Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hoca deg?s?kl?g? su bu ne olucaksa ne konusulacaksa sezon sonundan once laf? b?le ed?lmemel?.

Yorum Yap

1 ma?lubiyetle yine hoca tart???lmaya ba?lanm??.Ele?tiriler tabiki normal de hocan?n kalitesinden tutun da,direkt gitsin diyen arkada?lar var.Yerine kim gelsin olay?na falan girmeyece?im son zamanlarda bu tak?m? boyle istikrarl? y?neten ba?ka hocam?z oldu mu?Heleki y?netim zaafiyetlerinden tutun da,stad,kadro zaafiyeti,sakatl?klar,transfer yanl??lar?,hakem hatalar?...gibi onca sorunumuz olmas?na ra?men...

Yorum Yap

Ne ileride ?o?alabiliyoruz ne press yap?yoruz

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          -----------------------tolga----------------------------
          serdar---------franco----------ersan-----------motta
          -----------------veli-------------atiba-----------------
          ----g?khan------------sosa---------------olcay-----
          ----------------------demba ba-------------------------

kadro budur ?u 4 ma? bu kadroyu bozma can?n? yedi?im
          ...

Yorum Yap

Bize samet aybaba laz?m.

?am-

Yorum Yap

Bu winner hocac?lar hele bir s?ylesinler bakal?m gelen hoca Serdar, Motta, Veli, Ersan gibi adamlarla oynamak isteyecek miymi? ? Ya da bu kadro seviyesini yeterli g?recek miymi?, bol alternatif istemeyecek miymi? ? Evet Bilic bir ge?i? hocas? olabilir ama ge?i? d?neminin bitti?ini kim s?yledi arkada?lar ? Siz ne ?abuk olduk havas?na girdiniz acaba ?a??r?yorum. Daha maddi olarak ?n?m?zde en k?t? 3 sene bir "yokluk" senesi varken hoca de?i?tirmek hangi akla hizmettir acaba ? Sergen Yal??n falan kafalar?na hi? girmek istemiyorum zaten. ?ngiltere de Tottenham ? kendi sahas?na hapsedebilecek bir Sergen Yal??n sistemi g?remiyorum ben. Bilic in sisteminde s?k?nt? yok d?zg?n i?lerse gayet de iyi oynuyoruz. ?nemli olan kendi sistemindeki s?k?nt?y? ??zmesi. Sistemini de?i?tirmesi de?il. Pres olay?n?n ?zerine d??mesi gerekiyor Bilic in ?zellikle. Ben b?yle d???n?yorum.

Yorum Yap

En az 150 milyon tl'lik bir b?t?e yaratabileceksek bende isterim a class winner bir hoca...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  En az 150 milyon tl'lik bir b?t?e yaratabileceksek bende isterim a class winner bir hoca...
                  Kesinlikle.

Bize hocan?n kendisinin de?i?mesi de?il cesaretinin de?i?mesi laz?m.

Yorum Yap

hemen g?nderilip yerine sergen gelmeli b?y?k teknik adam sergen!!

Yorum Yap

Hoca de?i?sinde tekrar en ba?a d?nelim dimi

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emre Aras tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        hemen g?nderilip yerine sergen gelmeli b?y?k teknik adam sergen!!
                        Sergen gelsin namaglup sampiyon oluruz cok buyuk hoca hakkatten [emoji3][emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu winner hocac?lar hele bir s?ylesinler bakal?m gelen hoca Serdar, Motta, Veli, Ersan gibi adamlarla oynamak isteyecek miymi? ? Ya da bu kadro seviyesini yeterli g?recek miymi?, bol alternatif istemeyecek miymi? ? Evet Bilic bir ge?i? hocas? olabilir ama ge?i? d?neminin bitti?ini kim s?yledi arkada?lar ? Siz ne ?abuk olduk havas?na girdiniz acaba ?a??r?yorum. Daha maddi olarak ?n?m?zde en k?t? 3 sene bir "yokluk" senesi varken hoca de?i?tirmek hangi akla hizmettir acaba ? Sergen Yal??n falan kafalar?na hi? girmek istemiyorum zaten. ?ngiltere de Tottenham ? kendi sahas?na hapsedebilecek bir Sergen Yal??n sistemi g?remiyorum ben. Bilic in sisteminde s?k?nt? yok d?zg?n i?lerse gayet de iyi oynuyoruz. ?nemli olan kendi sistemindeki s?k?nt?y? ??zmesi. Sistemini de?i?tirmesi de?il. Pres olay?n?n ?zerine d??mesi gerekiyor Bilic in ?zellikle. Ben b?yle d???n?yorum.
                          Gokay ve senin yazdiklarina ilaveten,adamin isteyip de aldirabildigi 2 adam var,digerleri hep sartlar nedeniyle mecbur kald???miz oyuncular.

Yorum Yap

Prandelli ve Mancini'nin gs'ye maliyeti kabataslak sadece 1 senelik 100 milyon tl civar?nda.

Ald?rd?klar? oyuncular?n uzun vadeli ?cretlerini katarsak , bu ?cret ?ok daha fazla. Verdikleri ? 0'a 0 elde var 0 ...

Ve ?stelik mancini daha fazla transfer yap?lamad??? i?in istifa ederken prandelli de istedi?im transferler yap?lamad? dedi... ( Kim bilir kimleri istiyorlard? )

A class hoca demek b?t?e demek , kalite demek.

Benim i?ime gelir valla, ben seferim fantastik oyuncular?.. Olcay , Atiba, Veli , Motta, Tolga gibi futbolcular ile ?al??mayacaklar? i?in g?z zevkimiz a??l?r ama sonra borc 1.5 milyar tl oldu dememek laz?m... Ve zirvede olamazsak kovmamak laz?m ( schuster gibi ) ..

Ve olaki schuster , prandelli , mancini gibi k?sa vadede o a?? tutmad? ( belki uzun vadede tutabilir ) bu sefer tekrar kur?un s?kamayabiliriz bunlar?da g?z ?n?ne almak laz?m ...

2016 se?imlerine kadar sabretmekten ba?ka ?aremiz yok ancak biz hala fantazi pe?indeyiz. O gitsin bu gelsin.
                            En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 12-02-2015, 14:47.

Yorum Yap

S E R G E N Y A L ? ? N ve t?revi i?imizden yeti?mi? ama yetersiz hocalar? umut ????? olarak g?rmekten yorulmad?n?z mi cidden ya. Tamam Bilici sevmeyin istemeyin ama onun yerine Sergeni istemek nedir All?h a?k?na hele abinin biri paf tak?m?m?zda basardiklari ortada demi? ger?ekten ?nemli done Be?ikta?'?n ba??na gelebilmesi i?in. Hatalar? ve yanl??lar? olsada Bilic iyi hocad?r ve daha iyi olacakt?r ama bu bize yetmez en iyisini isteriz diyorsak y?ll??? 5 milyon dan ba?layan daha iyi hocalar bulunabilinir tabi.

Yorum Yap

Bir sen eksiktin ''Winner'' herkesin a?z?na d??t?n hadi hay?rl?s?..
                                Schusteri be?enmediniz Tigan?n k?rdan?na takt?n?z, Bosgenin g?be?iyle dalga ge?tiniz..
                                Sen neymi?sin be Winner..!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X