Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu oyun felsefesiyle b?y?k ma? felan kazanamaz.
    Bu t?r ma?larda ?ok yanl?? stratejiler uyguluyor tak?ma.Ben ki Bili?i takdir eden bir ki?i olarak bug?n pess dedim kendisine,90 dakika Liverpoolun gol atmas?n? bekledik resmen.
    karde?im bu futbolcular da insan Lpool gibi kondisyonu bizimkilerin 5 kat? olan tak?ma kar??, hemde anfield'da bug?n g?rd???m rakip sahadaki pres beni ?a??rtt? . fazlas? vard? eksi?i yoktu emin ol.

bizim tek eksi?imiz tak?m olarak saham?za ?ekildi?imizde dizili?i tutturam?yoruz.

d?nk? PSG-Chelsea ma??n? izletsin hoca yeter.

Yorum Yap

Eskiden 8-0 yenilgiden sonra. Sevinmek i?in sevmedik en k?t? g?n bug?nse, bug?nde Be?ikta? diyorduk. Can?m?z sa?olsun falanlar g?rlayd?. ?imdi anfieldda 1-0 yenilgi sonras? seni ve sistemini ele?tiriyoruz. B?y?k hocas? vesselam Comandante!

Yorum Yap

Ozzy ve Olcay da bu kadar ?srar?n? hala ??zm?? de?ilim hocam ?

Yorum Yap

Ezilmedik nerdeyse pozisyon da vermedik ben gayet memnunum bravo hoca. Ama Sosa sahada kalmal? bence ne kadar k?t? olursa olsun

Yorum Yap

Sana hala sallayanlara g?ld???m kadar Cem Y?lmaz'a g?lmedim ben.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Seni hala sallayanlara g?ld???m kadar Cem Y?lmaz'a g?lmedim ben.
              Seni mi ?
              Sana m? ?

Yorum Yap

Gerrard,Sterling,Markovic gibi ?? baba adam? oynamayan Liverpool'u bulmu?uz kaleye bir tane ?utumuz var, siz rakibin isminde tak?l? kald?ysan?z evet 1:0 iyi sonu? hatta 2:0 da. Avrupa'da kupa alaca??m diye yola ??k?yorsan bu kadar korkak futbol oynamayacaks?n e?er bizim yerimizde Wolfsburg olsayd? bug?n tur biletini cebine koymu? d?n?yordu.

Yorum Yap

Bence ?ok iyi bir sistemle sahaya ??kartt? tak?m?. Neredeyse pozisyon vermedik. Ma?? bire birlerdeki yeteneksizlikle kaybettik, kalite fark? burda ??kt? i?te. Onun d???nda tak?m oyunu umut vericiydi. ?n?allah evimizde biraz daha cesur bi oyunla turu ge?en taraf biz oluruz.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Cenan Ad?g?zel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Seni hala sallayanlara g?ld???m kadar Cem Y?lmaz'a g?lmedim ben.
                    Seni mi ?
                    Sana m? ?
                    Sana olacak karde?im. ?z?nt?den ne yazd???m? bilmiyorum

Yorum Yap

Bilic bugun do?ru hamleler yapmad? ve ciddi hatalar? vard?.

Yorum Yap

Liverpool'a deplasmanda neredeyse pozisyon verilmeden kaybedilen bir ma? sonras? teknik direkt?r?n ele?tirilmemesi gerekti?ini d???n?yor olabilirsiniz, hakl?s?n?zd?r da kendinize g?re.
                        Lakin;
                        - Bu ma? i?in gol atma plan?m?z duran toplar ve kontralara kalm??ken bunlar?n ikisini de en iyi yapabilecek olan Sosa neden oyundan ??kan ilk oyuncu olur?
                        - Sosa k?t? diyeceksiniz, do?rudur. Olcay ?ahan Sosa'dan daha fazla sahada kalmay? hak edecek ne oynam??t?r?
                        - Rakibin en b?y?k zaaf? Emre Can'?n ?zerine neden Sosa, Kerim, O?uzhan gibi hamleler yap?lmam??t?r?
                        - Tak?m?n ikinci yar?daki hali nedir ve neden gol? yedikten sonra futbol oynamaya ba?lam???zd?r?
                        - G?khan T?re neredeyse bek oynat?larak neden yeteneklerine ihanet etmesi istenmi?tir?

Sorular?n? Bilic'e sorma hakk?m?z vard?r.
                        Bizim g?rebildiklerimizi g?recek taktik yeterlili?i umma hakk?m?z vard?r.
                        Skor normal, skor standart, skor en olas? belki.
                        Ama neden gidi?at bu hocam, neden?
                        En son düzenleyen Doruk Koç; 20-02-2015, 02:57.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Gerrard,Sterling,Markovic gibi ?? baba adam? oynamayan Liverpool'u bulmu?uz kaleye bir tane ?utumuz var, siz rakibin isminde tak?l? kald?ysan?z evet 1:0 iyi sonu? hatta 2:0 da. Avrupa'da kupa alaca??m diye yola ??k?yorsan bu kadar korkak futbol oynamayacaks?n e?er bizim yerimizde Wolfsburg olsayd? bug?n tur biletini cebine koymu? d?n?yordu.
                          wolfsburg kadro de?eri 206m ? bizim 114m. Biz paras?zl?ktan bek alamazken adamlar Sch?rrle ye 32m verebilen bir tak?m. K?yaslamalar pek uygun de?il sanki abi?

Yorum Yap

Ma??n en ?nemi dakikalar?nda Jose Sosa'y? oyundan ??kar?p , O?uzhan'? oyuna alan ve orta sahada az da olsa olan kontrol?m?z? tamamen bitiren Bilic'i allah a?k?na biri kendine getirsin. Yeter ya..

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              - Tak?m?n ikinci yar?daki hali nedir ve neden gol? yedikten sonra futbol oynamaya ba?lam???zd?r?
                              B?y?k ma?larda hep g?rd???m?z tablo ne yaz?k ki bu oldu ama daha skor de?i?medi.

Yorum Yap

Sosa'y? ge? bile ??kard? bence. ?lerde top tutamad?k?a adamlar dalga dalga ?zerimize gelmeye ba?lam??t?. Kald? ki yerine giren O?uzhan pas y?zdesini artt?rd?, tak?m daha organize h?cum etmeye ba?lad?. Sadece Kerim'i biraz ge? soktu, o konuda ele?tirilebilir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X