Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocan?n bug?n yapt??? rotasyon a??r?yd? ve de?i?iklikleri de sa?mayd?. ?ki beki de ??kar?p risk almak olmaz ve olmad? da. Tak?m olarak da ?ok k?t?yd?k. Bu yenilgi lig bitene kadar ya?ayaca??m?z son kay?p olmal?. Puan kayb?na tahamm?l yok art?k.

Yorum Yap

rasim Kara'ya liverpol de?il real Madrid kadrosunu say desen 3 adam sayamaz
      gelmi? burda hoca aday?m rasim kara diyor
      k???k d???nen k???k beyinlerle bir ad?m ileri gidemeyiz biz kesin

Yorum Yap

Bilic bu ak?amki ma? dahil Be?ikta?'?n ba??nda ??kt??? 76 ma?ta 41 galibiyet 18 beraberlik 17 ma?lubiyet alm??..17 ma?lubiyetin yar?s? derbiler heralde..

Yorum Yap

Rasim Ozan, Bili?'e ?T demi??

Yorum Yap

Slaven Bili? giderse onun yerini ?enol G?ne? doldurur

Yorum Yap

Aslı Mustafa Kayar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Her zaman soluyorum ve devamli soylemeye devam edicem tek gercek hoca RASIM KARA dir. Bugun icin soylemiyorum ve burda bilice laf carpittim diye 2 ay no post aldim...

Senol hoca bostayken almadik bilici aldik sirf kulaginda kupe sirf gitarci sirf dusunce yapisi sosyalizim diye adami olumume savunuyoruz.evet yaptigi iyi seyler vardir kabul ediyorum fakat kafasinin dikine gittigi zamanlarda biz kaybediyoruz o bisey kaybetmiyor ve degisme gibide bir hareket goremiyoruz malesef ...uzulen sen ben oluyoruz...

Not : skor taraftari deilim ve sakin bir maca bakipta tepki verdigimi dusunmeyin.
              Mustafa abi, hayat?m boyunca hi? gitar ?almad?m, k?pe takmad?m. Kendi g?r???md?r, k?pe takandan da pek hazetmem.
              Senin tabirinle ?l?m?ne hocay? savunuyorum.
              Ya??n benden b?y?k, Be?ikta?'? da tak?m? da benden daha iyi bilirsin. Hangi y?l bu kadar iddial? bir konuma geldik?
              En son ?ampiyon oldu?umuz y?l 2009. O y?l bile bu kadar iddial? de?ildik. Bilic'e alternatif olarak hoca aday?n Sergen, Rasim Kara ise cidden komik olur.
              Altta Rasim Kara i?in ?ok g?zel bir yorum var. %100 kat?l?yorum.
              Be?ikta?'ta hoca olmak herkesin haddine de?il.

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              rasim Kara'ya liverpol de?il real Madrid kadrosunu say desen 3 adam sayamaz
              gelmi? burda hoca aday?m rasim kara diyor
              k???k d???nen k???k beyinlerle bir ad?m ileri gidemeyiz biz kesin

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                21 ma?ta 47 puan alm???z. Her ma?? deplasman da oynuyoruz. Taraftar pasolig diyerek ma?a gitmiyor. Tak?m?n kadro kalitesi malum.
                Sen hocay? ele?tiriyorsun. Pardon yerine aday?n kim? Sergen mi?
                Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ads?z.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  12.1 KB

Uzatt?lar m? bilmiyorum ama S?zle?me biti? tarihi 2015 g?z?k?yor.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Slaven Bili? giderse onun yerini ?enol G?ne? doldurur

Her ma?lubiyet sonras? a?layan bir adam gelece?ine bo? kals?n daha iyi .

Yorum Yap

Aslı Alper Nurocak tarafından Gönderilmiş
                    Sezon sonu g?le g?le..
                    Hay?rd?r karde?, nedenmi? o ?

Yorum Yap

Aslı Alper Nurocak tarafından Gönderilmiş
                      Sezon sonu g?le g?le..
                      Senin aday?n kim karde?im?
                      Sen de mi Sergen diyorsun yoksa Rasim Kara m??

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        21 ma?ta 47 puan alm???z. Her ma?? deplasman da oynuyoruz. Taraftar pasolig diyerek ma?a gitmiyor. Tak?m?n kadro kalitesi malum.
                        Sen hocay? ele?tiriyorsun. Pardon yerine aday?n kim? Sergen mi?
                        Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ads?z.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  12.1 KB

Uzatt?lar m? bilmiyorum ama S?zle?me biti? tarihi 2015 g?z?k?yor.
                        Ya abi y?llarca o hoca gitti bu hoca geldi. O oyuncu gitti bu oyuncu geldi.
                        Ne de?i?ti ya? Bilic gidip, ?enol G?ne? gelse ne de?i?ecek bi a??kla Allah?n? seversen.
                        Geldi?i ilk y?l, bu ilk y?l?yd? seneye diyece?iz. Bi bakm???n ?enol hocan?n da kellesini al?vermi?iz.
                        Bir bakm???n, Sezen Aksu'dan kaybolan y?llar ?al?yor radyoda.

Yorum Yap

?enol G?ne?'in adaml???n? da hocal???n? da be?enirim tek kelime k?t? bir ?ey s?ylemem ama ?enol G?ne? sezon ba??nda ad? belli olmayan ?ikura m?d?r ?akura m?d?r ne haltsa o G?rc? tak?m?na elendi?inde Bursa kovsayd? bug?n buralarda olamazd? ligin en iyi top oynayan tak?mlar?ndan biri olamazd?. Bizde hoca olup da ?yle bir tak?ma elense adam?n tipinden ba?lar?z ele?tirmeye konu?mas?na leh?esine varana kadar laf s?yleriz.
                          En son düzenleyen Burak Kocabas; 23-02-2015, 02:12.

Yorum Yap

Hocam lutfen duran top calistir biraz.

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bilic bu ak?amki ma? dahil Be?ikta?'?n ba??nda ??kt??? 76 ma?ta 41 galibiyet 18 beraberlik 17 ma?lubiyet alm??..17 ma?lubiyetin yar?s? derbiler heralde..
                              4 tanesi

Yorum Yap

?enol G?ne? bizde en fazla 1 sene ?al???r. O 1 senede ne yapaca??da muamma.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X