Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic gerekirse y?netime resti ?ekecek, a??rl???n? koyacak ve tak?m? s?rtlayabilecek oyuncular talep edecek. ?yle eneramoya sezere eyvallah etmek yok
    Bili? bunu yapacak bir karaktere sahip de?il, m?layim bir yap?s? var.
    Zaten o y?zden de futbolcular ?zerinde bir etkisi yok.

Yorum Yap

Tam destek...

Valla her sene hoca de?i?tirmekten, her ba?ar?s?zl?kta hocay? de?i?tirmeyi isteyen taraftardan illallah geldi!

Arkanday?z hocam.

Yorum Yap

Deste?e devam.. ama d?nk? skor hi? olmad?.

Yorum Yap

G?z?mde en az 2 sene daha kredisi var. ??nk? iyi niyetli bir hoca. Hi?bir oyuncusunu taraftar?n ?n?ne atmad? arkanday?m hocam.

Yorum Yap

Su son 4-5 sene i?inde gelen hocalar aras?nda bana gore en kredili hoca .

Yorum Yap

umarim yollarimiz ayrilmaz. cunku ben iyi bir kadroyla hala iyi bir is yapacagindan eminim.

Yorum Yap

bu sezon bir tek hocaya bir?ey diyemem sadece renklilerden de?ilde birka? anadolu kul?b?nden bile daha k?t? kadro kuran ?aps?z y?netimle alakal? bu sonu?lar umar?m seneye yeni mabetle birlikte hocam?za kaliteli bir kadro sunulabilir ve o zaman bilic ba?ar?l? m? de?ilmi anlar?z

Yorum Yap

Her ne olur ise olsun bir sene ile yarg?lanmazs?n umar?m hocam.

Taraftar olarak benim senden bir beklentim var sadece; Biz be?ikta?l?y?z ve bize kara kartal denir bilirsin. Bunun sebebi de kartal gibi sald?rmam?z rakibe nefes ald?rmamam?zd?r. O y?zden benim senden tek ricam ne olur ise olsun seneye bu tak?m? 4-4-2 oynat yenilsende ?ift forvet ile yenilelim art?k.

Yorum Yap

Ele?trilece?im biliyorum ama bili? sempatik ve iyi insan olmas?n?n d???nda Be?ikta?a bi?ey katmad?. Milli tak?m hocas?d?r. uzun vadeli de?il k?sa vadeli ?al??malarla tecr?be kazanmal?d?r. B?rakt??? lokomotiv rusyada ?ampiyonlu?a gidiyor.. Sene ba??nda da belirtti?im gibi Bili? vizyon ve taktiksel anlamda b?y?k bir hoca de?il. Fakat potansiyeli olan bir hocad?r. Yap?lmas? gereken sene sonu ?nder ?zenin yan?na bir idari menejer getirilmesi ve futbolcu y?netiminin ona devredilmesidir. Futbolun teknik ve bilimsel k?sm? ?nder hocada kalmal?d?r. Ayr?ca Bilic kalacaksa teknik ekibede takviye ?artt?r....

Yorum Yap

Aslı Erdem Eray Ulu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ele?trilece?im biliyorum ama bili? sempatik ve iyi insan olmas?n?n d???nda Be?ikta?a bi?ey katmad?. Milli tak?m hocas?d?r. uzun vadeli de?il k?sa vadeli ?al??malarla tecr?be kazanmal?d?r. B?rakt??? lokomotiv rusyada ?ampiyonlu?a gidiyor.. Sene ba??nda da belirtti?im gibi Bili? vizyon ve taktiksel anlamda b?y?k bir hoca de?il. Fakat potansiyeli olan bir hocad?r. Yap?lmas? gereken sene sonu ?nder ?zenin yan?na bir idari menejer getirilmesi ve futbolcu y?netiminin ona devredilmesidir. Futbolun teknik ve bilimsel k?sm? ?nder hocada kalmal?d?r. Ayr?ca Bilic kalacaksa teknik ekibede takviye ?artt?r....
                      Yaln?z bili?in elindeki L.Moskovayla ,?imdiki tak?m ayn? de?il.Bildi?im kadar?yla bu sene ba??nda b?y?k paralar harcad?lar,iyi transferler yapt?lar.Onuda g?z ?n?nde bulundurmak laz?m.Bili?'de potansiyel var,seneye ligi ve tak?m? daha iyi tan?yor olacak.?yi bir transfer d?nemi ge?irebilirsek iyi i?ler ??karabilir.En az?ndan bir sene daha kalmay? hak ediyor...

Yorum Yap

Aslı Erdem Eray Ulu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bili? gittikten sonra lokomotif transfer yapm??, adamlar anzinin elindeki adamlara 30 milyon ? bonservis verip alm??lar falan.

Yorum Yap

Ben Baz? oyuncular?n Hocan?n iyi niyetini suistimal etti?ini d???n?yorum..Hocam?z gelecek senede Tak?m?n Ba??nda olmal?, ?yi Transfer d?nemi ge?irirsek ba?ar? gelecektir

Yorum Yap

escudeye tak?p francoyu oynatmamas?
                            olcayda bu kadar ?srar etmes?
                            Holosko sempat?s?
                            bunlar bana gore hatalar?
                            cogu ma?ta kendisin?nde sogukkanl?g?n? kaybett?g?g?n? ve oyunu cev?remed?g?n? okuyamad???n? gorduk
                            ama eldek? malzeme ne d?ye soruncada adama en az?ndan 1 y?l daha sure vermek laz?m d?ye d???n?yorum
                            son y?llarda 1 lucescu 2 mustafa den?zl?
                            ?k?nc? y?llar?nda onlarda cok bar?z hatalar yapt?
                            hoca kes?n kalacak ama kafay? b?raz deg?st?rmes? laz?m d?s?pl?n ac?s?ndan
                            futbolcular?n takmama durumu var bu sek?l ?y?ye g?tmez Turk?yede...ne olursa olsun futbolcu hocadan korkacak ne yaz?k k? bu ?lkede ba?ka turlu olmuyor

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              escudeye tak?p francoyu oynatmamas?
                              olcayda bu kadar ?srar etmes?
                              Holosko sempat?s?
                              bunlar bana gore hatalar?
                              cogu ma?ta kendisin?nde sogukkanl?g?n? kaybett?g?g?n? ve oyunu cev?remed?g?n? okuyamad???n? gorduk
                              ama eldek? malzeme ne d?ye soruncada adama en az?ndan 1 y?l daha sure vermek laz?m d?ye d???n?yorum
                              son y?llarda 1 lucescu 2 mustafa den?zl?
                              ?k?nc? y?llar?nda onlarda cok bar?z hatalar yapt?
                              hoca kes?n kalacak ama kafay? b?raz deg?st?rmes? laz?m d?s?pl?n ac?s?ndan
                              futbolcular?n takmama durumu var bu sek?l ?y?ye g?tmez Turk?yede...ne olursa olsun futbolcu hocadan korkacak ne yaz?k k? bu ?lkede ba?ka turlu olmuyor
                              Y?lmaz Vural TD olsa, g?khan'? sopayla kovalam??t? bar olay?ndan sonra

Yorum Yap

Son 10 macta 3 galibyet almis %30 galibyet orani...

Lig genelinde 31 macta 15 galbiyet almis %48 galbiyet orani.

Birde kupada ilk macta elendigimiz dusunursek 32 macta 15 galibyet %46 galbiyet orani.

Orta sira takimlarinin genelde daha iyi olur oranlari yada buna yakin olur. Lokomotiftede galibyet orani %50 altiydi hatirladigim kadariyla..

Iyi bir insan olabilir, karakteri adam gibidir, ama bastan beri inandigim kulup takimi basarisi tecrubesi yoktur. 10 haftada 3 galibyet alan her hoca kovulur.

Son 3 haftada kesinlikle 3 te 3 yapabilecegine inancim yok takimin. dogal olarak 2.lik gidecektir hatta 3.luk bile risklidir.

gsnin bu kadar kotu ve karisik oldugu bir senede daha kotu ve karisik bir takim yarattiniz tebrikler!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X