Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    burada anla??lamayan ?u var bilic istifa diyen yok, tak?m?n genel olarak oynad??? g?zel oyunu takdir ediyoruz zaten. lakin yanl??a yanl?? demezsek yanl?? yolday?z demektir. hocan?n ma? i?in yapt??? hatalar? ?nceki sayfalarda yazd?m, bir ki?i bana sosan?n yerine ismailin neden girdi?i konusunda bana mant?kl? bir ?ey diyebiliyor mu merak ediyorum?
    hocan?n hatalar? varm?d?r vard?r cokmu azm? ona bakmak ona gore degerlend?rmek laz?m
    -?brah?m ?z?lmez varken Bak?y? solbek oynatan koraydan stoper yaratmaya cal?san delgadodan kanat r?card?nhodan on l?bero yaratan T?gana
    -sag kanad? n?yaz?ye orta gobeg? yas?ne forvet? ?k? sene aya??na top de?meyen ?ll?eye emenet eden Lucescu
    -serdar ozkan N?hat ?natlar? h?c oynayamayacak sahada Yusufu bursa ma??nda oyuna alan Mustafa Den?zl?
    -nobreden 10 numara yaratan ?orba s?stem ureten Schuster
    yan? kardes?m gelen her hocan?n hatalar? oluyor olmayan yok
    ?mkanlara gore degerlend?rmek laz?m At?ba g?tm?s yer?ne koyacak b?r tek oyuncu var nec?p o da sakat zaten s?stem?n da??lm?? kadro k?s?tl? burada B?l?c?n hatas? zaten b?rseyler?n sonucunda olu?mu?
    en hatal? oldu?u mac fb ma??d?r oradada toren?n oncek? ma?tan k?rm?z?s? serdar?n sakatl??? sosan?n formsuzlu?u olcay?n k?rm?z?s?
    sakatl?k veya k?rm?z? kart olmad??? zaman hata oluyor mu..bence bu sene m?n?mum

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sergen Yal??n'?n ne eksi?i var S.Bili?'ten?
      Allah a?k?na rica edecem bu kadar skorcu bak?? a??s?yla bakmayal?m olaya..Sergen bu hafta kazand? bizde kaybettik diye ikisini nas?l bir tutal?m? Luce den sonra bu gencecik ?ocuklarla bu y?netimle bu stads?zl?kla bu kadar yolu kat edendir kendisi..arkas?nda durulmas? gereken en ?ncelikli insand?r kan?mca..derbileride alaca?? olacakt?r elbet hep boyle s?rmez ya bu devran..
      Ben ma? kazanma veya kaybetmesine g?re de?erlendirmiyorum,oyuna bak?? a??lar?na g?re de?erlendiriyorum.

Yorum Yap

Slaven Bilic'i be?enmeni anl?yorum abi, Sergen'i be?enmeni de anlayabilirim de,
        Sergen'in futbola dair ne bilgisi var acaba Direkt?r olarak? Ne tecr?besi var?
        Sergen'in furbol kariyerine bile baksak, sorumsuzlu?u, ayran g?n?ll?l???, para sevdas? g?z?m?z? al?r, k?r eder.
        ?ak?c?n?n Sergen'i aray?p "O Sinan(Kalo?lu) ....'s?na s?yle kendine ?eki d?zen versin. Nerdeyse gol at?yordu."
        Konu?mas?na girsem mi, girmesem mi, bilmiyorum bile.

Y?rekten bir ?ekilde, "Sergen ma? satmaz." diyebilen var m??
        Ben kendi ad?ma diyemiyorum.
        Sergen para i?in, Acun'u Dominik yerlilerine bile satar.

Kendine g?vene g?vene "Sergen zor ?artlarda tak?m? b?rakmaz, dara geldi mi ka?maz." diyebilen var m??
        Sergen'i seneye fenerde devre aras?nda trabzonda 2 y?l sonra etimesgutsporda, 5 y?l sonra da Yetenek sizsiniz de g?rebiliriz.

Bu adam?n ciddi ciddi T.Direkt?rl?k kariyeri hedefledi?ini, kendini bu i?e adad???n?, var?n? yo?unu bu i?e adayaca??n? d???nen var m??

Futbolcuyken g?be?e ra?men gol atabilirsiniz ama teknik direkt?rken yemez o.

Var m? Sergen gelip de yan gelip yatmaz diyen?

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Karakter eksikli?i var daha ne olsun. Elin Bilici Sergenden daha Be?ikta?l? benim g?z?mde [emoji4]
          Burda iyi insan iyi Be?ikta?'l? konusu de?il ki.Konu verilen g?revi iyi bir ?ekik de yerine getirebilmektir.S.Bili?'in bu kadar korkak oldu?unu bilmiyordum Samet gelmeden ?nce onun gelmesini ?ok istemi?tim.Nedense Be?ikta?'a gelen hocalar korkakla??yor.

Yorum Yap

bilici savunacam hakl? ??karacam diye komik duruma d??en arkada?lar var

Yorum Yap

Karakter eksikli?i var daha ne olsun. Elin Bilici Sergenden daha Be?ikta?l? benim g?z?mde [emoji4]
              Burda iyi insan iyi Be?ikta?'l? konusu de?il ki.Konu verilen g?revi iyi bir ?ekik de yerine getirebilmektir.S.Bili?'in bu kadar korkak oldu?unu bilmiyordum Samet gelmeden ?nce onun gelmesini ?ok istemi?tim.Nedense Be?ikta?'a gelen hocalar korkakla??yor.
              Taraftar y?z?nden diyecem de a??klamaya eriniyorum ?uan,

3 ma? k?t? gidince kellesi al?nmaya giderse i? rahat rahat hamle yap?lm?yor demek ki ma? i?inde.

Yorum Yap

Tamam ouun bak?? a??s?na g?re bakal?m...Sergen antepte 1 sivas da 2 oldu ve toplam hocal?k kariyeri 20 ma? yoktur bile..Bili? in eksik y?nleri olabilir ama sahada tak?r tak?r top oynatt??? zamanlar?da bilioruz onun.bizim top oynayacag?m 1 stad?m?z bile olsayd? suan bu yorum gelmezdi..1-2 sezon sonra cok ?st d?zeylere tas?yacakt?r bizi.Sergen bugun var yar?n yok tipik h.karaman m.bakkal f.?apa tarz? mezarc? bi hoca olma yolunda.. Krsinlikle bili?le e?le?tirilmez..

Yorum Yap

hoca seni seviyoruz 20 sene daha kal ok. ama korkak oynatma ?u derbilerde

Yorum Yap

Kusura bakmay?n. Bu adam 2 ma?ta Feyenoord'u duman etti. Arsenal'i elinden ka??rd?. ?uan bizden 1 puan farkla ?nde olan Fb'den 10 ma? daha fazla oynad?. Bunlar? da g?ze al?n. Ele?tirin kimse size ele?tirmeyin demiyor. Ama 2 derbi y?z?nden de bu kadar ac?mas?z olmay?n.
                    Zihniyetiniz de?i?medi?i s?rece Mourinho'yu da getirsen bo?

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kusura bakmay?n. Bu adam 2 ma?ta Feyenoord'u duman etti. Arsenal'i elinden ka??rd?. ?uan bizden 1 puan farkla ?nde olan Fb'den 10 ma? daha fazla oynad?. Bunlar? da g?ze al?n. Ele?tirin kimse size ele?tirmeyin demiyor. Ama 2 derbi y?z?nden de bu kadar ac?mas?z olmay?n.
                      bence zihniyeti bilic de??tirsin taraftar de?il.
                      her zaman ki gibi oynasak gene yenilsek b?le dokunmazd? ama ayn? silik futbol adama koyuyor arkada?.
                      alt tak?mlar? d?ven , denk ve ?st tak?mlara di? ge?iremeyen bi yap?da olmak istemiyorum.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bence zihniyeti bilic de??tirsin taraftar de?il.
                        her zaman ki gibi oynasak gene yenilsek b?le dokunmazd? ama ayn? silik futbol adama koyuyor arkada?.
                        alt tak?mlar? d?ven , denk ve ?st tak?mlara di? ge?iremeyen bi yap?da olmak istemiyorum.
                        E tamam i?te abi. Bu konuda ele?tirilir diyorum. Ama itin bi taraf?na sokuluyor adam o ho? de?il.

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş
                          tak?m 7 ma? kazand???nda nerdeydin sen akbaba gibi ????t?n her ba?l??a
                          sergen o so?ukta olimpiyata gitmemek i?in istifa eder ?le bir karakter bence hi? tart??maya gerek yok

Yorum Yap

*Kupa ma??nda as oyuncular? oynatmas? hatal?yd?. Atiba'n?n Veli'nin k?rm?z? g?rmelerinin en b?y?k sebebi ?ok yorgun olmalar?yd?.
                            *Gs ve Fb'yi gere?inden fazla b?y?tt?n maalesef.
                            *Y?netim de k?rm?z?lara ceza vermeyerek ve ma?? Olimpiyat'ta oynayarak yenilgide pay sahibi.

Yorum Yap

Fener ma??ndan bug?ne kadar bakt?m ?u ba?l?kta tek mesaj?n yok gelmi? bug?n bunu yaz?yorsan e?er ya??na falan sayg?m yok provokat?r?n ?nde gidenisin

Yorum Yap

oysa kazansayd?k neler konu?uyor olacakt?k.

art?k ?? a?a?? be? yukar? b?t?n derbilerde ayn? ?eyler.

ilk yar? rakibi tartarak ge?iyor, rakip es kaza gol atmazsa 0-0
                                bir k?rm?z? kart g?r?p 10 ki?i kal?yoruz
                                tak?m sald?rmaya ba?l?yor
                                gol? yiyoruz
                                tekrar toparlan?yor tak?m, top yap?yor pozisyon ?retiyor
                                acaba diyoruz
                                sa?ma bir gol daha yiyip ma?? bitiriyoruz.

rakibe gere?inden fazla sayg? duyduk d?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X