Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bir sen eksiktin ''Winner'' herkesin a?z?na d??t?n hadi hay?rl?s?..
    Schusteri be?enmediniz Tigan?n k?rdan?na takt?n?z, Bosgenin g?be?iyle dalga ge?tiniz..
    Sen neymi?sin be Winner..!

Yorum Yap

Schusteri be?enmediniz Tigan?n k?rdan?na takt?n?z, Bosgenin g?be?iyle dalga ge?tiniz..
      ahahahah kanka ya Adams?n.

Yorum Yap

Aslı Erkin Ilgar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim 9 ki?i gol atamad???m?z Rize'yi fener darmada?an etti.
        Ma??n 4-1 bitmi? olmas? yaniltmasin. Rize d?zine ile gol ka??rd?.

Yorum Yap

Ligde lider durumday?z ve Avrupa Liginde gruplar? lider olarak tamamlayip Liverpool ile e?le?misiz. Ne Bursa ma?? ne de Liverpool ma?? hen?z oynanmam?? ama forumda ilgin? bir ?ekilde s?rf burada Bilici ele?tirmek ad?na bo? bo? yorumlar okuyorum saatlerdir.( yap?c? ele?tirilere eyvallah herkes al?nmas?n ?st?ne.)
          Bilicin oyuncu de?i?ikliklerini,forma adaletini,gol at-yat anlay???n?,90 da topu ?izgiye g?t?rt?p maci orada bitirmesini vs.. bende sevmiyor,taktir etmiyorum. Ama Bilic gitsin Sergen gelsin nedir yav? Adam ge?en sene Gaziantepten can? s?k?l?p ayr?lan bir 'profesyonel'. Hangi vasf? memnun etti sizi 😊

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu winner hocac?lar hele bir s?ylesinler bakal?m gelen hoca Serdar, Motta, Veli, Ersan gibi adamlarla oynamak isteyecek miymi? ? Ya da bu kadro seviyesini yeterli g?recek miymi?, bol alternatif istemeyecek miymi? ? Evet Bilic bir ge?i? hocas? olabilir ama ge?i? d?neminin bitti?ini kim s?yledi arkada?lar ? Siz ne ?abuk olduk havas?na girdiniz acaba ?a??r?yorum. Daha maddi olarak ?n?m?zde en k?t? 3 sene bir "yokluk" senesi varken hoca de?i?tirmek hangi akla hizmettir acaba ? Sergen Yal??n falan kafalar?na hi? girmek istemiyorum zaten. ?ngiltere de Tottenham ? kendi sahas?na hapsedebilecek bir Sergen Yal??n sistemi g?remiyorum ben. Bilic in sisteminde s?k?nt? yok d?zg?n i?lerse gayet de iyi oynuyoruz. ?nemli olan kendi sistemindeki s?k?nt?y? ??zmesi. Sistemini de?i?tirmesi de?il. Pres olay?n?n ?zerine d??mesi gerekiyor Bilic in ?zellikle. Ben b?yle d???n?yorum.
            Gokay ve senin yazdiklarina ilaveten,adamin isteyip de aldirabildigi 2 adam var,digerleri hep sartlar nedeniyle mecbur kald???miz oyuncular.
            Onurun yazd?klar?na kat?l?orum ayn? zamanda G?kay?n dedi?i 150m? ekstra borca da kat?l?orum ancaaak
            gelen hoca, Serdar, Motta, Veli, Ersan gibi adamlarla oynamak isteyecek mi denmesine ?u ?ekilde kat?lm?yorum.

art?k Bilicinde heleki ?ampiyon olursak, bende bu oyuncular?n ilk11 de!!! olmas?na kat?lm?yorum diyecek dirayeti g?stermesi laz?m
            Serdar?n yerine iyi ortalar yapan y?rt?c? bir sa? bek olan s?zle?mesi biten!!!! Maxi Pereiray? istiyorum demesi gerkiyor.
            Ersan?n yerin yine s?zle?mesi biten!!! tecr?beli stoperde lider oyuncu olacak Vlaar ve ya Samban?n al?nmas?n? istiyorum demesi gerekiyor.
            Atiba n?n s?zle?mesinin uzat?lmas?n? ama bunun yan? s?ra oraya kaliteli tecr?beli bir oyuncu al?nmas?n? istiyorum demesi gerekiyor hi? olmad? at?yorum eses den Lawal?n al?nmas?n? istiyorum demesi gerekiyor.
            hadi mottan?n yerine ?ok fazla riske girmeyip transfer yapmas?n ama
            Olcay?n G?khan?nin Sosa n?n mevkisinde yani hem sa?da hem solda hemde gerekti?inde 10 numara oynayacak, skor y?k?ne katk?da bulunacak yarat?c? bir oyuncu olan ve s?zle?mesi biten Lasse Sch?neyi istiyorum demesi gerekiyor
            bu sayd???m oyuncular?n hepsinin!!! ?le 1-2 tanesinin de?il diyerek al?nmas?n? sa?layacak tak?m patronu h?vviyetini y?netime g?stermesi gerekiyor.

yoksa ge?i? s?recini ge?tim 15 y?l kalsa ?ampiyonlukta s?z sahibi bir tak?m olmam?z zorla??r.

Yorum Yap

Bilic ?eref Bey'de bir tam sezonu hakediyor.
              Gerisi laf-? g?zaf...

Yorum Yap

Ma?? canl? izledim, Hoca ??karabilece?i en iyi kadroyu ??kard?.. kaybetmemizin nedeni kesinlikle futbolculard?. Kazanmay? istemediler, mental olarak bitmi?ler. 2 liverpoll ve bursa ma?lar?n? kaybedersek k?t a?a??lara ineriz diye korkuyorum.

Yorum Yap

Bir?ok ki?iden Bili? ele?tirisi gelmiyor. Forumdaki 2-3 ki?i s?rekli benzer c?mlerlele tekrar tekrar mesaj at?yor. Bizde bu tipler b?yle g?nlerde ortaya ??kt???ndan ve do?al olarak bu insanlar? tan?mad???m?zdan ?ok say?da Bili? ele?tirisi varm?? gibi alg?l?yoruz. Ama?lar? hem bu alg?y? yaratmak hem de akl?nda soru i?areti olan arkada?lar? k??k?rtmak.

Forzan?n ilk y?llar?nda bu tiplere mikser derdik. G?n?mdeki resmi ad? trol. Bu troller y?z?nden nice forza yazar? buradan ayr?lmak zorunda kald?.

Bence T?rkiyenin en eski forumlar?ndan birisi olan Forza gibi bir sitede b?yle ?eylere izin verilmemesi laz?m. Bu zor bir i?. ?ncelikle ele?tiren ile trol? birbirinden ay?rabilmeyi gerektiriyor. Verece?in cezadan sonra forum ?yeleri taraf?ndan g?venilirli?ini kaybetmemen gerekiyor. Y?llard?r var olan bir sitede art?k olmas? gereken ?ey bu.

Rahats?zl?k veren Bili? ele?tirisi de?il, ?usu busu da de?il. Bili? bir g?n gidecek yerine ba?kas? gelecek. Y?netimi, TD si, futbolcusu hakl?-haks?z, sinirle ama belki sakin ele?tirilecek fakat ?u troll?k ciddi kar?n a?r?s?. Bu ba?ka bi?ey.

Yorum Yap

Me?er comandante likle sen git sergen gelsin arasindaki fark ?ok inceymi? be hocam..

Ben ?ahsim adina elinden ne geliyorsa bazen do?rusu bazen yanlisiyla cok u?rasti?ina inaniyorum ve ba?arilida buluyorum..

?ubat ayinda Avrupa da devam eden ve Lig de lider takim teknikdirekt?r? bizim co?rafya da ba?arilidir.. Londra yi madridi bilmem..

Yorum Yap

bence asil vahim nokta, eger Bilic bu takimi bu kadroyla sampiyon yaparsa (ki isallah yapacak) asil o zaman yonetim demez mi,

bu kadro sampiyon kadro hic bozmaya gerek yok. zaten para da yok, bir iki sene boyle idare edelim. zaten her sene sampiyon olacagiz diye bi kural yok !

iste benidusunduren nokta bu ! Yoksa Bilic bakti ki olmuyo,yapamiyorum der ,basar gider ondan yana cekincem yok.

Yorum Yap

?u andaki tabloya g?re Bilic'in gitmesini istemek, oturmu? kadroyu bozmak hem taktiksel hem de maliyet a??s?ndan mant?kl? de?il tamam da elbette ele?tirilecek hoca.

?ahsen ben lider de olsak umutsuzum ??nk? kritik ma?larda o g?veni vermiyor hoca sorumlusu da o. Deplasmandaki fb/gs ma?lar?ndan umudu olan var m?? 2 puan alsak iyidir diye d???n?yorum maalesef.

Rakipler ilk yar?daki takti?imizi ??zd? son ma?larda kilitleniyoruz Bilic yeni bi ?ey ?retmiyor, g?remiyoruz sahada. Kli?e falan de?il kimse kusura bakmas?n bu tak?m?n B plan? harbiden yok.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Yusuf Ayranc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Son 19 senede 18 hoca de?i?tirmi? , ( Mehmet Ek?i , Fuat Yaman , Ronald Koch gibi ge?i? d?nemi hocalar? hari? )

Bu 19 senede 4 kez 2. / 2 kez ?ampiyon olmu? , 13 sene ilk 2'ye bile girememi? bir camiay?z.

Bu 19 senede Feldkamp , Daum ,Lucescu, Denizli , Del bosque gibi W?NNER hocalar ilede ?al??m???z. Tigana , Bilic , Schuster , gibi farkl? tarzlar? olan yeni yap?lanma sa?layacak hocalar ilede ?al??m???z. Aybaba , Ertu?rul , R?za , Tayfur ve Rasim Kara gibi camia'n?n kendi i?erisinden gelen isimler ile de ?al??m???z.

Sonu? = ? ?te kaka , t?kezleyerek kimisinde T?rkiye kupas? , Kimisinde 2.lik kimisinde de ?ampiyonluk g?rm???z ama hi?bir zaman "?ST?KRAR" sa?layamam???z.

?imdi internette dola?an isimlere bak?yoruz. Sergen gelsin , bu camia'n?n evlad? . Ba?ar?l? olabilir.
                          ?enol G?ne? gelsin , bu ?lke'nin top class isimlerinden biri. Ba?ar?l? olabilir.
                          Martin O'neil gelsin. ?ngiliz tarz?na d?nelim.
                          Tuchel gelsin. Alman tarz?na d?nelim.
                          Lucescu gelsin. 3-5-2'ye d?nelim.

Eee sonra ? Derbi kaybetsin , derbi kaybediyoruz diyelim. Tek santfor sahaya ??ks?n , Be?ikta? tek santfor oynamaz neden ?ift forvet oynam?yoruz , Bu korkak , bu yeni k?y kasab? , bu ?ok cesur bu ?lkeyi tan?m?yor diyelim... ( Bu ele?tirileri bende yapar?m )

Yada quaresma , cenk g?nen , fernandes , simao , hilbert , guti , ersan , aurelio , almeida gibi sadece ilk 11'e en az 7 tane oyuncu koyan bir hocam?z? fenerbah?e ve kiev ma?lar?nda 4 yedi diye g?nderelim...

Bu mantalite ile biz hi?bir zaman ba?ar?l? olamad?k , olam?yoruz ve olamayaca??z...

Biz son 10 senede Bilic gelene kadar sadece 10 fenerbah?e derbisi kazanm???z , 6 kez berabere kalm???z , 14 derbi kaybetmi?iz. / Bilic ile 2 beraberlik 1 ma?lubiyet alm???z.
                          Biz son 10 senede Bilic gelene kadar sadece 8 galatasaray derbisi kazanm???z , 6 kez berabere kalm???z , 10 derbi kaybetmi?iz. / Bilic ile 3 ma?lubiyet ( 1'i h?kmen ) alm???z.

Biz y?llard?r bir sistem s?k?nt?s? ?ekiyorduk. Rakiplerimiz hagi ile 4-5 sene , alex ile 4-5 sene zirveye ambargo koyarken biz her seferinde hoca de?i?tirip yeni yeni sistemler ?retmeye ?al??t?k. Olmad??? halde zorlad?k , zorlad?k , zorlad?k ve hala zorluyoruz.

?imdi uzun zamandan sonra ilk defa bir Tak?m olgusu , tak?m ruhu yarat?lmaya ?al???l?yor. Gen? bir kadro ile rakiplerin "KA?AR ve TECR?BEL?" oyuncular?n?n d???nda tehlikeli y?neticilerine ve lobilerine ra?men zirve yar??? yap?l?yor ve enteresan bir ?ekilde bunlar bir kenera at?l?yor.

Sokak ?ocu?u gibi 3-5 ma? olimpiyat , 1 ma? konya , 3 ma? ankara , 2 ma? ibb stadlar?nda ma? yapan bir tak?m?n tablosu tart???l?yor.

?n?m?zdeki sezon Vodafone Arena'da oynayaca??m?z bile hen?z %100 kesinle?memi?ken Bilic yerine alternatif isimler tart???l?yor , yeni stada iyi bir taktisyen , kaliteli bir hoca iste?inde bulunuluyor.

Arkada?lar hat?rlatmak isterim biz daha 3-5 g?n ?nce kulubun mali tablolar?n? "V?R?S" sebebi ile a??klayamad?k.

Bende isterim a class bir hoca ile ba?ar?dan ba?ar?ya ko?may? , kupalar kald?rmay? , derbi zaferleri kazanmay? ancak ?uanda bizim en ufak bir hoca de?i?ikli?i ile en az 150 milyon tl'lik bir b?t?e haz?rlanmas? s?z konusudur...

Ben b?yle bir b?t?emiz oldu?unu ve bir hocaya ?uanda b?yle bir b?t?e sunabilece?imize inanm?yorum. Bu sebep ile ertu?rul , sergen, prosinecki , hikmet karaman , aybaba gibi hocalar yerine ?uanda kurdu?u tak?m? tan?yan , eksikleri belli olan bir hoca ile yola devam etmenin do?ru oldu?una inan?yorum ...

En az?ndan Bilic'e yukar?daki isimlerden daha ?ok g?veniyorum , inan?yorum ve ?uanda bu camia'da tart???lacak en son konunun Futbol Teknik Direkt?rl??? de?i?ikli?i konusu oldu?unu d???n?yorum.

G?zel bir s?z var. "Dimyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan olmak". Ge?mi?te bunun ?rneklerini ya?ad?k ve hala ya??yoruz. Schuster bu kadroyu y?netemiyor diyenler y?z?nden biz ?nce tayfur sonra carvalhal gibi 2 tane rezalet ile s?nand?k. Sonra Samet Aybaba gibi bir vas?fs?z? ya?ad?k... 1-2 takviye ve do?ru bir hoca ile yine ?ampiyonluklara ambargo koyabilecek bir tak?m? da??tt?k yerine 3 sene anca bu tak?m? kurabildik. ( Atiba'n?n cumhurba?kan? , Veli Kavlak'?n ba?bakan oldu?u bir tak?m )

2016 Ba?kanl?k se?imlerine kadar Slaven Bilic kalmak zorundad?r. O se?imdeki tablo bizim gelece?imizi ?izecektir. ?uanda yap?lacak bir hoca de?i?ikli?i e?er tutmazsa bizi yine 3-4 sene geriye atacakt?r.
                          Tam olarak b?yle bir yaz? yazma d???ncesindeydim sayende gerek kalmad?. Ke?ke b?t?n taraftar?m?z bu d???ncede olsayd?.Buradaki baz? yorumlar? okuyunca insan ger?ekten ?z?l?yor

Yorum Yap

Tak?m tak?r tak?r top oynad???m?z ritmi bir kere daha yakalayabilirse ?ampiyon olma ?ans?m?z y?zde 70.

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              koray futbolu b?rak?p m?zi?e mi vermi? kendini

Yorum Yap

Ba?ar?ya a? hoca ba?ar?ya a? oyuncular ?ampiyonluk yak?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X