Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Hasan Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sahi yaa Samet Aybaba tak?m?n bas?na ge?ti idi ya la :S
    Adana Demirspor'da sportif direkt?r gibi bir g?revde yer al?yor. ?ahs?m ad?na bizdeyken sevmesem de ADS'de ?nal Karaman ile beraber g?zel i? ??kart?yorlar.

Yorum Yap

Hoca de?il kim hata yaparsa ele?tirilir. Bariz bir hata sonras? normaldir bunlar. As?l normal olmayan? hatas?n?, bariz hatas?n? g?r?p d?zeyli bir ?ekilde ele?tirenlere laf atmak bana g?re.
      Burada herkes Be?ikta?'l?. Herkesin amac?,gayesi,hedefi Be?ikta?.

Hoca harbiden g?zel i? ??kard? liverpool ma??nda. Takdir etmeyen k?r olur. Liderli?ine, otoritesine zaten denecek laf yok. Her ?ey ortada. D??e kalka hoca yava? yava? en iyiye do?ru yol al?yor. Bilic ?zerine koyarak gidiyor. kafamda tek oturmayan par?a var . Ne yaz?k ki ligde ki derbi ma?lar?n? daha b?y?t?yor g?z?nde. Ona kar?? nas?l haz?rland???n? da ilk derbi de g?rece?iz.

Dedi?ini yappp bili? ba?kannnn.

" Derbide kazanca??z, ?ampiyonda olaca??z " -Slaven Bilic 8 Ocak 2005

Yorum Yap

Kupalar senin ellerinde y?kselecek.

Yorum Yap

https://vk.com/video242924621_171490702
          ?ok g?zel olmu?

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?u videoya ?u m?zik olmu? mu Allasen ? Pavyon m?zi?i sand?m en ba?ta.

Yorum Yap

Say?n Hocam ne zaman Sosa ve Demba Ba'y? ayn? anda ??karsak, ma? gidiyor. Demba Ba yorgunda olsa sahada olmas? bizim tak?ma g?? verirken rakip tak?m ?zerinde bask? yarat?yor.Neden ??kart?yorsun adam?, napcaz ?imdi bu puanlar???? Bir de bu tak?m korner atam?yor, en az?ndan kornerleri k?sa kullanal?m, hi? tehlike yaratam?yoruz. Toparlar?z in?allah.

Yorum Yap

Ya Allah askina simdi elestirince gene "hemen sallad?lar sana hocam" diyenler cikar mi?

Sosa-Olcay-Demba cikarilir mi bi macta?

Chelsea Hazard-Costa-Willian cikariyor mu? Ya da onu gectim Gs Sneijder-Burak-Selcuk cikardi mi hic?

Ayni seyi ilk yari Eskisehir macinda da yapti. Tek fark var, birak dursun Demba 10 dakika daha ne olacak?

Yorum Yap

Ma? ba?l???nda Bal?kesir'in 2.gol?nden ?nceki yorumlara bakarsak, herkes gol geliyor diyor.
                  Biz de izledik sen de izledin hocam.
                  Maalesef hi?bir zaman olmad??? gibi bug?n de ma?? okuyamad?n ma?a etki edemedin.
                  Ma? ba??nda iyiyken futbolcular?na diyeceksin 2 3 tane at?n rahatlay?n diye.

Ben yine de seni de?erlendirmek i?in seneyi bekliyorum ama ma?? okuyamad?ktan sonra, b?yle k???k ma?larda ?ok puan verece?ini ve bizi ?ampiyon yapamayaca??na da ?z?lerek inan?yorum.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?u videoya ?u m?zik olmu? mu Allasen ? Pavyon m?zi?i sand?m en ba?ta.
                    hahahahhaha m?zi?i ben ?imdi duyuyom ses k?s?kt?

(yemedi)

Yorum Yap

f?rsat? buldun mu at?can aga sa?l?k olsun.

Yorum Yap

Forza dan 11 adam toplayip mac yapsak bize de 1-0a yatar Bilic HOCA

Yorum Yap

tak?m ma? se?iyor bunu biliyoruz da art?k hoca da ma? se?meye ba?lam??, seneye ingiltere de yolun a??k olsun, bal?kesir ma??n?n bahanesi olamaz k?me d??m?? tak?ma ba??ra ba??ra 2 puan vermek ?ampiyonlu?u kaybetmek demektir.. ?ncelikle hedef ligmi? h?h? tabi.. yedim..

Yorum Yap

Aynen hocam ma?? kaybetmedi?imiz i?in ?ansl?y?z.

Yorum Yap

Hocam, maci kaybetmedigimiz icin sansliyiz ne demek? Biz anlamadik, 2 kez one gecmisin 2 kez yakalanmissin, 5 dakikada 2 tane daha yiyebilirdik. Rakip Balikesir'di, di mi?
                              Gecen seneden beri geriye cekilip de maci iyi skorla kapattigimiz bir tane mac soylesin biri...

Yorum Yap

Nas?l olacak bu i?ler hocam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X