Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kupadan elenirsek ve ligi 3.tamamlarsak seni ba?ar?l? bulal?m m? hocam?
    Size g?re ba?ar? nedir ?nce bunu bilmek laz?m..
    Ba?ar?n?n k?staslar?n? bilerek konu?mal?y?z..
    Benim i?in ba?ar? ?uan mabedimizin bitirilmesi ve sezona yeti?mesidir..
    Yeni statla ve al?nacak 5 tane tecr?beli ve kaliteli isimlerle ayn? hoca ve ayn? felsefeyle ?st ?ste ?ampiyonluklar?n gelece?ine inan??m tamd?r..
    Sizin ve bizlerin be?enmedi?i hocalar? kadromuzda istikrar sa?layabilseydik 20 senede sadece 2 ?ampiyonlu?umuz olmazd?...
    Tekincim, demek ki yeni sezona stat yeti?mezse, Bili?'in arkas?na tenekeleri ba?lay?p g?nderiyoruz?
    C?mb?zla yine ?ekmi?sin Turgut Abi.. Yeni sezona yeti?meyece?ini siz benden daha ?ok iyi biliyorsunuz..
    Ekimin ba??na bile raz?y?m..
    Ben bili? in arkas?na asla teneke ba?lay?p g?ndermem...
    Bosge Tigana Schuster bunlar? g?nderdik de ne oldu abi..
    Ne bir sistem nede bir anlay??..
    Yeni gelenler @ramazan Tulen abinin hal? sahada ??kard??? tak?m gibi karmakar???k sistemler i?ine giriyoruz..
    Olgunla?an ve kaliteli isimlerle yeni sezona bomba gibi girece?iz..
    Tabi siz eski a???? b?rak?p bizimle kapal? ?ste gelirseniz kaymakl? bomba oluruz.
    Siz nerdeyseniz ben oraya gelirim, yeter ki sen iste
    Bili?'in inad? b?rakmas? laz?m, tak?ma zarar veriyor, ben gitmesini de?il bu inad? bitirmesini istiyorum.
    Stat i?in en erken tarih 29 Ekim, en ge? tarih y?l sonu, bunu b?yle kabul edin hayal k?r?kl??? olmas?n

Yorum Yap

Guti'yi severim ama uzak dursun ?u a?amada. Roberto Carlos bile Sivas'tan ba?lad? Akhisar'la falan devam ediyor. O kadar da d??medik ya.

Yorum Yap

Gutinin teknik ekipte yer almas?n? isterim a??k?as? hocam.

Yorum Yap

Guti'nin yarar?ndan ?ok zarar? olur, bi Pektemek paras? da o al?r, teknik kadroya adam laz?msa ?brahim ?z?lmez favorimdir.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?lhan Mans?z'?, ?z?lmez'i teknik ekipte istemeyen Bilic'in Guti'yi de isteyece?ini sanm?yorum. Kendi ekibiyle ?al??maya devam eder.

Yorum Yap

Guti nin daha teknik ekipde yer almas?n? gerektirecek bir durum yokki. Ayr?ca Biz ba?lang?? i?in ?ok uygun bi ortam olmayabiliriz onun i?in.mesela roberto carlos rusyada yard?mc?yd? burda hoca oldu ama daha yol almas? gereken ?ok yol almas? gerekti?i belli.Guti de biraz acemili?ini ats?n sonra b?yle b?y?k kul?plere gelsin bence

Yorum Yap

Kadro derinli?imiz yok, farkl?l?k yaratabilecek ?ok az oyuncumuz var. Kat?l?yorum.

Baz? sorumluluk alan oyuncular vard?, bug?nlerde onlar da formsuzlar ve tak?ma katk?dan uzaklar.

Bir de Bilic'in yapabilecekleri var. Yani d?zeltmesi gerekenler...

Bir sistemi var Bilic'in... B?t?n ingiliz kul?plerine kar?? bu sistemle tak?r tak?r top oynar?z. Ba?ar?l? bir sistem. Ma? ma? bak?yoruz diyoruz, bizim bir umudumuz var kimse s?k?p alamaz diyoruz, bu umudu biraz da kendimiz y?prat?yoruz.

?ki sezondur ayn? korku filmini izlemekten b?kt?m usand?m. Eminim ki sizler de b?km??s?n?zd?r.

Ayn? hatalar? yaparak daha ne kadar puan kayb? ya?ayaca??z? Bal?kesir-Rize-Erciyes-Brugge vs.vs.vs... onlarca sa?ma sapan puan kayb? ya?ad?k.

Neden Bal?kesir ma??na Liverpool deplasman?na ??kar gibi ??k?yoruz? Neden ?ne ge?ip geriye yasl?yoruz? Neden s?rekli son 30 dakika kabusunu ya??yoruz?

Zaten tecr?beli bir tak?m de?iliz, oyunu tutabilecek-so?utabilecek oyunculara sahip de?iliz. Ben mi yanl?? d???n?yorum ger?ekten bilmiyorum ama e?er do?ru d???n?yorsam Bilic art?k bunun fark?na varmal?.

?ampiyonluktan bahsediyoruz abi, derbi kazanam?yorsun bari b?yle sa?ma puan kay?plar? yapma. Oyuncu profiline g?re oynat tak?m?. Bal?kesir ma??na 2 def. orta saha ile ??kma arkada?...

Schuster'i getireceksin, ligin 6-7 tak?m?na kar?? Schuster takti?iyle geri kalan?na Bilic takti?iyle oynayacaks?n en temizi bu

Art?k anadolu kul?plerine kar?? 3-4-5 gollere gidelim niye son 15 dakika ?ile ?ekiyoruz?

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Kadro derinli?imiz yok, farkl?l?k yaratabilecek ?ok az oyuncumuz var. Kat?l?yorum.

Baz? sorumluluk alan oyuncular vard?, bug?nlerde onlar da formsuzlar ve tak?ma katk?dan uzaklar.

Bir sistemi var Bilic'in... B?t?n ingiliz kul?plerine kar?? bu sistemle tak?r tak?r top oynar?z. Ba?ar?l? bir sistem. Ma? ma? bak?yoruz diyoruz, bizim bir umudumuz var kimse s?k?p alamaz diyoruz, bu umudu biraz da kendimiz y?prat?yoruz.

?ki sezondur ayn? korku filmini izlemekten b?kt?m usand?m. Eminim ki sizler de b?km??s?n?zd?r.

Ayn? hatalar? yaparak daha ne kadar puan kayb? ya?ayaca??z? Bal?kesir-Rize-Erciyes-Brugge vs.vs.vs... onlarca sa?ma sapan puan kayb? ya?ad?k.

Neden Bal?kesir ma??na Liverpool deplasman?na ??kar gibi ??k?yoruz? Neden ?ne ge?ip geriye yasl?yoruz? Neden s?rekli son 30 dakika kabusunu ya??yoruz?

Zaten tecr?beli bir tak?m de?iliz, oyunu tutabilecek-so?utabilecek oyunculara sahip de?iliz. Ben mi yanl?? d???n?yorum ger?ekten bilmiyorum ama e?er do?ru d???n?yorsam Bilic art?k bunun fark?na varmal?.

?ampiyonluktan bahsediyoruz abi, derbi kazanam?yorsun bari b?yle sa?ma puan kay?plar? yapma. Oyuncu profiline g?re oynat tak?m?. Bal?kesir ma??na 2 def. orta saha ile ??kma arkada?...

Schuster'i getireceksin, ligin 6-7 tak?m?na kar?? Schuster takti?iyle geri kalan?na Bilic takti?iyle oynayacaks?n en temizi bu

Art?k anadolu kul?plerine kar?? 3-4-5 gollere gidelim niye son 15 dakika ?ile ?ekiyoruz?

senin anlatt?klar?n?n ??z?m? de belli sebebi de. bilicin a??klamalar?n? ka??r?yosun herhalde ? adam Be?ikta? ?n b?y?k kl?p oldu?unun fark?nda de?il ki . her a??klamas?nda bursa ma??n? derbi g?r?yor gs ve fb nin bizden ?ok ?st?n oldu?unu kendiside s?yl?yor . ligin son s?radaki bal?kesir ma??na 2 ?n libero ??kmas?n?n sebebi de bu kendine g?veni 0 . bilicin daha ?ncede ba?ar?s? yokki . her zaman s?yl?yorum . bu tak?mdan ??kar dembaba g?khan t?reyi derbi zaman alam?yoruz anadolu ma?lar?da 3 ihtimalli olur her zaman . tek yapt??? i?in standart kadroyu ??kar?p dk 60 da 70 de olcay ??k?p frei girmesi . 85 de dembaba ??k?p pektemek girmesi . sene ba??ndan beri bu y?nde farkl? ma?lar? izlemiyorsak tabiki . ha bu arada bilici ?ok seviyorum ki?ilik olarak kim ne derse desin. ama korkak futbol anlay??? bize g?re de?il . bo?una KARAKARTAL de?il bilice anlam?n? ??retmeleri laz?m . ina?allah ?ampiyon oluruz ger?i ben uefay? daha ?ok istiyorum ama in?allah da bilic gider ..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Guti'nin yarar?ndan ?ok zarar? olur, bi Pektemek paras? da o al?r, teknik kadroya adam laz?msa ?brahim ?z?lmez favorimdir.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                    Neden b?yle ?eyler s?yl?yorsunuz. Tamam bence de ?z?lmez daha mant?kl? olabilir ama Guti nin para isteyece?ini nerden ??kard?n?z ? Schuster giderken para isteyecek, tak?mla anla?t? satt? gitti bir s?r? ?ey s?ylendi, Schuster kimseyle anla?mad? paras?n? da istemedi. Aksine Samet Aybaba bize ge?irdi giderken b?y?k kaptan?m?z olmas?na ra?men. Guti nin samimiyetine ben inan?yorum ?u an belki gelmesi i?in do?ru zaman de?il ama ben bir g?n onu bu kul?pte g?rmek isterim. Gelirse de ?yle b?y?k paralar istemeyecektir. Portekizlilerle kar??t?rmayal?m. Guti yi yak?ndan g?rme f?rsat? olmu? herkes onun insani y?nden nas?l m?tevazi bir karakteri oldu?unu fark etmi?tir. Neyse Guti ele?tirilebilir ama parag?z gibi ithamlar? ben yak??t?ramad?m, bizi ger?ekten seven bir insana biraz daha sayg?l? olabiliriz. Hala bizi her f?rsatta ?n plana ??kar?yor sosyal medya hesaplar?nda. B?yle bir ?eye de ihtiyac? yok Guti nin istedi?i an Real Madrid de ona g?rev verirler zaten.

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Schuster dedin damardan girdin karde?im ama bir noktada kar?? ??kaca??m. Bence Bilic in takti?inde s?k?nt? yok bu taktik i?in gereken y?ksek motivasyonun belli ma?larda sa?lanmas?nda s?k?nt? var daha ?ok. Liverpool u kendi sahas?na 75 dk hapseden bir taktik, Arsenal e deplasmanda k?k s?kt?ren, Tottenham a g?rmedi?i kadar kalesinde pozisyon ya?atan bu taktik Bal?kesir e mi i?lemeyecek yani. Sen o ma?lardaki y?ksek temponu, h?cum presini, sahaya yay?l?m?n?, sakinli?ini koruyabilirsen Bal?kesire de, Fbye de, Gsye de ayn? oyunu kabul ettirirsin. Sistemden ?ok oyuncular?n bunu uygulamas?ndaki farkl?l?k bence dikkat edilmesi gereken. Herkesin dedi?i gibi mental olan k?s?m yani.

Yorum Yap

Bizim top?ular ma? se?iyor siz ne derseniz deyin

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tamam da derbileri al?vers?nler bi zahmet.

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

West Ham soylentileri cok revacta. Ama bizim bildigimiz sevdigimiz Bilic bu karakterde bir adam degildir. Ins takimdaki dusus, organizasyonsuzluk ve bireysellik bu kaynakli degildir. Yine kendi ayagimiza sikmis oluruz.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Yigit Ersen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              West Ham soylentileri cok revacta. Ama bizim bildigimiz sevdigimiz Bilic bu karakterde bir adam degildir. Ins takimdaki dusus, organizasyonsuzluk ve bireysellik bu kaynakli degildir. Yine kendi ayagimiza sikmis oluruz.
                              Benim de g?r???m sene sonu ?ngiltere'ye gidece?i y?n?nde.
                              Bir ?ok emare de var.
                              Hakk?m?zda hay?rl?s?.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Nas?l ma? se?iyorlar mesela ?

Anadolu ma?lar?n? m? daha ciddiye al?yorlar ? Son haftalarda Anadolu ma?lar?ndaki performans ortada.

Derbi ma?lar?n? m? se?iyorlar ? Derbilerde galibiyet yok hen?z..

Avrupa ma?lar?n? m? se?iyorlar ? daha 2 g?n ?nceki ma?ta d?k?ld? tak?m.

Ziraat kupas?ndan zaten elendik.

Bizimkiler hangi ma?lar? se?iyorlar, ben de merak ettim ?imdi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X