Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic kesinlikle Samet Aybaba dan daha iyi bir hoca ve daha de?erli bir insand?r. Ama bu Bilic e pozitif ayr?mc?l?k yap?ld??? ger?e?ini de de?i?tirmez tabi ki. Samet Aybaba da bu seneye ?ok benzer ?eyler ya?ad? asl?nda ge?en sene he o karakter olarak da ?uvallad? bir Bilic asaletini g?steremedi ama ya?ananlar?n ?ok b?y?k bir fark? yok (abs?rd puan kay?plar?, sakatl?klar, hakem hatalar?, forvet transferi istemesine ra?men al?nmamas?, y?ld?z oyuncularla y?netim aras?ndaki s?k?nt?lar sonucu kadro bulamamalar? vs vs) Samet Aybaba n?n gitmesi bile bizi geriye g?t?rd? ki Bilic in bu tak?mdan g?nderilmesi bize rahat bir 3-4 sene daha kaybettirir. ??nk? Bilic giderse bu mant?k seneye de ondan sonraki sene de de?i?mez bu gidi?le.
    Heh i?te bu,arad???m ama bulamad???m arg?man

Yorum Yap

Ma? sonu a??klamalar?n beni ?mitlendirdi hocam... H?cum hatt?n?n kalitesizli?ine ligin sondan ikinci haftas?nda vurgu yapman enterasan olsada
      baz? ?eyleri g?rebildi?ini g?sterdi....

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yetersiz olan ne Pektemek ne Kerim ne de Omer Sismanoglu. Yetersiz olan, onlari bir kere bile ilk 11 denemeden 10 mactir varligi yoklugundan daha cok zarar veren Olcay`i oynatandir. Taraftar olarak seviyoruz ama beceriksiz. Eger gitmezse basari hayal olur. Seneye yine 3. oluruz Bilic ne yapsin elindeki malzeme bu deriz.
        Avatar olarak kulland???n?z adama b?yle giydirmek ? Ya benim kafam g?zel yazd?klar?n?z? yanl?? yorumluyorum, ya da sizin...

Yorum Yap

A??k ve net Bilic iyi bir insan iyi bir duru?u var ve en ?nemlisi ak?l hocas? kimse ona dersini ?ok iyi ?al??t?r?yor , d?n sinan engin bir?ey s?yledi a??rl??? yok dedi brncede hakl? ?rnek sezon ba??nda Ersun Yanal Sow'a gereken dersi verdi bir daha bir sorun ya?amad?lar orada t?m tak?ma ?ltimaton verdi ama bizde b?yle de?il bir ma? ald?rd? m? ? Giden bir oyuna m?dahalesiyle geri getirdi mi ? E?er kalede Tolga olmasa idi acaba s?ralamada nerede olacakt?k ? G?z var nizam var Slaven Bilic ?ampiyonlu?a oynayan biri de?il bunu g?r?n hi?bir zamanda hedefinin bu oldu?unu d???nm?yorum

Yorum Yap

su almeida ile olcay? 80 dk kenardan izledin ya hoca sende de buyuk s?k?nt? var tak?m gal?pken hersey? toz pembe goruyor olman ismail den 10 numara yaratmaya ?al?sman enteresan

Yorum Yap

T.D olarak sizin de buyuk hatalariniz var.. stadsiz takimi ilk 3 e soktum diye ovunecekseniz ayiltalim.. besiktas'in formasi ilk 3 e girer zaten.. onumuzdeki sezon sampiyonluk adina cok daha kararli adimlar atabilmenizi umuyorum.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hocan?n kesinlikle kalmas? gerekti?inde ve gelinen noktada en az su?lu oldu?u konusunda hem fikiriz.
                Lakin k?t? ?artlarda Samet Aybaba tak?m? iyi g?t?r?yor dedi?imizde,Be?ikta?'?n formas? ilk 3 ' e girer dendi mi denmedi mi ?
                Mevzu Samet Aybaba de?ilde ki?iye g?re de?i?en bak?? a??lar?.
                Samet aybaba in?n?de oynuyordu b?yle bir fark var.
                Bu sene stad + taraftar olayd? en az bir 3-5 puan koyard?k ?st?ne (seyirci bask?s? hakem etkisi vs)

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

olcay ve almeidaya laf s?yl?yorsunuz olmad??? ma?larda alternatifleri olan oyuncular ?how yapt?da bizmi g?rmedik tamam iki oyuncuda buldu?u pozisyonlarda %20 gol y?zdesi var a?a?? yukar? ama elimizdeki malzeme bu arkada?lar ronaldo messi varda bizmi oynatm?yoruz

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Avatar olarak kulland???n?z adama b?yle giydirmek ? Ya benim kafam g?zel yazd?klar?n?z? yanl?? yorumluyorum, ya da sizin...
                    Benim duygularim karisik kafa da kalmadi

Edit: Profili Degistiriyim ben en iyisi
                    En son düzenleyen Fahrettin Eroglu; 12-05-2014, 00:07.

Yorum Yap

Aslı Umutcan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      A??k ve net Bilic iyi bir insan iyi bir duru?u var ve en ?nemlisi ak?l hocas? kimse ona dersini ?ok iyi ?al??t?r?yor , d?n sinan engin bir?ey s?yledi a??rl??? yok dedi brncede hakl? ?rnek sezon ba??nda Ersun Yanal Sow'a gereken dersi verdi bir daha bir sorun ya?amad?lar orada t?m tak?ma ?ltimaton verdi ama bizde b?yle de?il bir ma? ald?rd? m? ? Giden bir oyuna m?dahalesiyle geri getirdi mi ? E?er kalede Tolga olmasa idi acaba s?ralamada nerede olacakt?k ? G?z var nizam var Slaven Bilic ?ampiyonlu?a oynayan biri de?il bunu g?r?n hi?bir zamanda hedefinin bu oldu?unu d???nm?yorum
                      Ersun yanal sow u kestide altyap?dan birini m? koydu. Webo emenike kuyt oynad?lar. ?? uzasayd? al?rlard? arantransferde bir 8 milyon ? luk bir forvet

Bizde t?re ve o?uzhan?v??kar tak?mdan yedekler ile orta aahay? ge?emeyiz.

Yanal?n yapt???na bekara kar? bo?amak kolay denir

Yorum Yap

buna ra?men son y?llarda en fazla i? saha puan?m?z? toplad?k gs ma?? hari? ma?lubiyetimiz olmad? zaten o ma??da h?kmen kaybettik.

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Samet aybaba in?n?de oynuyordu b?yle bir fark var.
                          Bu sene stad + taraftar olayd? en az bir 3-5 puan koyard?k ?st?ne (seyirci bask?s? hakem etkisi vs)

Dediklerinize katilmakla beraber, bazi eklemeler yapmak istiyorum:
                          Samet Aybaba`nin kalecisi Mcgregor`du, elinde Atiba, Franco ve Tore gibi adamlar yoktu.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Son y?llarda dolu dolu iki sezon tak?m?n ba??nda kalan hocam?z hi? olmad?, herkes tabi ki Be?ikta?'?n ?ampiyonlu?u i?in yaz?yor ?iziyor ama bu adam her?eye ra?men bir sezon daha kalmay? hakediyor.

Bu sezonla ilgili en eksik yan? derbi galibiyeti olmamas? ve Konya & Karab?k deplasmanlar?ndaki hatal? se?imleridir son kritik virajda, eldeki malzemeye g?re yoksa ?ok ba?ar?s?z demek haks?zl?k olur.

iPod?umdan g?nderildi

Yorum Yap

Bilicin b?y?k eksiklikleri ve hatalar? var:

Almeidadan hala medet ummas?,o ?ans? ?mere ve mustafaya bir t?rl? vermemesi,

Olcaya bu kadar taham?l etmesi,kerimi oynatmamas?,

Pedro franco olay? zaten ortada,

Hatal? de?i?iklikler,

Kerim freiye bir t?rl? ?ans vermemen,

Taktik anlam?nda devre aras?nda tak?m? bir t?rl? ate?leyememen

Son dk bunal?mlar?n? tak?ma ya?atman ,oyunu rahatlatt?ramaman..

Tamam dolu hatas? oldu.Ama adamda potansiyel var.Ben bu hatalar?n? d?zeltebilece?ine inan?yorum.Bilic bu taraftarla ?zde?le?ti.Ben hala g?veniyorum

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bilicin b?y?k eksiklikleri ve hatalar? var:

Almeidadan hala medet ummas?,o ?ans? ?mere ve mustafaya bir t?rl? vermemesi,

Olcaya bu kadar taham?l etmesi,kerimi oynatmamas?,

Pedro franco olay? zaten ortada,

Hatal? de?i?iklikler,

Kerim freiye bir t?rl? ?ans vermemen,

Taktik anlam?nda devre aras?nda tak?m? bir t?rl? ate?leyememen

Son dk bunal?mlar?n? tak?ma ya?atman ,oyunu rahatlatt?ramaman..

Tamam dolu hatas? oldu.Ama adamda potansiyel var.Ben bu hatalar?n? d?zeltebilece?ine inan?yorum.Bilic bu taraftarla ?zde?le?ti.Ben hala g?veniyorum
                                Aynen katiliyorum. Cok hatasi var ama bir isik da var sanki bu adamda.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X