Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Helalin var hocam.

Yorum Yap

Te?ekk?rler Hocam, gurbette bana gururu ya?att???n i?in. Hayk?r?n ulan, En b?y?k Be?ikta? ! Te?ekk?rler tak?ma, helal olsun !!!

Yorum Yap

?ampiyon olacak vasf? yok belki ama arada liverpool'u falan eleyebiliyor i?te .. medyaya alay?na cevab? verdin be hocam bu tak?m?n b?ylesi g?zel oyunu tamamen senin eserin !

Yorum Yap

Bili? ile yola Devam... B?li? Gitsin diyenler gitsin... ?stikrar ?art tak?m iskeleti olmaya ba?lad? en k?t? oyuncu 5 m? T?re ?u an 15 m? ?st?nde... Bunlar bili? eseri...

Yorum Yap

Baz? d???ncelerimde beni yan?ltt? kendisini ele?tirmi?tim ?imdi hem ?z?r diliyorum hemde tebrik ediyorum yal?n?z hocam senden r?cam bundan sonra OPARE sol bek olarak kals?n devam et ?srar et Serdar verdi?in ivme onada ver.

Yorum Yap

Bu kadro Be?ikta?'?n istikbali,dilinden anlayan da Bilic.Bu tak?m bu y?l ???nc? de olsa BU ADAMI NE YAPIP ED?P TAKIMDA TUTMALIYIZ.

Sergen falan diyen oluyor arada s?rada,ay?pt?r
              En son düzenleyen Serdar Top?u; 27-02-2015, 02:35.

Yorum Yap

bilicin bize olan en buyuk etkisi oyunculardan potansiyelleri oraninda iyi verim alabilmek.

tek oguzhanda sikinti var onuda kendisinden kaynakli bence.

Yorum Yap

Adams?n.Serdara bile bek olmay? ??rettin

Yorum Yap

Aslı Cagdas Kurtul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya bir rotasyonda hemen ligi ?nemsemiyor oldu adam. Lig ma?lar? 34 tane Liverpool 2 tane desen anlamaz ki. Ben paf tak?mla bile ??ksa lig ma??na a?z?m? a?mazd?m. Sanki ilk defa ma? kaybediyoruz da d?nya yerinden oynad?.

Koyarsan ?u Liverpoola herkes susar hoca, herkes d?ner. Sende bunun fark?ndas?n, o y?zden ?ok rahat?m. Bakma sen bas?na fb yi gs yi yenemezmi?iz gibi konu?anlara onlar g?rmedi 11 e 11 ma? bitirdi?imizi. Biz d?nyada uzayda her yerde koyar?z bu renklilere hi? ?nemli de?il. Okuma takip etme gazeteleri falan. Ama yar?n ge?ersek turu bir taraf? tutu?acak ?ok insan oldu. ?ok b?y?k olur bu yang?n

?nanmakla ba?lar her ?ey. Biz sana inan?yoruz sende ba?araca??na inan... Orada olacak 80.000

Laf?m? yedirmedin hoca, aynen devam. Bakma gaza gelecekler iki g?n sonra ba?layacaklar "ama derbi kazanmad?" demeye. Sen t?ka kulaklar?n? 3-5 aptal bozmas?n moralini. Taraftar arkanda...

Yorum Yap

?ok b?y?k insans?n ?ok b?y?k hoca olacaks?n. ?ok b?y?k bir tak?m yarat?yorsun. Bug?n bir teknik direkt?r?n ma?a nekadar etki edebilece?ini bir tak?m?n nas?l analiz edilip ad?m bile att?r?lmayaca??n? g?sterdin herkese Sana git diyen sana sallayan ne kadar Futbol profes?r?! varsa ?ok g?zel cevap veriyosun. Comandante hep bizimle kal
                      En son düzenleyen Murat Özbek; 27-02-2015, 04:10.

Yorum Yap

Derbide kazan?p,?ampiyon yapacaks?n bu tak?m? hocam! Sana g?veniyor ve inan?yorum.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  11034310_935038566573157_6722551985161068597_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  31.3 KB

B?y?k adams?n.

Yorum Yap

?lk ma?tan sonra ?ok ele?tirdim ama bu ma?ta do?ru oyuncu se?imiyle ba?ar?n?n en b?y?k pay? senin. ?n?allah bu ma? yeniden ??k???m?z olur ve kupalar? al?r?z.

Yorum Yap

B?y?k ma? kazanam?yor dedi?imiz hoca ki bende onlardan biriydim, liderlik ma??nda tottenham'? yendi.. liverpool'u eledi.. ?stelik rakipleri ezerek.. derbi kazanamamas?n?n en b?y?k sebebi Tr. ligi hakemleri.

Yorum Yap

En yak?n zamanda s?zle?me yenilenmeli.
                                Hem o hem de tak?m asparagas haberlerinden etkilenmez.
                                Bili?le s?zle?me yenilensin dosta d??mana kar??!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X