Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

GQ dergisinin ?ekimleri...

http://www.ntvspor.net/video-galeri/bilic-objektij-karsisinda

ayr?ca 1:45 - 1:50 aras?na dikkat! adam sol bek demek isterken bile sa? bek diye yak?n?yor, ?imdiki durum ?yle bir i?lemi? ki akl?na

Yorum Yap

10 y?l bizde kal hocam

Yorum Yap

?evremde daha ?nce ba?ka tak?mlar? tutup, Slaven Bilic y?z?nden Be?ikta?'? desteklemeye ba?layan o kadar kad?n var ki..
        Adam ?ok yak???kl?, yapacak bir ?ey yok

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          GQ dergisinin ?ekimleri...

http://www.ntvspor.net/video-galeri/bilic-objektij-karsisinda

ayr?ca 1:45 - 1:50 aras?na dikkat! adam sol bek demek isterken bile sa? bek diye yak?n?yor, ?imdiki durum ?yle bir i?lemi? ki akl?na

Bu videoyu indirmeye ?al??t?m da, beceremedim ya

Yorum Yap

Bundan sonra da elbette hatalar?, k?t? oynanan kaybedilen ma?lar olacakt?r ama Bilic Be?ikta?'?n vizyonunu makus kaderini de?i?tirecek uzun y?llar boyunca.. Lucescu ile T?rkiye ve Avrupa'ya ambargo koyacak Be?ikta?'?n ?n? zaman?nda kesildi.. Bu sefer ba?aramayacaklar, Ak?ll? olaca??z, B?L?C'i yedirmeyece?iz.. Yap?c?, ak?ll? ele?tirilerle hocaya sahip ??kmaya devam edece?iz..

Yorum Yap

?nder ?zen'in ?ok g?zel bir lafi vardi Partizan ma?indan sonra. "Stadla birlikte takim da y?kseliyor" diye. Bence bu s?ze Bili?'i de ekleyebiliriz, o da ?ok yol katetti bizde. Bu sene sonunda yepyeni bir stada, oturmus bir kadroya ve genc ama tecr?beli bir hocaya sahip olaca?iz in?allah. Biraz daha sabir, ben gelecekten ?ok umutluyum.

Tek korkum bu sene sonu bitecek olan s?zle?meler (oyuncular + hoca). In?allah elimizden kimseyi ka?irmayiz.

Yorum Yap

Benim Bilic'e karsi bir antipatim yok, sadece cok fazla sevilmek icin ne yapti onu anlamiyorum. Aybaba ve Carvalhal kiyaslamalarim bu yuzden. Gecen sene 60 puan topladi, tarikat seyhi gibi davraniliyor yaptigi hatalar halinin altina supuruluyor sirf Bilic diye.. Elestiriyi de savunmayi da bilmiyorsunuz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kravat? cok iyi rica etsem bana verirmi acaba

Yorum Yap

Slaven Bilic !

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  reis.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  71.8 KB Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  B3cXkA2IIAEdTDL.jpg
büyüklüğ?:  30.1 KB
                    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  B3cXkFIIMAEfE_B.jpg
büyüklüğ?:  63.7 KB

Yorum Yap

ne ?ok yak???yor be?ikta??ma ! .. bu adam hep kals?n yeri geldi?inde hi?bir ?ey d???nmeden istedi?ini s?yleyebilen yeri geldi?inde efendili?ini m?tevazili?ini koruyan sa?lam..ki?ili?inin,karizmas?n?n yan?nda ?ok iyi bir teknik adama sahibiz.. bug?n gs'nin i?erde d??arda 4 yedi?i arsenale kar?? oynatt??? futbolu feyenoord ma?lar?n?,oturttu?u sistemi teknik taktik becerisiyle a??k ara t?rkiye liginin en iyisi.. eksikleri yokmu elbette var ama her ?ey bir anda olmuyor.. vodafone arenayla birlikte zirve yapacak tak?m?n ba??ndaki lider olacakt?r arkanday?z comandante bilic !

Yorum Yap

Adam karizma...

Yorum Yap

Adams?n ulan,?ok seviyorum seni!

Yorum Yap

San?r?m ben Bilic'e a????m

Yorum Yap

kimi ?ok sevsek sonu h?z?nl? olmu?tur, ?airin de dedi?i gibi ba?lanmayacaks?n bir ?eye .

Yorum Yap

Hocam rotasyon ?art

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X