Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?ntekin Onay g?zel yazm?s.. okuman?z? tavsiye ederim. Bilic i severim ama B?y?k Tak?m mant?g? bi t?rl? i?sellestiremedi.. fb ve gs bizden 1 t?k ?ste g?r?yor sanki.. bursa ya derbi demesi bu y?zden belki.

6 derbi de 0 ?ekmek ger?ekten ?ok d???nd?r?c?...

http://www.ntvspor.net/yazar/gunteki...r-bilen-gelsin
    kesinlikle kat?l?yorum.bu sene avrupada oynad???m?z ma?lardaki(?zellikle arsenal) oyunun,cesaretin 1000de1 i olsayd? iki ma??da rahat al?rd?k.-d?? fakt?rlere bakmaks?z?n- bili?in Derbilerde panikledi?ini teknik-taktik-oyuncu de?i?ikliklerinde hata yapt???n? d???n?yorum.
    Ve kesinlikle G?ntekin Onay'?n b?t?n yazd?klar?na kat?l?yorum.

Yorum Yap

bu kadroyla bu ligin ?st?nde futbol kalitesinin sahibidir kendisi ve ekibi.
      hala niye ele?tirilir anlam?yorum.
      gs ve fener futbol oynayarak m? kazand? derbileri???
      fener ma?? necipin pozisyon bilgisizli?inden gelen erken gol ve k?rm?z?yla
      gs ma?? da it in gol?nde verilmeyen faul sonras?nda gelen golle gitti.
      onun d???nda biz daha k?t? futbol oynad?k rakipten diyebilece?imiz ma? say?s? ka? tane?

Yorum Yap

Ya ?unu anlayam?yorum ben.

Burada her hafta hakemlerden ?ikayet ediliyor ( hakl? olarak )Renklilere ?u yap?ld?.Do?rand?k vs.

Sakatl?klar.

Cezalar...( Rakip top?ular rahat rahat fuck off ?ekerken senin en etkili oyuncun iki ma? ceza ald?.)

Olimpiyat stad?.

Yo?un ma? temposu...Fener 20 ma?a ??karken sen 30 ma?a ??km??s?n.Fener Bayburt k?y hizmetleri ile oynarken sen ?ngiliz tak?mlar?na k?k s?kt?rm??s?n.

Bilic'i de?erlendirirken bu fakt?rleri i?in i?ine katmazsak vicdans?zl?k olur.

Bana g?re hocan?n tek hatas? kupa ma?lar?nda as oyuncular? yormas?.Onu da kazanma arzusuna veriyorum.

Son olarak gs ma??nda G?khan'?n topu dire?e de?il de 10 cm a?a??ya gitseydi, ?imdi burada herkes hocaya methiyeler d?z?yordu.

Yorum Yap

Zamanla her ge?en y?l daha iyi yerlere gidece?iz. Art?k hoca de?i?tirmenin hi? kimseye bir faydas? yok.
          Fikret Orman'? hi? sevmem ama en b?y?k art?s? bu adam? Be?ikta?'a getirmek oldu. ?n?allah uzun y?llar bizde g?rev yapar.
          ?u kadar olumsuzluklar?n i?indeyken bu tak?m hala kafaya oynayabiliyorsa, bu da Bilic'in art?s?d?r.

Yorum Yap

Derbiden sonraki bug?n 4. g?n,
            E?ik kald? hocam i?yerinde ba??m hep yerde,
            Renklilerden 'derbi ?z?rl? tak?m taraftar?' muamelesi g?r?yorum,
            Benim yerime burada sen olsayd?n bu hafta,
            ?nan?yorum daha farkl? ??kard?n GS-FB ma?lar?na...

Yorum Yap

Valla ne yalan s?yleyeyim, ben de ma?tan beri kendime gelemeyenlerdenim.. Tad?m tuzum ka??k, hi? futbol konular?na girmiyorum ortamlarda, hemen laf? de?i?tiriyorum

Yorum Yap

Bilic'in son 15 yildaki tum derbi maclarimizi izlemesini tavsiye ediyorum. Hangi sartlarda, rakiplere gore donem donem nasil daha zayif kadrolarla onlari yenebildigimizi gormesi lazim.. futbolun f'sini bile oynamadan da yendigimiz oldu.. eze eze yendigimiz de oldu.. daha sonra dusme hatti takimlarinda bile oynayamamis adamlarla perisan ettigimiz maclar da oldu hem fb'yi hem gs'yi.. eksik olan sey futbol anlayisinda ya da elindeki kadroda degil.. bence problemi kendi yarattigi korku daglarinda.. bu sorunu once kendi asacak ki takimin da asmasini saglayabilsin.

Yorum Yap

Bilic kad?k?yde ki 4-3 l?k ma??n ?ncesini izlesin ara?t?rs?n, sonra ma?? izlesin bu tak?m? b?t?n derbilere ?ift forvet ??kart?r.
                  En son düzenleyen Sunay D??enci; 08-01-2015, 22:03. Sebep: imla

Yorum Yap

Ne oldu ya 1 ma?la b?t?n umutlar suya m? d??t? ?
                    ?ok olumlu olmay?n,amenna da bu karamsarl?k nedir ?

Devre aras?nda Demba Ba fizik olarak kendine gelmi? olacak.
                    Sosa dinlenmi? olacak,Cenk tamamen iyile?mi? olacak.
                    Stopere Milosevic geldi,sa? bek ve orta sahaya transfer yap?lacak.

Her ?eyi ge?in,s?rf Olimpiyat'tan kurtulmam?z i?in bile zil tak?p oynan?r.
                    Biraz umut,biraz kenetlenme ?ok mu zor ?

Bu sene bizim senemiz,hi? kullanmad???m bir arg?man? bug?n kullan?yorum kusura bakmay?n.
                    ?nanmayan g?lge etmesin.

La Vittoria Sara Nostra.

Yorum Yap

?kinci yar?daki her iki derbiyi de ?ok g?zel top oynayarak kazanaca??m?za dair g?vencim tam.

?ngiltere'de oynad???m?z Tottenham ma??ndan ?nceki hafta kimle oynad?k bilmiyorum ama puan kaybetmi?tik.Ya yenilmi?tik ya da berabere kalm??t?k.

Tottenham ma??ndan bir g?n ?nce hal? saha ma??nda arkada??ma Tottenham kar??s?nda harika oynayaca??z; ya kazanaca??z ya da berabere kalaca??z demi?tim.

??nk? bu tak?m zemini g?zel olan stadlarda daha iyi oynuyor bu bir ger?ek.?kinci yar?da bu tak?m?n t?m derbilere, derbi kazanma h?rs?yla ??kaca??n? da biliyorum.

Bilic' ten iyisi yok bence; macera aramamak laz?m ba?ka teknik adam aray??lar?na girerek.2-3 sene daha devam edilsin bu g?zel insanla...

?ok g?zel bir ikinci yar? bizleri bekliyor ve sab?rs?zlan?yorum...

Yorum Yap

Bende ?ok ?mitliyim de bir yandanda ?unu d???n?yorum: kad?k?yde hangi hakem hi? bir ?eyden etkilenmeden ma? y?netebilir? ?mkans?z gibi bir ?ey kan?mca...telekomda ise bi noktadan sonra hakemler giriyor devreye bizde aman aman varl?kda g?steremiyoruz nedense orda..en iyisi 1-0, 2-0 lar? yakalay?p b?t?n unsurlar? dewre d??? b?rakmak...insallah g?zel ma?lar bekliyor derbilerde bizi

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  B68GrJpCQAAmXNj.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  34.3 KB

Baba KArtal Bilic'imize de Yavru Kartal Safiye'mize de uzun ?m?rler

Yorum Yap

Hocada yoruldu ?n? gerekli b?lgelere iyi oyuncular al?p tak?mdaki yamalar giderildik?e hocada kendini geli?tirip derbi kazanmay? ba?aracakt?r. ??renmeye a??k bi hoca Bili? tak?mla birlikte oda geli?iyo. Biraz daha isti?are ve cesaret gerekli sadece.

Yorum Yap

Pierluigi Collina... Bu hakemi izlettirmeliler bizim hakemlere. Futbolcuyu iti?i bir harika. Hocam, bu hakemlerle oynansa Lig, a??k ara ?ndeydik ama.. N'yapal?m....

Yorum Yap

Aslı Yigit Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Pierluigi Collina... Bu hakemi izlettirmeliler bizim hakemlere. Futbolcuyu iti?i bir harika. Hocam, bu hakemlerle oynansa Lig, a??k ara ?ndeydik ama.. N'yapal?m....
                                Neuer kalede ne ise, bu hakem de benim i?in hakemlikte o. Eski hakemleri bilmiyorum ama d?nyan?n gelmi? ge?mi? en iyi hakemi Collina olmal?. Bu kadar otoriter bir hakem g?rmedim ben.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X