Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nce karakteri olacak insan?n! Ger?ekten inand???m de?erleri temsil eden BE??KTA?'A ?ok yak???yorsun! Bak daha d?n Italya milli tak?m?n?n bas?nda d?nya kupasina gitmi? adam oyuncak oldu. Sneijder oynamas?n dedi y?netim oynatmad?, Sabri oynas?n dedi ilk ma?a kaptan ??kt?.
    Taraman, Sezer bana yaramaz dedin, t?k?rd???n? yalamad?n ya... ?yi ki vars?n...

Yorum Yap

karizman?n ne kadar ?nemli bir ?ey oldu?unu g?steriyor kendisi.

geride kalan 1.5 y?lda iz b?rakacak hi?bir ?ey yapmam?? olmas?na ra?men ?o?unluk taraf?ndan be?eniliyor.

y?llar ?nce t?rkiye'ye kar?? kenarda panik atak duran bilic neyse hala ayn? bilic 6.5 y?lda kendini geli?tirememi? bundan sonra da geli?tirece?ini d???nm?yorum. o yedikleri gol de tesad?f de?ildi,bilic'in kalitesi bu.

Yorum Yap

oyuncu de?i?ikli?inde yine ge? kald?

Yorum Yap

en az 5 sayfa

Yorum Yap

Hocam Necip de?i?ikli?i ?ok ama ?ok ge?ti, Necip koca sezon boyunca belki de en ?ok bu durumda laz?md?

Yorum Yap

Hoca nerden bilsin Atiba'n?n k?rm?z? kart g?rece?ini? Necip de ge? kald? sadece

Yorum Yap

Oyuncular?n dikkatini ?ek hoca duran toplar, basit kartlar, skoru koruyamama, b?yle devam ederse tak?m basit hatalarla sezon sonunu ba?ar?s?z kapat?r?z.

Yorum Yap

evet sinirliyim.. bu kadar basit hata yap?lamaz.. zemin k?t? ?artlar ag?r.. sahada 2 tane bomba var.. biri motta biri atiba ikiside sar? kartl?.. bunlar? degi?tirmek yerine tak?m?n dinamikleri olan olcay

ve sosa n?n de?i?tirilmesi hangi akla hizmet ? yerine giren iki adama ne demeli Frei ve Oguzhan.. yahu bu ikisi normal zeminde ayak da duram?yor bu zeminde sahaya s?r?l?r m? !

Atiba ya gelince ; ben b?yle sorumsuz kart son zamanlarda g?rmedim arkadas.. 1cide gereksizin gereksizi idi 2 ci tam ihanet gibidir ! CEZA almal?d?r !

Cenk e gelince yaw kardesim sen nap?yon ? niye zamana ge?irmek gibi ucuz ?eylere ba?vuruyosun ? kar??nda bayern mi var ?

vallah sinir oldum yaw

Yorum Yap

Atiba bug?n sana ve tak?ma ihanet etmi?tir hocam.Kula??n? ?ek cezas?n? ver.

Yorum Yap

Futbolcular yak?nda sakatlanmaya ba?larlar rotasyon ?art

Yorum Yap

Bilic hakemin halt yedi?ine getirdi Atiba'n?n kartlar? i?in, ceza verilmeyecekmi?.

Yorum Yap

O?uzhan bu zeminde oynayamaz.necip degisikligi cok gec yapildi.sartlara bakilmadan ezbere gidiyor bilic.

Yorum Yap

Tek ma?la asanlar? g?r?yorum. Evet hatalar?n var, Necip'i ge? oyuna ald?n. Olsun. Tak?m? geri ?ekti?ini de d???nm?yorum. Tak?m yoruluyor, haliyle 2-2 olunca tedirgin oluyorlar kendileri ?ekiliyor. Duran toplara kar?? ??z?m bulmam?z laz?m art?k hocam.

Arkanda falan de?ilim ben hocam. Yan?nday?m, omuz omuza!

Yorum Yap

2-0 olsa da ma?? kopartt?r hocam b?yle rahat ma?larda.
                              Tak?m?n ?ok ?abuk demorolize oldu?unu biliyoruz, o y?zden bu ?art.
                              Laubaliliklere de ??z?m ?art. Kale ?n?ne geliyoruz ?ut ?ekilmesi gerekiyor hala pas yap?yorlar rehavete girip, sanars?n ki gol? de pasla atacaklar.
                              Rakibe bak gol? bulduktan sonra mesafe g?zetmeksizin bombalad?lar bizim kaleyi.

Yorum Yap

Bu Beraberli?in iyi oldu?u kanaatindeyim. T?pk? arsenale elenmemiz gibi, tak?m ad?na daha faydal?.

Eksikleri g?rme ad?na iyi oldu. Tak?m?n demoralize olmas?n?n bir ?ekilde ?n?ne ge?ilmesi gerekir. Be?ikta??n bu ma?? 0-4 0-5 almas? gerekirdi.Tamam bir Bayern de?iliz ama bir shaktar olabilmeliyiz, porto olabilmeliyiz bu tip ma?larda.

Bili?inde ezberden biraz kurtulmas? gerekti?ini d???n?yorum. ?stedi?imizi almak iyi ama, gidebilirdide..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X