Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

[MENTION=5581]Devrim Sur[/MENTION]

Abi kimi hedef ald?n anlamad?m ama ben de gayet iyi niyetle dostlarla fikir payla??m? i?erisindeydim. Listende zirvedeki ki?i olarak troll olmad???m? belirtmek isterim. Teess?f ederim.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      @Devrim Sur

Abi kimi hedef ald?n anlamad?m ama ben de gayet iyi niyetle dostlarla fikir payla??m? i?erisindeydim. Listende zirvedeki ki?i olarak troll olmad???m? belirtmek isterim. Teess?f ederim.
      en ?okta sana g?ld?m onur

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        @Devrim Sur

O son mesaj? yazmacakt?m abi ah ahhhh.... Sana kitlenecekti ihale kahretsin.

Yorum Yap

@Devrim Sur

O son mesaj? yazmacakt?m abi ah ahhhh.... Sana kitlenecekti ihale kahretsin.
          ahhahahhahhaha )) kitleseydin karde?im sorun de?il vars?n benden ??phelensinler.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hocam,

Koyacaz ge?icez Brugge mrugge kalmayacak.
            Erciyes ma??na kadar rahats?n,ama o ma?ta olas? bir puan kayb?nda buralar? yine dar ederler sana.

Tufanc?m brugge yi orda yenip gelip burda erciyese puan vereceksek ben yine ele?tiririm ?imdiden hangi i?lemleri yapt?rmam gerekiyor ele?tirmem i?in

Yorum Yap

@Devrim Sur

"Trol, internette insanlar?n keyfini ka??rmak ya da m?naka?a ba?latmak i?in tohum ekmeye ?al??an ki?i. Forumlar, bloglar, sohbet odalar? gibi ?evrimi?i topluluklarda kasten alevlendirici, konu ile ilgisi olmayan mesajlar g?ndererek okuyucular? provoke edip duygusal cevaplar verdirtme ya da bir ba?l???n konusunu da??tma niyetindedirler."

http://tr.wikipedia.org/wiki/Trol_%28%C4%B0nternet%29

Seni forumda 4-5 y?ld?r tan?yan birisi olarak, yukar?daki tan?ma uymad???n? da d???n?rsek seni trol olarak d???nemem

Oradaki istatistik i?eri?e ili?kin de?il, asl?nda camia olarak rahat olmam?z gerekirken topikteki gereksiz ?i?kinli?e ili?kin. Bu ?i?kinlik neden olu?uyor onu irdeliyorum, seni de?il.

Yorum Yap

Yorgunluk deyince aklimiza hemen mac trafigi geliyor tabi ama bu sene bir de stadsizlik yuzunden cok yol kat ettik.. yorgunluk biriken bir sey malesef.. kipirdamadan ayni sehirde durdugmuz bir hafta oldu mu bilmiyorum bu sene.. olsa da kesin olimpiyatta mac yapmisizdir.. o da ayri rezillik.. yani takimin dususu hosuma gitmiyor mutlaka engellemenin yollari vardir.. ama kolay olmadigi kesin.. yine iyi goturuyoruz aslinda.. son bir gayretle su 11 macta guzel bir 8 maclik seri daha yakalasak mesela tek fb beraberligi gerisi galibiyet olmak uzere.. son 3 haftaya kredili girecegimiz dusunuyorum.. gs'ye de en az 4 puan farkla gideriz boyle bir durumda.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Hocam,

Koyacaz ge?icez Brugge mrugge kalmayacak.
                  Erciyes ma??na kadar rahats?n,ama o ma?ta olas? bir puan kayb?nda buralar? yine dar ederler sana.

Tufanc?m brugge yi orda yenip gelip burda erciyese puan vereceksek ben yine ele?tiririm ?imdiden hangi i?lemleri yapt?rmam gerekiyor ele?tirmem i?in
                  Abi seni zaten biliyorum,seni k?r? k?r?ne ele?tirenlerle ayn? kefeye koymad?m hi?.
                  Ho? k?r? k?r?ne ele?tiren senle ya??t b?y?klerimize de neyi ele?tirip neyi ele?tiremeyeceklerini s?yleyemem ki.
                  Ama b?rakta,yap?lan baz? haks?z ele?tiriler i?in sitem etme hakk?m?z olsun ufaktan

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    8 Mart tarihinin ba?lang?c?, o g?n g?nd?z oynanan Sivas ma?? ve son ?? g?n i?inde toplam 73 farkl? ki?i bu topi?e mesaj atm??.
                    A?a??daki tablo bu s?rede ?? ve daha fazla mesaj atanlar?n ka? mesaj att???n? g?steriyor.

Onur Essizo?lu 13

G?khan Kal 12

Bar?? A??? 11

Mehmet Karabacak 7

Kemal Erce Avaro?lu 7

Okan Arcan 6

?a?r? G?khun Sevindik 5

Olgan Sar?cal?k 4

Orhan Baladin 3

?yi oynamad???m?z ama ?ok ?nemli bir 3 puan ald???m?z ma? sonras? insanlar?n g?r?? bildirmesi normaldir.

Ama ligde zirvede oldu?umuz ve Avrupa?da oynayaca??m?z ?nemli bir ma? ?ncesinde bu kadar polemik nedir ki?

-Sosyal medyan?n herhangi bir k??esinde, ek?i s?zl?kte, blog alt?nda, forzada ya da ba?ka bir forumda s?rekli ayn? ?eyleri s?yl?yorsan,

-S?yledi?ine ele?tiri de?il ele?tiri ?zg?rl??? diyorsan,

-Ortak ??kara hizmet edebilecek d???nce ortaya atam?yorsan,

-Muhatab?n? tatmin edici, doyurucu s?ylemde bulunam?yorsan,

-T?m bunlara ra?men mesaj kas?yorsan

??e o zaman ya g?venirlili?inle ilgili, ya trol oldu?unla ilgili, ya da bu tak?m? tutup tutmad???nla ilgili soru i?areti olu?turursun.
                    benide sicillemissin devrim
                    insanlari ip gibi dizmek yerine , dusuncelerini yazman yeterli olurdu kardesim ..
                    ne anlatmak istedigine dair ben hic bir sey anlamadim !

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      benide sicillemissin devrim
                      insanlari ip gibi dizmek yerine , dusuncelerini yazman yeterli olurdu kardesim ..
                      ne anlatmak istedigine dair ben hic bir sey anlamadim !
                      Listede benim olmamam tesad?f

?u ana kadar hem ligde toplad??? puanla hem de Avrupada toplad??? puanla 100. y?ldaki tak?m?n istatistikleriyle yar???rken bu topik neden 434 sayfa diyorum abi.

Yorum Yap

A spor'da g?khan din? diye bir eleman var nedir ne de?ildir bilmiyorum ama duyum de?il bilgi payla??m? yap?yormu?.

"Y?netim bir dahaki sezon kesinlikle Bili? ile ?al??mayacak"diyor.Fikret orman yak?n arkada??m falan diye de ekliyor.

Ayr?ca "Y?netim yeni bir hocayla g?r??t?,sezon sonu bekleniyor" diyor.

Yar?n ki ma? ?ncesi b?yle a??klamalar yap?lmas? ?ok manidar geldi abilerim ben anlamad?m bu i?i.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            kanallar? gezerken a spor kanal?nda g?khan din? diye biri seneye kesinlikle bili? yok yerine gelecek ki?iylede g?r???lm?? ama g?r???len teknik adam demi? ki bu sene ?ampiyon yaparsa bili? onunla devam edin ..kul?p i?inden bilgi oldu?unu s?ylemeyide ihmal etmedi
                            bence tam tersi. bilic ?ampiyon b?rak?rsa bu tak?m benzer sistemi idare edecek baska hocayla y?r?r devam eder. hatta ?ampiyonlar ligi gelirleriyle yap?lacak 3-4 transferle kadro derinli?ini kurup sistem de?i?ikli?ine bile gideriz. yani ?u an ilk 11 oynayan olcay, atiba, franco, pedro gibi oyuncular?n "iyi bir yedek" olaca?? bi derin kadro. yerlerine daha iyileri olacak bir 11 kurulabilir.

ama ?ampiyon olamazsak d???k gelirlerle yine ayn? b?t?eyle makisumum 1-2 ortalama transferle yine ayn? kadro ayn? oyuncularla hoca de?i?ikli?ine gitmek macera aramak olur. umar?m ?yle bi?ey olmaz. bilic sampiyon yapmasa da lucescudan sonra en ?ok puan? toplamay? basard? bi sekilde neden ??nk? sahipleniyor tak?m? i?ini ciddiye al?yor. yeni gelecek bi yabanc? hoca bu kadar ciddi mi olacak yoksa prandelli-mancini kafas?nda m? olacak?

Yorum Yap

Bilic gidebilir hi? problem de?il,

Be?ikta? sistem oturtuyor art?k, ?ablonu var, belli bir oyun yap?s? var.

Tabi ki kals?n, faydal? olaca??n? d???nd??? s?rece kals?n. Bu kadar eziyetten sonra yeni stadyumu da tatmadan gitmesin ama giderse de yerine gelecek teknik adam?n yapaca?? i? sadece 2-3 nokta transfer olur.

Bu tak?m?n benimsedi?i, ortaya koymaya ?al??t??? ve ?o?u zamanda koydu?u karakteri silip atamaz kimse kolay kolay.

4-5 sezona damga vuracak nesil var elimizde, ?ok ama ?ok ?zenli davran?lmal? bu ?ocuklara.

Bilic'in kariyer hedefi nedir bilmiyorum, her teknik adam ?ngiltere hayali kurar - hele orada top ko?turmu?sa daha da ?ok - giderken yerini teslim edebilece?i bir ka??t yazar, sonra vedala??r?z.

Yorum Yap

Baz? ?eyleri nas?l bu kadar basite indirgiyorsunuz ?a??yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X