Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Burak Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mustafa Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bug?n Roberto Carlos'un yapt??? de?i?iklikleri Bilic yapabilir miydi ger?ekten ?ok merak ediyorum?
    Kl?bede ricardo vaz te lualua yok mustafa pettemek var yapsada bi bok olmuyo kadro yetersiz karde?im bilic in ne su?u var tak?mda demba ba d???nda gol atan adamm? var ?u tak?mda
    tak?ma yak?n kaynaklar gazeteciler falan hocan?n m.pektemek ve oguzhana ?ok g?vendi?ini s?yl?yorlar. hadi oguzhan? anlar?m da m.pektemek'te bu kadar ?srar etmesi ve hayranl?k duymas? hocan?n sucu. hoca b?ylesine ?srarc? olmasa 1.7'den s?zlesme imzalayamazd?. ya da ?mer'i kiraya g?ndermeyebilirdik bunlar hep hocan?n raporlar? sayesinde olan seyler. bu kadar sahip ??k?yorsa futbolcusuna o da top oynas?n bi zahmet
    insallah birg?n ingiltereye giderde, yaninda cok g?vendigi pektemekide g?t?r?r...
    hatta bu haliyle ozzyde alsin

Yorum Yap

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mustafa Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bug?n Roberto Carlos'un yapt??? de?i?iklikleri Bilic yapabilir miydi ger?ekten ?ok merak ediyorum?
      Kl?bede ricardo vaz te lualua yok mustafa pettemek var yapsada bi bok olmuyo kadro yetersiz karde?im bilic in ne su?u var tak?mda demba ba d???nda gol atan adamm? var ?u tak?mda
      Lualua'y? 60. dakikada sol bekini ??kararak ald?. Hem de ?ok bask? yedi?i bi d?nemde sol bekini ??kararak G?ray'? oraya ?ekti ve ?ne daha h?cumcu birisini ald?. Ben kad?k?yde Bilic'in b?yle bi hamle yapabilece?ini d???nm?yorum. E?er Bilic cesur olsa derbilerde en az?ndan gol atard?k.

Ayr?ca kul?bemiz Akhisar'dan da k?t?yse kapat?p gidelim.

Yorum Yap

Ma? s?ras?nda Fener ?ok iyi oynuyor diye ?smail Eagle ?zerinden Bilic'e sallan?yordu,?imdi Akhisar kazand? diye Carlos ?zerinden yine Bilic'e sallan?yor

Yorum Yap

Bizim rakibimiz fenerbah?edir.

Fenerbah?e beklenmedik bir puan kaybetti. Bence puan kaybedece?i 3-4 ma? daha var.

76 puan ile biz ?ampiyon oluruz.

Yorum Yap

Bilice sallayanlar? g?rd?k?e o kadar sinirim bozuluyor ki anlatamam, Bilic Be?ikta?'?, Be?ikta? Bilic'i ne g?zel tamaml?yor, b?yle uyum yakalamak ger?ekten zor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bana zaman?nda Erman Kunter gitsin Ahmet Kandemir gelsincileri hat?rlat?yor, ayn? adamlar Ahmet Kandemir gitsin diye s?ylenmeye ba?l?yor bir s?re sonra

Yorum Yap

ya abi biri bana izah etsin d?n bili? ne yapt? ? yahu medyan?n gaz?na neden geliniyor .. ba-t?re sakat atiba 32 ya??nda formda bir zaman? da de?il yorgun olabilir franco'nun yoklu?unu zaten hissetmedik ee bili? ne yapayd? ? elinde m?kemmel alternatifler varda adam m? kullanm?yor ? bug?n bili?e ba?ta sallayan r?dvan ve g?ltekin nas?l ismail kartal? koruyor g?r?yorsunuz de?il mi? bize d??en hocam?za sahip ??kmakt?r ona it kopuk diyen medya maymunlar?n? izleyip feyz almak de?il ..

Yorum Yap

Aslı Ali Can ?ak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bana zaman?nda Erman Kunter gitsin Ahmet Kandemir gelsincileri hat?rlat?yor, ayn? adamlar Ahmet Kandemir gitsin diye s?ylenmeye ba?l?yor bir s?re sonra

Ali Can say bu ki?ileri desem ne dersin?

Neden bu kadar kolay kategorize ediyoruz kendimizi. Ne gerek var karde?im buna?

Yorum Yap

Bilic aklini basina al ya l?tfen

Yorum Yap

Baz? sinsi yorumcular Be?ikta?'?n tek bir ma? kaybetmesini b?t?n sezon gitmi? gibi yorumluyorsa ve rakibinin yenilmesini normal g?r?yorsa Be?ikta? iyi yoldadir
                      En son düzenleyen Gokhan Sari; 24-02-2015, 01:07. Sebep: .

Yorum Yap

Saflar? s?k?la?t?ral?m abiler komploya gelmeyelim. Yolun sonu ???k.

Yorum Yap

Cans?n sen can. D?n hatalar?n olabilir, ?ok ele?tirilecek ?ey var ama buraya kadar getiren de sensin nank?rl?k olmaz hocam. Arkanday?z, L'pool u eleyip o motivasyonla ligi de sallayaca??z eminim.

Yorum Yap

@ibrahim ?n?z?
                            Tabi ki sayamam ama burda dikkat ?ekmek istedi?im neden bu kadar her?eye sab?rs?z oldu?umuz. Yeri geldi?inde alex ferguson goygoyu yap?yoruz. Adam stads?z ?ekilde dar kadroyla buralara getirdi, arsenale tottenhama liverpoola kafa tuttu, l?tfen yanl?? anlama ben ele?tirilmesin demiyorum, istifa, gitsin, sergen gelsin diyenlere bu laflar?m

Yorum Yap

Yorum Yap

Eskisehir de ilk yari iyiydik ama sanssizdik hem yenilen golde hem de kacan pozisyonlarda
                                Mustafanin yerine Yarim bir forvetimiz olsaydi bugun bambaska konusuyorduk.Mustafa'yi her platformda savunan benim bile umudum kalmadi .Umarim Cenk bir an once iyilesir..Son olarak bu takimdan umidinizi kesmeyin arkadaslar takima ve hocaya guveniyorum..Insallah bu sene sampiyonuz...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X