Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hayri Aklan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ek?ideki arkada?a g?re o zaman pro lisans alamayan kimse Teknik drekt?r? ele?tiremez bu nas? bi mant?kt?r
    d?nyada herkes herkesi ele?tirirken sorun yok
    ortaokuldaki velet siyaset?ileri ele?tirirken sorun yok
    hayat?nda silah? bi tek call of duty de eline alm?? ergenler TSK ya sava? taktikleri verirken sorun yok
    ?olu?unun ?ocu?unun r?zk?n? ma? biletine verip ma? seyretmeye giden birinin X i ??kar Y yi sok demesi sorun ?yle mi?
    oldu.
    "Pro lisans alamayan kimse teknik direkt?r? ele?tiremez" diye bir imas? yok ki zaten.

Nas?l ki bir veledin siyaset?ileri abuk subuk arg?manlarla veya kulaktan dolma etkile?imlerle ele?tirmesi sa?ma ise, nas?l ki hayat?nda eline silah almayan birinin sava? takti?i vermesi ancak komik olabiliyor ise yukar?da s?ralanan etkenler do?rultusunda yaln?zca oyuncu de?i?ikli?i ?zerinden ele?tirmek de bir o kadar sa?mad?r.

Elbette herkes ele?tirilebilir ancak do?ru bilgilerle olursa anlaml? olur. ?imdi benim 50 y?ll?k beyin cerrah?n? ele?tirmem nas?l olur sence ?
    abi bende bo? ele?tiriye kar??y?m.pro lisans? olan biri tabiki olmayana g?re daha iyi bilicek.ama baz? ?eyleri g?rmek i?in de illa e?itim almaya yada insan psikolojisinden anlamaya gerek yok bence.zaten e?itimi olmayan adamda bilice ma?lardan sonra niye d?z ko?u yapt?rm?yo falan diye ele?tirmez.herkes taraf?ndan g?r?len de?i?iklikleri ele?tirir.k?t? oynayan birini ??karmad? diye ele?tirir.yada iyi oynayan birini ??kard? diye ele?tirir.ha ciddiye al?n?r al?nmaz o ayr? konu.ama az ?ok futboldan anlamak yeter de?i?iklikleri ele?tirmek i?in.
    sen 50 y?ll?k beyin cerrah?n? "ya doktor ne bi?im diki? atm???n" diye yada "o damar? ona de?il yandakine ba?lasayd?n ke?ke" diye ele?tiremezsin tabiki t?p e?itimin yoksa.ama doktor adam?n kafas?nda ne?ter unutursa herkes ele?tirir.
    dedi?im gibi ?nemli olan mant?kl? ve sayg?l? bi ?ekilde ele?tirmek.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ek?ideki arkada?a g?re o zaman pro lisans alamayan kimse Teknik drekt?r? ele?tiremez bu nas? bi mant?kt?r
      d?nyada herkes herkesi ele?tirirken sorun yok
      ortaokuldaki velet siyaset?ileri ele?tirirken sorun yok
      hayat?nda silah? bi tek call of duty de eline alm?? ergenler TSK ya sava? taktikleri verirken sorun yok
      ?olu?unun ?ocu?unun r?zk?n? ma? biletine verip ma? seyretmeye giden birinin X i ??kar Y yi sok demesi sorun ?yle mi?
      oldu.
      "Pro lisans alamayan kimse teknik direkt?r? ele?tiremez" diye bir imas? yok ki zaten.

Nas?l ki bir veledin siyaset?ileri abuk subuk arg?manlarla veya kulaktan dolma etkile?imlerle ele?tirmesi sa?ma ise, nas?l ki hayat?nda eline silah almayan birinin sava? takti?i vermesi ancak komik olabiliyor ise yukar?da s?ralanan etkenler do?rultusunda yaln?zca oyuncu de?i?ikli?i ?zerinden ele?tirmek de bir o kadar sa?mad?r.

Elbette herkes ele?tirilebilir ancak do?ru bilgilerle olursa anlaml? olur. ?imdi benim 50 y?ll?k beyin cerrah?n? ele?tirmem nas?l olur sence ?
      abi bende bo? ele?tiriye kar??y?m.pro lisans? olan biri tabiki olmayana g?re daha iyi bilicek.ama baz? ?eyleri g?rmek i?in de illa e?itim almaya yada insan psikolojisinden anlamaya gerek yok bence.zaten e?itimi olmayan adamda bilice ma?lardan sonra niye d?z ko?u yapt?rm?yo falan diye ele?tirmez.herkes taraf?ndan g?r?len de?i?iklikleri ele?tirir.k?t? oynayan birini ??karmad? diye ele?tirir.yada iyi oynayan birini ??kard? diye ele?tirir.ha ciddiye al?n?r al?nmaz o ayr? konu.ama az ?ok futboldan anlamak yeter de?i?iklikleri ele?tirmek i?in.
      sen 50 y?ll?k beyin cerrah?n? "ya doktor ne bi?im diki? atm???n" diye yada "o damar? ona de?il yandakine ba?lasayd?n ke?ke" diye ele?tiremezsin tabiki t?p e?itimin yoksa.ama doktor adam?n kafas?nda ne?ter unutursa herkes ele?tirir.
      dedi?im gibi ?nemli olan mant?kl? ve sayg?l? bi ?ekilde ele?tirmek.
      o yaz?y? payla?mamda ki ama? burada yap?lan ele?tirilere bir cevap olsun de?ildi. ?zellikle ek?i s?zl?kte sadece oyuncu de?i?ikli?inden ?ok a??r ?ekilde ele?tiriliyordu, bu yaz? da o ele?tirilere cevap olarak yaz?lm??. ben de bili? ele?tirilmesin demiyorum, hatta ?ne ge?ince tak?m?n geri ?ekili?inden son derece rahats?z?m art?k. fakat yaz?da oldu?u gibi oyuncularla yolculuk eden, s?rekli ileti?im halinde olan birini oyuncu de?i?iklikleri y?z?nden k?r? k?r?ne ele?tirmeyi komik buluyorum. ?zellikle y?llar sonra Be?ikta?'a yak??an, ne oynatmaya ?al??t???n? bilen birini bulmu?ken bu konuda a??r ele?tirilere maruz kalmas? ?ok olumlu de?il sanki.

Yorum Yap

No post yiyeli 1 ay oldu 1 ay ?nce burada Sergen Yal??n ile Slaven Bili? k?yaslamas? yap?lm??t? ve ben Sergen Yal??n savunmu?tum hala da savunuyorum ve Bili? ele?tirmekte ne kadar hakl? oldu?umu bugun daha iyi g?r?yorum.
        Slaven Bili? sayg?m sonsuz evet ger?ekten ba?ar?l? bir sezon ge?iyor ama en ba?ar?l? sezonunda Dembaba , Sosa , G?khan T?re ve Olcay gibi y?ld?zlar ile dolu kadroda sen hala 1 derbi dahi kazanamam?? isen ve halen bunca ba?ar?ya ra?men rakipler?n?n 1 puan ?n?nde isen ve halen rakiplerin ile oynuyacag?n maclar var iken Fenerbahce ?ampiyonlukta %59 a %41 ?ndedir.
        Bu tak?m? ben?m g?z?mde ?ampiyon yapabilecek tek isim var ise oda Sergen Yal??nd?r.
        Ma?tan ?nce de yaz?yorum buraya bugun Kayserispor ile oynanacak ma?ta Serdar ve Motta ile ba?lamas? tamamen hatad?r sene i?erisinde bu hatalar? 3-4 kere tekrarald? ve halada ders almadan yapmaya devam ediyor umar?m bedelini a??r ?demez.

Yorum Yap

Aslı Erkin Ilgar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          No post yiyeli 1 ay oldu 1 ay ?nce burada Sergen Yal??n ile Slaven Bili? k?yaslamas? yap?lm??t? ve ben Sergen Yal??n savunmu?tum hala da savunuyorum ve Bili? ele?tirmekte ne kadar hakl? oldu?umu bugun daha iyi g?r?yorum.
          Slaven Bili? sayg?m sonsuz evet ger?ekten ba?ar?l? bir sezon ge?iyor ama en ba?ar?l? sezonunda Dembaba , Sosa , G?khan T?re ve Olcay gibi y?ld?zlar ile dolu kadroda sen hala 1 derbi dahi kazanamam?? isen ve halen bunca ba?ar?ya ra?men rakipler?n?n 1 puan ?n?nde isen ve halen rakiplerin ile oynuyacag?n maclar var iken Fenerbahce ?ampiyonlukta %59 a %41 ?ndedir.
          Bu tak?m? ben?m g?z?mde ?ampiyon yapabilecek tek isim var ise oda Sergen Yal??nd?r.
          Ma?tan ?nce de yaz?yorum buraya bugun Kayserispor ile oynanacak ma?ta Serdar ve Motta ile ba?lamas? tamamen hatad?r sene i?erisinde bu hatalar? 3-4 kere tekrarald? ve halada ders almadan yapmaya devam ediyor umar?m bedelini a??r ?demez.
          Sa?da Dani Alves solda Marcelo var o y?zden bunlarla ba?l?yo. Ne sa?ma sa?ma konu?uyosunuz var ya

Yorum Yap

Pazar buralar kar???r.

Yorum Yap

Buralar ?enlenir birazdan
              ki?isel tatminini banyoda de?il burda yapmak i?in f?rsat arayanlara g?n do?du...

Yorum Yap

Konu bi 5 sayfa ilerler.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sa?da Dani Alves solda Marcelo var o y?zden bunlarla ba?l?yo. Ne sa?ma sa?ma konu?uyosunuz var ya
                  Solda Atiba'n?n sol aya??,sa?da da sa? aya?? ba?layabilirdi.

Yorum Yap

Commandante gitmeden tenekede olsa bir kupa al allasen ya.. 2 dir ikinci lig tak?m?yla bas edecek top oynatam?yosun...

dip not.. Bu gidi?le Antalya'da ald???n kupa yazacak bi tek cv de akl?n? ba??na al ?u tak?ma do?ru d?r?st top oynat

Yorum Yap

Bili? in yerinde olsan kimle ba?lard?n sa? bek ve sol bekte ? bu sorunun cevab?n? inan ki ?ooook merak ediyorum ??

Yorum Yap

Hadi bakal?m, nerede kalm??t?n?z Anti-Bili?'?iler. Gs ma??ndan beri yoktunuz.

Yorum Yap

iki y?ld?r kupada ikinci lig tak?mlar?na elenen, fenerbah?e ve galatasaray'a sezonun en rahat ma?lar?n? oynatan, tarihin en lokum anadolu tak?mlar?n?n oldu?u ligde 1 kez bile rahat ma? kazanamayan bilic ?o?unlu?a g?re iyi hatta kahraman.

s?k?nt? bende demek ki

Yorum Yap

Bilic'in transfer listesinde olup da al?nan tek oyuncu Ba'd?r herhalde.

Yap?lan b?t?n transferler hep alternatifin de alternatifi olan oyuncular. B?yle olunca da istediklerini yans?tmak zorlan?yor hoca.

Sa? bek istedi?i yere Opare, stoper istedi?i yere Milosevi? al?n?yor. VAlla bu ?artlarda hoca gayet ba?ar?l?.

Yorum Yap

bilicin en b?y?k eksisi: iyi bir stoper ve sag bek ald?rmada inat?? olmamas?d?r bilmiyorum belkide bu vas?fs?z y?netim almad?.. hatta sezon bas?nda alacakt?k olmad? devre aras?nda gelir dedik ondada olmad? gibi bir ?ey... al?nan iki oyuncu da vasat.. bilic stoper ve sag bek ald?rmadaki yetersizligi bize pahal?ya patl?yor. rakiplerimizin (sadece fb) en b?y?k art?s? stoper ve sag / sol bek pozisyonlar?...

Yorum Yap

Tak?m ritmine d?necektir benim ??phem yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X