Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yeni stad da en az 1 sezon ge?irmeyi hak ediyorsun komutan.

Yorum Yap

Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Skor olarak ?ndeyken oyunu tutmak gerek.
      ??te t?m mesele bu kumandan.
      Bunu ?u ba?l??a en az 5 kez yazm???md?r, yeniden yaz?yorum.
      Bu Bilic'le kaynaklanan bir sorun oldu?unu hi? sanm?yorum. Tamamen oyuncular?n ?zelliklerinden dolay? kaynaklanan bir durum.
      Tak?m istemeyerekte olsa geri ?ekiliyor ve gol? yiyoruz. Ben Bilic'in geri ?ekilin, yaslan?n dedi?ini sanm?yorum.
      Gitti?im ma?larda da ?zellikle dikkat ettim, ??k?n ileri diye ?ok i?aretini g?rd?m.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Skor olarak ?ndeyken oyunu tutmak gerek.
        ??te t?m mesele bu kumandan.
        Bunu ?u ba?l??a en az 5 kez yazm???md?r, yeniden yaz?yorum.
        Bu Bilic'le kaynaklanan bir sorun oldu?unu hi? sanm?yorum. Tamamen oyuncular?n ?zelliklerinden dolay? kaynaklanan bir durum.
        Tak?m istemeyerekte olsa geri ?ekiliyor ve gol? yiyoruz. Ben Bilic'in geri ?ekilin, yaslan?n dedi?ini sanm?yorum.
        Gitti?im ma?larda da ?zellikle dikkat ettim, ??k?n ileri diye ?ok i?aretini g?rd?m.

Nail'ci?im,

Ben kimsenin,ya da bir ?o?umuzun Bilic'i tak?m? geriye ?ekiyor diye ele?tirdi?ini d???nm?yorum.
        Zaten akl? selim bir teknik adamda oyunu eline alm??ken,tak?m?n? geri ?ekmez.
        Ancak burdaki problemi ??zecek olan Bilic'tir,??zemiyorsa bu konudaki ele?tiriler gayet yerindedir.
        Tak?m?n geri yaslanmas? elbette teknik adam?n ??zebilece?i bir problemdir,bunun ??z?m?n? o bulmal?,futbolcular de?il.

Yorum Yap

Bili? ikinci sezonunu ya??yor ve yava? yava? bir tak?m ?eyleri ??renmesi laz?m diye d???n?yorum...

Hele bursa ma?lar?n? derbi olarak g?rmesi veya febe gayse ma?lar?nda beraberli?e ba?ar? g?rmesi beni son derece rahats?z ediyor.. ve ?u 1 gol at?p geri yaslanmaktan vazge?mesi laz?m! ?u asteras ma?lar?n? unutamiyorum son d?nemde. .

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Ya bizim bu adam? tan?y?p, sevdi?imiz turnuvay? hat?rlad?m da yine ?ne ge?mi? bir tak?m, yine ceza sahas?na ?i?irilen bir top ve yine h?srand? H?rvatistan i?in o son dakika. ?lke olarak ?ok sevinmi?tik ama yenilmesine ra?men Bilic'i de yazm??t?k kalbimize oynatt??? futboldan ?t?r?. o H?rvatistan'? izler gibi zevk al?yorum ben tak?m?m?zdan, uzun y?llard?r s?k?c? ma?lar?n oynand??? bu lige heyecan katan tek tak?m?z. az sab?r, ben inan?yorum bu adama, olacak olacak

Yorum Yap

Bir teknik direkt?r bir tak?ma ve taraftar?na ancak bu kadar yak???r.
              Yanl??lar? vard?r olacakt?r da ama istikrar ve sab?rla Bilic'li Be?ikta? efsane kadrosunu olu?turuyor.

Yorum Yap

Bizim i?in yarat?lm??s?n Comandante, sen de bizimle geli?eceksin -ki geli?iyorsun- in?allah ?ok b?y?k ba?ar?lar kazanaca??z.

Yorum Yap

Hep b?yle kal.. Hep bizimle..

Yorum Yap

Allah korusun yar?n k?t? bir sonu? olsa yine kar???r buras?. ?ok anl?k ya??yoruz maalesef.

Yorum Yap

Bu sezon sinirlendigim iki ma? oldu bir Erciyes iki fener. . Art?k bo?una ucuz ?ekilde puan kaybetmekten b?kt?m. . Ne olursun ?ampiyon et bizi hocam.. ?u kirlenmi? ligde tertemiz bir tak?m oldu?unu c?mle aleme g?sterin...

Yorum Yap

Yar?n olas? puan kayb?nda min. +5 sayfa, kazan?rsak max. +1 sayfa diyorum.

Yan?nday?z hocam!

Yorum Yap

Arkada?lar ne kadar ilan? a?k edilse de bi yerde is kendi ellerinde.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Yar?n olas? puan kayb?nda min. +5 sayfa, kazan?rsak max. +1 sayfa diyorum.

Yan?nday?z hocam!
                            Kazanmak dogal kaybetmek anormal olaca?? icin dedi?in olabilir

Yorum Yap

Ortasahas?nda 1 tane bile korkutucu oyuncusu olmayan Karab?k'e kar?? ?n liberolar? bire d???r?p Sosa-Ozzie ile ??k be hoca,?ekinme art?k sen Be?ikta??n hocas?s?n,elindeki silahlar? kullan,geri ad?m atma.

Yorum Yap

Aslı Cagdas Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ortasahas?nda 1 tane bile korkutucu oyuncusu olmayan Karab?k'e kar?? ?n liberolar? bire d???r?p Sosa-Ozzie ile ??k be hoca,?ekinme art?k sen Be?ikta??n hocas?s?n,elindeki silahlar? kullan,geri ad?m atma.
                                ?u ?ift forveti Sar?yer ma??nda bile g?remicez... pektemek Tosun ziyan olacak. . Ger?i pekteme?i sinek isirsa sakatlaniyor adam..

Atiba ve veli den vazge?miyor hoca lakin Atibasiz veli olmuyor velisiz Atiba olmuyor. . Ancak atibaelli diye bir futbolcu bulacaks?n ki o da ?sim olarak ancak ?talyada ??kar [emoji87].

Bir ma?? da rahat kazanal?m be hep korku hep gerilim. . Korku filmlerde bile bu kadar kas?lm?yorum...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X