Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fener ma??na ?ift forvet ??karsak kabus olabilir.

Ger?i Fener'in de hangi kadro ile ??kaca?? ?nemli, Diego'lu bir orta saha olursa pek s?k?nt? olmaz ama Emre ve Topal'?n yan?na da Alper'i veya Meireles'i koyarlarsa o zaman orta saha ?st?nl???n? rakibe veririz. Bu da bizim i?in pek iyi olmaz.

Bence Atiba-Tolgay-Sosa olmal? ama tabi ki Bilic Atiba-Veli-Tolgay/Sosa olarak ??kacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      fener karsisinda buyuk takim gibi oynat kazanamazsak da onemli degil

cift forvet ile cikmani takdir ettim
      Kazanamad?ktan sonra iyi oynamak neye yarar usta ?

Olimpiyatta yenildi?imiz derbileri sayma(bizim i?in dezavantaj oldu?undan ?t?r?) bana hi?bir derbide Be?ikta? rakibinden daha k?t? oynad? diyemezsin. Biz rakipten devaml? daha iyi oynamam?za ra?men hemen hemen hi? galip gelemedik. Dolay?s?yla da iyi oyun pek bi i?e yaramad?.

Bizim en son rakibimizden daha k?t? oynad???m?z derbi Fener'e 3-0 yenildi?imiz Kad?k?y'deki derbidir. Onun d???nda ne Arena'da ne de Kad?k?y'de rakip bizden daha iyi oynayarak kazanmad? ma??.

Yorum Yap

Atiba-Veli pres g?c?m?z? ve alan parsellememizi art?r?yor ama ofansif a??dan zay?f oluyor. B?yle oldu?u zaman Sosa'ya kal?yor t?m i?. Sosa ne kadar haz?r olabilir bilmiyoruz ama ?u bir ger?ek ki Demba Ba'yi rahatlatacak biri mutlaka olmal? yak?n?nda. 4-4-1-1 ya da 4-4-2 her neyse onun yan?na biri yakla??nca daha rahat pozisyon al?yor. Hoca Tolgay'i art?k kesmez gibime geliyor bakal?m g?rece?iz

Yorum Yap

Bugun maci hoca aldi. Net

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Tebrikler hocam inatlar?ndan vazge?ersen ba?ar?l? oluruz birlikte,
            ?n?allah. ?n?allah.

Yorum Yap

Ooo B plan? al?r?m bir dal.

Hocam bide skoru alm??s?n, Kart s?k?nt?s?, ?n?m?zdeki ma?lar vs t?nlamad?n diken ?st?nde izlettin ma??..
              Skoru da alsak yine rahat ma? yok bize.

Yorum Yap

Tolgay? kesme hocam, ba?ka laf?m yok.

Yorum Yap

Fb ma??ndan 1 puan dahi alsa bi?ey demem.Ama 3 puan ?ok leziz olur.Ve de Uefa da gelecek tur tad?ndan yenmez.

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Abi bak s?yledi?im buydu i?te. B?t?n anlatmak istedi?im Kayseri Erciyes ma??nda ilk yar?da oynad???m?z futboldu. Oyna ve bitir i?i. B?t?n tak?m sorumluluk als?n. Ben Bilic'ten sistem de?i?tirmesini beklemedim hi?bir zaman. Sadece biraz daha h?cuma y?nelik oyun bekledim. Bir gol att?ktan sonra geriye yaslamad?k devam? geldi. Yap?lmas? gereken ba??ndan beri buydu.
                    Ben seni anl?yorum karde?im ama i?te elindeki kozlar?n geri d?nmeye ba?lad?k?a bu tarz ma?larda farkl?l?k yaratabiliyorsun. Mustafa Pektemek ?rne?in b?yle tak?mlara kar?? hareketli ve inat?? oyunuyla olduk?a d?zen bozucu olabiliyor. H?cumda tek hareketli oyuncu fark? di?er oyuncular?n da oynama i?tah?na etki edebiliyor. Keza Tolgay ?n da pozitif futbolunun Demba Ba ve Olcay ?n futbolu ?zerinde etkisi var. Sen Olcay a "hadi ??k iyi oyna" diyince Olcay iyi oynam?yor tak?m i?i bu oyuncular? birbirine yakla?t?racak, onlara alan a?abilecek bir dinamizm gerekiyordu Mustafa bunu sa?lad?. Sene ba?? da Mustafa bu i?i ?ok iyi yap?yordu yani gol atmasa bile Mustafa n?n ?nemi var Bilic in sisteminde. Ben de bu y?zden Mustafa n?n oynamas?n? heyecanla bekliyordum ve iyi de sonu? verdi.

Yorum Yap

Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Tolgay ve Mustafa tak?m? rahatlatt?. Resmen de?i?tirdiler tak?m?.Eskiden sadece Ba girerdi pozisyona onu da s?k? markaja al?rlard? sadece T?re'nin bireysel ?abalar?na bakard?k.Ama ?imdi Ba'y? tutsalar Mustafa ??k?yor, onu tutsalar Ba ??k?yor.Tolgay hem top kap?yor hem de m?kemmel olumlu kullan?yor.Tak?m? bir anda ata?a ??kar?yor.M?kemmel bir transfer.B?ylece Veli-Atiba ikilisiyle olmayaca??n? anlad?k.

Mustafa ?ok ilgin? bir oyuncu.Tam forvet desen de?il, 10 numara desen de?il, kanat desen de?il. Hepsinin ?zelliklerini de bar?nd?ran ?ok ?al??kan bir oyuncu.Bazen heyecan?na yenik d???yor ama sahada olmas? ofansif a??dan bizi o kadar rahatlat?yor ki.Bireysel ?abalar? da olan bir futbolcu.Bask? yap?yor, al?p veriyor, araya ka??yor, hava topu alabiliyor. Her zaman olmas? gereken bir yard?mc? forvet.Bug?n ceza sahas?na 4 oyuncu sokabiliyorduk.?ok g?zel bir geli?me. Umar?m b?yle devam ederiz.
                      Kesinlikle kat?l?yorum. Sene ba??nda da bunu ?ok net g?rebiliyorduk. Mustafa n?n kadroda olmas? ?nemli bence. Herkes gol atmas? olarak de?erlendiriyor performans?n? ama ?ok daha farkl? bir etkisi var oyunumuza. Onun oynamas? demek Olcay Demba T?re gibi oyuncular?m?z? daha rahat skor yapmas? demek. Mustafa teknik kapasitesi d???k olsa da ?ok ?al??kan ve inat?? bir oyuncu. Bu tamamlay?c? ?zellik olarak sistemimizde ?ok ?nemli bence. Umar?m hoca ona daha ?ok ?ans verir.

Yorum Yap

ilk yar? 3-0 bitmi?ken ?zellikle t?re ve ba sar? kart s?n?r?ndayken oyuncu de?i?tirmeyerek b?y?k risk ald?.

Yorum Yap

Bilic hoca de?il...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Olcay' ? sa? bek oynat?rken amac?n neydi hocam anlam?? de?ilim, At?n? al?nsa daha iyi olmaz m?yd?

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                            Olcay daha iyi bir tercih, At?n?'?n biraz h?zl? d?n?? s?k?nt?s? var, sa? bekte sorun olur.
                            Ben Olcay sa?beke ge?tikten sonraki oyunu ?ok be?endim. ??yle ki h?cum edebilen bir bekimiz oldu?unda kanatlar? nas?l kullanabildi?imizi ?ok iyi g?rm?? olduk. Bekten de h?cum katk?s? gelince adamlar hepten da??ld?.

Yorum Yap

Olcay' ? sa? bek oynat?rken amac?n neydi hocam anlam?? de?ilim, At?n? al?nsa daha iyi olmaz m?yd?

​Abi yapma Allah a?k?na

Yorum Yap

Aslı M?cahid Anbarkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Olcay daha iyi bir tercih, At?n?'?n biraz h?zl? d?n?? s?k?nt?s? var, sa? bekte sorun olur.
                                Ben Olcay sa?beke ge?tikten sonraki oyunu ?ok be?endim. ??yle ki h?cum edebilen bir bekimiz oldu?unda kanatlar? nas?l kullanabildi?imizi ?ok iyi g?rm?? olduk. Bekten de h?cum katk?s? gelince adamlar hepten da??ld?.
                                Serdar'da art?k bindirme yap?yor, ama yetenekleri k?s?tl? naps?n garibim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X