Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

7 ma? kazand? bu tak?m bu ba?l?k 7 haftada 20 sayfa ilerlemedi bak?yorum 12 saatte 20 sayfa ilerlemi? ?imdi
    galibiyetlerden sonrada aram?zda g?rsek ke?ke hepinizi

Yorum Yap

Yanl?? anlamay?n.
      Bilic hocam?z?n hafif topallayarak y?r?y???n? biliyorum ama bu do?al y?r?y??? zannediyordum . Baz?lar? bi rahats?zl?k var gibi yazm?? acaba hoca kaza falan m? ge?irdi ge?mi?te yoksa do?al y?r?y??? m? ?
      Bu arada geber Melo

Yorum Yap

Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yanl?? anlamay?n.
        Bilic hocam?z?n hafif topallayarak y?r?y???n? biliyorum ama bu do?al y?r?y??? zannediyordum . Baz?lar? bi rahats?zl?k var gibi yazm?? acaba hoca kaza falan m? ge?irdi ge?mi?te yoksa do?al y?r?y??? m? ?
        Bu arada geber Melo
        Yalpalayarak y?r?yen Bilic, 1998 FIFA D?nya Kupas??ndaki sakatl??? s?ras?nda oynamak i?in ma?lara s?rekli i?neyle ??km??, bu nedenle ?ok ge? ameliyat olmu?tur ve y?r?me ?ekli bozulmu?.

Yorum Yap

Yanl?? anlamay?n.
          Bu arada geber Melo

Futbol oynad??? d?nemde bi sakatl?k olmu? diye biliyorum.

Yorum Yap

Yanl?? anlamay?n.
            Bu arada geber Melo
            yan?lm?yorsam 98 ?ampiyonas?nda s?rekli ?ine tedavisiyle oynam??.Ameliyat?n? s?rekli geciktirmi?.Bu y?zden bu ?ekilde y?r?yor diye biliyorum.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yanl?? anlamay?n.
              Bu arada geber Melo
              Yalpalayarak y?r?yen Bilic, 1998 FIFA D?nya Kupas??ndaki sakatl??? s?ras?nda oynamak i?in ma?lara s?rekli i?neyle ??km??, bu nedenle ?ok ge? ameliyat olmu?tur ve y?r?me ?ekli bozulmu?.
              Bilmiyordum bunu.
              Sa?olas?n abi.

Yorum Yap

Yanl?? anlamay?n.
                Bu arada geber Melo
                ge?mi?te maca sakat cikmi?ti milli takimda i?neyle oynami?ti sakatligi cok k?t? olmu?tu ?yle d?ye bir haber okumu?tum ilk geld?g?nde

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Yanl?? anlamay?n.
                  Bu arada geber Melo
                  Bilmiyordum bunu.
                  Sa?olas?n abi.
                  melonun hareketi
                  bilic i?in yap?ld??? s?yleniyor

Yorum Yap

Say?n hocam bu taraftar schusteri be?enmedi sizi mi be?enecek!!
                    Siz de istifa edin hem siz hemde biz rahatlayal?m..
                    Nede olsa bu ?lke de schuster sizden tigana dan vsvs daha iyi futbol bilen var..!
                    Bizlere Samet Aybaba Oguz ?etin Abulllah Avc?lar laz?m..
                    Ne gerek var sizlere..( ?lke futbolu her ?eyi g?steriyor)..

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Evren Cotuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Uzun uzad?ya konu?maya gerek yok aybaban?n elinde bu kadro olsa bili?ten fazla derbi kazan?rd?
                      Aybaba kendi kadrosuyla da Bilic'ten daha ?ok derbi kazand? Evren.
                      Aybaban?n elinde bu kadro olasyd? bili?ten daha az puan toplard? onu napcaz

Yorum Yap

Mc Gregor / hilbert sivok ersan g?khan / toraman veli / fernandes olcay holosko / niang

Tolga / serdar ersan pedro motta / veli / o?uzhan sosa olcay t?re / demba ...

Stad in?n? stad? , di?er stad olimpiyat...

Baya baya fark var yahu.

Ke?ke aybaba geri d?nse.

Valla ne g?zel olur , yedekte o?uzhan varken ?n liberoda toraman ile falan oynard?k.

Sonra cesur aybaba derdik. Derbi kazand? derdik

Yorum Yap

S.Bili? asla b?y?k tak?m hocas? olamaz.

Yorum Yap

?u "size her?ey m?stehak" s?z? ?ok kli?e belki ama herhalde bunun tam zaman?..

Daha 2 g?n ?nce evin bark?n olmad??? halde 7'de 7 yap?p Lider devam ederken "Commandante" idin..

Bug?n Samet Aybaba'dan k?t? oldun, ?smail Kartal'lar, Hamza Hamzao?lu'lar senden iyi ilan edildi..

Yar?n bir 7'de 7 daha yap, bug?n ???k h?z?yla ilerleyen bu sayfalar gram ilerlemez.. Yine sotelenirler.. B?y?k Reis olursun..

Sonra yine bir ma? kaybet, yine ayn? d?ng?y? ya?ars?n..

Velhas?lkelam.. Daha d?ne kadar "Bizde emekli ol sen hoca" diyordum, bug?n "tez zamanda gidesin" diyorum..

Bu kafatas?ndan nefret ediyorum ??nk?.. Biz ger?ekten Mourinho'yu bile haketmeyen bir toplumuz.. Ben biz Be?ikta?'l? taraftarlar?n biraz daha farkl? oldu?unu d???n?yordum ama zerre fark yok.. D?n ma?? Fener'li babam ve Gs'li eni?tem ile izledim.. Onlar bile Bili?'i ?ve ?ve bitiremiyorlar ama biz itin bi taraf?na monte ediyoruz..

Git hocam tez zamanda.. ?ki dakika durma.. Seni de yeriz..

Haa ne diyorduk ? Samet Aybaba, ?smail Kartal, Hamza Hamzao?lu..

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Mc Gregor / hilbert sivok ersan g?khan / toraman veli / fernandes olcay holosko / niang

Tolga / serdar ersan pedro motta / veli / o?uzhan sosa olcay t?re / demba ...

Baya baya fark var yahu.

Ke?ke aybaba geri d?nse.

Valla ne g?zel olur , yedekte o?uzhan varken ?n liberoda toraman ile falan oynard?k.

Sonra cesur aybaba derdik. Derbi kazand? derdik
                              G?kay neden bu kadar u?ra??yorsun ki be abicim buralara destan yazsak bile..
                              B?t?n futbol terimlerini, oyun anlay???n? Futbol felsefesini vsvs.
                              ?nsanlar sadece skora bakarak yorumlayacak..
                              Ne kendini yor nede bizi

Yorum Yap

Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                S.Bili? asla b?y?k tak?m hocas? olamaz.
                                izninizle bunu al?nt?layay?m. diyecek bi?eyim yok, sadece ar?iv ama?l?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X