Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok iyi insans?n adam?n dibisin. bir de ma? sonlar?nda tak?m? k??e g?nderine g?nderme huyundan vazge? l?tfen. 1 2 3 gol yetmez 4 5 6 olsun. Biz Be?ikta??z hocam fark?na var...

Yorum Yap

Tak?m? geriye ?ekip , ma?? bitirmeye ?al??t??? her ma?ta gol yemeyi ba?ararak, kendi alan?m?zda rekor k?r?yoruz ama olsun.. Bug?n 2-1 kazand?k, yar?n 90 da 2 tane yer bitirirsin kendini.

Yorum Yap

Kendisine ?ok fazla sayg?m var, ama geldi?i ilk g?nden beri g?venemedim kendisine.

Ancak karakteri, duru?u, davran??lar? daha do?rusu her ?eyiyle bize ?ok yak???yor, ?ok uyuyor.

Umar?m beni haks?z ??kar?r da, uzun y?llar fazlas?yla yak??t??? bu armaya hizmet eder.

Yorum Yap

Besiktas'i buyuk takim gibi oynatmayan her teknik direktor bana gore yetersizdir

Yorum Yap

Ne yazik ki tam bir korkak. Konya macindaki ?dlekligiyle kaybettik ikinciligi. Kerim Frei'i sirf kendisi istemedi diye c?r?t?yor kenarda. Aybaba'dan hicbir artisi yok. Puanlari forma topluyor zaten son iki sezondur.

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ke?ke Bu yap?lan yorumlar Samet aybaba i?in de yap?lsayd?..

Bu kadro ile bu kadar, daha iyi kadroyu hakediyor, vb )
              Antalyaspor k?me d??t? bug?n.

San?r?m yeterli olacakt?r !

Yorum Yap

Tek hatas? bu olsun. Zamanla onu da a??lar?z.
                ?ncelik oyuna do?ru m?dahalelerde...

Yorum Yap

K??e g?nderini g?sterdi, gol yedik ma? gitti.
                  Bug?n gene ayn? yeri g?steriyor, demek ki hatalar?ndan ders alm?yor.
                  ?stikrar istiyoruz, ama do?ru teknik direkt?r ile.

Yorum Yap

bunla olmaz iyi insan anlad?kta banane be karde?im adam koskoca be?ikta? tak?m?na k??e g?nderini g?steriyor

Yorum Yap

K??e gonderi olay?na tak?lmamak laz?m.
                      Bar?a, man utd de yeri geliyo k??ede oyal?yorlar oyunu.
                      Gelecek sene Avrupa ve lig ikisi bir arada performans? nas?l olacak bakal?m.
                      Transfer edicekleri futbolcular tan?d?k menajerlerden mi olacak, avanta para olacak m?,Bee?ikta??m?z yolunacak kaz olarak g?r?lecek mi bakal?m.
                      Bunlar daha m?him bence.

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        K??e gonderi olay?na tak?lmamak laz?m.
                        Bar?a, man utd de yeri geliyo k??ede oyal?yorlar oyunu.
                        Gelecek sene Avrupa ve lig ikisi bir arada performans? nas?l olacak bakal?m.
                        Transfer edicekleri futbolcular tan?d?k menajerlerden mi olacak, avanta para olacak m?,Bee?ikta??m?z yolunacak kaz olarak g?r?lecek mi bakal?m.
                        Bunlar daha m?him bence.
                        Ba?ar?l? tak?mlar?n hi?birinde g?rmedim k??e g?nderine gittiklerini.

Yorum Yap

Skor ?st?nl??? sa?lad?ktan sonra tak?m? geriye ?ekmek en b?y?k hatas?.Taaa ilk yar?daki Fener ma??nda g?zle g?r?lm?? olup bu g?ne kadar s?re gelen al??kanl??? birilerinin Be?ikta?'?n bu ?lkenin en b?y?k tak?m? oldu?unu hat?rlatmas? ile a??lmal?.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ba?ar?l? tak?mlar?n hi?birinde g?rmedim k??e g?nderine gittiklerini.
                            Ben ?ok kez g?rd?m abi,her neyse ?ok fazla tak?lmaya gerek yok.

Yorum Yap

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Besiktas'i buyuk takim gibi oynatmayan her teknik direktor bana gore yetersizdir
                              Ne kadar sevsemde yukar?daki yoruma y?zde y?z kat?l?yorum ve ger?ekten oyuncular? ma?a haz?rlama ve ma? i?inde yapt??? hatalarla eksikli?i bariz g?z?k?yor.. olmayacak galiba seninle hocam..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ben ?ok kez g?rd?m abi,her neyse ?ok fazla tak?lmaya gerek yok.
                                0-0 giden bir ma? olsa, gol yersen elenece?in bir durum olsa riske etmek istemeyebilirsin, bunu real madrid bile yapsa anla??l?r.
                                ama ben 1-0 2-0 ?nde olup skoru korumak i?in bunu yapt?klar?n? hi? g?rmedim.
                                herhalde timbuktu ligini seyrediyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X