Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hocam bug?n tak?m?n yenilmesi beni ?ok ?zmedi. uefay? pek ?nemsemiyorum. ancak ligde de ??zemedi?in ?u futbolcular?n birden paniklemeleri, son b?l?mleri oynayamama problemine acil ?are bulmazsan ?ampiyonluk gidecek, i?te o zaman olmayacak.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ben bu ma?l?k ??kard??? kadroyu be?endim, ??kabilecek en iyi kadroyla ??kt? ama neden Olcay ve Veli oyundan ??kmaz veya en ge? ??kar onu anlam?? de?ilim.
      Veli mi ?
      ?aka yap?yorsun de?il mi abi ? Bug?n Veli olmasa ?ok net 4-5 yerdik.
      Yok abicim ?aka de?il,bana g?re uzun s?redir k?t? oynad???n? d???n?yorum. Hatta Atiba gelince Atiba Tolgay veya Atiba O?uzhan yapar?m.

Yorum Yap

Hocam 1-1 den sonra Olcay-Pedro de?i?ikli?i gelseydi

Yorum Yap

3 aydir cezaliydim hala bilic dokunulmazligi devam ediyor.. Bilic'i elestirmeye baslamazsak daha cok 2. 3. Oluruz biz.. Ama adamin dibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu kondisyon planlamasiyla biz daha cok mart ta sezon bitiririz. Gecen seneden akillanmis olmani dilerdim. Arena da olmani diliyorum ama fb macindan sonra sezon biter. Sen de sene sonu gidersin. Sirf yanlis kondisyon plani yuzunden.

Yorum Yap

Ben bu ma?l?k ??kard??? kadroyu be?endim, ??kabilecek en iyi kadroyla ??kt? ama neden Olcay ve Veli oyundan ??kmaz veya en ge? ??kar onu anlam?? de?ilim.
              Veli mi ?
              Yok abicim ?aka de?il,bana g?re uzun s?redir k?t? oynad???n? d???n?yorum. Hatta Atiba gelince Atiba Tolgay veya Atiba O?uzhan yapar?m.
              Bug?n Atiba yoktu i?te,sen buna ra?men orta sahay? bo?altacak hamleler ?neriyorsun + Veli bug?n gayet iyi oynad?.
              Neyse sayg? duyar?m abi.

Yorum Yap

Valla D?nyan?n en iyi teknik direkt?rlerinden biri olamayacak belli ama gayet ba?ar?l? kendisi. Ayr?ca gitse kim gelecek Sergen mi?

Tak?m? g?z?n?zde fazla b?y?t?yorsunuz. Demba Ba, T?re, Atiba, biraz Serdar ve son 5 hafta hari? Sosa d???nda kalan? anadolu tak?mlar?nda oynar anca.

Bu kadar k?t? tak?mla normal bir teknik direkt?r Ba?ak?ehir, Bursa ve Trabzon'la 3. l?k m?cadelesi verirdi. Bu a??dan ba?ar?l?.

?ans verilmeli birka? y?l daha...

Liverpool ma?? i?in s?ylemiyorum. O ?ans ma??yd?. Eski?ehir de bizi yeniyor yani biz de 15-20 ma?ta bir yenebilece?imiz bir tak?m? yendik.
                En son düzenleyen Hasan Kıroğlu; 13-03-2015, 00:26.

Yorum Yap

Bili? gidince ba?ar? gelece?inin garantisi yok.
                  Ama Bili? varken bir umut var.

Ekonomik durumun ortada, stad?n yok, kadro belli ve gelecekte iyi oyuncu alaca??n?n garantisi yok. (bknz. Sa? bek sorunu bknz. Serdar Kurtulu?un yapt??? penalt?)
                  Bunlar? d???n?nce Bili?'i g?nderip yerine kimi getireceksin? (Samet Aybaba vs Sergen Yal??n)
                  Ama her ?eye ra?men tak?m bir uyum yakalam??.
                  Bozman?n anlam? yok.

Yorum Yap

Rakibin hocas? tertemiz de?i?iklikler yapt?. Bizim hoca izledi i?in ?zeti bu.

Yorum Yap

Erciyes kadrosunu yaz?yom hoca, girer Forza'ya okursun.

Serdar ?ok yoruldu. Opare sa? bek, Motta sol bek.
                      Veli'de ?ok yoruldu, O?uzhan oynayabilir.
                      Ersan yerine At?n? yada Pedro.
                      Olcay yerine, Kerim.
                      BA'da dinlenmeli, Cenk yada Mustafa.

Cenk
                      Opare Necip-(Pedro)-At?n? Motta
                      Atiba Tolgay
                      O?uzhan
                      T?re Mustafa Kerim

Puan kaybedeceksekte rotasyonla kaybedelim, adamlar?n y?r?yecek hali kalmad?. Yedekten hamle yapar?z gerekirse.

Yorum Yap

Hocam bu g?ne dek hep yan?nday?m, yine yan?nday?m ama arena stad?na kadar. Gereksiz ?ah?s? 83. dakika ya kadar rakibe 12. oldu?unu g?re g?re sabredip ma?? ellerinle verdin b?yle sa?ma sapan kararlar? vermeye devam edeceksen kusura bakma hi? bir yere varamay?z.

Karakterin on numara olabilir ama taktik anlay???n koca bir s?f?r. Tebrik ederim umar?m soyunma odas?nda gidip teselli etmi?sindir olur ?yle diye..

Bizi merak etme en fazla 3-5 sene daha direnir sonra kanser oluruz. Ard?n?zda daha 18 ya??nda sa?lar? sayenizde d?k?lmeye ba?lam?? nesille teselli bulursunuz.

Yorum Yap

Neden Olcay?

Yorum Yap

Veli mi ?
                            Bug?n Atiba yoktu i?te,sen buna ra?men orta sahay? bo?altacak hamleler ?neriyorsun + Veli bug?n gayet iyi oynad?.
                            Neyse sayg? duyar?m abi.
                            Yanl?? anla??lma var san?r?m. Ben neden oynat?yor demedim neden oyundan ??km?yor dedim.

Yorum Yap

??kan kadro falan de?il. Bir tak?m d???? ya?ayabilir bu gayet normal. Ama bir s?re sonra toparlar. H?l? toparlayamiyoruz. Kime sorulacak tabii ki hocaya sorulacak hesab?. Sadece bu ma? ?zelinde de?il d???? yasandigindan beri kontroll? m? korkak m? ne oldu?u belli olmayan bi oyun oynuyoruz. Kolay kolay ele?tiri yapmam ama art?k dayanamad?m. Umar?m kendi oyununu oynamaya ba?lar art?k tak?m. Be?ikta? b?yle oynamaz.

Yorum Yap

Neyse sayg? duyar?m abi.
                                Yanl?? anla??lma var san?r?m. Ben neden oynat?yor demedim neden oyundan ??km?yor dedim.
                                Yok anlad?m abi,ben de kesinlikle ??kmamas? gerekti?ini s?yledim.
                                Tolgay ve O?uzhan'?n savunma y?n? zaten ?ok iyi de?il,hadi Tolgay'?n yine iyi de Veli'nin ??kmas? rakibin daha fazla bulmas?na neden olurdu.
                                Atiba Veli oynasayd? hakl?s?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X