Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

[MENTION=22006]G?kay G?kdo?an[/MENTION] [MENTION=4045]Bu?ra Gen?er[/MENTION]

gazeteci,spor yazar? ve muhabiri p?r?l p?r?l bir abiden herkes sever kendisini.

Ayr?ca dedikleri gibi birinden duymaya da gerek yok.hee ger?ekten dedikodular do?ru ise gitmek istiyor ise de haks?z say?lmaz.iki senedir bili?'in istedi?i kadroyu kuramadi y?netim.yeter anas?n? avrad?n? deyip gidecem art?k derse de anlar?m.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yahu neye g?re her?ey a??k.

Bende ??k?p t?re sezon sonu ispanya'ya gitmek istiyor ( hani ge?en hafta a.madrid izlemi?ti ya ) o sebeple sakatlanmamak i?in bu ma?ta aff?n? istemi? mi yazay?m ?
      Senin hakl? kendimin haks?z ??kmas?n? o kadar ?ok isterim ki.

Yorum Yap

burada bir haber var ancak Bili?in Westham dan teklif ald???n? YALANLAMADI?I , sadece Be?ikta? ta "mutlu oldu?u" gibi bir haber var.

tabii bu ?ngiliz kaynak p?r?l p?r?l m?d?r bilinmez. + hi? bir hoca da ?al??t?rd??? tak?m varken evet sene sonunda x e gidiyorum demez.

http://www.express.co.uk/sport/footb...lardyce-future

Yorum Yap

Kim ne derse desin Bilic Luceden sonra bize gelmi? en iyi TD benim g?z?mde
          ne stad g?rd? ne taraftar adam ak?ll? yanl?? m?y?m, ona ra?men elinden gelenin en iyisini yap?yor, olur arada i? kazalar?, 100.y?ldan beri en iyi lig performans?m?z? yakalam??ken ayn? ba?ar?y? gs ve fb nin de g?stermesi ?anss?zl?k,yapacak bir?ey yok, arkanday?z.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bilic'in bu kadar bencil, kendi ??karlar?n? tak?m?n ??karlar?ndan ?nde tutan bir insan oldu?una cidden inaniyor musunuz ?
            ben kendisini ele?tiren biri olarak s?yl?yorum ben inanm?yorum b?yle bi?eye ben hocan?n bu tercihlerini tamamen kendi yetersizli?ine ba?l?yorum.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ayr?ca dedikleri gibi birinden duymaya da gerek yok.hee ger?ekten dedikodular do?ru ise gitmek istiyor ise de haks?z say?lmaz.iki senedir bili?'in istedi?i kadroyu kuramadi y?netim.yeter anas?n? avrad?n? deyip gidecem art?k derse de anlar?m.

Ad? ne o ki?inin ?

Yorum Yap

Problem Bilic'in gitmesi de?il.

Bugun son derece hatal? oldu?u do?rudur. Kendisini sabaha kadar ele?tirebilirim ancak Bilic'in gitmesi ?uanda mevcut tabloyu de?i?tiremeyecektir.

Bizim ?nceliklik olarak bu tak?m?n kalitesini artt?rmam?z laz?m.

Yorum Yap

Hocaninda hatalari var.Ama asil aci gercek kadromuz renkliler kadar kaliteli degil.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?lk 2'ye giremezsek yollanmal?. Net.
                    sene ba??nda bu kadro ile ortada stat bile yokken ?ampiyonluk, hatta onu ge?tim ilk 2 umudunuz var m?yd? ?
                    Vard?.

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      @G?kay G?kdo?an @Bu?ra Gen?er

Ad? ne o ki?inin ?
                      Ali Ece yanl?? hat?rlam?yorsam.

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ad? ne o ki?inin ?

Yar?n ?b?r g?n verdi?i haber do?ru ??kmaz ise adam lin? edilir burda.defalarca g?rd?m ya?ad?m.bunu hakedecek biri de de?ildir.

?sim vermeyeyim gizem yapay?m derdinde de de?ilim.adam duymu? s?yledi.

Yorum Yap

Bu kadro neye g?re kalitesiz acaba. 2-3 tane belli oyuncu ?zerinden kadro kalitesiz demek do?ru de?il bana g?re. Evet Motta, daha iyi bi defans oyuncusu hatta belki daha iyi bi kaleci olabilirdi. Ama son ?ampiyonlukta bile b?yle alternatifli oyuncular yoktu

Yorum Yap

Sa? bek, sol bek ve stoper gerekli. Bir de bir sol kanat.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu kadro neye g?re kalitesiz acaba. 2-3 tane belli oyuncu ?zerinden kadro kalitesiz demek do?ru de?il bana g?re. Evet Motta, daha iyi bi defans oyuncusu hatta belki daha iyi bi kaleci olabilirdi. Ama son ?ampiyonlukta bile b?yle alternatifli oyuncular yoktu
                              Olaya kadro olarak bakarsan evet ama yetenek olarak bakarsan hay?r.

Son ?ampiyonlukta en az?ndan duran top kullanmay? bilen 2 oyuncumuz , uzaktan ?ut ?eken 2-3 oyuncumuz , ?al?m atmay? bilen 2-3 oyuncumuz vard?.

?uanda sosa-ba- t?re ve birazda frei d???nda bireysel yetenekleri ile ma?? ?evirecek oyuncumuz yok maalesef...

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bizim ?lkedeki futbol seyircisinin bir b?l?m?ne g?re kalite = d?nya ?ap?nda ?n. Ne oynad???n hi? ?nemli de?il. Az arasan Simao'nun bizdeki hali G?khan'dan daha iyiydi diyecek adam bile bulursun abi. Marka sevdal?s? tiki k?zlar gibi bizim T?rk futbol seyircisi. Ad? olsun gelsin elimizde patlas?n o kaliteli. Gen?ken ad?n san?n duyulmadan geldiysen ne yapsan ilk yenilgide kalite yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X