Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cruyffun barcelonasi de?iliz y?llarca oturan bir sistemimiz yok
    5 y?ld?r filan ayn? sistem yok
    sunun ?uras?nda 1,5 y?l oluyor
    Oyle hocalar gelir ki sistem filan ??p olur
    her hocan?n Bilic gibi bu tak?ma oturacak yap?s? olmayabilir
    kim gelirse gelsin sistem y?r?r bizim gibi oyuncu kalitesi olan daha yeni yeni oturan hatta bence tam oturtmayan tak?m icin ger?ek?i seyler degil

Yorum Yap

Tak?m?n tak?m olma kimyas? bozulmad??? s?rece y?r?r gideriz, rahat olun.

Bu ?ocuklar bu ya?ta ??rendiklerini haf?zalar?na direk kaydederler, yeter ki ?ayet Bilic giderse, gelecek olan teknik adam da bu y?nde ad?mlar ats?n.

Yorum Yap

Bilic gitti?i an bu ?ocuklardan alaca??m?z verim yar? yar?ya d??er. A??k ve net. Adam Fatih Terim gibi oyuncular? a??ra motive ediyor. Bu da en ?nemli etkenlerden biri san?r?m. ?zellikle T?rk futbolunda.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu ?ocuklar bu ya?ta ??rendiklerini haf?zalar?na direk kaydederler, yeter ki ?ayet Bilic giderse, gelecek olan teknik adam da bu y?nde ad?mlar ats?n.
          Kutay senden bunlar? duymak biraz endi?elendirdi beni.

Bildi?in ?eyler ?zerinden b?yle konu?uyorsan ?z?l?r?m valla.

Bizde spor, siyaset, e?itim fark etmez; ki?iler gider, her ?ey s?f?rdan ba?lar.

Bili? giderse ?ok yaz?k olur.

Yorum Yap

Hocam gitmek yok,o yumruk ?eref Bey stad?nda havaya kalkmadan gitmek yok.

Yorum Yap

Aslı Burak Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              kanallar? gezerken a spor kanal?nda g?khan din? diye biri seneye kesinlikle bili? yok yerine gelecek ki?iylede g?r???lm?? ama g?r???len teknik adam demi? ki bu sene ?ampiyon yaparsa bili? onunla devam edin ..kul?p i?inden bilgi oldu?unu s?ylemeyide ihmal etmedi
              bence tam tersi. bilic ?ampiyon b?rak?rsa bu tak?m benzer sistemi idare edecek baska hocayla y?r?r devam eder. hatta ?ampiyonlar ligi gelirleriyle yap?lacak 3-4 transferle kadro derinli?ini kurup sistem de?i?ikli?ine bile gideriz. yani ?u an ilk 11 oynayan olcay, atiba, franco, pedro gibi oyuncular?n "iyi bir yedek" olaca?? bi derin kadro. yerlerine daha iyileri olacak bir 11 kurulabilir.

ama ?ampiyon olamazsak d???k gelirlerle yine ayn? b?t?eyle makisumum 1-2 ortalama transferle yine ayn? kadro ayn? oyuncularla hoca de?i?ikli?ine gitmek macera aramak olur. umar?m ?yle bi?ey olmaz. bilic sampiyon yapmasa da lucescudan sonra en ?ok puan? toplamay? basard? bi sekilde neden ??nk? sahipleniyor tak?m? i?ini ciddiye al?yor. yeni gelecek bi yabanc? hoca bu kadar ciddi mi olacak yoksa prandelli-mancini kafas?nda m? olacak?
              hadi yat?n arkada?lar yar?n zor ge?ecek
              ger?i bende 10 kez okuyup 5 dk d???nd?m ben de yatay?m bari

Yorum Yap

Aslı Caner Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                A spor'da g?khan din? diye bir eleman var nedir ne de?ildir bilmiyorum ama duyum de?il bilgi payla??m? yap?yormu?.

"Y?netim bir dahaki sezon kesinlikle Bili? ile ?al??mayacak"diyor.Fikret orman yak?n arkada??m falan diye de ekliyor.

Ayr?ca "Y?netim yeni bir hocayla g?r??t?,sezon sonu bekleniyor" diyor.

Yar?n ki ma? ?ncesi b?yle a??klamalar yap?lmas? ?ok manidar geldi abilerim ben anlamad?m bu i?i.
                twitter?na bakt?m. 12 bin takip?i yeterli gelmemi?tir adama. bu y?zden a?z?yla konu?muyor

Yorum Yap

Sen kal hocam.
                  Gidecek ?ok ki?i var.

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kutay senden bunlar? duymak biraz endi?elendirdi beni.

Bildi?in ?eyler ?zerinden b?yle konu?uyorsan ?z?l?r?m valla.

Bizde spor, siyaset, e?itim fark etmez; ki?iler gider, her ?ey s?f?rdan ba?lar.

Bili? giderse ?ok yaz?k olur.
                    Talipleri var Bilic'in.

Bu sezonun finaline g?re hareket edilecek muhtemelen, o y?zden s?zle?me mi yeniler ben ?ans?m? denemek istiyorum diye Ada'ya m? gider bilemem.

Bizde ?o?u oyuncunun alt yap?s? Avrupa, o y?zden ?ok s?k?nt? etmiyorum ben.

Yorum Yap

@Burak?nan benim verece?im cevab? @HalilNuriYurdakul a?abey vermi?

Ekleme yapmam gerekirse;

?u an da belli bir sistem i?inde oyun disiplininde oynuyor olmam?z bir kal?c? sistemimiz oldu?u anlam?na gelmez.Belki bili?'in istedi?i de tam olarak bu de?ildir.Yokluktan bek alamad?k do?ru d?zg?n,forvet s?k?nt?m?z ortada t?m bunlar? ge?elim bu sadece teknik direkt?rle alakal? bir durum da de?il bizim ?yle bir yap?lanmam?z yok.T?rkiye'de bunun olmas? da bana g?re imkans?za yak?n daha d?n sportif direkt?r?m?z vard? misal..

Yorum Yap

Gitmesin hi?biryere..

Yorum Yap

Belki de 100 yilda ?c hocaya nasip olmayacak sekilde; 2. Senesinde bile takimi sampiyon yapamamasina ragmen 3. Seneye de kendisiyle baslanmaya hazir olunan ve taraftarinda kabul ettigi bir hoca eger ingilterenin vasat bir takimi icin Bu sansi kullanmayi reddedip Besiktasi terkederse cehennemin dibine kadar yolu var derim..

Sampiyon yapip 'misyonumu tamamladim' der ve giderse bi nebze anlayisla karsilarim ama sen iki senedir ancak Samet Aybaba kadar basarili olacaksin ve buna ragmen Koskoca Besiktas kulubu seninle devam etmeyi goze alip, taraftar da senin arkanda duracak fakat sen bunu reddedeceksin.. su an ne kadar seviyorsam o anda o kadar nefret ederim saygim falanda kalmaz..

?mza atilmadan gecen hergun uzatilacagiyla ilgili umudum azaliyor ve 2 senedir kurulan bu guzel takima yazik olacak diye uzuluyorum.. Ayni zamanda bize bu kadar uyan baska bir hoca bulamayacagiz diye de..

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            benide sicillemissin devrim
                            insanlari ip gibi dizmek yerine , dusuncelerini yazman yeterli olurdu kardesim ..
                            ne anlatmak istedigine dair ben hic bir sey anlamadim !
                            Listede benim olmamam tesad?f

?u ana kadar hem ligde toplad??? puanla hem de Avrupada toplad??? puanla 100. y?ldaki tak?m?n istatistikleriyle yar???rken bu topik neden 434 sayfa diyorum abi.
                            listede senin ismini gormus olsaydim konuya salata olmazdim
                            adi ustunde forum , konu bilic , transfer , baskanlik secimleri ise 434 degil konunun binlere onbinlere yelken acmasi normaldir devrim ..
                            benim beyazima herkes beyaz dese hayat cekilmezmi olurdu bilinmez ama arada siyah diyenlerde ciksinki pesine sampiyon dersek onlarda besiktasla tamamlarlar..
                            hayati guzellestirelim , besiktastan baska yok !

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              @Burak?nan benim verece?im cevab? @HalilNuriYurdakul a?abey vermi?

Ekleme yapmam gerekirse;

?u an da belli bir sistem i?inde oyun disiplininde oynuyor olmam?z bir kal?c? sistemimiz oldu?u anlam?na gelmez.Belki bili?'in istedi?i de tam olarak bu de?ildir.Yokluktan bek alamad?k do?ru d?zg?n,forvet s?k?nt?m?z ortada t?m bunlar? ge?elim bu sadece teknik direkt?rle alakal? bir durum da de?il bizim ?yle bir yap?lanmam?z yok.T?rkiye'de bunun olmas? da bana g?re imkans?za yak?n daha d?n sportif direkt?r?m?z vard? misal..
                              Aslinda ben de ayni seyi d???nuyodum da net ifade edemedim san?r?m. Artik bu takimin sistemi mi diyelim ruhu mu havasi mi her neyse Bilic giderse ciddi bi sekilde olumsuz etkilenecek. Ustteki Serif abinin dedigi gibi birakacaksa ?ampiyon yap?p biraksin ki bari oyuncular o havayi mental olarak korur + sampiyonluk gelirleriyle 2-3 kaliteli oyuncu aliriz. Yoksa hoca degisikligi bizi olumsuz etkileyecek.

Dusununce cok mantiksiz ama istegim sampiyon yaparsa biraksin yapamazda devam etsin. basitce ifade edince aynen boyle

Yorum Yap

burada bahsedilen ba?ar?n?n ne oldu?u ?ok ?nemli. ??yle bir senaryo yaz?n kafan?zda;

yar?n final oynam???z ve romaya penalt?larla hatta hakem hatas?yla kaybetmi?iz. yoksa ezmi?iz iki ma?tada,
                                ligte puan rekoru k?rm???z, ikili averajla kaybetmi?iz yine hakem hatalar?ndan dolay?.

elde var 0 kupa. ama tarihin en iyi avrupa ve lig performanslar?. ba?ar?l? m?s?n? ba?ar?s?z m?s?n?

burada ki mant?k ?ok ?nemlidir i?te. ?srar edip birka? sezona damga da vurabilirsin, vazge?ip yeni maceralara da gidebilirsin.

kimisi mustafa denizliyi ba?ar?s?z bulur, fb ve gs nin olmad??? sezonda sivas? zor ge?ti diye, kimisi shusteri ba?ar?l? bulur elde hi?bir ba?ar?s? olmamas?na ra?men...

benim g?r???m be sezon ne olursa olsun Bili? ba?ar?l?d?r. her sene kendisinin de tak?m?nda ?zerine ciddi farklar koydu?u kesindir. ve ilk senelerde ba?ar? gelmemesine ra?men ?srar edildi?inden dolay? sonraki seneler ?ok ciddi ba?ar?lar yakalana hikayelere do?ru gidilmektedir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X