Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Te?ekk?rler hocam, ama yenilme sonra 10 Sayfa ilerliyor buras?.

Yorum Yap

seviyoruz seni hocam. bu sene ?ampiyonuz inan?yoruz..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?u de?i?iklik i?in ekstra bir ?vg?ye gerek yok,zaten kul?bede al?nabilecek tek adamd? ve ??kmas? gereken tek adam da O?uzhan'd?,??z?m? zor bir m?dahele de?ildi yani.
        ama o?uzu ??karmayabilirdi gene de 1 haraket yapar ma?? ?evirir muhabbeti nitekim sonu? b?yle olmasa sosa yok zaten ?retkenlik yok bi de gidip oziyi ald? denecekti
        ben olsam o an necibi ??kar?rd?m misal ozi yi az daha geri ?ekerdim

Yorum Yap

En ba??ndan beri savunduk, utand?rmad?n. Allah senden raz? olsun. Tak?m?nla beraber yolun her daim a??k olsun.

Yorum Yap

O?uzhan'? ??karmas?n? beklemiyordum. Necip'i ??kar?r diye tahmin ediyordum. ?kinci yar? tak?m?n mayas? ?ok g?zel tuttu. Art?k daha geni? bir kadro var elinde yolumuz a??k in?allah.

Yorum Yap

Ben kesinlikle Ozzy'i ??karmas?n? bekliyordum
              Resmen bir ki?i eksik oynad?k

Yorum Yap

hoca sakalsiz olmuyor, ilk yaridaki kaba sakali bekliyoruz

Yorum Yap

Aslı Senol Arslanhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  At?n? oynasa Ersan'dan eksik ne yapacak ?
                  Ma? Tecr?besi eksik.

Ama at?n?'? severim yava? yava? monte edilmesi g?zel olur.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Senol Arslanhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    At?n? oynasa Ersan'dan eksik ne yapacak ?
                    Ma? Tecr?besi eksik.
                    Tecr?beyi kulubede mi kazanacak abi, ??k?p oynamal? alt taraf? gen?ler birli?iyle oynuyoruz.
                    Ersan son 4-5 ma?t?r saatli bomba gibi att??? uzun toplar ??karken kapt?rd?klar? yedi?i birinci s?n?f ?al?mlar... ?ok bozdu kendini.

Yorum Yap

Derhal kontratini uzatin bu adamin!!! C?mle alem d?t olsun!

Yorum Yap

Aslı Deniz.Guler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Derhal kontratini uzatin bu adamin!!! C?mle alem d?t olsun!
                        +1903

Yorum Yap

?brahim Hac?o?ulu; Metin ne dediyse o metin ?unu dedi metin bunu dedi dedi de dedi

Yorum Yap

Metin denen pislik herifin lafina inanip bilice atip tutanlar var sagda solda sosyal medyada, ulan ne gerizekali adamlar var yav, o zaman sen serdal adalinin agizndan ibrahim akini arayip sikmayin sizi besiktasa alacaklar sozununde adali tarafindan soylendigine inaniyorsunuzdur, sizin kalibiniza tukureyim(burada yazan yok da sosyal medyada yazan bazi densizler icin yazdim)

Yorum Yap

?HO sall?yor da zaten Bili? bizi ?ampiyon yaps?n,omuzlarda g??s?m?z? gere gere yollar?z Hocay? ingiltereye [emoji38]

Yorum Yap

Ersan'a nas?l tahamm?l ediyorsun hocam hala anlam?yorum. Kerim'in oynamak i?in daha ne yapmas? gerekiyor hocam. K???k g?r?nen ama ?eytan?n gizli oldu?u ayr?nt?lar. Belki olumsuz yorum yapacam ama ?ne ge?tikten sonra G?khan'?n laubali hareketleri i?in uyar?lmas? iyi olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X