Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lucescu d???nda ?nerilerinizide g?rebilir miyiz? Yani dikkat ettim bariz bi muhalif yok ama Bilici yetersiz bulanlar?n geneli Lucescu ile kar??la?t?rm??lar Lucescuyu kime sorsan tak?m?nda g?rmek ister ama Lucescu seni ister mi acaba? Ayr?yetten ben lucescuda her zaman bi gs sampatisi g?r?yorum. ??in k?sas? elindekininde k?ymetini bilmek laz?m daha ilk senesi.

Yorum Yap

O de?il de gs nereye Mancini yi g?nderiyor onu anlamad?m fil y?k?yle tazminat ?demeleri gerekmiyor mu ?

Bilic sevdi?im bir antren?r ama bunu Bilic e ?zel s?ylemiyorum ki, bir teknik direkt?re en az 2 sene ?ans tan?nmal????? !!!! Bunu afedersiniz ama bu forumda Tigana zaman?ndan beri s?ylemekteyim ve o zamandan beri, hatta ?ncesinden Lucescu zaman?ndan beri ?ampiyon olan hocaya bile 2 sene ?ans tan?mam?? bir tak?m?n taraftarlar?y?z. Do?ru olan?n bu olmad???n? anlamam?z i?in ne laz?m acaba. Bu arada evet Samet Aybaba ya bile 2 sene verilmesini ele?tirmezdim kalsayd?.

Yorum Yap

Sinan engin her f?rsatta bu adama laf ediyor.Beyaz futbolu hi? ??enmeden sonuna kadar izledim.En son Be?ikta?? konu?tular.Her f?rsatta Bilice laf vuran engin Bilicin taraftarlarla kucakla?mas?n? olduk?a "yalakaca,seviyesi d???k,trib?ne oynama " olarak bulmu?.daha ?nce Bilicin a?lamas?n? "rol yap?yor" diye ele?tirmi?ti.

Sinan g?reve geldi?i g?n Bilicin kuyusunu kazar ve devre aras?nda bileti keser.?n?allah kul?b?n ?n?nden bile ge?mez.

Yorum Yap

?nder ?zen topi?inde de yazd?m teknik ekibi g?ndermek bu y?netimin hatalar?n? hal? alt?na s?p?r?r. 8 y?ldan ders alm?? olmak laz?m biraz.

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sinan engin her f?rsatta bu adama laf ediyor.Beyaz futbolu hi? ??enmeden sonuna kadar izledim.En son Be?ikta?? konu?tular.Her f?rsatta Bilice laf vuran engin Bilicin taraftarlarla kucakla?mas?n? olduk?a "yalakaca,seviyesi d???k,trib?ne oynama " olarak bulmu?.daha ?nce Bilicin a?lamas?n? "rol yap?yor" diye ele?tirmi?ti.

Sinan g?reve geldi?i g?n Bilicin kuyusunu kazar ve devre aras?nda bileti keser.?n?allah kul?b?n ?n?nden bile ge?mez.
            Sadece kendi reklam?n? yap?yor

Yorum Yap

Fikret Orman'?n kul?be olan tek faydas?d?r.
              E?er sabredilirse iyi i? yapacakt?r.
              Sabretmenin yan?nda y?netim elini ta??n alt?na koyacak istediklerini yapacak.
              Kadro kalitesini biraz y?kseltebilsek
              Denildi?i gibi kovmak ?are de?il g?n? kurtarmakt?r.
              Yeri gelecek adamda ?ncekiler gibi olacak.
              Sab?r.

Yorum Yap

Elde ki kadro ve aksiliklere ra?men hala 2. lik sava?? verebilmesi bile ba?ar?d?r bu tak?m ?n?n?'de oynasa daha farkl? bir pozisyonda olur sab?r g?stermeli bence herkes

Yorum Yap

Aslı Serhat Gulmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Elde ki kadro ve aksiliklere ra?men hala 2. lik sava?? verebilmesi bile ba?ar?d?r bu tak?m ?n?n?'de oynasa daha farkl? bir pozisyonda olur sab?r g?stermeli bence herkes
                  stad? b?rak fernandes oynasa idi o zaten tek ba??na 3 ma? kazand?r?r +9 puan olurdu gerisini sen d???n.

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    stad? b?rak fernandes oynasa idi o zaten tek ba??na 3 ma? kazand?r?r +9 puan olurdu gerisini sen d???n.
                    fernandes saha olsa demek istemiyorsun ama fernandes gibi oynarsa demek istiyorsun de?il mi?

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Fernandes oynad??? s?re?te de pek ma? kazand?racak bir halde de?ildi a??k?as?. Bence Quaresma mevzusundan ayr? olarak Fernandes durumunda kar??l?kl? bir isteksizlik mevcut. Ne yaz?k ki...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        fernandes saha olsa demek istemiyorsun ama fernandes gibi oynarsa demek istiyorsun de?il mi?
                        Abi ?yle ya da b?yle bu adamdan verim alacak ki?i Bili? de?il mi? Biz mi oynataca??z bu adamlar? biz mi verim alaca??z,bu Bili?'in i?i ne ben anlamad?m ki. Gyip tak?m elbiseyi rol kesmeye mi geliyor bu adam her ma?a

Elindeki adamlardan verim alamayan adamdan biz ne bekleyece?iz ki

Yorum Yap

Bir tek Lucescu kesin gelecekse Bilic g?nderilebilir. Onun d???nda devam etmeli.

Yorum Yap

Aslı Ozcan Fevzioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Lucescu d???nda ?nerilerinizide g?rebilir miyiz? Yani dikkat ettim bariz bi muhalif yok ama Bilici yetersiz bulanlar?n geneli Lucescu ile kar??la?t?rm??lar Lucescuyu kime sorsan tak?m?nda g?rmek ister ama Lucescu seni ister mi acaba? Ayr?yetten ben lucescuda her zaman bi gs sampatisi g?r?yorum. ??in k?sas? elindekininde k?ymetini bilmek laz?m daha ilk senesi.
                            Lucien Favre veya Bask' ?n delisi (?u an bo?ta)

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Lucien Favre veya Bask' ?n delisi (?u an bo?ta)
                              bask?n deli marsilya ile anlast?..

Yorum Yap

hocam gitar i?leri nas?l gidiyor? futbolunda bi numara yok belki di?er konular? ilerletmi?sindir dedim..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X