Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    senden yana al?nam karde?im, niyetini biliyorum.
    ama hala iddia ediyorum ?ok istisna durumlar?n d???nda bunu yapmak aptall?kt?r, iki hafta ?nce b?yle yap?l?p puan kaybedilmedi mi?
    Yok a?abey,
    Jones bilhassa harkulade bir ?ekilde topu saklad?.
    Pozisyon Kuzey Kutbu'ndan Ekvator'a kadar futbolun f ' sinin ge?ti?i her yerde faul.
    Hadi onu ge?,gol pozisyonunda top elle indiriliyor.
    B?t?n bunlar?n hepsinin ?st?ne tipik Be?ikta? ?anss?zl???n?da ekle

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yok a?abey,
      Jones bilhassa harkulade bir ?ekilde topu saklad?.
      Pozisyon Kuzey Kutbu'ndan Ekvator'a kadar futbolun f ' sinin ge?ti?i her yerde faul.
      Hadi onu ge?,gol pozisyonunda top elle indiriliyor.
      B?t?n bunlar?n hepsinin ?st?ne tipik Be?ikta? ?anss?zl???n?da ekle
      ya hakemlerin ne kadar homo oldu?unu zaten biliyoruz, ama ona kar?? yapabilece?imiz bir ?ey yok.
      ben bir t?rl? anlatamad?m, demek istedi?im ?u:
      adamlara bu f?rsat? vermeyece?iz, ataca??z 3-4 tane gol, sonra top ?evirece?iz, ne i?imiz var k??e g?nderinde?
      bu adamlar her antremanda ortada s??an oynuyorlar, ama?s?z top ?eviremiyorlar m??
      ha ?eviremiyorlar dersen, o zaman ne i?leri var be?ikta?'ta ne i?leri var s?per ligde, ne i?leri var t?rkiye'de?

ek: yani k?ssadan hisse: bili? bunu ??retsin, k??eye gitmeyi de?il.
      En son düzenleyen Turgut Inanbak; 04-05-2014, 15:34. Sebep: ek

Yorum Yap

Futbolda tabiki hi?bir ?ey tart???lmaz de?il ama birileri 90 dakika nas?l oynand???n? de?il sadece 90 + 6. dakikada nas?l gol yendi?ini tart???yorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.

Y?llard?r foruma gireriz ama belli tipler, ?zellikle yabanc? teknik adamlar?n geli?inden sonra bu adam bize g?re de?il, kelle de kelle diyorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.

Ba?kan?n koydu?u nokta, virg?l kar??nda bile e?ilip selamlayan, daha c?mlesini bitirmeden nas?l savunaca??n? ?a??ran adam, ba?kan bu adamlar? ben getirdim ilk ba?ta beni ele?tirin dedi?i halde (ki onunda samimiyeti ku?kulu) ?u topi?e her f?rsatda girip Bili? e sallayabiliyorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.

Yorum Yap

senden yana al?nam karde?im, niyetini biliyorum.
          ama hala iddia ediyorum ?ok istisna durumlar?n d???nda bunu yapmak aptall?kt?r, iki hafta ?nce b?yle yap?l?p puan kaybedilmedi mi?
          Orda gayet mant?kl? bir hareketti bence turgut abi. Puan kab?na tahamm?l yoktu, e?er hakem o faulu verseydi ki net faul'd? o zaman ba?ka ?eyler konu?uyor olurduk.

K??e bayra??na topu g?t?r?p orda zaman ?ld?rmeyen tak?m yok, e?er puana ihtiyac? yada tur ge?i?i s?k?nt?da ise d?nya'da yapmayacak tak?m yok bunu.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Futbolda tabiki hi?bir ?ey tart???lmaz de?il ama birileri 90 dakika nas?l oynand???n? de?il sadece 90 + 6. dakikada nas?l gol yendi?ini tart???yorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.

Y?llard?r foruma gireriz ama belli tipler, ?zellikle yabanc? teknik adamlar?n geli?inden sonra bu adam bize g?re de?il, kelle de kelle diyorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.

Ba?kan?n koydu?u nokta, virg?l kar??nda bile e?ilip selamlayan, daha c?mlesini bitirmeden nas?l savunaca??n? ?a??ran adam, ba?kan bu adamlar? ben getirdim ilk ba?ta beni ele?tirin dedi?i halde (ki onunda samimiyeti ku?kulu) ?u topi?e her f?rsatda girip Bili? e sallayabiliyorsa o insan?n samimiyeti b?y?k harflerle SORU ??ARET? dir.
            Ya hakikaten bir ?ey s?ylemek gerekli de?il ama nedir bu yorum Allah a?k?na?
            Yap?lan yanl??lar? s?ylemeyelim ise e?er neden bu forumday?z? Neden bu forumdas?n?
            Kim kelle istiyor, kim yabanc? teknik direkt?re kar???

Bili? hatalar?ndan ders alm?yor, d?zeltsin ba??m?z?n ?zerinde ta??r?z.
            Bana kimse stats?z, paras? tak?m ikincili?e oynuyor martaval? yapmas?n.
            Bu sene b?t?n rakipler berbatt?, kadrolar? bizden iyi olmas?na ra?men, o nedenle ikincilik m?cadelemiz var.
            Bug?n rakipler iyi olsa Bili? ?oktan gitmi?ti.

?stikrar en ?ok istedi?im ?ey, hem ba?kanl?k, hem teknik kadro hem futbolcu i?in, ama do?ru se?imler yap?l?rsa.

Yorum Yap

Yanl?? diye ?srar edilen ?eyin yanl?? olup olmad???, do?rusu budur denilen ?eyin do?ru olup olmad???, e?er forumda fikir ?retiyorsak yap?lan bir yorumun emek gerektirip gerekmedi?i, fikir ortaya koyarken bile asgari ?l??de bilgi gerekip gerekmedi?i tart??maya de?erdir. Ne futbolun tek bir do?rusu ne de tart???lmayacak bir ?ey vard?r.

PL gibi zorlu bir ligde m?cadele eden ?L inde yar? finale kadar ilerleyen Chelsea kadro kaderiyle Be?ikta? a benzemekte. Ortasaha ve defans oyuncular?yla belli ?l??de iyi defans yapabilen, kimi zaman kale ?n?ne otob?s ?eken ama ofans oyuncular?n?n tecr?besiz+kimisi yetersiz ve forvet oyuncular?n?n bitiricilikten uzak olu?u onlar? belli bir oyun plan?na itiyor. Ba??ndaki adam Mourinho oldu?unu d???nsek de.

PSG gibi iyi defans yapan tak?ma kar?? r?van? ma??nda elindeki t?m kozlar? sahaya s?r?p t?m riskleri alan, sonucu yakalay?nca Demba Ba gibi bir adam? ?n liberoya yerle?tiren, gol atmaya aban?rken birden gol yememeye abanan, Atletico ilk ma??nda defans?n ?n?ne otob?s ?eken, ma??n sonlar?nda rakip alanda pas yapan, ta?- korner ald?rtan Demba Ba ya bu taktikler ?st d?zey teknik adam taraf?ndan ?st d?zey m?cadelede veriliyor.

Ligin ilk yar?s?ndan beri ?ne ge?ti?in bir?ok ma?ta rakip tempoyu art?r?p hurra diye sana sald?r?yorsa, buna kar??l?k tak?m olarak Bili? in saha kenar?nda ?srarc? olu?u gibi defans hatt?n? ileriye ??karam?yorsan, oyuncular?n, rakibin bu h?cumlar?nda defans? b?y?k bo?luk vermesine ra?men h?zl? h?cuma kalkacak beceri-kalite-tecr?beden yoksunsa elinde fazla se?enek kalm?yor. Topu kap?p rakip yar? alana ge?ti?inde tak?m?n geri kalan?na 20 metre fark att?n, ya faul ald?r, ya da ta?-korner yapt?r ama orada topu tutup tak?m?n? bekle demek mecburi s?ylemdir. Topu ?evirmek, oyunu ?ld?rmek farkl? yetenek-kalite gerektiren, herkesin isteyece?i ama yapamad???m?z bir?ey. Bunu oyunculara k?sa s?rede ??retmeyi istemek Olcay a Ronaldinho olmay? ??retmeyi istemek gibi abes bir?eydir.

Yorum Yap

ya hakemlerin ne kadar homo oldu?unu zaten biliyoruz, ama ona kar?? yapabilece?imiz bir ?ey yok.
                ben bir t?rl? anlatamad?m, demek istedi?im ?u:
                adamlara bu f?rsat? vermeyece?iz, ataca??z 3-4 tane gol, sonra top ?evirece?iz, ne i?imiz var k??e g?nderinde?
                bu adamlar her antremanda ortada s??an oynuyorlar, ama?s?z top ?eviremiyorlar m??
                ha ?eviremiyorlar dersen, o zaman ne i?leri var be?ikta?'ta ne i?leri var s?per ligde, ne i?leri var t?rkiye'de?

ek: yani k?ssadan hisse: bili? bunu ??retsin, k??eye gitmeyi de?il.
                A?abey,
                ?ncelikle ligde eskisi gibi gelene 3 gidene 4 atma g?nleri geride kald?,istisnalar hari?.
                Art?k ligimizin zor bir lig oldu?u ger?e?i var.
                Hadi farzedelim ki sa?lam bir tak?m?z,ger?ekten iyi futbol oynay?p iyi skorlar al?yoruz.
                Bizim hi? tek farkl? kazanamayaca??m?z ma? olmayacak m? ? Hepsine 3-4 atma garantimiz mi var ?
                Her tek farkl? ma?ta bu olacaksa yand?k vallahi.
                Dakika 90 + 3 kazanmak zorunday?z,top onlar?n k??e g?nderindeyken zaman ge?irmeye ?al??mam?zdan do?al ne var ?
                G?n?l ister ki sadece 90 + 3 ' te de?il,ma??n her an?nda dedi?in top ?evirmeyi yapal?m.
                ?stelik bahsedilen k?s?m ma??n son anlar?,tak?m?n en yoruldu?u,enerjisinin t?kendi?i anlar.
                Bir 30. dakikadaki veya 60. dakikadaki top ?evirmeyi veya enerjili,tempolu,dinamik oyunu 90 + 3 ' te bekleyemezsin !
                ?lla ki hocan?n tasarrufundan kaynakl? hata vard?r ama hatan?n b?y???,% de 90 ' ? (Konya ma?? i?in) hakemlerindir.
                Bunu hocaya mal etmek olmaz,he hocada pay?n? almal?d?r oras? ayr?.
                Biraz daha sab?r,?yle veya b?yle lig bitiyor,?n?m?zdeki sezon daha bir fikir sahibi olucaz hoca hakk?nda.

Yorum Yap

Bilic iyidir ho?tur ama Luce gelirse bir dk bile d???nmem. Gs bu adam? al?rsa ?ok k?t? olur. Adamlar?n arkas?nda lobi g?c? var tek zaaflar? Mancini ve buna ra?men bizden puan olarak ?ndeler , Luce gelirse 10 ma?a tak?m? oturtur uzak ara ?ampiyon olurlar. Aziz'in masa ba?? i?leri bu adamlara i?lemeyece?i, bunlarda hocay? tekrar g?ndermeyece?i i?in senelerce sevinmelerini izleriz

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    A?abey,
                    ?ncelikle ligde eskisi gibi gelene 3 gidene 4 atma g?nleri geride kald?,istisnalar hari?.
                    Art?k ligimizin zor bir lig oldu?u ger?e?i var.
                    Hadi farzedelim ki sa?lam bir tak?m?z,ger?ekten iyi futbol oynay?p iyi skorlar al?yoruz.
                    Bizim hi? tek farkl? kazanamayaca??m?z ma? olmayacak m? ? Hepsine 3-4 atma garantimiz mi var ?
                    Her tek farkl? ma?ta bu olacaksa yand?k vallahi.
                    Dakika 90 + 3 kazanmak zorunday?z,top onlar?n k??e g?nderindeyken zaman ge?irmeye ?al??mam?zdan do?al ne var ?
                    G?n?l ister ki sadece 90 + 3 ' te de?il,ma??n her an?nda dedi?in top ?evirmeyi yapal?m.
                    ?stelik bahsedilen k?s?m ma??n son anlar?,tak?m?n en yoruldu?u,enerjisinin t?kendi?i anlar.
                    Bir 30. dakikadaki veya 60. dakikadaki top ?evirmeyi veya enerjili,tempolu,dinamik oyunu 90 + 3 ' te bekleyemezsin !
                    ?lla ki hocan?n tasarrufundan kaynakl? hata vard?r ama hatan?n b?y???,% de 90 ' ? (Konya ma?? i?in) hakemlerindir.
                    Bunu hocaya mal etmek olmaz,he hocada pay?n? almal?d?r oras? ayr?.
                    Biraz daha sab?r,?yle veya b?yle lig bitiyor,?n?m?zdeki sezon daha bir fikir sahibi olucaz hoca hakk?nda.
                    Ben bunu hocaya maletmiyorum asl?nda.
                    Zaten hocan?n her dedi?ini yap?yorlar m? sanki
                    Ama bir ara hat?rl?yorum, tak?m iki ma? ?st?ste yapabilecek kondisyona sahipti.

Yorum Yap

duyumlar?ma g?re, hoca fronca, atiba ve motta d???nda hepsi gidebilir raporu vermi?.
                      gidebilir de?il de hepsini s?r?n deseydi daha ho? olurdu ama haber do?ruysa hoca'y? taktir ettim.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan Erg?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Demek ki mourinho gelse o da yetersiz olacak abi sizin i?in.

Futbol bu, her antren?r h?cum futbolu oynatacak diye bir kanun yok. Kimisi pas oyunu oynar, kimisi topun arkas?nda bekler-rakibi oynat?r. D?nem d?nem mentalite de?i?ir, fakat antren?r?n bir stili vard?r.

Fakat bu t?rkiye ligi i?in ne kadar do?ru ne kadar yanl?? tart???l?r. Bili? ne kadar do?ru ne kadar yanl?? yap?yor tart???l?r.

Ben bili?in mentalitesini be?eniyorum asl?nda, e?er ileri u? oyuncular? biraz daha yetenekli olsa ma?? her zaman koparabilicek bir oyun yap?m?z var. Bug?n de dikkat ettim, 2-0'dan sonra yakalad???m?z kontralar sonu? verseydi ?ok daha rahat bir ma? olucakt?.

?ok daha iyi bir kadro ile g?rmek istiyorum bili?'i, pe?in pe?in ola?an?st? bir sezondan sonra ele?tirmek istemiyorum. Keza haks?zl?k etmi? olurum.
                        Sapla samani ayiralim

Mourinho premier ligde ust duzey takimlar karsi oynuyor, sampiyonlar liginde devlerle kapisiyor. Gerektiginde atak oynuyor, kadrosu rakibe gore kuvvetsiz kaliyorsa gerektiginde otobusu kale onune park ediyor

bilic 10 kisilik 3-2 onde oldugu fenerbahceden 90 dakika baski yiyor, benzer taktigi gidip elazig'a karsi da uyguluyor

mourinho finalde inter'e defansif futbol oynatip sampiyonlar ligi kupasini kaldiriyor

bilic tarihin en karisik gs'sinin onune gecip bizi sampiyonlar ligine sokamiyor
                        En son düzenleyen Berk Dincturk; 06-05-2014, 02:06.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Sikinti bilicde degil futbolcu kalitesinde bence, bilicin taktik yada oyun karakteri olarak kotu oldugunu dusunmuyorum, al ileri ucdakileri vur defansdakilere, durumumuz bu maalesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sikinti bilicde degil futbolcu kalitesinde bence, bilicin taktik yada oyun karakteri olarak kotu oldugunu dusunmuyorum, al ileri ucdakileri vur defansdakilere, durumumuz bu maalesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            ??phesiz hakl?s?n, ama insan ??yle de d???n?yor.
                            ?nemli olan eldeki malzemeyi en iyi ?ekilde de?erlendirebilmek, mesela bir denizli, lucescu vs tarz?nda bir hoca ile tak?m 9-10 puan daha yukar?da olur muydu?
                            Ya da biraz daha insafl? olal?m, Bili? daha iyisini yapabilir miydi?

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Herkes geriye ?ekti?inden bahsetmi? tak?m? ama bu hocan?n de?il tak?m?n yapt??? bi?ey tak?mda winner oyuncu yok bu eksik giderilirse ozaman hocan?n ne yapmak istedi?ini tam olarak anlayabiliriz

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Gelecek sezon g?zel transferler yap hocam.g?ndericeklerinin g?z?n?n ya??na bakma.kes biletini.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X