Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hoca bas?n toplant?s?n da Yeni sezonla ilgili sorular? pas ge?mi?. Umar?m en yak?n zaman da s?zle?me uzat?l?r. En az 5 senelik bir s?zle?me olmal?.

Yorum Yap

Giden gider kal?c? olan Be?ikta?t?r.
      Ancak ?u an bunlar?n konu?ulmamas? gerek 34. hafat biter o zaman konu?ulur.

Yorum Yap

Valla karar? y?netim verecek ya bilici 3 yil daha ikna edip ?zellikle defansif 2-3 top class oyuncuyla tak?m? g??lendirecek ve 2018 2019 a kadar arkas?na yaslan?p ?ampiyonlu?a oynayacak tak?m? gururla izleyecek ya da ba?ka hocalarla ba?ka transferlerle yeni maceralara at?lacak

Yorum Yap

Olm ?ok ?z?l?r?m lan gidersen.

Yorum Yap

bilic gidecekse bielsa gelsin

Yorum Yap

?ampiyonluk kazanmadan giderse kendisini ba?ar?s?z olarak hat?rlar?m. Bu sezon da ?ok istiyorum tabi ama seneye de 1 y?l kredisi var Vodafone Arena'da. B?rak?rsa ay?p eder.

Yorum Yap

Evimizde kupa kald?rmadan gitme derim Comandante

Yorum Yap

Bilic'in gitme haberleri nereden ??k?yor ya.Resmen Be?ikta?? ?ekemeyenler bi taraflar?ndan uyduruyor i?te.Adam?n burada nas?l mutlu oldu?unu g?rm?yormuyuz?

Yorum Yap

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, Bursaspor ma?? sonras? kat?ld??? bas?n toplant?s?nda ilgin? bir a??klamaya imza att?. "E?er Kerim'in pozisyonunun penalt? olmas?na inanmasan?z, hakemi uyar?r m?yd?n?z?" sorusuna Bilic, "S?ylemezdim. Sezon ba??ndan beri 10-20 pozisyondan bahsedersek, hakem hatalar?n?n y?zde 80'i bizim aleyhimize. E?er di?er teknik adamlar, bunu yapsalard? ben de yapard?m. Mahatma Gandhi de?ilim" diye yan?t verdi.

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, Bursaspor galibiyetini yorumlarken, "Oyuncular?mla gurur duyuyorum. Harika bir galibiyet ald?k. ?yi bir ma? oldu. Ma?tan ?nce de zor bir ma? olaca??n? biliyorduk. Bursaspor ?ok iyi bir tak?m. H?cuma iyi ??kan bizimle ayn? karakterde bir tak?m. Ortaya koydu?umuz oyundan memnunum. Oyunun genelinde tamamiyle ?st?nd?k. Kazanmay? hakettik. Dramatik bir son oldu. Son dakikalarda ?st?ste goller geldi. ?ok iyi bir performans g?sterdik. 2-2'den sonra oyunu b?rakmad?k ve ?ok iyi bir tak?m karakteri g?stererek galibiyeti elde ettik" dedi.Tak?mdaki her oyuncunun s?rekli haz?r oldu?unun hat?rlat?lmas? ?zerine Bilic, "Do?ru bir rotasyonla bunu sa?lad?k. Kupada farkl? oyuncularla oynad?k. 15-16 isimle s?rekli oynuyoruz. Kerim ve o?uzhan her ma? mutlaka s?re alan oyuncular. Fenerbah?e'nin yedek kul?besinde uluslararas? oyuncular var. Kul?beden gelen oyunculardan ?ok ciddi kattk? al?yoruz. ?ok ciddi kadro derinli?i olu?turduk. Kenardan gelen oyuncular oyunu tamamen de?i?tirdi diyemem ama seviyemizi y?kselttiler ve kazanmam?zda katk? sa?lad?lar" yorumunu yapt?.UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Liverpool'u da de?erlendiren H?rvat Teknik Adam, "Liverpool'a kar?? sadece umudumuz yok ?ok ciddi ?ans?m?z var. Liverpool d?nyan?n en ?nl? kul?plerinden biri. Kuralar ?ekildi?inde olduk?a ciddi d????leri vard?; ancak ?imdi de?i?tiler. Son 16 ma?ta sadece bir kez yenildiler. Ancak ka??t ?zerinde Liverpool ?ok a??k favori. Ama bu ak?am oynad???m?z gibi veya bunun daha iyisini oynarsak ki daha iyi oynayabilece?imizi biliyorum, rakibimiz kar??s?nda istedi?imizi al?r?z. ?ngiliz tak?mlar?na kar?? oynad?k. Arsenal'e kar?? ?anss?z ?ekilde elendik. Tottenham'd? yendik ve onlar?n gruplar?n? lider tamamlad?k. Liverpool ma??nda da ?ok ?ok ciddi ?ans?m?z var" iddias?nda bulundu.

"HAKEDEREK KAZANDIK"
                    Slaven Bilic, Bursaspor ma?? sonras? d?zenledi?i bas?n toplant?s?nda da ma?? hak ederek kazand?klar?n? s?yledi.
                    Bilic, kar??la?ma sonras? kat?ld??? bas?n toplant?s?nda, ?ok iyi h?cum eden ve formda olan iki tak?m?n kar??la?t???n? belirterek, "Bizim i?in harika bir galibiyet oldu. Ma? ?ok iyiydi. ?kinci yar?n?n ilk b?l?m?nde zorland?k, sonra yapt???m?z de?i?ikliklerle hakimiyeti yeniden ele ge?irdik. Oyuncular?mla gurur duyuyorum. Oyunu 2-2'ye getiren gol ofsaytt?, ikinci golden sonra pes etmedik. ?ok de?erli bir ?? puan ald?k" diye konu?tu.

"TARTI?MALI DE??L A?IK KIRMIZI KART"
                    Ma??n hakemi Mustafa Kamil Abito?lu ve tart??mal? pozisyonlarla ilgili g?r??? sorulan Bilic, "Ma? 2-2 bitseydi g?r??lerim farkl? olabilirdi. Tart???lan 3 pozisyon var. Tart??mal? 3 pozisyon var, bunlardan ikisi aleyhimize. Hakemlerin mesle?ini icra etme konusunda T?rkiye'den zoru yok. Pozisyonlar g?nlerce uzun uzun tart???l?yor, burada bu mesle?i icra etmek, ger?ekten zor. Abito?lu, bu kadar yo?un ge?en ma?ta genel olarak iyi ma? y?netti. ?lk pozisyon Fernandao'nundu. Tart??mal? de?il, a??k k?rm?z? kartt?, topa girme niyeti yoktu. Bursaspor'un att??? ikinci gol ofsaytt?. Fernandao topa dokunmuyor ama aktif b?lge i?inde. Kazand???m?z penalt? i?in 'a??k' diyemem. Kerim'e bir temas var. Bize kar?? b?yle bir karar verilse mutlu olmam. Ancak rakipten bir temas var, hakem uydurmuyor, Kerim de bunu kullan?yor" dedi.

"GANDHI DE??L?M"

"E?er Kerim'in pozisyonunun penalt? olmas?na inanmasan?z, hakemi uyar?r m?yd?n?z?" sorusuna Bilic, "S?ylemezdim. Sezon ba??ndan beri 10-20 pozisyondan bahsedersek, hakem hatalar?n?n y?zde 80'i bizim aleyhimize. E?er di?er teknik adamlar, bunu yapsalard? ben de yapard?m. Mahatma Gandhi de?ilim" diye
                    yan?t verdi.

"KASITILI YAPMADI?INI..."

Abito?lu hakk?nda yorumda bulunan Bilic, "Benim i?in hakemle ilgili fark olu?turan bir nokta var. Bu hatalar oyunu, oyuncular, teknik adamlar hata yapabiliyor. Bu ak?amki hakem, hata yapsa da bunu kas?tl? yapmad???n? hissettirebiliyor. Bence bu ?nemli" dedi.

BILIC'TEN LIVERPOOL'A G?ZDA?I!
                    H?rvat teknik adam, Liverpool ile oynayacaklar? UEFA Avrupa Ligi ma?lar? i?in "Harika bir e?le?me" yorumunu yapt?.
                    "Liverpool'a kar?? sadece umudumuz de?il, ?ans?m?z da var" diyen Bilic, "Kar??m?zda d?nyan?n en iyi tak?mlar?ndan biri var. Ka??t ?zerinde a??k favori Liverpool. Kuralar ?ekildi?inde iyi de?illerdi ama son 16 ma?ta ya hi? ma?lup olmad?lar ya da bir kez. Biz de T?rkiye Ligi'nin lideriyiz. ?yi oynuyoruz. ?ngilizlerle 4 ma? yapt?k. Arsenal kar??s?nda iyi performanslar g?sterdik. Tottenham kar??s?nda da iyi oynad?k ve grubu lider bitirdik. Sadece umut de?il ?ans?m?z da var" ifadelerini kulland?.Bir bas?n mensubunun, sakal?n? neden kesti?ini sormas? ?zerine Bilic, "Sakal? b?rakmam da kesmem de planlanm?? bir ?ey de?ildi. Devre aras?nda ciddi bask? yedim. Hayat?mdaki en ?nemli 4 kad?nla birlikteydim. Annem, e?im ve iki k?z?m. Sofie, k???k hen?z konu?am?yor ama di?er ??? s?rekli konu?tu ve kestim" ?eklinde konu?tu.

G?zel konu?mu?. ?zellikle Gandhi konusunda.

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Giden gider kal?c? olan Be?ikta?t?r.
                      Ancak ?u an bunlar?n konu?ulmamas? gerek 34. hafat biter o zaman konu?ulur.
                      aynen, eyer bilic kalmak istemiyorsa gitsin ?nemli deil, ama simdi bunlarin konusulmasi dogru deil

Yorum Yap

"GANDHI DE??L?M"
                        "E?er Kerim'in pozisyonunun penalt? olmas?na inanmasan?z, hakemi uyar?r m?yd?n?z?" sorusuna Bilic, "S?ylemezdim. Sezon ba??ndan beri 10-20 pozisyondan bahsedersek, hakem hatalar?n?n y?zde 80'i bizim aleyhimize. E?er di?er teknik adamlar, bunu yapsalard? ben de yapard?m. Mahatma Gandhi de?ilim" diye yan?t verdi.

Sonunda ??zm??s?n hocam bu medya denen maymunlar?.

Yorum Yap

Vlla bence bilic gitme haberleri dogru inceden gorusmeler yapsinlar

Yorum Yap

Bilic'in gidece?i haberlerini kim ??kar?yor ?
                            tak?m ?ampiyonlu?a giderken , avrupa'da ?ok ?nemli ma?? varken neden b?yle haberler ??kar?l?r ki ?
                            kendi taraftar?m?z da ??km?? buna ?anak tutuyor. Olacak ?ey de?il.

Yorum Yap

Bili? bu ma? formdayd?, umar?m Liverpool ve Eski?ehir ma?lar?nda da formda olur.
                              Bu arada ?eytan R?dvan' a kanmay?n. Konumuz ?u an Bili?'in ?ngilere'ye gitmesi de?il BE??KTA?' ?n ?ampiyon olmas?d?r...
                              Tuttu?u tak?m?n sahada bizi ge?emeyece?ini anlay?nca BA?KANINDAN direktif alm?? bu hafta ba?lad? B?L?? ?st?ne oynamay?.
                              Y?llard?r yapt??? gibi...
                              ?ki laf?mda G?ntekin ?nay' a tamam hocam bizdensin ama i?te bu virajlarda sesimiz ol ve ?eytan?n ayaklar?n? k?rmam?za az da olsa bari yard?mc? ol bu sene. Az ay?p ediyorsun G?ntekin Be?ikta? taraftar?na!

Yorum Yap

Bilic'e 1 sezon daha ihtiyac?m?z var.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X