Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kals?n, Be?ikta?'?n Luce'si, Ferguson'? olsun.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Elvan Deniz Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      6 metre soluna pas atamayan Necip bug?n 45 metre pas atmay? deneyebiliyorsa,
      4 ki?iyi ?al?mlamadan topu vermeyen T?re i?in ?imdi 20 milyon hesab? yap?yorsak,
      Gs ma?? sonras? sonras? futbol hayat? biten Serdar Kurtulu? kilit adamsa,
      Veli pas yapabiliyorsa,
      Kerim Frei oyuna girip ma? kazand?r?yorsa,
      Arsenal, Tottenham, Liverpool ma?lar?n?n iyi oynayan?ysan,
      S tat olmadan 10 hafta kala lidersen,
      Tarihinde sadece 1 kere tarihinin en iyi kadrosuyla oynad???n ?eyrek finale bu kadar yak?nsan,
      Feyyaz'dan sonra ilk kez 26 gol atan bir forvetin varsa,

?irkinle?meden ele?tirini yap sonra #gururlan

Sadece tavsiyedir.
      Tarafs?z bir g?zlem i?in olumsuz g?rd???n?z taraflar? da yazmal?s?n?z.
      Ele?tiriden korkmamal? ve ka?mamal?y?z, do?ru ele?tiri ileriye g?t?r?r.

Turgut Abi,

Benimde herkes gibi hocaya ele?tirilerim var a?a??da belirtece?im ancak dikkat ?ekmek istedi?im konu genelde arkada?lar?n objektiflikten uzak yorumlar yapmas?yd?.

Hocay? bende sabit fikirli buluyorum ?zellikle oyuncu tercihlerinde. ?rnek vermem gerekirse Olcay'?n formu hepimizin malumu ?ekip kenara 2-3 ma? oturtabilirdi, he Kerim'in 11 ba?lad??? ma?larda k?t? performans?n? arg?man olarak d???n?yor olabilir ancak Olcay'dan daha k?t? olaca??n? sanm?yorum. Mesela Sosa'da kanat oyuncusu olarak denenebilirdi.

Muhabirlerin maksatl? sorular?na daha az cevap vermesi gerekiyor. Ben burada y?neticilerinde hatas? oldu?unu d???n?yorum uyarmad?klar? i?in.

Ba?ka ele?tirimde bulunmuyor di?er b?t?n yapt?klar?n? do?ru buluyorum. Tak?m i?indeki arkada?l?k olgusu b?t?n bu teknik taktik yorumlardan daha ?nemli bir pozitif durum diye d???n?yorum ayr?ca.

Yorum Yap

Slaven Bilic: "Kimse bizden Liverpool'a 2-3 gol atmam?z? beklemiyordu. Biz sahada sabredip bekledik ve baaam!"
        https://vine.co/v/OVPEJdgP152

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  28393960.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  32.2 KB
          Bekledik bekledik baamm!

Yorum Yap

and then paff

Yorum Yap

Adam adam ulan ne g?ld?m yaa

Yorum Yap

filmdi ger?ek oldu

Yorum Yap

Sonu? ne olursa olsun kal hocam sen.
                  Arenay? g?rmeyi hakediyosun.

Yorum Yap

3 sezon daha.

Yorum Yap

edit.....

Yorum Yap

6 metre soluna pas atamayan Necip bug?n 45 metre pas atmay? deneyebiliyorsa,
                        4 ki?iyi ?al?mlamadan topu vermeyen T?re i?in ?imdi 20 milyon hesab? yap?yorsak,
                        Gs ma?? sonras? sonras? futbol hayat? biten Serdar Kurtulu? kilit adamsa,
                        Veli pas yapabiliyorsa,
                        Kerim Frei oyuna girip ma? kazand?r?yorsa,
                        Arsenal, Tottenham, Liverpool ma?lar?n?n iyi oynayan?ysan,
                        S tat olmadan 10 hafta kala lidersen,
                        Tarihinde sadece 1 kere tarihinin en iyi kadrosuyla oynad???n ?eyrek finale bu kadar yak?nsan,
                        Feyyaz'dan sonra ilk kez 26 gol atan bir forvetin varsa,

?irkinle?meden ele?tirini yap sonra #gururlan

Sadece tavsiyedir.
                        Tarafs?z bir g?zlem i?in olumsuz g?rd???n?z taraflar? da yazmal?s?n?z.
                        Ele?tiriden korkmamal? ve ka?mamal?y?z, do?ru ele?tiri ileriye g?t?r?r.

Turgut Abi,

Benimde herkes gibi hocaya ele?tirilerim var a?a??da belirtece?im ancak dikkat ?ekmek istedi?im konu genelde arkada?lar?n objektiflikten uzak yorumlar yapmas?yd?.

Hocay? bende sabit fikirli buluyorum ?zellikle oyuncu tercihlerinde. ?rnek vermem gerekirse Olcay'?n formu hepimizin malumu ?ekip kenara 2-3 ma? oturtabilirdi, he Kerim'in 11 ba?lad??? ma?larda k?t? performans?n? arg?man olarak d???n?yor olabilir ancak Olcay'dan daha k?t? olaca??n? sanm?yorum. Mesela Sosa'da kanat oyuncusu olarak denenebilirdi.

Muhabirlerin maksatl? sorular?na daha az cevap vermesi gerekiyor. Ben burada y?neticilerinde hatas? oldu?unu d???n?yorum uyarmad?klar? i?in.

Ba?ka ele?tirimde bulunmuyor di?er b?t?n yapt?klar?n? do?ru buluyorum. Tak?m i?indeki arkada?l?k olgusu b?t?n bu teknik taktik yorumlardan daha ?nemli bir pozitif durum diye d???n?yorum ayr?ca.
                        Asl?nda ben seni ele?tirmedim, yazd?klar?nda hakl?s?n. Sadece olumsuzlarla birlikte yaz ki, bir de?erlendirme olmu? olsun demek istemi?tim.
                        Mesela; Denizli zaman?nda tak?m?n kondisyonu ?st d?zeydeydi, kondisyonerle ilgili bir konu olabilir ama ayn? g?n iki ma? ??karabilecek kondisyon vard?, ?imdi yok, neden Bili? bu konuya e?ilmiyor?

Yorum Yap

Aslı M?cahid Anbarkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          benim kan?m sezon sonu biz bilici bu pozisyona geldikten sonra sonuc ne olursa olsun birakmay?z.

ama ?zellikle 2 kulvardada basar? gelirse bilici burda tutamay?z mumkun de?il.

talipleri ??kar oda gider.

??nk? henuz olmus bir TD de?il.hedef koyacag? ??kacag? ?ok basamak var.
                          Bence s?rf bu y?zden gitmez zaten. Bu tak?mla ?ok daha iyi i?ler yap?p g?zleri tamamen ?zerine ?ekmeyi dener diye d???n?yorum. Ondan sonrada art?k daha da olmu? bir td olarak buradan ayr?l?r. Zaten o zaman hi? tutamay?z kalmak istemezse.

not:1-2-3 rakamlar? ?padten yazarken ??kt? bir ?ekilde kald?ramad?m...

1. iki kulvardada basar? gelirse yazm??t?m zaten..
                          2. iki kulvarda ba?ar? gelirse T?rkiye misyonunda zirve yapm?? olur.
                          3. daha iyi i? CL ?ampiyonlugu olur ki oda m?mk?n de?il.

olmu?tan kast?m buyuk liglerde buyuk tak?mlarla ?al??m?s mancini shuster luce k?va??ma gelmi? T?rkiyede paras?n? ald?g? surece kal?cak ust ligler hedefi kalmam?? hocalar..

bilic dogal olarak daha iyi ligleri arzul?cakt?r henuz yolun bas?nda..
                          bizimle basar?y? yakal?yacaksa en buyuk art?s?da bu yukar?y? arzulamas? durumudur zaten

Yorum Yap

Bizden yukarisini hedeflemeyen teknik direktor de, futbolcu da gelmesin mumkunse...

Yorum Yap

Aslı Aykut Onuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bizden yukarisini hedeflemeyen teknik direktor de, futbolcu da gelmesin mumkunse...

Yorum Yap

Asl?nda ben seni ele?tirmedim, yazd?klar?nda hakl?s?n. Sadece olumsuzlarla birlikte yaz ki, bir de?erlendirme olmu? olsun demek istemi?tim.
                                Mesela; Denizli zaman?nda tak?m?n kondisyonu ?st d?zeydeydi, kondisyonerle ilgili bir konu olabilir ama ayn? g?n iki ma? ??karabilecek kondisyon vard?, ?imdi yok, neden Bili? bu konuya e?ilmiyor?
                                Be?ikta?'?n son 15 senesinin en iyi sezonunu ?ekip neden b?yle olmuyor demek biraz haks?zl?k bence,ki o sezon sadece 4 Avrupa ma?? yapm??t?k onlar da Siroki ve Metalist lige yans?yacak bir y?pranma olmadan elenmi?tik.Ma? takvimini kalabal?k g?steren T?rkiye Kupas?yd? ve orada bile eski sistem oldu?u i?in grupta ma?lar deplasmanl? de?ildi.

Liverpool'la veya Tottenham'la oynad???nda verilen efor ile Antep veya Antalya ile oynad???nda verilen eforla ayn? olmad???,fiziksel ve psikolojik etkilerinin de ?ncesine ve sonras? ayn? ?ekilde yans?mamas? normal o y?zden kondisyon mevzusunu k?yas i?in do?ru bir sezon olmad???n? d???n?yorum. Stefano Marrone'nin ba?ar?s?n? da Bilic'in omuzlar?na y?k olarak bindirmek de do?ru gibi gelmiyor bana,o sezon ile bu sezon aras?ndaki etkenler ?ok daha de?i?ken,misal Marrone ?uan Be?ikta?'ta olsa o sezon oldu?u gibi tak?m fizik olarak yukar?da g?z?k?r m?,ben pek sanm?yorum.Ki kondisyon olarak k?t? dedi?imiz tak?m yar?n bu sezondaki 45. ma??na ??k?yor sezonu minimum 55 ma? ile kapatacak bu da 08-09 sezonuna oranla 8 hafta i?ini daha dolu ge?irmek demek oluyor.Hem de hangi rakiplerle.

Son olarak kondisyon biraz da oyun anlay???na da ba?l? Denizli d?nemindeki s?k?c? futbolla y?pranma pay?n dibe vurur ve haliyle daha diri g?z?kebilirsin ama Bilic'in tercih etti?i k?sa pas ve tempolu futbolla elbette ki Denizli'nin futboluna g?re ?ok daha fazla y?pran?rs?n

Bilic'e g?z? kapal? 2 y?l 3 y?l uzat?ls?n kals?n diyen biri de?ilim,aksine sezon sonu gelsin ne yap?lm?? neler ba?ar?lm?? nerelerde eksik kal?nm?? g?relim ?yle ?n?m?ze bakal?m isterim ama k?yasla gideceksek Bilic ?ncesi yak?n ge?mi?te bu sezondan daha iyisi yok.(Esas sorun da bu asl?nda)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X