Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu g?n gol atmak i?in ?aresizce ??rp?n?nca renkliler gol atmalar? gerekince ne yap?yorlar diye d???nd?m.
    gs alan? g?zel parselleyemedi?i i?in onu yazmad?m ama fb gol atmas? gereken zamanlarda ger?ekten oyunu rakip sahaya iyi y?k?yor.

fb gol atmas? gereken zamanlarda 2 bekini ortasaha ?izgisi ile ta? ?izgisinin kesi?iminin rakip sahada kalan k?sm?na yerle?tiriyor.
    ?n liberosunu stoperlerin aras?na g?m?yor ama stoperleri ortasahaya ??kar?yor. Hucum ederken kendi sahas?nda neredeyse hi? top oynatmaya m?sade etmiyor ve 5 ki?i de tak?m savunmas? i?in yeterli oluyor hem de alan daralt?lm?? oluyor.

Biz bug?n ma?? ?ok uzun s?re ma?lup g?t?rd?k ve gol atmam?z elzemdi . Bug?n de g?r?ld??? ?zere hucum oynamam?z gerekti?i zamanlarda alan daraltam?yoruz ve rakip sahaya sa?l?kl? bir bi?imde oyunu y?kam?yoruz.

Ben ?ok uzun zamand?r Be?ikta?'?n 3 l? savunmayla rakip bekledi?ini g?rmemi?tim biraz da nostalji oldu Ancak bu ??l? savunma kendi yar? saham?zda kurulunca rakibe de ?ok geni? alanlar verildi. Defansa yard?m etmesi gereken ortasaha elemanlar? iyi pozisyon alamay?nca da ?nemli pozisyonlar verildi.

Bu arada 3 l? savunma denenmesi bana Bili? in Liverpool ma??n? etkisinde kald???n? d???nd?rd?. Malum Liverpool 3 l? defansla bizim ma?? oynad?. Belki de Liverpool oynuyorsa ben de ba?arabilirim diye d???nd? .
    Usta bizimle k?yaslayaca??n en son tak?m Fb olmal?.

Neden dersen adamlardaki bekler bizde olsa ligin bir ?eylerine koyar?z. Fener ma?lup durumdayken bekleri oyuna resmen el koyuyor, sorumluluk al?yor ve sonunu da getiriyor. Bizim beklerimiz hem Caner'den hem de G?khan'dan ?ok geride diyece?im de o bile ay?p olacak.

Yorum Yap

Taraftar kafas? de?i?medik?e Bu ?lkede uzun s?re bir teknik direkt?r ?al??amaz. Hemen g?nder ba?kas? gelsin b?rak?n bu i?leri. D?nya ?zerinde be?endi?iniz teknik direkt?rler de gelse sabretmezsen ne yapabilir ? Diego Simeone hani ?u ge?en senenin D?nyada en iyi teknik direkt?r? bi inceleyin bakal?m Atletico da ilk senesinden beri yapt?klar?n?. Sabretmek ?ok mu zor. Sene sonu Bilic giderse ?n?m?zdeki sene Ah be de?erini bilemedik Comandante Bilic diye burda hayk?racak ?ok adam var ?imdi gitsin diyenlerden.

Yorum Yap

Seneye statla ve biraz daha kaliteli bi kadroyla neler yapabilecek g?rmek laz?m. Ondan sonra gitsin mi kals?n m? tart???r?z. Bu kadar yoklukta b?yle seriler yakalam??ken iki ma? kayb?yla gitsin demek pek mant?kl? olmaz.

Yorum Yap

Deplasmanda en son puan kaybetti?imiz ma? ekim ay?ndayd? ve biz ?u an ?ubat ay?nday?z.

Yorum Yap

Hocay? hoca yapan tak?mdaki oyunculardir kesinlikle, ?smail Kartal ?imdi iyi bir teknik direkt?r m? olmu? oldu. Aykut Kocaman fenerin ba??nda 3 senede, 1 kez T?rkiye ligini, 2 kez T?rkiye kupas?n? ald? ve UEFA'da yar? final oynatt? tak?m?n?, ligde ?ampiyon olmad??? zamanlarda 2. bitirdi ligi. ?imdi ise Konyaspor'un k?me d??memesi i?in u?ra??yor.

Bizim ?nce tak?mdaki oyuncular?n kalitesi artt?rmam?z laz?m, ?ampiyon olmak istiyorsak bunu yapmak zorunday?z.

Yorum Yap

Y?netim hocan?n eline ?nce adam ak?ll? bir defans d?rtl?s? versin. Abuk subuk adamlarla gol yemeyelim diye didiniyoruz. ?ampiyon olan tak?mlara bak?n. Bizim son 2 ?ampiyonlu?a da bak?n. Hep savunma d?rtl?s? ile ?ampiyon oluyor tak?mlar. Biz en iyi stoperimiz Sivok'u oynatamaz hale geldik. Ge?en sene ligin en az gol yiyen tak?m?yd?k. Sivok sakatland? leblebi gibi gol yemeye ba?lad?k.
              Geride ?ok tecr?beli bu i?i yalay?p yutmu? adamlara ihtiyac?m?z var. Bizim bug?n savunmada kim var ? Necip
              Daha bir ?ey demiyorum.

Yorum Yap

Abi burda yaz?lanlara inanm?yorum-inanmak istemiyorum resmen ya. Eyvallah hepiniz ?zg?ns?n?z de bu kadarda rezil yorumlar olamaz.Adam Rasim Kara bile demi?. Bilic bug?n napabilirdi biri a??klas?n l?tfen bana ya.Necibin o mevkide oynat?lmas?n?n sebebi Liverpool ma??na haz?rl?k olmas? i?indi. Ba sakat tosun sakat elinde tek forvet Pektemek var. Senin ?yle sow,webo,emenike gibi birbirinin kalitesini aratmayacak top?ular?n yok kimse kusura bakmas?nda. Adam elindekini sahaya s?rd?. Sosan?n aya??na 60 top geldiyse bunun 55ini rakibe geri verdi. Olcay,frei desen sahada yok. O?uzhan ge?mi? haftalara g?re nispeten biraz biraz daha toparlamaya ba?lad? ama yeterli de?il. Neyini ele?tiriyosunuz bilicin anlamad?m. G?rd?k zaman?nda gelen hocalar?da. Daha ilk yar? ligden koptu?umuz zamanlar? ne ?abuk unuttunuz? 2003den beri tak?m b?yle puan toplamam?? ama bir ma? kaybedince Bilic su?lu? Kusura bakmay?nda b?yle as?p kesecekseniz en ufak bir?eyde bu tak?m? desteklemeyin siz. ?yi g?zel s?ylemesi kolayda ba??n? sokabilece?i bi stad?n bile yok kendi ?ehrinde. Ankara-konya aras? mekik dokuyosun yine de bug?n ?ampiyonlu?un en b?y?k adaylar?ndan birisin. Kadro derinli?i desen 0. Bi gs,fb alternatif oyuncular?na bak bir de kendi oyuncular?na. Sol bekin Motta ki d?k?l?yor bu sene onun alternatifi ismail(!). Sa? bek desen Opare geldi daha adam d?zg?n bi ma?a ??kmadan sakatland? Serdar tek ba??na g?t?r?yor. Alternatif yine 0. Forvet hatt?nda Ba'dan sonra gelen isim mustafa-cenk. Sonra Bilic b?yle yapt?. Biraz d???n?n yorum yapmadan ?nce g?z?n?z? seveyim.

Yorum Yap

birde hoca yerine ,
                  eldeki coplerden kurtulmanin yollarini deneseniz !
                  transferde devrim nasil yapiliri konussaniz !
                  bize bu copleri kakalayanlari konussaniz !
                  bu coplerle yeniden neden anlasildigini , bu milyon dolarlarin havaya nasil savruldugunu konussaniz !
                  bu coplerden o kadar memnunsunuzki , copler sayesinde sizlerde hoca degistirmek hobi olmus !
                  devamli yaziyorum , bu coplere kimse da-yan-mazzzzz !
                  her sene ayni filmi seyretmekten bikmadiniz , her sene yeni bir umut !
                  bu kazmalardan umut cikmaz arkadas !

Yorum Yap

Necip i stoperde denemek hemde Eski?ehir ma??nda denemek nedir biri bana s?ylesin. Haz?rl?k ma??m? bu._? Liverpoolla h.i?i oynayacaks?n sanki rotasyon yap?yosun b?rak o i?i neden o zaman bu tak?m Adanademirspor ilk ma??na bile full kadro ??kt? yapacaksan o zaman yapacaks?n rotasyonu. Stoper sakatlan?r elinde adam kalmaz Necip stoperde oynar anlar?m Elinde oynad??? ma?lar iyi oynam?? bir At?n? var ve orjinal stoper Necip kimdir neden oynar. Bug?n duran topta Mori ye vurdurdu?u kafa nedir. Pektemek in hangi futbolunu g?rd?de bu adamla s?zle?me yenilendi neden devre aras? forvet al?nmad? biri bana s?ylesin. B?L?C tabiki gitmesin sonuna kadar kals?n ama bu hatalar? l?tfen yapmas?n Necip in sa? bek olmas? y?z?nden bu tak?m 6 puan kaybetti fener ve erciyes ma?lar?nda. Neden hala oynat?l?r. Kimse bana kas?mpa?a ma??nda ?izgiden ??kard??? topu s?ylemesin Kas?mpa?an?n ne halde oldu?u belli.

Yorum Yap

?ok net s?yl?yorum bilic sezon sonu gider de yerine ?enol g?ne? ya da mustafa denizli d???nda bir yerli gelirse ben liverpool ayar?ndaki avrupa deplasmanlar?nda ma?lar? seyretmem, yeni yeni facialar? kald?racak psikolojim yok

Yorum Yap

Aslı Cagri Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Necip i stoperde denemek hemde Eski?ehir ma??nda denemek nedir biri bana s?ylesin. Haz?rl?k ma??m? bu._? Liverpoolla h.i?i oynayacaks?n sanki rotasyon yap?yosun b?rak o i?i neden o zaman bu tak?m Adanademirspor ilk ma??na bile full kadro ??kt? yapacaksan o zaman yapacaks?n rotasyonu. Stoper sakatlan?r elinde adam kalmaz Necip stoperde oynar anlar?m Elinde oynad??? ma?lar iyi oynam?? bir At?n? var ve orjinal stoper Necip kimdir neden oynar. Bug?n duran topta Mori ye vurdurdu?u kafa nedir. Pektemek in hangi futbolunu g?rd?de bu adamla s?zle?me yenilendi neden devre aras? forvet al?nmad? biri bana s?ylesin. B?L?C tabiki gitmesin sonuna kadar kals?n ama bu hatalar? l?tfen yapmas?n Necip in sa? bek olmas? y?z?nden bu tak?m 6 puan kaybetti fener ve erciyes ma?lar?nda. Neden hala oynat?l?r. Kimse bana kas?mpa?a ma??nda ?izgiden ??kard??? topu s?ylemesin Kas?mpa?an?n ne halde oldu?u belli.
                        ?yi g?zel s?yl?yosun karde?imde demezler mi adama At?n? Liverpool kar??s?na ??k?nca ne yapacak diye? ?lk formay? giydi?i g?nden bug?ne destekledi?im nadir oyunculardan biridir At?n?. Kendisi inan?lmaz ?eyler katacak Be?ikta?a akl?n? kullan?rsa. Necibin performans? tamam malum beklenenin ?ok alt?nda. Sa? bek oynad???nda bize ma?ta kaybettirdi onada eyvallah.Ama necibin oynayabilece?i net pozisyonlardan biridir oras?. At?n? dedi?in adam?n daha ?ok yeni ?ok. Necip ona nazaran ?ok daha tecr?beli bi oyuncu,avrupa ma?lar?n? g?rm?? ciddiyetinin fark?nda. Daha dikkatli hamleler yapacakt?r.Tabii ki necibi deneyeceksin bu durumda abi sen. Ve ?unuda a??k?a belirtmek istiyorum e?er Liverpool kar??s?na olurda hoca At?nca ?ans verirse en k???k bi hatada(ki o ?ocu?un psikolojisini d???n,yapabilir)medya olsun taraftar olsun o ?ocu?un gelece?ini yakarlar. Bence isabetli bi karard?. Ma??n b?t?n g?nah?n? Necibe y?klemek ?ok yanl??.Ha ayr?ca baz? arkada?lar?m?z tonla hakaret ediyor Necip i?in.?unu unutmay?n ki Necip Uysal sizin kendi ?ocu?unuzdur. Seversin,sevmezsin,ele?tirirsin ama her?eyin bir ayar? var arkada?lar. ?st?nde Be?ikta? formas?n? ta??yan bir futbolcu olmas?n? ge?tim o ?ocuk senin alt yap?ndan ??kma.L?tfen ele?tirileriniz hakaretsiz olsun.

Yorum Yap

Aslı Ali Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Cagri Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?yi g?zel s?yl?yosun karde?imde demezler mi adama At?n? Liverpool kar??s?na ??k?nca ne yapacak diye? ?lk formay? giydi?i g?nden bug?ne destekledi?im nadir oyunculardan biridir At?n?. Kendisi inan?lmaz ?eyler katacak Be?ikta?a akl?n? kullan?rsa. Necibin performans? tamam malum beklenenin ?ok alt?nda. Sa? bek oynad???nda bize ma?ta kaybettirdi onada eyvallah.Ama necibin oynayabilece?i net pozisyonlardan biridir oras?. At?n? dedi?in adam?n daha ?ok yeni ?ok. Necip ona nazaran ?ok daha tecr?beli bi oyuncu,avrupa ma?lar?n? g?rm?? ciddiyetinin fark?nda. Daha dikkatli hamleler yapacakt?r.Tabii ki necibi deneyeceksin bu durumda abi sen. Ve ?unuda a??k?a belirtmek istiyorum e?er Liverpool kar??s?na olurda hoca At?nca ?ans verirse en k???k bi hatada(ki o ?ocu?un psikolojisini d???n,yapabilir)medya olsun taraftar olsun o ?ocu?un gelece?ini yakarlar. Bence isabetli bi karard?. Ma??n b?t?n g?nah?n? Necibe y?klemek ?ok yanl??.Ha ayr?ca baz? arkada?lar?m?z tonla hakaret ediyor Necip i?in.?unu unutmay?n ki Necip Uysal sizin kendi ?ocu?unuzdur. Seversin,sevmezsin,ele?tirirsin ama her?eyin bir ayar? var arkada?lar. ?st?nde Be?ikta? formas?n? ta??yan bir futbolcu olmas?n? ge?tim o ?ocuk senin alt yap?ndan ??kma.L?tfen ele?tirileriniz hakaretsiz olsun.
                          Necip orda ne zaman oynam??ta ba?ar?l? olmu? ya?? ka? Altyap?dan gelsede gelmesede iyi futbolcu de?ilse Be?ikta? oynamayacak o kadar. ki de?il. At?n? Be?ikta? A tak?m?nda oynuyorsa ve bug?ne kadar iyi oynad?ysa yemi?im psikolojisini ??kacak oynayacak. Bizim psikolojimiz bozuluyor karde?im onlar?n de?il. Necip bug?n stoperde yine kaybettik bari At?n? oynasayd? en az?ndan potansiyel olan adam? daha ?ok kazansayd?k. Sen diyorsun ya Liverpool ma??nda At?n? hata yaparsa biter diye. ASIL ATIN? NASIL B?T?YOR B?L?YORMUSUN. Bug?n tak?mda stoper yokken Bursa ma??nda iyi oynamas?na ra?men o ?ocu?un yerine orjinal Stoper olarak At?n? oynam?yor i?te Futbolcu o zaman psikolojik olarak bitiyor. Biraz bunu anla. Benim i?in Necip Be?ikta??n ?ocu?u de?ildir. Benim i?in tak?ma yarar? olsun ma? kazand?rs?n sonuna kadar formas?n? o Be?ikta??n ?ocu?udur. Be?ikta??n ?ocu?u olacaksa Ona yak???r futbolcu olsun bu yetenekle formla BE??KTA?TA oynan?lmaz Be?ikta? B?y?k tak?md?r.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Y?netim hocan?n eline ?nce adam ak?ll? bir defans d?rtl?s? versin. Abuk subuk adamlarla gol yemeyelim diye didiniyoruz. ?ampiyon olan tak?mlara bak?n. Bizim son 2 ?ampiyonlu?a da bak?n. Hep savunma d?rtl?s? ile ?ampiyon oluyor tak?mlar. Biz en iyi stoperimiz Sivok'u oynatamaz hale geldik. Ge?en sene ligin en az gol yiyen tak?m?yd?k. Sivok sakatland? leblebi gibi gol yemeye ba?lad?k.
                            Geride ?ok tecr?beli bu i?i yalay?p yutmu? adamlara ihtiyac?m?z var. Bizim bug?n savunmada kim var ? Necip
                            Daha bir ?ey demiyorum.
                            Abi transfer zaman? y?rt?nd?k burda da h?km?m?z yok ayn? Bili?'in h?km? olmad??? gibi.. Bir de adam gibi kaleci Kaz?m bu cenk ile Tolga'y? ?st ?ste koy birtane kaleci etmez

Yorum Yap

bi insan?n yapt??? hatalar? g?r?pte hatalar?n? s?ylemeyen,k?r? k?r?ne savunan insanlar?n o ki?iye faydas?ndan ?ok zarar? olur diye d???n?yorum.(genel)

bili?in her dk ele?tirdi?im tek y?n? oyuna m?dahale ve oyuncu tercihleri.
                              saolsun kendisi de hi? yan?ltm?yo beni.
                              geldi?inden beri bu konuda bi ilerleme g?remiyorum ?ahsen.
                              ke?ke inat etmeyip yan?na ligi iyi bilen yerli bi yard?mc? alsayd?.

Yorum Yap

Hocam tebrikler. O kadroyu oynatt?n eyvallah ilk 10 dakika anlamad?n m? ma??n nereye gidece?ini?
                                Valla biz anlad?k iddaadan baya efsane paralar da kazand?k e?e dosta da kazand?rd?k. Sen de anlayabilseydin ke?ke! ?ampiyonlu?u ciddi anlamda b?rakt???m?z bir ma?a erken m?dahale edebilseydin...
                                Neyse ?ok seviyoruz Bili?'i a??r ?eyler yazmay? kendimize yediremiyoruz belli ki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X