Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tabi tabi, hoca da zaten sahaya ??karken beraberli?e oynuyoruz, ald???n?z t?m toplar? ezin demi?tir.
    Gol? yiyince de ??karamad?.

Yorum Yap

Hocam oynatmaya ?al??t???n mantalite bug?n ??retilip yar?n uygulanm?yor. Sana guveniyorum. G?n gelecek ??phemiz kazan?p kaybetme mevzuusundan ?ok skor odakl? olacak in?😊

Yorum Yap

Evet derbilerde bizi hayal kirikligina ugratiyor 2 senedir. Yenilgiden de degil sadece gecen sene fb maci kadikoyde ondesin rakip 10 kisi necip gereksiz k?rm?z? goruyor. Olimpiyatta 1x1 i bulmussun one gececekken sari karti olan Motta adami formadan cekiyor. Ee bu sezon 2 derbi 2 sacma kirmizi bu nasil disiplindir be hocam!

Ya abartmayim ama Besiktas taraftarinin yani gunceli takip eden maclari izleyen anlamdaki taraftarlarin % 99u zaten Bilic'in gitmesini istemiyor. Cunku biktik sabretmekten sahsen yeni bi hocanin geli?iyle yeniden hadii bakalim yeniden yap?lanma ama 1 2 sezon bisey beklemeyin sabredicez sozlerini duymak istemiyorum cunku Bilic gidince de Low veya Van Gaal seviyesinde hocalar gelmeyecek bunu biliyoruz.

Vodafone Arenada Bilicle sampiyonluk(lar) gorururuz insallah ne diyeyim

Yorum Yap

Bili? ma?larda 4. hakemin yan?n da onunla konu?arak (ona s?ylediklerinin bize ne yarar? oluyor onu da bir anlayabilsem!)ge?irdi?i zaman? ma?? seyrederek oyunu okuyarak ge?irse daha iyi olmaz m??

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            El insaf ya,baz? ele?tirilere kesinlikle kabul?m ancak baz?lar? masturbasyondan ?teye cidden gitmiyor.
            Toplamda 29 ma? oynad?k,ligin ilk yar?s? tamamland???nda 30 ma? oynam?? olucaz,?stelik bunun 10 tanesi Avrupa ma??.
            ?stelik kadro derinli?imiz yok denecek kadar az,sa? bekimiz yok,?n liberomuz ve sol bekimiz alternatifsiz.
            Ve bu 10 Avrupa ma??n?n 6's? ?st d?zey Avrupa ma?? Feyenoord-Arsenal-Tottenham.
            Feyenoord'u i?erde d??arda peri?an ettik,Arsenal'e 3 atmam?z gereken ma?ta 0-0'a raz? olduk.
            Deplasmanda nerdeyse pozisyon vermedi?imiz ma?ta 1-0 yenilerek Avrupa Ligi'ne kald?k.
            Tottenham gibi g??l? bir rakip kar??s?nda deplasmanda ba?a ba? oynad?k diyemiyorum,bildi?in ezdik.
            6 Tane % de 100 gol pozisyonundan yararlanamad?k ve ma? berabere bitti,futbol dersi verdik.
            Ayn? Tottenham'u i?erde,o kadar eksi?e ra?men 1-0 devirdik.
            ?ddia ediyorum Trabzon'u 3-0 yendi?imiz ma?? Olimpiyat'ta oynam?? olsak o ma?? da kazanamay?z.
            Yine iddia ediyorum,Galatasaray ma??n? Konya'da oynasak her t?rl? kazan?rd?k.
            Derbi kazanamamak benim de can?ma tak etti,ancak o stad a??l?nca bunlar? kan?rta kan?rta sevice?imize eminim !
            Yeni stad a??l?nca en az?ndan i?erdeki derbileri kazanaca??z,bekleyelim g?relim.
            Bu tak?m, '' Olimpiyat olan tak?mlar?n ?ampiyonluk ?ans? yoktur '' tezini ald? elinin tersiyle ??pe att?.
            Bu tak?m o stadda oynad??? halde Avrupa'da grubunu lider bitirdi.
            Az?c?k hakkaniyetiniz varsa,bu adam?n ve bu ?ocuklar?n arkas?nda durursunuz.
            Ba?ar? hocamla gelecek !
            Vira Bismillah.
            Helal Tufan. Sonuna kadar kat?l?yorum. Olimpiyat ta biz oynayam?yoz da onlar nas?l oynuyor falan diyorlar ona da ifrit oluyorum. Sanki sahada ?ok top oynan?yormu? gibi. Gol? atan kazan?yor gibi bir durum var o stadyumda bizim de Tottenham galibiyetimiz b?yle oldu a??k?as?. Gol? atamasak son dakikalar yiyip kaybedebilirdik de. Fb ve gs ma?lar?nda bizim pozisyonlar?m?z gol olsayd? ma?lar bizim de olabilirdi. Herhangi bir oyun oynand??? yok o stadyumda.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              El insaf ya,baz? ele?tirilere kesinlikle kabul?m ancak baz?lar? masturbasyondan ?teye cidden gitmiyor.
              Toplamda 29 ma? oynad?k,ligin ilk yar?s? tamamland???nda 30 ma? oynam?? olucaz,?stelik bunun 10 tanesi Avrupa ma??.
              ?stelik kadro derinli?imiz yok denecek kadar az,sa? bekimiz yok,?n liberomuz ve sol bekimiz alternatifsiz.
              Ve bu 10 Avrupa ma??n?n 6's? ?st d?zey Avrupa ma?? Feyenoord-Arsenal-Tottenham.
              Feyenoord'u i?erde d??arda peri?an ettik,Arsenal'e 3 atmam?z gereken ma?ta 0-0'a raz? olduk.
              Deplasmanda nerdeyse pozisyon vermedi?imiz ma?ta 1-0 yenilerek Avrupa Ligi'ne kald?k.
              Tottenham gibi g??l? bir rakip kar??s?nda deplasmanda ba?a ba? oynad?k diyemiyorum,bildi?in ezdik.
              6 Tane % de 100 gol pozisyonundan yararlanamad?k ve ma? berabere bitti,futbol dersi verdik.
              Ayn? Tottenham'u i?erde,o kadar eksi?e ra?men 1-0 devirdik.
              ?ddia ediyorum Trabzon'u 3-0 yendi?imiz ma?? Olimpiyat'ta oynam?? olsak o ma?? da kazanamay?z.
              Yine iddia ediyorum,Galatasaray ma??n? Konya'da oynasak her t?rl? kazan?rd?k.
              Derbi kazanamamak benim de can?ma tak etti,ancak o stad a??l?nca bunlar? kan?rta kan?rta sevice?imize eminim !
              Yeni stad a??l?nca en az?ndan i?erdeki derbileri kazanaca??z,bekleyelim g?relim.
              Bu tak?m, '' Olimpiyat olan tak?mlar?n ?ampiyonluk ?ans? yoktur '' tezini ald? elinin tersiyle ??pe att?.
              Bu tak?m o stadda oynad??? halde Avrupa'da grubunu lider bitirdi.
              Az?c?k hakkaniyetiniz varsa,bu adam?n ve bu ?ocuklar?n arkas?nda durursunuz.
              Ba?ar? hocamla gelecek !
              Vira Bismillah.
              ?abuk parlayan ?ok insan var. ELe?tirilerin bir k?sm?, i?ler d?zelince zaten gider.
              Ger?ekten be?enmeyen ve i?i dolu ele?tiri yapan ?ok az insan var forumda. Onlara bir laf?m yok.
              Hunharca gitsin diyenlere:
              Bilic gidince ne gelecek, ya da gelen ne yapacak? Bunu iyi d???nmekte fayda var.
              Derbi de kazanacak bu tak?m. Biraz sab?r.

Yorum Yap

Bende hocan?n arkas?nday?m ama, ?u "stad olunca ??yle yap?caz", "hele bi stad bitsin b?yle yap?caz" laflar?n? ?ok fazla s?ylememek hatta kullanmamam?z laz?m. Maddi manevi b?t?n sorunlar? stada ba?lay?p ele?tirileri ?telemenin yanl?? oldu?unu d???n?yorum. ??nk?, stad bitti?inde i?ler istedi?imiz gibi gitmezse, bu sefer tamamen da??l?r?z, sonu?lar? ?ok a??r olur. ?nsanlar b?t?n beklentisini stada ba?lay?p b?t?n duygular?n? erteliyorlar, ?uan ki krizden kurtulmak i?in stad stad, diyip. O g?n geldi?inde ters bi?ey olursa y?k?m? b?y?k olur.

Yorum Yap

Aslı Cetin Ozbilen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bende hocan?n arkas?nday?m ama, ?u "stad olunca ??yle yap?caz", "hele bi stad bitsin b?yle yap?caz" laflar?n? ?ok fazla s?ylememek hatta kullanmamam?z laz?m. Maddi manevi b?t?n sorunlar? stada ba?lay?p ele?tirileri ?telemenin yanl?? oldu?unu d???n?yorum. ??nk?, stad bitti?inde i?ler istedi?imiz gibi gitmezse, bu sefer tamamen da??l?r?z, sonu?lar? ?ok a??r olur. ?nsanlar b?t?n beklentisini stada ba?lay?p b?t?n duygular?n? erteliyorlar, ?uan ki krizden kurtulmak i?in stad stad, diyip. O g?n geldi?inde ters bi?ey olursa y?k?m? b?y?k olur.
                  Abi benim stadyumla ilgili derdim puan kaybetmek yenilmekle alakal? de?il ki. Olimpiyat stadyumunda oyunumuzu oynayam?yoruz. Bizim oyunumuz tak?m olarak oynamaya dayal?. Bireysel yeteneklerimiz o kadar ma? kazand?racak seviyede de?il. Tak?m bocalad? m? kazanma ihtimalimiz zaten otomatikman ortadan kalk?yor. Ben yenilsek de sahada o al??k?n oldu?umuz oyunu g?rmek istiyorum tek derdim bu. Be?ikta? ? o kadar silik izlemek ho?uma gitmiyor. Biz Arsenal, Tottenham, Trabzon ma?lar?ndaki gibi oynayal?m da vars?n olsun gene yenilelim (bence b?yle oynad???m?z s?rece yenilmeyiz de) ben derim en az?ndan bu ma? i?in elimizden geleni yapt?k. ?imdi bunu diyemiyorum a??k?as?. Olimpiyatta oynad???m?z 4 ma?ta da ne oynad???m?z belli de?ildi.

Yorum Yap

7 ma? ?st ?ste kazan?rken iyi hoca ,
                    derbi kaybedince vas?fs?z hoca

son zamanlarda ?ok g?rd?m bu yaz?y?

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ac? ama ger?ek bu d?nyan?n her yerinde ?yledir.. barcelona s?n 30da 30 yap.. Real e yenil ... ayn? yorumlar gelir.. derbi kitleler ?zerinde b?y?k ?nem arz ediyor

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ac? ama ger?ek bu d?nyan?n her yerinde ?yledir.. barcelona s?n 30da 30 yap.. Real e yenil ... ayn? yorumlar gelir.. derbi kitleler ?zerinde b?y?k ?nem arz ediyor
                        ele?tirilmesine hi? kar?? ??kamam.
                        bende derbide ele?tirdim fakat "vas?fs?z , TD bile de?il , gitsin dizilerde oyuncu olsun gibi yorumlar ?ok ac?mas?zca.
                        hele ki Be?ikta? taraftar? , kendi hocas?na b?yle diyorsa ?z?l?r?m ben.

Ele?tirinin s?n?r? olmal?

Yorum Yap

Hocan?n hep arkas?nday?m k?t? giderken savundum ama ele?tirme hakk?m?zda olsun. Bi ele?tirdik diye 7de 7 yaparken k?t?m?yd? denmesi ?ok sa?ma. Geridesin top ??karam?yosun sosa-ismail de?i?ikli?ini bana kim nas?l savunur ya. Ayr?yetten hocam?za yap?lan sayg?s?zl?klar? nas?l hazmediyo bu y?netim akl?m alm?yo ?nce ?erefsiz emre sonra k?pek melo. adam resmen seke seke taklidini yapt? golden sonra. Biraz karakter olmas? ?art. Tencere kapak misali emre-fb melo-gs. ?n?allah ayaklar? dizlerinden k?r?l?r da y?r?yemicek hale gelir g?r?r o zaman sakatl?kla dalga ge?meyi. onun bunun ?ocu?u. Taraftar zaten sinmi? anam?za s?vseler kimsenin sesi ??km?cak hale geldik.

Yorum Yap

derbi buyuk ?nem arz eder ??nk? ?ekil a renkli yosmalar bu kadar kotu oynarken 2 derbi galibiyeti ile potada kald? normalde iki derbiyi kaybetseydi fb 39 bjk 38 gs 29 puan olacakt? bu yuzden derbi kazanmadan ?amp?yonluk ?ok ama ?ok zor derbi kaybetmeseydi bizden 9 aziz bah?e den 10 fark yiyicekti i?te bu yuzden ne yap?p edip ?amp?yon olmak i?in derbileri alacaks?n bu kadar basit.

Yorum Yap

Aslı Ugur Mert Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Hocan?n hep arkas?nday?m k?t? giderken savundum ama ele?tirme hakk?m?zda olsun. Bi ele?tirdik diye 7de 7 yaparken k?t?m?yd? denmesi ?ok sa?ma. Geridesin top ??karam?yosun sosa-ismail de?i?ikli?ini bana kim nas?l savunur ya. Ayr?yetten hocam?za yap?lan sayg?s?zl?klar? nas?l hazmediyo bu y?netim akl?m alm?yo ?nce ?erefsiz emre sonra k?pek melo. adam resmen seke seke taklidini yapt? golden sonra. Biraz karakter olmas? ?art. Tencere kapak misali emre-fb melo-gs. ?n?allah ayaklar? dizlerinden k?r?l?r da y?r?yemicek hale gelir g?r?r o zaman sakatl?kla dalga ge?meyi. onun bunun ?ocu?u. Taraftar zaten sinmi? anam?za s?vseler kimsenin sesi ??km?cak hale geldik.
                              g?zel karde?im ele?tir tabi ama 1 haftada de?i?en sonu? ne olursa olsun /s?per hoca , helal hoca/ derken , hoca falan de?il ya anca gitarc? olur bundan gibi yorumlar okudum sosyal medyada buna binaen diyorum ben ele?tiriyi bende yap?yorum da bunun bi k?stas? olmal? , adam? derbileri kaybediyoruz diye ?ld?rmeye gerek yok.

ismail sosa de?i?ikli?i bence gayet yerindeydi sosa bu ma?ta 10 pas?ndan 2 isabetli pas atabilmi?tir. ko?maya mecali yoktu. ismail en az?ndan kanattan orta a?ar diye ald? yoksa 10 ki?iyi ?al?mlay?p gol ats?n diye beklentisi yoktu zaten oyun doldur bo?alta d?ns?n ?izgide adam olsun geni? alandan orta a?ar?z mant??? ?ok yerindeydi ama ismail'in de sosa'dan fark? olmad? , de?i?iklik mant?kl?yd? ama tutmad?.

Yorum Yap

@Y?cel Delikta?
                                Valla denk gemi? siz ele?tirme konusunda bi?ey yazm??s?n?z di?er sayfalar? hi? okumad?m yoksa size kasten direkt olarak yazmad?m yanl?? anlamay?n Ele?tirinin s?n?r? olmas? gerekt?ine kesinlikle kat?l?yorum,sosa ?ok k?t? durumdayd? ger?ekten ama yine de her nolursa olsun bir kozdur. Free-kick olur,yandan ortal?k bi vuru? olur yine bi ara top olur sosa kalmal?yd? diye d???n?yorum. ?smailin oyuna girdikten sonra olumlu bi hareketi olmad? bide gitti 2yi yedirdi. Yedek kulubesinde harika adamlarda yok i?in ger?e?i ama madem yapcakt?n 85 de de?il 75 de yapsayd?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X