Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Rotasyon yapmas? do?ru de?ildi. Yemi?im Liverpool'u. Tak?m?n kimyas?yla oynad? resmen.

Yaln?z rotasyon yapmasa bile ma?? kazanabilir miydik emin de?ilim. futbolcular?n hi? biri sahada yoktu.

Yorum Yap

Yar?n fenerin kab?zl??? tutsada berabere kalsa.. Off off..

Yorum Yap

Aslı Gokce Ahrazoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bize kapand??? gibi kapanmaz tak?mlar, hele ki Carlos, 5 olur ma? b?y?k ihtimal.

Yorum Yap

Mersin'in 4 ?ekti?i 9 ki?i kalm?? Rize'yi bile ?ansa bala yenen bir tak?mdan -hem de Demba Ba yokken- rotasyon cart curt diye Atiba'y?, G?khan'?, ??karmak?

Bunun ad? intihard?r beyler!

?lkokul ?ocu?unun bile yapmayaca?? i?tir.

Yorum Yap

2 ma?t?r ma?lara haz?rlanm?yoruz hocam.

Toparlanmam?z laz?m. 2 ma?t?r yanl?? tercihler yap?yoruz.

Yorum Yap

Aslı ?brahim H?zal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Gokce Ahrazoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bize kapand??? gibi kapanmaz tak?mlar, hele ki Carlos, 5 olur ma? b?y?k ihtimal.
              Abi o ?ok b?y?k bi ?ehir efsanesi.Tak?mlar?n bize kapand?g? fb gsye a??k oynad?g?.Art?k b?yle ?eylerle kand?rmay?n kendinizi,bahane aramay?n.
              Fb hucum s?ras?nda 3-4 ki?i ceza sahas?na koyuyo ayn? ?ekide gsde ?yle.?Ster istemez pozisyona giriyorlar hucumda cogald?klar?ndan dolay?.

Yorum Yap

Yorgunluk,rotasyon,stad yok,zemin k?t? ben b?kt?m bahanelerden! Bu tak?m bu sene seve seve ?ampiyon olacak,sen de ?ampiyon yapacaks?n ba?ka yolu yok hoca.. Ben sene sonu yazar?m tekrar sana

Yorum Yap

B?t?n hatalar, sa?malamalar Liverpool ma?? i?indi.
                  Per?embe g?n? ma?a giderim, bu puan kayb?na de?meyecek bir m?cade/oyun/ma? ??karsa ertesi g?n buraya yazar?m bir?eyler, bekliyorum...

Yorum Yap

Persembe final varmis beyler insallah alicaz kupayi yemisim ligi..
                    Nasil olsa biz disarda feneri cimbomu her turlu ayiklariz rahat olalim!

Yorum Yap

Tebrikler!

Yorum Yap

B?t?n senenin eme?ini resmen hi? ettin hoca,b?y?k hayal k?r?kl???...

Yorum Yap

ma?a kafa olarak da fizik olarak da hi? haz?r de?ildik. ?ahsen 90 dkka bitsin de ?u i?kence bitsin dedim ma? i?inde. Tek sorumlu Bilic de?il ama b?y?k pay hocan?nd?r maalesef.

Yorum Yap

Aslı Umutcan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bilic'i savunuyorum ama bu ma?? veren net kendisidir. Uzun uzad?ya yazmak istemiyorum acayip sinirliyim oyuncu de?i?ikliklerinden sonra hal? sahada bile bu denli k?t? dizili? olmaz. Zan alt?nda b?rakmak istemem ama Liverpool ma??n? ?nemsemi? bana g?re
                            Sana g?re bana g?re olay? de?il.
                            Liverpool ma??n? bu ma?tan daha ?ok ?nemsedi?i net.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?lk 2'ye giremezsek yollanmal?. Net.
                              ?ampiyon yapsa bile g?nderilmeli.
                              bu ma? i?in de?il her zamanki g?r???m? s?yleyim.
                              i?erde d??arda anadolu tak?mlar?na 4-5 sallayacak sald?rgan h?c?mcu hoca istiyorum.
                              kadro de?eri senle ayn? ve d???k tak?mlara kar?? ?ift forvet sistemini benimsemi? hoca istiyorum.
                              4-4-2 3-5-2 4-1-3-2 ne olursa olsun raz?y?m.
                              istanbul derbilerinde ! korkak defansif oynat?cak hoca istemiyorum.
                              nisanda 5-6 hafta kala ?ampiyon yap?cak hoca istiyorum.
                              anla?aca??n hoca bunlar? yerine getiremiyorsa Be?ikta?ta i?i olmamal?.
                              Be?ikta?'? b?y?kl???ne yak???r ?ekilde oynatacak hoca istiyorum.

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Umutcan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bilic'i savunuyorum ama bu ma?? veren net kendisidir. Uzun uzad?ya yazmak istemiyorum acayip sinirliyim oyuncu de?i?ikliklerinden sonra hal? sahada bile bu denli k?t? dizili? olmaz. Zan alt?nda b?rakmak istemem ama Liverpool ma??n? ?nemsemi? bana g?re
                                Sana g?re bana g?re olay? de?il.
                                Liverpool ma??n? bu ma?tan daha ?ok ?nemsedi?i net.

yaz?k g?nah

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X