Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, Tportal'a verdi?i r?portajda Liverpool ma??n? de?erlendridi ve siyah beyazl? tak?mdan gelecek sezon ayr?laca??na dair iddialara cevap verdi.
    H?rvat ?al??t?r?c?, yapt??? a??klamada "Liverpool turun favorisi. Ama biz ?ngiliz tak?malr?na kar?? nas?l oynayaca??m?z? biliyoruz. Bunu Arsenal ve Tottenham ma?lar?nda kan?tlad?k. Finansal olarak kendi ligimizde de Galatasaray ve Fenerbah?e'nin gerisindeyiz. Bir stad?m?z bile yok. Ama 20 hafta sonunda hala lideriz. Bu durum art?k ?ans eseri olan bir durum de?il. Mesela Almanya'da da Hoffenheim uzun y?llar ?st s?ralarda yer almay? ba?ard?." dedi.
    Bilic, Manchester City ve West Ham United'?n kendisi ile ilgilendi?ine dair dedikodular?n sorulmas? ?zerine de ?aka yaparak "Evet Manchester City'den yeni teklif ald?m. Bana beni almak i?in Nasri, Kompany ve Yaya Toure'yi satacaklar?n? s?ylediler! Yani bir teklif yok. Gelece?imde sadece Be?ikta? var." ifadelerini kulland?.
    Milliyet gazetesinin haberiymi? bu yaz?. Buradaki yaz?n?n hi?birinin Bilic'in a?z?ndan ??kt???na inanm?yorum.
    ger?ek oldu?unu d???nm?yorum . Bili? renkli camiada sa?lam haz?ms?zl?k yapt? bir t?rl? sindiremiyorlar.muhtemelen sallama haberdir. ismail kartallar?n? , hamzalar?n? takip etsin onlar
    ntvsporda haber yapm?? ger?ek herhalde maalesef

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t...isi-kirmizilar

Be?ikta?'?n Spor Toto S?per Lig'de her y?l ?ampiyonluk i?in m?cadele eden b?y?k bir tak?m oldu?unu ifade etti.
    H?rvat teknik adam Bilic, ligde ?ampiyonlu?u hedefleyen di?er iki kul?ple kar??la?t?r?ld?klar?nda finansal anlamda daha zay?f olmalar?na ve "evsiz" gibi sezon ba??ndan beri i? saha ma?lar?n? farkl? statlarda oynamalar?na ra?men 20 hafta sonunda ligin zirvesinde bulunmalar?n?n kendilerine ayr?ca umut verdi?ini kaydetti.

burada ?yle hoffenheim gibiyiz vb gibi bi?eyler yok . Yaln?z ?u anda canl? yay?nda ve westham teklifi ger?ek galiba

Yorum Yap

Hocam iyisin hossunda bu olcay torpillimi neden 70 dakika sahada duruyor her mac hic bisey yapmasa bile sosa su macta cikartilirmiydi ? Bi de biz bu tolgayi neden aldik veli 70 den sonra dili disarida gezdi yorgunluktan degisiklik paraylami neden tolgayi almiyorsun ?

Yorum Yap

Hoca da biliyordu Kerim'in defansif olarak zay?f oldu?unu, bunu bilerek ne kadar ge? girerse o kadar iyi olurdu hem rakip sa? kanat oyuncular? da yorulurdu.
        Bence hoca yap?lacak her?eyi yapt?, Sosa sahada yok gibiydi, son dakikalarda Demba'y? da ??karsa bir?ey demezdim, yorulmaya ba?lam??t? ??nk?.

Yorum Yap

Olcay'? ?ok ge? ??kard?. 2.yar? ba?lamadan ??karmal?yd?. Onun d???nda bi s?k?nt? g?remedim.

Yorum Yap

Gecenin galibi skordan ba??ms?z Bilictir, oyun olarak yendik Liverpoolu.
            Tebrikler Hocam.

Yorum Yap

Allah yard?mc?n olsun. B?yle dar bir kadro yetmi?yormu? gibi birde 2 cezal?yla gelecek ma? ne yapacaks?n ?ok merak ediyorum.

Yorum Yap

hocam kurban olay?m ?u olcay? kul?beye bile alma bir ka? hafta
                elalem messiyi yedek b?rak?yor yeter art?k bu kazmay? ?ekti?imiz
                faydas? yok zarar? var tak?ma

Yorum Yap

Bu oyun felsefesiyle b?y?k ma? felan kazanamaz.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    oyun felsefe de?ilde oyuncu kalitesinden kaynaklan?yor BENCE...

Yorum Yap

Hocam 16 ma?t?r yenilmeyen liverpool'a deplasmanda pozisyon vermeden bir beceriksizin penalt?s?yla yenildin ve hala sorgulan?yorsun.

Hocam sen ?ngiltereye git. Kendin i?in...

Yorum Yap

Frei'yi oynat hoca frei'yi ...

Salla olcay'?.

Yorum Yap

Bilic'in oyun plan?nda hi?bir sorun yoktu bence. Sorun baz? b?lgelerdeki oyuncu kalitesinin d???k olu?u. ?kinci ma? Motta-Ersan ikilisinin olmay??? iyice elini zay?flatacak hocam..Neyse sen yinede bulursun bir yolunu, g?veniyorum sana.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu t?r ma?larda ?ok yanl?? stratejiler uyguluyor tak?ma.Ben ki Biliči takdir eden bir ki?i olarak bug?n pess dedim kendisine,90 dakika Liverpoolun gol atmas?n? bekledik resmen.

Yorum Yap

bence harika bir taktikle ??kt? sahaya.
                              Arsenal ma??n?n ilk yar?s?ndan ders alm?? olmal?.
                              geriye yaslanmad?k , aksine 3-4 hatta 5 ki?iyle ?ok iyi pres yapt?k.

son olarak atiba'n?n bug?n oynad??? gibi ligde de oynarsa ?ok ?ey de?i?ir lig ma?lar?nda.
                              Ligde b?yle prese ??kt???n? hat?rlam?yorum , s?rf bu ma?ta ka? kez ilerde prese kat?ld? , ceza sahas?na kadar gitti pres yapmaya.
                              Anfield'da oynanabilecek en iyi futbolu oynad?k , ?ans biraz yard?m etse buradan galibiyetle d?nerdik.

bireysel yetersizlikler d???nda tottenham ma??ndan sonra bu sezonki en iyi deplasman ma??m?zd?.

Yorum Yap

Bili?'e :

Einstein delili?i ??yle tan?mlam??: "Ayn? ?eyi tekrar tekrar yap?p, her defas?nda farkl? sonu?lar beklemektir."

Oyuncu de?i?ikliklerini herkes tahmin edebiliyor, rutine ba?lad?n. Ma?ba?? ?cret kazand?rmak i?in oyuncu oyuna al?nmaz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X