Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Daum'a winner hoca demeseydi G?kay'?n yaz?s?na imza atard?m,bu y?zden atamiyorum.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Daum'a winner hoca demeseydi G?kay'?n yaz?s?na imza atard?m,bu y?zden atamiyorum.
      Kokain skandal? olmasa ve da??lmasa Almanya Milli tak?m?n? ?al??t?rabilirdi Daum.

K?t? bir hoca de?il bence , hatta ?lkemizdeki skandallara ra?men iyi i?ler ??kard??? oldu

( Ben ?ok sevmem ve bize gelmesini istemem o ayr? )
      En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 12-02-2015, 18:54.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kokain skandal? olmasa ve da??lmasa Almanya Milli tak?m?n? ?al??t?rabilirdi Daum.

K?t? bir hoca de?il bence , hatta ?lkemizdeki skandallara ra?men iyi i?ler ??kard??? oldu

( Ben ?ok sevmem ve bize gelmesini istemem o ayr? )
        Kokain skandal? olsun veya olmas?n Daum winner hoca olamam??t?r ve olamayacakt?r,onu ge? l?tfen.

Yorum Yap

Al i?te Motta da sakatland?,sol bekte ?imdi Atiba m? oynas?n,ba?kas? m? oynas?n,onu ?yle ?ekelim bunu b?yle oynatal?m diye tart???yoruz.Bilic bunu defalarca ya?ad? 2 senedir.Bug?n antrenmana Motta,?smail,Milo,Ersan,Pektemek,C.Tosun kat?lmam??.?imdi bu sakatl?klardan sonra elinde neredeyse oynayacak oyuncusu kalmayan Bilic ba?ar?l?m?d?r,ba?ar?s?z?md?r??ahsen ben yarg?layam?yorum...

Yorum Yap

?aka gibi arkada?...lucescudan sonra en fazla puan? toplam?? adam? tart???r duruma getirdik.yetmedi sergen ile kar??la?t?rd?k.ben burada art niyet arar?m.bunun ba?ka izah? yok!!!

Yorum Yap

Bili?'i yemek ad?na simsarlar medyada s?rekli teyakkuzda zaten. Bu yetmezmi? gibi bir de biz kendi i?imizde bu adam? tart??mayal?m bence. ?yle veya b?yle iyi giden bir tak?m var. K?stek olma, destek ol.

Bana kal?rsa Bili?'le yeni s?zle?me yap?lmal? vakit kaybetmeden. Kim ne derse desin tak?ma g?rmek istedi?imiz ruhu kazand?rm??t?r.

Ele?tirilecek birileri varsa bence ondan ?nce sa?l?k ekibidir. S?per Lig'de 3 B?y?kler i?erisinde en fazla sakatl?k belas?yla u?ra?an tak?m biziz. Bunun nedenleri sorgulanmal? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Al i?te Motta da sakatland?,sol bekte ?imdi Atiba m? oynas?n,ba?kas? m? oynas?n,onu ?yle ?ekelim bunu b?yle oynatal?m diye tart???yoruz.Bilic bunu defalarca ya?ad? 2 senedir.Bug?n antrenmana Motta,?smail,Milo,Ersan,Pektemek,C.Tosun kat?lmam??.?imdi bu sakatl?klardan sonra elinde neredeyse oynayacak oyuncusu kalmayan Bilic ba?ar?l?m?d?r,ba?ar?s?z?md?r??ahsen ben yarg?layam?yorum...
                Garip olan ?u:
                Bu konu neden ara?t?r?lm?yor? Y?netimin umurunda m? de?il, yoksa sorunu biliyor da i?lerine gelmedi?i i?in hal? alt?na m? s?p?r?yor?
                Bili? neden sorgulam?yor, bu teknik direkt?r?n g?revlerinden biri de?il mi?

Yorum Yap

Hocam tak?m? toparla l?tfen.. k?t? oynayarak 15 ma? daha ??kartamay?z.. performans?m?z?n ve i?tah?m?z?n y?kselmesi ?art.

Yorum Yap

Tak?m orta sahadaki o bunalt?c? pressi yapm?yor ka? ma?t?r bence kilit nokta burada topu rakibe verip s?rekli izliyoruz.

Yorum Yap

Umar?m uzun y?llar bizimle kal?r,Be?ikta??ma ?ok yak???yorsun https://www.youtube.com/watch?v=WfHe0FwBBNU

Yorum Yap

Bursa ma?? kazan?lmazsa buralar kar???r. Ma? kaybetmeyi ge?tim art?k k?t? oyunda bile buralar kar???r oldu. ??in zor Slaven.

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tak?m orta sahadaki o bunalt?c? pressi yapm?yor ka? ma?t?r bence kilit nokta burada topu rakibe verip s?rekli izliyoruz.
                          Aynen ?yle karde?im ben de buna ba?l?yorum. Be?ikta? ?n en b?y?k kozu tam saha press yapmas?. Bu co?kulu pres son ma?larda hi? yok. Acilen bir ??z?m bulmak gerek. ?ok s?radanla??yoruz o olmazsa ??nk?. H?zl? pas yapabilmemizin hi? bir anlam? kalm?yor e?er rakibin gard?n? d???remezsek. Bunun da en iyi yolu oyun kurmaya ?al??an rakibi pres alt?nda tutmakt?r. Biz de bunu en iyi yapan tak?mlardan biriydik sene ba??nda ?imdi ne oldu anlamad?m.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aynen ?yle karde?im ben de buna ba?l?yorum. Be?ikta? ?n en b?y?k kozu tam saha press yapmas?. Bu co?kulu pres son ma?larda hi? yok. Acilen bir ??z?m bulmak gerek. ?ok s?radanla??yoruz o olmazsa ??nk?. H?zl? pas yapabilmemizin hi? bir anlam? kalm?yor e?er rakibin gard?n? d???remezsek. Bunun da en iyi yolu oyun kurmaya ?al??an rakibi pres alt?nda tutmakt?r. Biz de bunu en iyi yapan tak?mlardan biriydik sene ba??nda ?imdi ne oldu anlamad?m.
                            Aynen. Rakip sahada pres yaparak oyun oynayabiliyoruz biz. ve bu presi yapabilmek i?in orta sahada Atiba ?art. Dikkat edin d???? Atiba kenara ge?ti?inden beri ba?lad?. O?uzhan Sosa ile o pres futbolunu oynayam?yoruz.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aynen. Rakip sahada pres yaparak oyun oynayabiliyoruz biz. ve bu presi yapabilmek i?in orta sahada Atiba ?art. Dikkat edin d???? Atiba kenara ge?ti?inden beri ba?lad?. O?uzhan Sosa ile o pres futbolunu oynayam?yoruz.
                              Rakipler art?k bizim oyun sistemimizi ??zd? ve bize kar?? ilerde basarak oynuyorlar ve hal b?yle olunca bizde istedi?imiz oyunu sahaya yans?tam?yoruz.

Hele birde ma?? koparmakta zorluk ?ekti?imiz i?in rakiplerimiz bize kar?? s?rekli diren? halinde oluyor ve bu da i?imizi zorla?t?r?yor.

Yorum Yap

ya t?rkiye'nin t?m futbolseverleri teknik direkt?rd?r. Buna bende dahilim elbet ki. Bili?i tart???n arkada?lar bundan zarar olmazda, sen konuyu bili? ba?ar?s?z bili? k?t? hocaya getirirsen, bize ger?ekten sir samet m?stahakt?r. Y?llard?r ka? hoca de?i?tirdik? Ka? futbolcu ge?ti? ??yle d???nelim 2004 lucescu dan sonra, at?yorum tigana hocam?z kalm?? olsayd? sadece 1 ?ampiyonluk mu al?rd?k? Yoksa en k?t? 2-3 olur muydu? Art?k hoca kellesi kesmeyin gidin y?netici kellesi kesin, ne bileyim tv de ki sap?k yorumcular?n kellesini kesin, be?ikta?'l? g?r?nen adamlar?n kellesini kesin? Gelipte hoca kellesi kesmeyin? ?ok sa?ma geliyor art?k bu muhabbetler. Karde?im ?nce sen, seni ezenleri dinleyece?ine, sen, seni ba?ar?ya g?t?rmesi an olan hocana sald?rma!!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X