Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yaz?n yat?p, k???n yemek bulmak ?ok zor. Biz Anfield'da yatt?k, olimpiyatta a? kurtlar gibi sald?raca??z ?imdi.
    Oysa yaz?nda k??a haz?rl?k yapmak laz?md? dimi?

Ha 1-0 iyi skor biz her t?rl? gol yesek bile 3-1 4-2 yapar turu ge?eriz diyen varsa 1 ad?m ?ne ??ks?n..
    Benim maalesef tur umudum %5
    Bilic eski Liverpool'la kar??t?rd?, cesaretli olmal?yd?. Basel'de 2 ay ?nce oynad? bu tak?mla Liverpool zor kurtuldu..
    ?nemli eksikleri olan bu tak?ma mutlaka 1 gol parolas?yla ??kmal?yd?. Bunu ilk yar? azda olsa denedik ama 2.yar?
    tak?m halinde hi? denenmedi..
    En son düzenleyen Yasin Teke; 21-02-2015, 15:50.

Yorum Yap

Elestirmek ve elestirilmek herkes icin gayet normal seyler.. ozellikle bu tur bir meslegi icra ediyorsaniz. Guzel olan sey su ki artik liverpool`a penalti goluyle 1-0 kaybedince tartismaya basliyoruz ne yapsaydik kazanirdik diye.. uzun zaman oldu bu seviyelerde dolasmayali.. Bilic zaten bu isi bu noktaya getirerek iyi seyler yaptigini ortaya koymus oluyor.. maclik ve donemlik elestiriler de olacak tabi ki.

Yorum Yap

Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yaz?n yat?p, k???n yemek bulmak ?ok zor. Biz Anfield'da yatt?k, olimpiyatta a? kurtlar gibi sald?raca??z ?imdi.

Ha 1-0 iyi skor biz her t?rl? gol yesek bile 3-1 4-2 yapar turu ge?eriz diyen varsa 1 ad?m ?ne ??ks?n..
        Bilic eski Liverpool'la kar??t?rd?, cesaretli olmal?yd?. Basel'de 2 ay ?nce oynad? bu tak?mla Liverpool zor kurtuldu..
        ?nemli eksikleri olan bu tak?ma mutlaka 1 gol parolas?yla ??kmal?yd?. Bunu ilk yar? azda olsa denedik ama 2.yar?
        2 Ay ?nce ki Liverpool yok.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet Gerard yoktu, Markovi? cezal?yd? Sterling sakatt? sonradan girdi.
          Son 2 ayda Liverpool'un ?st d?zey tek ma?? ?ngiltere lig kupas?nda Chelsea oldu elendiler.
          EPL'de son 2 ayda Sunderland, Aston Villa, West Ham, Everton , Tottenham'la oynad?lar.
          2 ay ?ncesinden iyi olabilirler ama oynad?klar? ma?lar ortada..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet Gerard yoktu, Markovi? cezal?yd? Sterling sakatt? sonradan girdi.
            Son 2 ayda Liverpool'un ?st d?zey tek ma?? ?ngiltere lig kupas?nda Chelsea oldu elendiler.
            EPL'de son 2 ayda Sunderland, Aston Villa, West Ham, Everton , Tottenham'la oynad?lar.
            2 ay ?ncesinden iyi olabilirler ama oynad?klar? ma?lar ortada..
            alt seviye olarak de?erlendirdi?in tak?mlar?n ?o?u s?per ligde olsalar ?ampiyonlu?a ambargo koyarlar. B?y?k bir tak?ma kar?? g?zel bir ma? oynad?k bireysel bir hatayla ma?? kaybettik abart?p hocay? g?mmenin anlam? yok, tak?m gayet g?zel oynuyor.

Yorum Yap

eski?ehir de bir g?vde g?sterisi yapman? bekliyorum ...

Yorum Yap

G?kay G?kdo?an

G?kay, senin Bilic hakk?nda ki d???ncelerini zaten biliyorum. Ben ele?tirilmez demiyorum yanl?? bi?ey oldu?u zaman elbet Bilic de ele?tirilecek. Lakin senin bu ma?la Bursa ma??n? bir tutman ?ok sa?ma. Bana g?re Liver'e oynad???m?z ma?ta tak?m oyunu olarak Bursa'ya g?re ?ok daha ?st d?zey oynad?k. Bursa ma??nda oynad???m?z gibi L.pool'a oynasayd?k adamlar 15 dakika da 3 tane atar duman ederlerdi bizi.

Yorum Yap

Liverpool'a bile niye h?cum oynatmadin veya h?cuma ??karmad?n diye BE?IKTA? hocas? ele?tiriliyorsa
                  o hoca cok cok iyi gidiyor demektir
                  liverpoola karsi g?venilen bir tak?m yaratm?? hemde defans oyuncular? gercekten yetersizken

Yorum Yap

Ufak tefek hatalar? olsada Bili? bizi avrupa kupalar?nda ba?ar?ya ula?t?racak hocad?r. Bizim ligimizde mantalite olarak uefa kupas? yada ?ampiyonlar liginde ?eyrek final gibi dereceleri g?recek hoca yok yabanc? hoca gelse uyum sa?lama zaman? falan uzun i?.

?uanda bile liverpoolu elersek finale kadar y?r?me ?ans?m?z var he olmad? elendik bu sene ligi ?ampiyon bitirirsek ?ampiyonlar liginden gelecek b?t?eyle ?? d?rt kaliteli takviyeyle avrupada i? g?r?r?z. Tak?m oyunu anlam?nda ?ok yol katettik gol? bile bireysel hatadan yedik motta gibi zay?f oyuncular?n yerine bizi avrupada ileriye g?t?recek oyuncular? tak?ma monte edersek ben bu oyuncu jenerasyonunun bir iki sene i?inde eufa kupas?n? alaca??na inan?yorum.

He yok bizim i?in lig ?nemli her sene kendi ?ap?m?zda tak?lal?m ?ikecilerle eyyamc? hakemlerle u?ra?al?m kanser olal?m diyosak bili?i lin? edebiliriz.

Yorum Yap

yahu ciddi ciddi baz?lar? sergen bilicten sonra teknikdirekt?r olsunculu?a ba?lam??. pardonda sergen ne alaka. bilicten sonra gelecek adam l?w olur,del bosque olur ne bileyim bielsa olur. bu seviyede ki hocalar?n pe?inden gidilir. bilicten sonra sergeni ne yapaca??z.sergen bizim tak?ma nas?l bir vizyon getirebilir...(not: bili? ile 2 y?l daha ?al???lmas? taraftar?y?m.)

Yorum Yap

Liverpool ma??nda Atiba yada Veli ??kar?p Mustafa'y? als?n beklentisi olanlar vard? ma?tan sonra. Bug?n o s?per hoca diye yere g??e s??d?r?lmayan Sergen yapt? benzer de?i?ikli?i hem de ilk yar?da yapt?. 1 gol att? belki ama o de?i?iklik ile ma?? verdi. Rakip 2 kez geldi 2'si de gol oldu ikinci yar?da. ?ok h?cumcu oynat?nca ?ok gol at?lacak diye bir kaide yok futbolda. Mourinho falan gerizekal? onun akl?na gelmiyor her ma? 7 h?cumcuyla ??k?p her ma?? kazanmak. Arkay? bo? b?rak?rsan b?yle 3'l?k yaparlar adam?. Atiba yerine Mustafa yapars?n, belki 1 gol de atars?n ama rakip her geldi?i topu gol yapar gider orta sahan? y?r?yerek ge?er i?te b?yle. Sonra 1-0 ile de?il 3-1 4-1 ile d?nersin Anfield'dan. ?yle orta saha ??kar?p orta saha al?yor forvet ??kar?p forvet al?yor oyuna etkisi yok demekle olmuyor bu i?ler.

Yorum Yap

Sergen'le seni k?yaslayanlar vard?

Yorum Yap

Sergen g?rd?k bug?n Sergeni . melonun yoklu?unda ortasay? gs ye verdi. hi? bir?ey yapmasa bugun 10 ki?iyle topun arkas?nda kalabilse bile gs den 3 gol yemeyecek tak?ma 3 gol yedirdi. ?yice pi?meden Sergen'e b?y?k tak?m emanet edilmez.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Liverpool'a bile niye h?cum oynatmadin veya h?cuma ??karmad?n diye BE?IKTA? hocas? ele?tiriliyorsa
                              o hoca cok cok iyi gidiyor demektir
                              liverpoola karsi g?venilen bir tak?m yaratm?? hemde defans oyuncular? gercekten yetersizken
                              su kadroya recep ulvi gokhan kadir ayarinda bir dortlu gelmedi efsane dortluden sonra , aci olan bu guvensiz dortlu besiktasin kaderini belirliyor her defasinda !!

Yorum Yap

Sadece Motta degil Pedro ve Cenk in hatasindan da gol yedik bunuda unutmayalim Lallana imkansizi basardi.Benim gozumde Motta kadar Pedro ve Cenk te hatali

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X