Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Euro 2008 Ceyrek Finalindeki meshur Hirvatistan macimizda tribundeydim. 119'da yeyip 120'de attigimiz mac... Ve ben bugun farkettim ki, o gece attigimiz gol kesinlikle tesaduf degilmis.

One gectikten sonra bu kadar yaslanmak her acidan zarar veriyor hocam.
    1 degil,
    2 degil,
    3, 4, 5 degil, nasil oluyor da gormuyorsun, hala, HALA ayni seyi yapiyorsun aklim almiyor!

Asteras macinin tamamen kopyasiydi. 90 dakika oynadik, one gectigimiz gibi yaslandik, son dakikada 3 puani verdik. bugun de 2-0'a kadar top oynamayan Partizan karsisinda neden bu kadar geri cekiyorsun takimi?
    Daha 80. dakikada 6-3-1 taktigine donuyoruz, 11 oyuncumuzun 10'unun tek dusuncesi topu ileri dikmek oluyor ki o top en gec 10 saniye icerisinde kalemiza yaklasiyor zaten.
    Son 10 dakikada yaptigimiz tek sey Real Madrid'le oynayan 3. lig takimi gibi topu koselere dogru dikmekti.
    Ve o top yine dondu dolasti geldi, ama bu sefer ust diregin icinden dondu...
    Nolur bitir artik sunu, yaslatma su takimi bu kadar. Vallahi olmuyor, billahi olmuyor, yapma.

Schuster'i cok sevmistim, onu bile unutturdun bana, o kadar cok seviyorum seni. Son zamanlarda basimiza gelen en guzel sey oldugunu dusunuyorum. Ama lutfen one gecikten sonra takimin yaslanmasina izin verme artik...

Yorum Yap

Ke?ke Bili?'in gol att?ktan sonra 11 ki?i ceza alan?na girsin dedi?i hayaline inansam, olmayan bir?eye inan?p kafam? duvarlara vursam gelecek ad?na hi? karamsar olmazd?m ??nk? sorun tek ki?ide bitiyor olurdu.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ke?ke Bili?'in gol att?ktan sonra 11 ki?i ceza alan?na girsin dedi?i hayaline inansam, olmayan bir?eye inan?p kafam? duvarlara vursam gelecek ad?na hi? karamsar olmazd?m ??nk? sorun tek ki?ide bitiyor olurdu.

Yorum Yap

Ne gariptir her hatas?nda ne cok sevdi?imi hat?rlatan Hoca...
          Bilic.. Be?ikta? ?n Hocas?...

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Euro 2008 Ceyrek Finalindeki meshur Hirvatistan macimizda tribundeydim. 119'da yeyip 120'de attigimiz mac... Ve ben bugun farkettim ki, o gece attigimiz gol kesinlikle tesaduf degilmis.

One gectikten sonra bu kadar yaslanmak her acidan zarar veriyor hocam.
            1 degil,
            2 degil,
            3, 4, 5 degil, nasil oluyor da gormuyorsun, hala, HALA ayni seyi yapiyorsun aklim almiyor!

Asteras macinin tamamen kopyasiydi. 90 dakika oynadik, one gectigimiz gibi yaslandik, son dakikada 3 puani verdik. bugun de 2-0'a kadar top oynamayan Partizan karsisinda neden bu kadar geri cekiyorsun takimi?
            Daha 80. dakikada 6-3-1 taktigine donuyoruz, 11 oyuncumuzun 10'unun tek dusuncesi topu ileri dikmek oluyor ki o top en gec 10 saniye icerisinde kalemiza yaklasiyor zaten.
            Son 10 dakikada yaptigimiz tek sey Real Madrid'le oynayan 3. lig takimi gibi topu koselere dogru dikmekti.
            Ve o top yine dondu dolasti geldi, ama bu sefer ust diregin icinden dondu...
            Nolur bitir artik sunu, yaslatma su takimi bu kadar. Vallahi olmuyor, billahi olmuyor, yapma.

Schuster'i cok sevmistim, onu bile unutturdun bana, o kadar cok seviyorum seni. Son zamanlarda basimiza gelen en guzel sey oldugunu dusunuyorum. Ama lutfen one gecikten sonra takimin yaslanmasina izin verme artik...
            Bu kadar m? g?zel ifade edilir arkada?

Ne var ne yok t?m tespitlerine kat?l?yorum..

Yorum Yap

Bili? diyor zaten hadi yaslan?n arkaya diye. H?rvatistan'a at?lan gol de gol olduktan sonra faul oldu. Uzun topla gol oldu ma? bitti. Bunda Bili?'in ne su?u var anlamad?m? Ke?ke bili? diyor olsa; hadi att?n?z ?imdi siz defans yap?n onlar atmaya ?al??s?n ?imdi diye.

Yorum Yap

2 yil once samet aybaba ''yaslanmayin'' diye bagirarak elimle cikin isareti yapmama ragmen takim yaslaniyor demisti biz de burada takimi medyanin onune atiyor diye elestirdik..

Yorum Yap

Peki diyelim ki tak?m yaslan?yor. Bilmem ka? haftada buna ??z?m bulmas? gereken ki?i kim?
                  Yapmay?n l?tfen, ele?tiriyi yapanlar?n hepsi zaten Bilic'i sevdi?ini dile getiriyor.
                  Geriye yaslanmam?z?n nedeninin %50 si tecr?besizlikse %50side Bilic'in takti?i.
                  Yapt??? oyuncu de?i?ikleri de bunu destekliyor zaten.

Yorum Yap

Tak?m?n geri cekilmesini Bilic s?yl?yor veya s?ylemiyor bu ?nemli de?il (Bilic d???nda geli?en bir durumsa)

?nemli olan var olan bu problemi ??zmesi gereken ki?inin Bilic olmas?d?r.

Samet Aybaba'dan beri var olan bir sorun,

2 senedir Bilic'in de g?rd???, ya?ad??? bir sorun.

O s?ylemiyorsa bile o ??z?m bulmal?.

Antrenmanda uyar?r,konu?ur, buna y?nelik antrenman yapt?r?r ??zer.

Ma? i?inde futbolculara ba??r?r, el i?areti yapar ??k?n der ??zer.

??z?lmeyecek mesele de?il.Ama nedense 2 senedir ac?s?n? ?ekiyoruz.

Veli ve Atiba stoper b?lgesine kadar geliyor.

G?khan Motta'ya yana??yor ama defansta yap?yor say?lmaz.Top ona geldi?inde topa bas?p yava? hareket ediyor.

Motta her topu uzun oynamaya ?al???yor.

Tak?m geri pas yapmaya ba?l?yor.

Demba Ba orta saha ?izgisinin bizim tarafa d??en k?sm?nda pres yap?yor.

Ve Fasulyesporla bile oynasak ?ekildi?imiz anda Allah'?n emri gol yiyoruz.

Veli ve Atiba'ya diyeceksin ?nde bas, Ba geri gelme, G?khan h?zl? hareket et, geri pas? yapmay?n.

En basiti ?nde olmad???m?z an gibi oynay?n ya.?nde olmad???m?z anlarda rakiplere neredeyse pozisyon vermiyoruz.

Bilic'i hepimiz ?ok seviyoruz, be?eniyoruz.

Ama buna ??z?m bulmas? gereken ki?i kendisidir.

Ne kadar sevsek bile do?rular de?i?mez.Sorumlusu kendisidir.

Yorum Yap

?nder ?zen tak?m?n geri yaslanmasini kaleci ve defans?n konu?kan olmamas?na ba?lad?. Defansa 30'un ?st? hava toplar?na hakim, agresif, bekleri ve liberolari ileri iten aya?? d?zg?n, lider karakterli bir adam almam?z laz?m bence. Tek hamleli olmas? da zaaf? olsun ki alabilelim akl?yla o a????n? kapatsin ama. M?mk?nse yolu italya'dan veya almanya'dan ge?mi? olsun. K?saca Zago gibi i?te.

Yorum Yap

Ortada bir geri ?ekilme oldu?unu d???nm?yorum. ??nk? geri ?ekilmiyoruz, aman gol yemeyelim ve puan kaybetmeyelim diye tela?a kap?l?yoruz.

Bu 1-2 senelik bir olay de?il. Kazanmak isteyen ama s?rekli kaybeden bir kul?p olduk. Taaa Valerenga ma??na kadar giderim ben. Yd d?neminde de tavan yapt? bu olay. S?rekli kazanmak istiyoruz, s?rekli iddial?y?z, ama sonu hep h?sran. Art?k camian?n iliklerine kadar i?lendi bu kaybeden olmak.

Tak?m?m?z iyi, fena top oynam?yoruz. Ama gen?ler ve tecr?besizler. Ve camian?n beklentilerinin fark?ndalar. ??in k?t? yan? iyi bir teknik direkt?r olsa da Bilic'in kariyeri de Be?ikta?'?n ge?mi?ine benzer. Ve o da tecr?besiz. Yani bu kadar fazla kaybeden ve tecr?besiz olunca i?in i?inde, son dakikalarda ya?ad?klar?m?z anormal de?il.

Bunun k?r?lmas? i?in bir kere ?ampiyon olmam?z laz?m. Yani futbolcular, teknik direkt?r, camia bir "oh bee" demeli. Suat Alt?n ma?? ?nemliydi mesela. Bir k?r?lma olabilirdi, e?ik atlayabilirdik. 3 paundan ?ok bu f?rsat? ka??rd???m?za ?z?l?yorum.

Bunun d???nda tecr?beli futbolcu say?s?n?n artmas? laz?m. Sosa ve Ba bu y?zden ?nemli. Maalesef ki ikisi de fizik olarak olmas? gereken seviyede de?il. Olmas? gereken seviyeye ??karlarsa bu konuda ?ok faydal? olacaklard?r.

Yani ortada hadi geri ?ekilelim diyen ya da Be?ikta?'? k???mseyen bir teknik ekip yok bana g?re. Ama bu s?k?nt?y? ??zebilecek bir ekip de de?iller. Tek ??z?m var, o da ?ampiyonluk.

Yorum Yap

Dikkat etmemiz laz?m art?k baz? ?eylere. Tak?m gen? diye s?rekli gelecek sezonu bekliyoruz. 3 y?ld?r gen? tak?m ilerde iyi olacaklar diyoruz. Ama sonumuz arsenal gibi olmas?n. Adamlar 10 senedir b?y?yecekler,hala oturunca Premier ligi ?tt?recekler diye bekliyor millet. O gen?lik a??s?n?n ilklerinden olan fabregas ya?land? art?k. 9 senede tek kupa var san?r?m onlarda.
                          Bizim buna dikkat etmemiz laz?m, bilic de buna dikkat edip futbolcular? gev?etecek c?mlelerden uzak tutmal?.

En ?nemlisi de tak?ma Bilic'in futbolcuyken oldu?u tarzda bir 11 oyuncusu laz?m. Toraman'?n iyisi, motta'n?n irisi, Demba ba'n?n agresif olan?... B?yle bi adam laz?m bize. Mevkii ?nemli de?il.

Yorum Yap

?nder ?zen'in tak?m?n geri ?ekilmemesi ve geri ?ekildi?inde neden bu kadar ?ok pozisyon verdi?ine dair analizleri ?ok iyiydi.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu arada Cenk in Sambade ile geli?imini de g?rmek i?in oynamas?n? ?ok istiyorum ben.
                              ?ok geli?tirmi? kendini .:=) Cenk ayn? Cenk ... istemiyorum kalemizde durmas?n?.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                D?n ak?am Man?et program?nda ?ok g?zel anlatt?lar hatalar?n? .. ?n?allah bir bakm??s?nd?r Bili? ..

Arsenal ma?lar?nda hatas?z oynayan ?smaili kesip Necip efendiyi almana ne gerek vard? ?

VE NEDEN K?MSE B?RAZDA ??RKEFL?K YAPMAMIZ GEREKT???N? G?RM?YOR ? TARTI?MALI B?R POZ?SYONDA HAKEM? BASKI ALTINA NEDEN ALAMIYORUZ ? (S?Z?M FUTBOLCULARA) biri gidip digerleri bakmamal? .. hepsi birden hakemin yan?nda bitmeli .. bunu senelerdir ??zemedik mi ?
                                Son dedi?ini barcelona acayip uyguluyor abi.
                                zaman?nda gs 2000 kadrosu yapt? ... hagi ve di?erlerini biliyoruz ..hakemi d?vmedikleri kal?yordu .. fener y?llard?r kad?k?yde b?yle ma? kazan?yor .. biz hala ve hala itiraz etmeyi bilmiyoruz .. s?k?nt?lardan bir tanesi de bu ...
                                100.yil kadromuzda yap?yordu
                                Tayfur deli Giunti ZAgo sergen tumer ilhan Ali Eren Ahmet Y?ld?r?m bir anda hakemin etraf?nda oluyorlard?
                                icin ac?yor su kadroyla nas?l 1 senede patlad?k
                                3-5 sene takviyelerle y?r?r?z diyordum hatta emindim
                                Tak?m 1-0 galip . dakika 60 : O?uzhan ??k?yor ... Pektemek giriyor ... ne alaka hoca ?????????? ?irkefli?i de g?stermiyorsun .. kulaklar?n? ?ekmiyorsun ... olmuyor hoca olmuyor... seni ?ok seviyorum ama oyunu okuman ?ok zay?f.... b?yle gitmez.....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X