Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ersan ak?am beni ??ld?rtt? ya resmen hocam allah a?k?na at?n?? oynat bu ersan? oynatma

Yorum Yap

rakip tak?m 2 uzun forvete d?nerken kerim frei oyuna almak nedir ya

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Mottay? ugur alsa bu sefer neden tak?m? geriye ?ektiniz diyorsunuz..
        Daha d?n bana olcay olcay olcay deyip beynimi yedin ?imdi ele?tiriyorsun.(ele?tirmen do?al hakk?n.)
        Bize suni i?ler yapacak oyuncu de?il oyun ve skor anlam?nda tak?ma katk? sa?layacak oyuncu laz?m...
        Bili? ?aresiz de?il sadece bu tak?ma ?ok ?ey katmak istiyor yoksa ba?kas? gibi yan yat?p paras?n? al?r gider bunu sende ?ok iyi biliyorsun..
        Schusteri yediniz bari bili?e sahip ??k?n...
        Yoksa iki ileri ?? geri gideriz..
        Sen san?yor musun fb ?ampiyon olsa bile ismail kartalla devam edece?ini..
        10 ki?iyi yenemeyen jose de mi ?aresizdi..
        Yoksa kendi sahas?nda 4 yiyen ancelotti..
        nereden nereye geldim konu?turma beni essiz
        Kanka onlar ma?l?k ya??yorlar ama bu ?oku. Ben de 2-3 ma? olsa derim ki Bilic Olcay a inan?yor. Olm olmu? 10 ma? neredeyse Olcay hi? bir ?ey yapm?yor ?imdi ne alaka tek ma?l?k durumlarla.

Schuster i yer miyim lan ben gidince a?lad?m nerdeyse Bilic benim Be?ikta? de?il ?lkenin ba??nda olmas?n? istedi?im adamd?r be isterse 6 yabanc? oynats?n h?kmen kaybedelim gene de gitsin demem ben ona. Sadece Olcay inad??n? anlayabilmek i?in ortaya laf att?m. o kadar da olsun be karde?im. Biz ikimiz senle can dostuyuz ikimiz birbirimizi ?l?m?ne ele?tiriyoruz Bilic i mi ele?tirmeyece?iz.

Yorum Yap

bu futbolun k?t?ye gitmesindeki en ?nemli hatan?n y?netimde oldu?unu d???n?yorum.Futbolcular?n bili?'in tamamen mental yorgunlu?u var.Ba?ak?ehir stad?n? ne yap?p edip 2.yar? i?in kiral?yacakt?k .. nedir arkada? yani ingiltereye gidiyorlar d?n??te istanbul-eski?ehir-istanbul-ankara-istanbul-bel?ika san?r?m ?imdi direk ankaraya ge?tiler.. y?netim bu konuda bana g?re en b?y?k hatal?d?r..

Yorum Yap

Ba?ar?s?zl???m?z tek nedeni "Korkak Futbol oynuyoruz, oynat?l?yoruz" arkada?lar.
            Kimse bana kadro kalitesinin d???k olmas?ndan yedek kul?besinin yetersizli?inden bahsetmesin arkada?lar,

Saha kenar?nda biri olmal?;
            Ma?ta ?ne ge?tikten sonra geriye yaslanmadan ayn? tempoda oynatacak,
            Sa? kanattan yada sol kanattan atak yapt???m?zda Ceza sahas?nda sadece Demba Ba n?n olmamas?n? Olcay' ?n ve T?re' nin hatta Sosa' n?nda i?eri girmesini s?yleyecek,
            Korner vuru?lar?nda toplar?n art?k sadece ?n direklere at?lmamas?n? anlatacak,
            Ersan G?l?m' e "arkada??m sen art?k uzun top oynama" diyebilecek,
            Olcay' ?n ka? ma?t?r etkisiz oldu?unu g?recek, yerine Kerim yada mustafa y? deneyebilecek,
            ?n liberolardan veli yada atiba n?n ataklarda en az birinin etkin rol almas?nda g?revlendirecek,
            Defansdan art?k uzun topla de?il oyun kurarak ??k?lmas? gerekti?ini anlatacak
            G?khan T?re ye aya??nda topu uzun s?re tutmamas? gerekti?ini s?yleyecek.
            Oyun k?t? gidiyorsa oyuncu de?i?ikli?i i?in 60. dakikay? beklemeyecek.

Yorum Yap

olcaya tahammul eden Bilic bana da firsat verirse 31 yasimda 3 ay antrenmanla hem sol hem sag kanatta en az olcay kadar verimli olurum. hem de para da almam.az cok mac kondusyonum da var,her persembe hali saha maci yapiyorum. olcayin benden tek artisi sanirim saclarinin uzun olmasi ve almanya dogumlu olmasi !

Yorum Yap

Oyuncu tercihleri, dizili?ler vs ile ilgili hi? bir sorunum yok.
                Bu tak?m?n direkleri Veli ve Atiba tercihlerinin bile ele?tirildi?ini g?r?yorum ki "?ok h?cumcu = ?ok h?cum" yan?lg?s? kaynakl? oldu?unu d???n?yorum.
                Klasik yorum ile "Be?ikta? 11 i yazarken -eldeki kadroya g?re- ?nce Veli Atiba'y? yazar?m, etraf?na 9 ki?i koyar?m.
                Olcay'?n alternatifleri kimlerdir vs. gibi konular da var. Uzar gider.

Benim tak?ld???m ?u "Barselona sendromumuz".
                ?ne ge?ti?imizde futbolcular?n kimlik de?i?tirmesi; bir anda de?i?ik paslar denemeleri; m?cadeleyi b?rak?p Zidane rollerine soyunmalar?.
                Carvalhal d?neminden sonra ?st d?zey oyuncular?n b?rak?l?p gen? ve yetenekli oyunculara d?nmemizle ba?lam?? bir sorun. ?zellikle Aybaba d?neminde ?ok s?k?nt?lar?n? ya?ad?k. Bili? d?neminde de ya??yoruz.

Olcay gibi, O?uzhan gibi hatta G?khan T?re gibi (neredeyse t?m kadromuz) ?ok ?st d?zey oyunlar oynamam??; ?ampiyonluk g?rmemi?; globali ge?tim ulusal medyada bile oyunlar? ile ?ok ?ne ??kmam?? oyuncular?n ald?klar? g?ven ile kendilerini yaratan ?zellikleri yerine az m?cadeleli bol g?steri?li oyuna d?nmeleri. -benim tespitimdir, yan?l?yor da olabilirim-.
                D?n bu hastal??a Ba da kat?ld?. 3 g?zel ata?? abuk subuk ?ut denemeleri ile harcad? ve arkada?lar?n? d???rd? - rakibi cesaretlendirdi. Bask?y? yememiz de bu ataklar?n ziyan edilmesi; ?zellikle k?t? a??rtma denemesinin hemen sonras?d?r.

1-0, 2-1 hatta 2-0 ?ne ge?ti?imiz bir ?ok ma?ta 3 sezondur bu s?k?nt?y? ya??yoruz. Ma??n kazan?ld???n? d???nd?kleri anda oyuncular?m?z kimlik de?i?tiriyor.
                FB skor avantaj?n? buldu mu mucize olmad?k?a ma?? vermiyor. ?ne ge?tikleri ma?ta puan kaybetmeleri sanm?yorum ki bizim %10 umuzu ge?sin.
                ??nk? G?khan'?n, Volkan'?n, Kuyt'?n, Sow'un, Meireles'in, Emre'nin, Caner'in ve akl?ma gelmeyen daha bir?ok oyuncusunun vitrin gibi bir s?k?nt?s? yok. ??i s?k? tutuyorlar.
                GS de ?ok farkl? de?il.
                Bizde ise durum tam tersi ve bu rehavet bir ?ok kez bize ciddi s?k?nt?lar yaratt?.
                Hem GS hem FB ?ne ge?tiklerinde ma?? keyifle izlemeye ba?larken biz diken ?st?ne ge?iyoruz.

Bu psikoloji ile mi ilgilidir, hoca ile mi ilgilidir, y?netimin bir konusu mudur bilmiyorum(?ok b?y?k ihtimalle Bili?'in alan?nda) ama d?n de ilk ma?ta ge?ece?imiz turu 2. ma?a b?rakmam?za sebep oldu.

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bu futbolun k?t?ye gitmesindeki en ?nemli hatan?n y?netimde oldu?unu d???n?yorum.Futbolcular?n bili?'in tamamen mental yorgunlu?u var.Ba?ak?ehir stad?n? ne yap?p edip 2.yar? i?in kiral?yacakt?k .. nedir arkada? yani ingiltereye gidiyorlar d?n??te istanbul-eski?ehir-istanbul-ankara-istanbul-bel?ika san?r?m ?imdi direk ankaraya ge?tiler.. y?netim bu konuda bana g?re en b?y?k hatal?d?r..
                  Aynen kat?l?yorum.Fiziksel yorgunluktan ?ok mental yorgunluk var.?u seyahat duzeninin ?ok buyuk etkisi var...

Yorum Yap

Hocan?n yerinde olsam Erciyes ma??nda At?n?-Necip defans?, Atiba-Tolgay ortasahas?, Tosun-Pektemek forvetiyle ??kard?m.. solda da kerim'i oynat?rd?m.. ayr?ca defans?n soluna motta'y? koyar opare'yi sa?a ?ekerdim. ?u anki halimizden k?t? olmaz san?r?m. Radikal hamle zaman? gelmi? g?r?n?yor.

Yorum Yap

Sezon ba??nda s?k?a uygulad???m?z kanattan kanata diyagonal paslar? son zamanlarda hi? denemiyoruz. Halbuki t?renin olcaya g?nderdi?i ters topu Olcayin i?eri cevirmesi ile buldu?umuz bir ?ok gol ve gol pozisyonu vard?. Sadece benim mi dikkatimi ?ekiyor bilmiyorum ama eskiden oyunun y?n?n? daha h?zl? de?i?tiriyorduk. ?imdi ise kanatta topu alan ya 2 ki?inin aras?na dal?yor ya da geriye d?n?yor.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu duran top sorunu ne zaman ??z?lecek acaba?
                        Rakiplerin bize kar?? yaratt??? tehlikenin ?eyre?ini yaratam?yoruz duran toplarda

Yorum Yap

?u tak?ma geri ?ekilmemeyi korkak futbol oynatmay? ne zaman b?rakt?racak acaba

Yorum Yap

?u an Mehmet ?zdilek inan?lmaz rahatt?r.. Be?ikta?'?n hangi dizili?te hangi kadroyla ??kaca??n? biliyor.. bu kadronun gayet formsuz oldu?unu biliyor.. T?re'yi kitlerse ancak ?ans?m?zla gol atabilece?imizi biliyor.. ka??nc? dakikada kim girecek kim ??kacak biliyor.. ?ne ge?erse ceza sahas?na hapsedilemeyece?ini biliyor.. geriye d??erse bask? kurabilece?ini biliyor.. rahat yani adam. 10 hafta ?nce b?yle hissedemezdi ??nk? Be?ikta?'?n oyunu bozmaya ?al??mak d???nda elinden bir ?ey gelmeyece?inin fark?nda olurdu.. ?imdi ?yle de?il.. art?k beklenmedik bir ?eyler yapman?n zaman? hocam.. biraz cesaret.

Yorum Yap

hocam bu tak?m eskiden b?yle de?ildi, ilk gol? bulmakta zorlan?rd?k hele gol? bulduk muydu tutana a?k olsun, Lucescu yeter daha atmay?n bile demi?tir.
                              belki de sen vermiyorsun kapan?n takti?ini onu bilemem ama futbolcular? rehavete d???rmemek, kapanmalar?n? ?nlemek senin i?in, psikolojik yard?m m? al?rs?n bilmem ama bu ka??nc? ?ne ge?ip ouan kaybetti?imiz ma??
                              Avrupada 6, Ligde 6 ma? diyorlar...

Yorum Yap

?st?ne basa basa s?yl?yorum bu tak?m?n kondisyonu bitmi?tir. Kondisyon planlamas? ve y?klemesi yanl?? yap?lm??t?r. Tak?m halinde ?s?ran ve h?cumda net seri paslar yapabilen tak?m g?r?nt?s?n?n gitme nedeni budur ?ok b?y?k ?anslar olmazsa iki kulvarda da buraya kadar. brugge-fb ma?lar? sonras? mental olarak da havlu atar?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X