Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adam sanki bizden biriymi? gibi, Be?ikta?'l? do?mu? gibi sakal?na yand???m

Quaresma gitti?inde a?lam??t?m.. Sen gidersen de bu ya??mda utanmadan a?lar?m.. Sahip ??k?n bu adama.. Hata yapacaksa da bizimleyken yaps?n.. ?ok b?y?k hoca olacak.. ?nan?yoruz ona..

Yorum Yap

Adams?n Maestro, seviyorum seni! ?n?allah yeni stad?m?zla birlikte sen de uzun seneler bizimle kal?rs?n!

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Adam bizimle birlikte geli?iyor adeta.

Bilic'in bize geldi?i g?ne gidelim. Bug?n oyundan ??kan Veli yerine O?uzhan de?il Necip girerdi. Son 5 dakikada da At?n?'? al?rd?. D???n?n gerisini.
        Ayn? fikirdeyim abi,y?kselerek ilerlemeye devam in?allah

Yorum Yap

hocam ke?ke gutili quaresmal? senemizdede olsayd?n. ke?ke ozamanda tak?m yolunda bi?iler g?rebilseydik . (bernd schuster day?n?n yeri ba?ka )

Yorum Yap

Tak?mla birlikte geli?en , yeti?en ?ok futbolcu g?rd?m Be?ikta?'?m?zda ama ilk kez bunu bir antren?r i?in ilk kez g?rd???m? s?ylersem yalan olmaz. Eksiklerini gidermeye ba?lad? , tak?mla birlikte oda geli?iyor , ge?en sezon ?ok ele?tirdim. Bu y?l hakk?n? veriyorum , saha d???nda ki karakterini zaten konu?mak bile anlams?z iyi bir insan.

Yorum Yap

Ka? ma?t?r sallayam?yordum hocam sana f?rsat vermiyordun, a?acam a?z?m? kapayacam g?z?m?
              ke?ke yedek tak?mla ??ksayd?n hocam ?ok yorulduk ?ookk...

Yorum Yap

olmad? hocam.. olmad? bu sefer.

Yorum Yap

Sa?l?k olsun sen bizden daha fazla isterdin kazanmay? bunun fark?nday?z

Yorum Yap

Aman hocam lig bitene kadar sak?n berabere falan kalma bug?n yaz?lanlar? g?rd?kten sonra ligde alaca??m?z ilk puan kayb?nda lin? edecek olanlar bekliyor haz?rda

Yorum Yap

Be?ikta??m?z?n, Alex Ferguson'u olacak.... Be?ikta? yensede, yenilsede futbolu zevk veriyor! Ayr?ca Azim, m?cadele ve h?rs kazand?rd? tak?ma...

Yorum Yap

noluyor yahu? bi tek ben "olmad?" demi?im bana m? k?z?yosunuz? hatas?n? s?ylemeyelim mi yani? kald? ki ben de severim hocay? deli gibi ama bug?n yok yere as kadroyu yormas? olmad?.. ne gerek var hem yenildik. hem tak?m yorgunluktan bitmi? durumda.

edit: yada ben bir?ey mi ka??rd?m?

Yorum Yap

Sevgili hocam, sizin oralarda belliki sistem ?ok farkl?. Senin y?re?in nas?l elveriyor bilemiyorum ama ben serdar kurtulu?u 1.5 ayd?r 3 g?nde 1 90 dakika izlemekten yoruldum anam babamdan ?ok veliyi atibay? g?r?yorum yat?yorum kalk?yorum bu adamlar devaml? ko?uyolar hocam. Ben yoruldum art?k bu adamlar? seyretmekten. Haftasonu ??k?pta ?ok yorulduk diyende sen de?ilmiydin hocam? Neden bu ?srar. Tamam 11 de 11 a2 paf ??kam?yorsun eyvallah onu anlar?zda. Bu kadar kadro kasmak neden hocam ? Hadi madem b?yle bir kadroyla ??k?yoruz, ma?? niye kaybediyoruz nerden baksan zararday?z.. Tabi b?t?n bu yazd?klar?m yar?n bir g?n bu tak?mdan ayr?ld???nda ya??ma ba??ma bak?pta utanmadan h?ng?r h?ng?r a?layaca??m ger?e?inide de?i?tirmeyecek.

Yorum Yap

Tepkiler normal. Millet ligde ele?tiremeyince "?nemsiz" kupadaki ma?lubiyetle ince ince do?ramaya ?al??abilir.
                            As tak?m ??kma yorulur falan muhabbeti ise y?llard?r ingiliz tak?m? isteyen bizler 3-4 g?nde 1 ma? kald?ramaz diyen insanlara d?n???yoruz.
                            Yapmay?n.

Hocam; ligi koyal?m ligi.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Tepkiler normal. Millet ligde ele?tiremeyince "?nemsiz" kupadaki ma?lubiyetle ince ince do?ramaya ?al??abilir.
                              As tak?m ??kma yorulur falan muhabbeti ise y?llard?r ingiliz tak?m? isteyen bizler 3-4 g?nde 1 ma? kald?ramaz diyen insanlara d?n???yoruz.
                              Yapmay?n.

Erdal?m, istemek ba?ka, olan ger?ekler ba?ka. Adana ma??nda as kadroyu yormak gereksiz bir hamle.

Hi? kimse dokunulmaz de?ildir, Bili?'i acayip seviyorum ama bu yanl??? g?r?l?nce konu?ulmayacak demek de?il, Bili? gider Fikret Orman gider herkes gider Be?ikta? baki kal?r, sen, ben, biz taraftar olarak baki kal?r?z... ??nk? menfaati olmayan bir tek biziz bu uzun ko?uda...

Ez c?mle; bence gereksiz bir hamleydi hata etti, d?nyan?n sonu mu ? elbette de?il, can? sa?olsun ayr? boyutu ama elbette kantar?n topuzunu ka??rmadan konu?acak insanlar.

Yorum Yap

Aslı ?vg? G?ven? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yapmay?n.

Erdal?m, istemek ba?ka, olan ger?ekler ba?ka. Adana ma??nda as kadroyu yormak gereksiz bir hamle.

Hi? kimse dokunulmaz de?ildir, Bili?'i acayip seviyorum ama bu yanl??? g?r?l?nce konu?ulmayacak demek de?il, Bili? gider Fikret Orman gider herkes gider Be?ikta? baki kal?r, sen, ben, biz taraftar olarak baki kal?r?z... ??nk? menfaati olmayan bir tek biziz bu uzun ko?uda...

Ez c?mle; bence gereksiz bir hamleydi hata etti, d?nyan?n sonu mu ? elbette de?il, can? sa?olsun ayr? boyutu ama elbette kantar?n topuzunu ka??rmadan konu?acak insanlar.
                                Ablac?m, Bilic'in g?z?nde gereksiz de?il. Kupay? dikkate ald??? i?in bu kadroyu. Adam ufak da olsa ba?ar? istiyor.

Dokunulmaz tabiki de?il ama adam hedefleri i?in bu kadroyu sahaya s?r?p ba?ar? istiyorsa ve sonucunda yenilgi ile ayr?l?yorsa burada hocan?n de?il oyuncular?n su?u vard?r. Ki oyuncular acayip laubali top oynam??t?r.

?n?m?zdeki ma?lara bakal?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X