Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ya yeter ?u adam? ?v?p durmay?n! nas?l oyun oynatt???n? da tak?m? ne hale getirdi?ini de hepimiz ?ok iyi biliyoruz

ma?allah dedi?imiz 3 g?n ya??yor, sakatlayacaks?n?z bunu da

Yorum Yap

Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ahahah resimler 10 numara, yani bili? olarak de?il de kendi ?ahsiyetlerinde g?zel adamlar olmu?lar
      Abi ?vd?n mu g?md?n m? bilemedim

Yorum Yap

Aslı Cagatay Kavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ahahah resimler 10 numara, yani bili? olarak de?il de kendi ?ahsiyetlerinde g?zel adamlar olmu?lar
        bende bilemedim bili? olmasalar da iyi insanlara benziyorlar
        bu arada eline sa?l?k karde?im ikinci resim daha da ?ok benzemi? bence

Yorum Yap

Aslı Cagatay Kavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bende bilemedim bili? olmasalar da iyi insanlara benziyorlar
          O senin iyili?in abi

Yorum Yap

Tak?ma taktik olarak a??lad?g?n pres g?c? inan?lmaz,dak?ka 20 dk 80 hic farketm?yor.Bence basar?n?n s?rr? da burada. http://vk.com/video242924621_171214149

Yorum Yap

Allah seni ba??m?zdan eksik etmesin.

Yorum Yap

H?dd?nkl? m?ll? tak?m? seyrantepede 3-0 yend?g? ma?ta yapt?klar? pres? h?c unutmam ayn?s?n? BE??KTASTA g?rmek har?ka
                z?mba g?b? tak?m olduk
                gecen senek? hatalar?n?da yapm?yor
                tak?m oturdu
                oyuncular?n tamam? gel?s?m gosterd? bunun yan?nda kend?de gel?s?yor ve hatalar?ndan vazgec?yor
                kend? ?sted?g? transferler cok katk? ver?yor
                tamam?n?n otes?nde sahaya g?r?p oyuncusunun durumuna bakmas? beraber cal?st?g? arkada??n?n hakk?n? vermes? kenarda ma?? yasamas? durumdan s?kayet etmemes?....uzun zamand?r gormed?g?m?z seyler
                Gordon-ras?m kara-Lucescu BE??KTAS?n en begend?g?m tekn?k d?rektorler?d?r
                tamam?na gore uzakara dezavantajl? olan B?l?c bu sek?lde g?derse sahs?m ad?na 1o y?l kals?n

Yorum Yap

Hocam seninle beraber iyi yolda emin ellerdeyiz. Bir ferguson olman dile?iyle....

Yorum Yap

Fazla konusmayalim nazar degecek

GT-I9190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Klopp dortmundu dipten alip zirveye cikardi ,sende bu takimi dipten aldin ve ?n?aallah zirveyede sen cikaracaksin...

Yorum Yap

Demba Ba'dan sonra Slaven Bilic'e de beste yapm??lar

https://www.facebook.com/video.php?v=976808482347570

Yorum Yap

?u adam cumhurba?kan? olsa ?lkede ne dert kal?r ne keder. Nas?l bir adams?n sen arkada?.
                          Hep bizle kal be hocam

Yorum Yap

http://instagram.com/p/whG3ycFWRi/

hocam?n sevincine bak ya.. direk akl?ma gecirzinho geldi

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Demba Ba'dan sonra Slaven Bilic'e de beste yapm??lar

https://www.facebook.com/video.php?v=976808482347570
                              Tr?b?nlerde s?ylenebilir ama biz s?yler miyiz bilmiyorum malum herkese ooooooo bilmem ne bilmem ne diyoruz

Yorum Yap

bu karde?imiz acaba forzadam? cok merak ediyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X