ?ekilde yans?mamas? normal o y?zden kondisyon mevzusunu k?yas i?in do?ru bir sezon olmad???n? d???n?yorum. Stefano Marrone'nin ba?ar?s?n? da Bilic'in omuzlar?na y?k olarak bindirmek de do?ru gibi gelmiyor bana,o sezon ile bu sezon aras?ndaki etkenler ?ok daha de?i?ken,misal Marrone ?uan Be?ikta?'ta olsa o sezon oldu?u gibi tak?m fizik olarak yukar?da g?z?k?r m?,ben pek sanm?yorum.Ki kondisyon olarak k?t? dedi?imiz tak?m yar?n bu sezondaki 45. ma??na ??k?yor sezonu minimum 55 ma? ile kapatacak bu da 08-09 sezonuna oranla 8 hafta i?ini daha dolu ge?irmek demek oluyor.Hem de hangi rakiplerle.

Son olarak kondisyon biraz da oyun anlay???na da ba?l? Denizli d?nemindeki s?k?c? futbolla y?pranma pay?n dibe vurur ve haliyle daha diri g?z?kebilirsin ama Bilic'in tercih etti?i k?sa pas ve tempolu futbolla elbette ki Denizli'nin futboluna g?re ?ok daha fazla y?pran?rs?n

Bilic'e g?z? kapal? 2 y?l 3 y?l uzat?ls?n kals?n diyen biri de?ilim,aksine sezon sonu gelsin ne yap?lm?? neler ba?ar?lm?? nerelerde eksik kal?nm?? g?relim ?yle ?n?m?ze bakal?m isterim ama k?yasla gideceksek Bilic ?ncesi yak?n ge?mi?te bu sezondan daha iyisi yok.(Esas sorun da bu asl?nda)
      Konu sadece Bili? de?il g?zel karde?im, yap?labiliyorsa demek ki bir yolu var. Bunun ?ekip almakla da ilgisi yok, m?mk?n oldu?unu s?yl?yorum. Madem yap?labiliyor, yap?lmal?.
      Bir s?r? ?rnek say?labilir bu ?ekilde ama bunlar?n nedeni de Bili?'i g?nderelim demek de?il.
      T?pk? ?nder ?zen'e de yap?ld??? gibi kay?ts?z ?arts?z Bili? destek?isi olman?n, duygusal olman?n ?ok zarar?n? g?r?r?z, kime reis dediysek tabiri caizse a?z?m?za etti gitti.
      Ben duygusal bakm?yorum, tak?m?ma bir ?eyler katt??? s?rece ba??m?z?n ?st?nde yeri var, yetersiz olursa gitsin de derim a??k?a.

Yorum Yap

Bug?n tak?ma da taraftara da ciddi i? d???yor.
        Deplasmandaki ma?? ?ne ge?menin rehaveti ve ciddiyetin kaybedilmesi ile kaybetmi?tik.
        Bu ma?ta ?ncelikle hoca, sonras?nda taraftar buna izin vermemeli.
        Hakem her dakika bask? alt?na al?nmal?.
        Ma? i?inde turu ge?ecek skoru bulaca??m?za inan?yorum; in?allah koruyabiliriz de ?eyrek finali g?r?r?z.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Hocam,

Bu Survivor'daki Nadya senin k?z?n m??

Do?ruyu s?yle
          Haftasonu izledi?imde Bilic'e benziyor lan dedim arkada?lara. Be?ikta? deformasyonu dediler Valla benziyor

Bilic: http://media.sondevir.com/250x190/20...aven-bilic.jpg
          Nadya: http://img-acunnstatic.mncdn.com/upl...ee7e9a31c9.jpg

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hocam,

Do?ruyu s?yle
            Haftasonu izledi?imde Bilic'e benziyor lan dedim arkada?lara. Be?ikta? deformasyonu dediler Valla benziyor

A??z yap?s? birebir valla da.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hocam,

Do?ruyu s?yle

Barcelona'ya birisi a??rtma iki gol atan Ahmet Dursun ve di?er enterasan gol? atan Pascal'?n oldu?u yar??mada Bilic'i g?r?yoruz. Hatta Serenay da var Kad?n Futbol Tak?m?m?za transferi g?ndemdeydi. Hayat ?ok enteresan

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hocam,

Do?ruyu s?yle

Barcelona'ya birisi a??rtma iki gol atan Ahmet Dursun ve di?er enterasan gol? atan Pascal'?n oldu?u yar??mada Bilic'i g?r?yoruz. Hatta Serenay da var Kad?n Futbol Tak?m?m?za transferi g?ndemdeydi. Hayat ?ok enteresan
                BE??KTASLIYIZ d?ye b?zem? oyle geliyor d?ye d???n?yorum ama olsa d?kkat?m? ?ekerdi d?ger tak?mlar?n ad? b?le gecm?yor
                d?z?ler?n y?zde 80n?nde ya BE??KTAS besteleri Ya BE??KTASLILIK vurgusu var...

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tuna Ozaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Asl?nda ben seni ele?tirmedim, yazd?klar?nda hakl?s?n. Sadece olumsuzlarla birlikte yaz ki, bir de?erlendirme olmu? olsun demek istemi?tim.
                  Mesela; Denizli zaman?nda tak?m?n kondisyonu ?st d?zeydeydi, kondisyonerle ilgili bir konu olabilir ama ayn? g?n iki ma? ??karabilecek kondisyon vard?, ?imdi yok, neden Bili? bu konuya e?ilmiyor?
                  Be?ikta?'?n son 15 senesinin en iyi sezonunu ?ekip neden b?yle olmuyor demek biraz haks?zl?k bence,ki o sezon sadece 4 Avrupa ma?? yapm??t?k onlar da Siroki ve Metalist lige yans?yacak bir y?pranma olmadan elenmi?tik.Ma? takvimini kalabal?k g?steren T?rkiye Kupas?yd? ve orada bile eski sistem oldu?u i?in grupta ma?lar deplasmanl? de?ildi.

Liverpool'la veya Tottenham'la oynad???nda verilen efor ile Antep veya Antalya ile oynad???nda verilen eforla ayn? olmad???,fiziksel ve psikolojik etkilerinin de ?ncesine ve sonras? ayn? ?ekilde yans?mamas? normal o y?zden kondisyon mevzusunu k?yas i?in do?ru bir sezon olmad???n? d???n?yorum. Stefano Marrone'nin ba?ar?s?n? da Bilic'in omuzlar?na y?k olarak bindirmek de do?ru gibi gelmiyor bana,o sezon ile bu sezon aras?ndaki etkenler ?ok daha de?i?ken,misal Marrone ?uan Be?ikta?'ta olsa o sezon oldu?u gibi tak?m fizik olarak yukar?da g?z?k?r m?,ben pek sanm?yorum.Ki kondisyon olarak k?t? dedi?imiz tak?m yar?n bu sezondaki 45. ma??na ??k?yor sezonu minimum 55 ma? ile kapatacak bu da 08-09 sezonuna oranla 8 hafta i?ini daha dolu ge?irmek demek oluyor.Hem de hangi rakiplerle.

Son olarak kondisyon biraz da oyun anlay???na da ba?l? Denizli d?nemindeki s?k?c? futbolla y?pranma pay?n dibe vurur ve haliyle daha diri g?z?kebilirsin ama Bilic'in tercih etti?i k?sa pas ve tempolu futbolla elbette ki Denizli'nin futboluna g?re ?ok daha fazla y?pran?rs?n

Bilic'e g?z? kapal? 2 y?l 3 y?l uzat?ls?n kals?n diyen biri de?ilim,aksine sezon sonu gelsin ne yap?lm?? neler ba?ar?lm?? nerelerde eksik kal?nm?? g?relim ?yle ?n?m?ze bakal?m isterim ama k?yasla gideceksek Bilic ?ncesi yak?n ge?mi?te bu sezondan daha iyisi yok.(Esas sorun da bu asl?nda)
                  Konu sadece Bili? de?il g?zel karde?im, yap?labiliyorsa demek ki bir yolu var. Bunun ?ekip almakla da ilgisi yok, m?mk?n oldu?unu s?yl?yorum. Madem yap?labiliyor, yap?lmal?.
                  Bir s?r? ?rnek say?labilir bu ?ekilde ama bunlar?n nedeni de Bili?'i g?nderelim demek de?il.
                  T?pk? ?nder ?zen'e de yap?ld??? gibi kay?ts?z ?arts?z Bili? destek?isi olman?n, duygusal olman?n ?ok zarar?n? g?r?r?z, kime reis dediysek tabiri caizse a?z?m?za etti gitti.
                  Ben duygusal bakm?yorum, tak?m?ma bir ?eyler katt??? s?rece ba??m?z?n ?st?nde yeri var, yetersiz olursa gitsin de derim a??k?a.
                  Ben de kay?ts?z ?arts?z destek olmuyorum abi zaten dedi?im gibi ?nce sezon sonu beklenmeli ad?m atmak i?in ama Mustafa Denizli'nin yapt???n? Bilic'in 2 senede yapamamas? ?ok anormal bir durum de?il.Denizli'nin tecr?besi ligi avucunun i?i gibi bilmesi kenara at?lacak durumlar de?il.

Yorum Yap

Bu ak?am bittin be hoca

Yorum Yap

?imdi topla bavulunu ve seni ?ok isteyen westham'a yol al. adams?n eyvallah. ama teknik direkt?r de?ilsin.

Yorum Yap

Olmuyor b?yle hocam...toparlan art?k...izleme, m?dahale et...

Yorum Yap

Ma? 1-1 kaleci d?k?l?yor ama hala ?ans?m?z var Opare sakatlan?yor al sa? beke Atiba'y? orta sahaya Veli-O?uzhan de?i?ikli?i yine elinden geleni yapm?? olurdun.

Yorum Yap

Umarim gidersin Fikret orman ile .. T?rkiye Kupas? gitti avrupa gitti bir ka? hafta lig gidecek ve en sonunda sen ve Fikret Orman gideceksiniz . Yaki?iyormu? admammi? s?ylemi? b?ylemi? beni ilgilendirmez. . Ba?ar? var m? yok mu gelecek var m? yok mu. .buda belli oldu YOK. .

Yorum Yap

2 ma?t?r neyi izliyorsun anlat ??k?p

Yorum Yap

Bu ak?am senden gen? tak?ma ve kel hakeme elendin.
                                Romantizmin sonu bu kadar.
                                Gen?lerle gidece?iz, Alt?nsay modeli, Forza Bilic s?ylemleriyle ??k?lan bu yolda; sana yine kal?r Boys An?lar, Tolga vs.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X