Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?khan Topuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Luce gelse ne olacak bir teknik drekt?r?n tam anlam?yla ba??r?y? sa?lamas? enaz 3 sene ancak 3 5 sene sonra tak?mlar?n? uluslararas? arenada bir yerlere getirebilirler bizde senede 2 antren?r de?i?iyor sala??n biri tak?m? portekiz milli tak?m?na ?evirdi di?er salak hepsini g?nderdi ?imdi as?l salakl?k antr?nerldemi ?orp de?i?tirir gibi antren?r de?i?tiren y?netimdemi?
    Bizde antren?rde istikrar yok tak?mda istikrar yok y?netimin neresinin oynad???n? art?k takip edemiyoruz nas?l ba?ar?lar gelecek b?yle ..
    Luce de ka? sene sonra ba?ar?l? olabildi?
    Sir alex ?mr?n?n yar?s?n? ayn? tak?mda ge?irdi.
    ?imdi iyi yasa k?t? bence bilic te bir karar verildi ve bilicle uzun y?llar ?al???lmal? ki art?k tak?ma bir istikrar gelsin.

SM-P600 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Hat?rlatmakta fayda g?r?yorum luce ilk sezonunda tak?m? ?ampiyon yapt?.(derbilerin hepsini kazan?p ligde tek ma?lubiyetle) Avrupadada ?ok iyi ma?lar ??kard?. Sonraki sezon tak?m 11puan ?ndeyken olanlar? herkes biliyor. Luce ayr? di?er teknik direkt?rler ayr? benim g?z?mde. Luce gelsin bilicin felan esamesi okunmaz. Luce Prof.tur Bili? Ar?. g?revlisi.

Dua edelimde gsnin ba??na felan gelmesin.
    En son düzenleyen Huseyin Ozkoc; 29-04-2014, 16:05.

Yorum Yap

bili? ile olmaz arkada?lar ba?ka bir ba?l?kta da yazd?m iyi adam ho? adam ama olmaz.?ampiyon olmak istiyorsan d?n?m ma?? diye tabir edilen ma?lar? kazanacaks?n bak?yoruz ne kadar d?n?m ma?? varsa hepsinde puan kayb? ya?am?? d??en tak?m? en az 4 haftada toparlayabilmi? oda yine 3-4 hafta sonra yine d??m??.hoca dedi?in tak?m? d??t???nde kald?rmas?n? bilmeli ayaklar? yerden kesildi?inde de a?a?? indirmesini bilmeli.kriz y?netimini iyi yapan hoca bu ?lkede her zaman ba?ar?l? olur.neden s?rekli fatih terim mustafa denizli gibi hocalar hi? eskimeyen y?zler oluyor ??nk? adamlar ??zm?? olay?.krizi y?netebiliyorlar teknik taktik bile vermese gazla tak?m? ayakta tutuyorlar.bir luce nin bir terimin bir denizlinin verdi?i motivasyonu ben hi?bir hocada g?remiyorum gelenler i?inde.yada tak?m k?t? giderken bu hocalar?n her?eyi ?zerlerine al?p tak?m? bu negatif ortamdan nas?l ??kard?klar?n? g?rd?k hepimiz.o y?zden bili? ile olmaz lokomotifteki oyuncular? buraya alsak bir ?o?una kimse hay?r demez ama adam 9. yapt? o tak?m? kesinlikle ama kesinlikle luce ye sal?a olmal?y?z % 1 bile ?ans?m?z varsa bunu kovalamal?y?z yeni stad yeni oyuncular fena olmayan bir iskelet ve ba?lar?nda luce ile ?n?m?zdeki 3-4 seneyi kurtarabiliriz.art?k bor? la ilgili kritik d?nem atlat?ld? en az?ndan acil olan k?s?m art?k sportif ba?ar? ile hamle yapma zaman?.

Yorum Yap

Lucenin ?zelli?i ?udur..

Misal Niyaziden Tolgadan Kaan dobradan Efsane performanslar al?r..

bili? ise Eldekilrin hi? birini %60 70 in ?st?ne ??kartamad?, ??kartamaz da. Teknik direkt?r var, B?y?k Teknik direkt?r var.

Yorum Yap

Aslı Tolga Dalk?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?zellikle ma?lardan 1 ya da 2 g?n sonra girer ele?tiri yapar?m. Aksi halde bir anl?k sinirle yaz?ld??? san?labilir.

?ncelikle Bili? kesinlikle ba?ar?s?z bir hocad?r, ileride neleri ba?ar?r, ba?arabilir mi onun hakk?nda sa?l?kl? yorum yapamam.

yazacaklar?m? Aybaba-Bili? k?yaslamas? olarak yazm?yorum, sadece mevcut hoca ile bundan ?nceki hoca aras?nda olanlar hakk?nda yorumlar?m? yazaca??m.

Ge?en sene Aybaba'ya etmedi?imiz k?f?rler, hakaretler kalmad?. Ana avrat ve hatta k?z?na dahi k?f?rler edildi sosyal medyada, burada da hat?r? say?l?r hakaretler edildi epey.. Bu sene Bili?'e toz kondurulmamaya ?al???lmas?n? anlam?yorum.
          Sene ba??nda haz?rl?k ma?lar?n? izledim, yazl?k yerde dsmart bulamad?m 20 km yol gittim izledim, iyi bir ?eyler g?rebilmek ad?na. Ad?n? dahi hat?rlayamad???m rezalet tak?mlara yenildik ve berabere kald?k. Haz?rl?k ma?lar? ?l?? de?il denildi ama ne hikmetse ligin ilk 4 haftas? ?l?? say?ld?. Mant???m ?u y?nde, ne zaman ma? kaybetsek iyimser g?zle yan etkenlere bakar?z ya hani, hakem, direkten d?nen top, verilmeyen gol vs vs. Ben de o kazand???m?z 4 haftada ki yan etkenlere bakt?m. Ts ma??nda rakibin ayaklar?na ?arp?p giren 2 gol, o zamanlar herkesin yendi?i teknik direkt?rlerinin istifa etti?i Antep ma??(1 gol?m?z penalt?yd?), sonras?nda Erciyes ma??(1 gol? ofsayttan atm??t?k) ve son ma? Bursa ma??. Hat?rlars?n?z Bursay? da o d?nem yenmeyeni d?v?yorlard?. Ancak ?unu da belirteyim Allah i?in ?ok iyi futbol oynam??t?k o ma?ta. Bir de bu ma?lara ilave olarak Tr?ms? ma?lar?m?z var. Burada ki ma??n son 10 dakikas?nda g?zlerimi kapad???m Tr?ms? ma??. Benim amac?m hakl?l???m? peki?tirmek gibi g?r?nmek de?il. Amac?m; 4 hafta ceza, saham?z yok, ?ok sakat var gibi bilinen/dile getirilen unsurlar?n yan?nda i?in di?er taraf?na da dikkat ?ekmek. Bir?ok ki?i ge?en seneye g?re 15 gol az yedik diyebilir, bana g?re ise 14 gol az att?k.

- Ge?en sene T?rkiye Kupas?ndan elenmemiz faciayd? ve yine hakaretlerimizi ettik, bu sene ise elenince yap?lanma dedik.
          - Ge?en sene o kadar sakat futbolcu verdi?imizde Aybaba; futbolcular kendine bakm?yor dedi, alay edildi. Bu sene ise bunu biz s?yl?yoruz.
          - Ge?en sene Aybaba Fernandes i?in geceleri ?ok ??kmas?ndan, antrenmana sarho? gelmesinden dolay? y?netime rapor verdi sonucunda y?ld?z oyuncu y?netemiyor denildi, bu sene Bili? kadro d??? b?rak?nca hakl? bulundu. Kald? ki Fernandes ge?en sene verimliydi as?l bu sene kullanamad?k.
          - Ge?en sene fb ma?? sonras? Aybaba'n?n duas? ile alay edildi, bu sene Bili?'im a?lamas? sembolle?tirildi. Bu gibi bir?ok neden sayabilirim, Aybaba d??manl???ndan ve Bili? sevgisinden kaynaklanan ancak foto?raf?n tamam?na bak?nca arada o kadar da fark olmayan iki k?t? hoca. Sebebini bilmiyorum,belki de yabanc? hayranl???, karizmas? veya benim g?remedi?im ba?ar?lar?d?r Bili?'i bu derece koruyan.
          - Ge?en sene Sinan Kurumu?'u istedi?inde yerin dibine sokulan Aybaba, bu sene Bili? Dany'yi isteyince biz gittik y?netimi ele?tirdik. ?aka gibiyiz.

Daha ?ncede yazm??t?m buraya da ekleyeyim, ara?t?rmad?m ancak Bili? son 10 teknik direkt?r aras?nda derbi karnesi en zay?f hoca olsa gerek, bilemedin en zay?f 2 hocadan biridir. Kimisi Kad?k?y'de elimizden feneri ka??rd?k der, ben ise adamlar burada bizi yenmedi, yenmek istemedi derim. Sonu?ta 4 derbi ve ma?? ve 2 beraberlik(bana g?re 1 beraberlik)

Yaz?n?n ba??nda da belirtti?im gibi bu Aybaba Bili? k?yaslamas? de?ildir. Aybaba -10 ise Bili? g?klere ??kar?lacak ki?i de?ildir, -7'dir.
          Bana g?re ge?en seneden daha iyi kadromuz var (en basitinden kaleci, solbek, ortasaha daha sa?lamla?t?r?ld? sa?bekte zay?flama oldu) ve rakiplerimizden biri saf d??? kalm??t?. Ge?en sene toplanan 58 puan bu sene 3/3 yaparsak toplanan 64 puan. Bu aradaki 6 puanl?k fark m? Bili?'i ele?tirilmez hale getirir. Kald? ki 3/3 yapaca??m?z? sanm?yorum.

Bu sene evet stad?m?z yoktu, ge?en sene de uefa davas? ile u?ra??yorduk. Kald? ki y?k?lmadan ?nceki son senelerde de i? saha ba?ar?lar?m?z aman aman de?ildi. Ben t?m bu ba?ar?s?zl??? stad?m?z yoktu s?yleminin arkas?na s??d?ram?yorum.

Sahadaki futbolu konu?acak olursak ge?en seneki ve bu seneki iki k?t? futbol aras?nda ge?en seneki beni daha ?ok heyecanland?r?yordu. Bu benim ki?isel g?r???m, bu sene daha iyi oynuyoruz diyene itiraz edemem elbette.

?lk istendi?i zamanlarda da burada sormu?tum, Bili?'in neden bu kadar ?ok istendi?ini anlamad???m? s?ylemi?tim. Futboldan anl?yorum diye iddia etmem hi?bir zaman. Ancak bizimle olan milli ma?lar?nda dahi bir ba?ar?s?zl?k var ortada. O zaman dahi oyunun son dakikalar?n? oynayamayan bir hoca oldu?u belliydi. Rusya ligine bakmad?m ama ke?ke oradaki sezon ma?lar?n?n da verilerine ula?abilsek. 80-90 aras? tak?m? ka? gol yemi? mesela. Bu sene ?nde oldu?umuz bir ?ok ma?? tutamad?k. Ma?lar?n sonunu oynamay? beceremedi?imiz gibi ligin sonunu da iyi oynayamad?k. Yine ?ahsi g?r???m Bili? final hocas? de?ildir. Buna ya futbol akl?, ya ?ans? ya da heyecan? yetmiyor. G?r?nen k?y? yorumluyorum ilerisini de?il.
          m?kemmel tespitler her kelimesine kat?l?yorum.

Yorum Yap

Bilic'e destek olunmal? ve 1 sezon daha ?ans verilmeli diye d???n?yorum ancak sadece tek bir durumda, o da Lucescu gelecekse Bilic'ten 1 saniye i?inde vazge?erim. Ha Lucescu gelir mi? gelecekse de bize de?il gs'ye gelmek ister.. o y?nde bir ?midim yok yani.

Yorum Yap

yok art?k bilicidemi as?p kesiyoruz

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                as?p kesme de?il karde?im sadece eskileri art?lar? konu?uyoruz.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?u an bo?ta olan bir deha varsa ve onu alma ?ans?m?z varsa bilici asar?mda keserimde. Di?er ?artlarda zaten devam etmesinden yanay?m s?rf istikrar i?in.

Yorum Yap

Lucenin Bilicten daha iyi oldu?unu heralde kimse inkar etmez..Futbol nank?rd?r,Luce geliyorum desin an?nda silerim Bilici.

Yorum Yap

Aslı Tolga Dalk?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?zellikle ma?lardan 1 ya da 2 g?n sonra girer ele?tiri yapar?m. Aksi halde bir anl?k sinirle yaz?ld??? san?labilir.

vs. vs.
                      Yaz?n?n uzun olmas?na ra?men ?zeti bu bili? aybaba kar??la?t?rmas? de?ildir diye on c?mle kurmak art? vs. vs. nedenler

Ana fikri kar??la?t?rma yapmak oysa. Ya bizim stad?m?zda yoktu ya da bi dokundurup, stats?zl???, hakem hatalar?n?, y?netim hatalar?n? g?rmezden gelip alakas?z bir sezonla k?yaslamaya ne demeli.

Samet Aybaba ile k?yaslanabilir mi Bili? evet k?yaslan?r. Ama sistemle taktikle k?yaslan?r. Sahada oynanan futbolun analizi ile k?yaslan?r. Birbirinin tekrar? c?mlelerle k?yaslanmaz.

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Lucenin Bilicten daha iyi oldu?unu heralde kimse inkar etmez..Futbol nank?rd?r,Luce geliyorum desin an?nda silerim Bilici.
                        Her sene sonu Be?ikta? a Luce geliyor diye baz?lar?m?z co?turulur, Luce gelmeyince ki gelmezde zaten nerede kenarda k??ede yerli teknik adam varsa o gelir.

bknz: son 10 y?l

Yorum Yap

Devrim ?u an Luce bo?ta gerideki 10y?l zaten gelmeyece?ini kendisi s?ylemi?ti ama ?imdi gelme sinyalleri veriyor ve b?y?k olas?l?kla gsnin ba??na gelecek.

Tolgan?n taktiksel kar??last?rmas?da var yaz?s?nda. Malesef ?o?uda do?ru ama istikrar i?in devam edilmeli bencede.

Yorum Yap

Herkezin dedi?i gibi akl?nda yolu birdir Luce gelecekse Bilic an?nda b?raks?n benim i?inde ama sadece Luce gelecekse yoksa Bilici ?uan kimseye de?i?mem

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u an bo?ta olan bir deha varsa ve onu alma ?ans?m?z varsa bilici asar?mda keserimde. Di?er ?artlarda zaten devam etmesinden yanay?m s?rf istikrar i?in.
                              Bo?ta olan deha kim ?

Yorum Yap

Ben inan?yorum hocaya,stad?m?zla ve yeni transferle co?ucak. en az?ndan 1 seneyi daha hakediyo. E?er ki seneye g?zel isimler al?n?r ve stadda bitirse ve biz yine nisanda 3.l??? garantilersek o zaman k?zabilirim yada tepki g?sterebilirim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X