Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    @Turgut Abi

"istikrar isteye isteye 2-3 seneyi DAHA heba edece?iz" abi biz ne zaman bir hocayla 2 hatta 3 seneyi g?rd?k de daha oluyor bu ?

daha ?ncesi ?nemli de?il Onur, ben hep ileriye bak?yorum, ?imdiden sonra istikrar i?in 2-3 sene heba olacak demek istedim.
    in?allah siz hakl? ??kars?n?z, bu konuda yan?lmaktan daha b?y?k bir mutluluk olamaz benim i?in.
    Abi benim inanc?m ?udur. T?rkiye de bir hocan?n bir b?t?n olu?turmas? en az 2 sene s?r?yor. ?zellikle Be?ikta? gibi karman ?orman olan bir tak?m?n kesinlikle bir hoca ile 2 sene ge?irmesi gerekiyordu. Neden derseniz bir homojenite kazanabilmek i?in abicim. Bizim tak?mda ?yle alakas?z top?ular vard? ki hangi sistemi uygulasan bir gedi?i kal?yordu. ?imdi Bilic ile 2 seneyi tamamlay?p hatta yeni stad?m?zda 3. seneyi de g?rebilirsek Bilic gitse dahi bu proje ba?ar?s?zd?r diyemeyiz. Yani senin dedi?in gibi 2-3 seneyi ??pe atm?? olmay?z. Elimizde birbirine al??m??, uyumlu, bir sisteme yatk?n oyuncular b?t?n? kal?r. Buna uygun daha iyi g?rd???m?z bir hocay? al?r?z ve hi? bir kay?p olmadan devam ederiz. ??te o zaman hemen ba?ar? isteyebiliriz bir hocadan. Biz sanki Bayern M?nih olmu?uz kadromuz kusursuz her?eyimiz tam gibi bir hocay? ilk f?rsatta g?nderme pe?ine d??memeliyiz abi. Sen bunu yap?yorsun demiyorum ama bunun i?in f?rsat kollayan insan ?ok var.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      @Turgut Abi

"istikrar isteye isteye 2-3 seneyi DAHA heba edece?iz" abi biz ne zaman bir hocayla 2 hatta 3 seneyi g?rd?k de daha oluyor bu ?

daha ?ncesi ?nemli de?il Onur, ben hep ileriye bak?yorum, ?imdiden sonra istikrar i?in 2-3 sene heba olacak demek istedim.
      in?allah siz hakl? ??kars?n?z, bu konuda yan?lmaktan daha b?y?k bir mutluluk olamaz benim i?in.
      Abi benim inanc?m ?udur. T?rkiye de bir hocan?n bir b?t?n olu?turmas? en az 2 sene s?r?yor. ?zellikle Be?ikta? gibi karman ?orman olan bir tak?m?n kesinlikle bir hoca ile 2 sene ge?irmesi gerekiyordu. Neden derseniz bir homojenite kazanabilmek i?in abicim. Bizim tak?mda ?yle alakas?z top?ular vard? ki hangi sistemi uygulasan bir gedi?i kal?yordu. ?imdi Bilic ile 2 seneyi tamamlay?p hatta yeni stad?m?zda 3. seneyi de g?rebilirsek Bilic gitse dahi bu proje ba?ar?s?zd?r diyemeyiz. Yani senin dedi?in gibi 2-3 seneyi ??pe atm?? olmay?z. Elimizde birbirine al??m??, uyumlu, bir sisteme yatk?n oyuncular b?t?n? kal?r. Buna uygun daha iyi g?rd???m?z bir hocay? al?r?z ve hi? bir kay?p olmadan devam ederiz. ??te o zaman hemen ba?ar? isteyebiliriz bir hocadan. Biz sanki Bayern M?nih olmu?uz kadromuz kusursuz her?eyimiz tam gibi bir hocay? ilk f?rsatta g?nderme pe?ine d??memeliyiz abi. Sen bunu yap?yorsun demiyorum ama bunun i?in f?rsat kollayan insan ?ok var.
      ??yle s?ylersem belki anla??l?r?m:

ben ba?ar?lar? sorgulam?yorum, yani ?l??m ba?ar? ya da galibiyet de?il.
      do?ru y?n g?r?rsem iki senelik ba?ar?s?zl??? da kabullenirim.
      yukar?da da yazd?m, karakteristik baz? yanl??lar g?r?yorum, bu zamanla de?i?en oturan bir ?ey de?ildir, de?i?mesi milyonda bir g?r?len bir ?eydir.
      bili? g?zel adam, d?r?st adam ama bize laz?m olan ?ey yok.
      ma?tan sonra rakip futbolcular?n elini s?k?yormu?, s?kmas?n, ne i?i var rakip futbolcularla? (misal verdim)
      bizim oyuncular?n ensesinde boza pi?irsin, ?yle rahat rahat gezip tozmas?nlar, korksunlar diyorum vs. vs.
      ?ok uzatmamak laz?m, muhalefet olmak de?il amac?m, inanm?yorum hepsi bu, dedi?im gibi umar?m yan?l?r?m.

Yorum Yap

necip i oynatma kendini bitirme.

Yorum Yap

Necipi s?rf hocas?s?n diye korudu?unu d???n?yorum yoksa ger?ekten iyi futbolcu oldu?unu d???n?yorsan vay bizim halimize

Yorum Yap

Bug?n ve hafta sonu g?zel oyunla alaca??m?z galibiyetler yeniden fitili ate?ler hocam. Dedi?im gibi, 'g?zel oyun' ?art.

Yorum Yap

Bug?n Necip'i yine sa? bek oynat?yormu? ne g?lerim

Yorum Yap

Aslı Caner ??p tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bug?n Necip'i yine sa? bek oynat?yormu? ne g?lerim
                necipi kadroya almak bile ziyan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Valla cok ince dusunen ve cok iyi niyetli dusunen arkadaslar var
                  Bilic bunu demek istemis vermis Tff fbye su mesaji vermis
                  bu ulke bu spor camias ince mesaj verilen adaleti olan yerler degil
                  bu aciklamalar ne fbnin ne Tffnin ne mhknin umurunda ,olmadiginida goruyoruz
                  bu Hakem nasil olur 8.2 alir diyen ne teknik direktorumuZ ne yonetimimiz var
                  Onun gorevi Bunun gorevi degil konusan herkes konusacak gecen sene Bilic Hakem hakkinda patlamadimi sonlara dogru simdi sonu beklemesin
                  catir catir konusacaksin baska yolu yok
                  biz bu ince mesajlara yeterli bakiyorsak o bunu anlasin su bunu anlasin diyorsak Zaten gecmis olsun
                  Derbi ma?? sonras?ndaki a??klamalar?ndan

?B?R PANKART ASIP FEDERASYONU PROTESTO EDECEK DE??L?M?

?Be?ikta? beni teknik direkt?r olarak i?e ald?? diyen H?rvat teknik adam, ?Davran???m? de?i?tirerek ne yapabilirim. Bir pankart as?p federasyonu protesto edecek de?ilim. Burada, ge?en sene Galatasaray ma??nda, ortada hi?bir sebep yokken bir davran???m y?z?nden ceza ald?m. ?imdi bunlar? tekrarlay?p yine ceza m? alay?m? ifadelerini kulland?.

?nce d???nm?yoruz s?ylediklerini dert eden arkada?lara ???nmeden terc?me ediyoruz. Bili?ten beklenen ?eyler ona ait bir g?rev de?il y?netime ait g?rev

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Valla cok ince dusunen ve cok iyi niyetli dusunen arkadaslar var
                    Bilic bunu demek istemis vermis Tff fbye su mesaji vermis
                    bu ulke bu spor camias ince mesaj verilen adaleti olan yerler degil
                    bu aciklamalar ne fbnin ne Tffnin ne mhknin umurunda ,olmadiginida goruyoruz
                    bu Hakem nasil olur 8.2 alir diyen ne teknik direktorumuZ ne yonetimimiz var
                    Onun gorevi Bunun gorevi degil konusan herkes konusacak gecen sene Bilic Hakem hakkinda patlamadimi sonlara dogru simdi sonu beklemesin
                    catir catir konusacaksin baska yolu yok
                    biz bu ince mesajlara yeterli bakiyorsak o bunu anlasin su bunu anlasin diyorsak Zaten gecmis olsun
                    Derbi ma?? sonras?ndaki a??klamalar?ndan

?B?R PANKART ASIP FEDERASYONU PROTESTO EDECEK DE??L?M?

?Be?ikta? beni teknik direkt?r olarak i?e ald?? diyen H?rvat teknik adam, ?Davran???m? de?i?tirerek ne yapabilirim. Bir pankart as?p federasyonu protesto edecek de?ilim. Burada, ge?en sene Galatasaray ma??nda, ortada hi?bir sebep yokken bir davran???m y?z?nden ceza ald?m. ?imdi bunlar? tekrarlay?p yine ceza m? alay?m? ifadelerini kulland?.

?nce d???nm?yoruz s?ylediklerini dert eden arkada?lara ???nmeden terc?me ediyoruz. Bili?ten beklenen ?eyler ona ait bir g?rev de?il y?netime ait g?rev
                    terc?meye gerek olmayacak sek?lde konu?mal? d?yorum bende
                    yok fbye bunu demek ?stem?s yok mhkya bunu anlatma ?stem?s yok tffye soyle dem?s
                    bunlar bu ulke ?c?n bo? i?ler
                    tekn?k d?rektorunde soyleceg? seyler olmal? yonet?m?nde gecen sene mac mac b?ze sunlar yap?ld? d?yen b?l?c deg?l m?yd?..bu sene buna gerek kalmadan ac?k ac?k soylemel?
                    bu ?lkede mesajlar yer?ne f?lan g?tmez g?tmed?g?n?de goruyoruz

Yorum Yap

Demba BA y? sa? bek, Necipi f?rvet oynat hocam.

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Demba BA y? sa? bek, Necipi f?rvet oynat hocam.

Yorum Yap

Bili? gitti diyelim kim gelecek ? Jm gelse ne olur ki b?yle bi y?netim ile olacak i? de?il bu. Ha bili?in hatalar? yok mu elbette var ama sab?r etmek laz?m . Heba edilecek bir y?l olmaz bundan eminim. Her yeni gelen hoca bize bir y?l daha kaybettirdi?inin hepimiz fark?nday?z. Bili? ile sonuna kadar devam etmeliyiz. ?are bili? !

Yorum Yap

Bilic bi yere gitmesin arkada? !

Yorum Yap

Bugun ??kard???n kadro 10 numara

Yorum Yap

Bilice git diyen cok yok Zaten hatali oldugu anlar var
                                yoksa gecen yildan ne farki var takimin
                                bir tek Demba ba
                                en sonlarda olmasina ragmen saglam bir stoper diyorduk
                                sagbek diyorduk
                                ortasahada iki yonlu hucum yonude olan saglam bir ortasaha diyorduk
                                kanatlara saglam yedek diyorduk
                                solbek diyorduk MOtta oldu ki bence yabanci hakkinin kullanilacagi biri degil parasizlik iste
                                gecen sene bu donemlerde cok iyi oynayan fernandes vardi bu sene o da yok
                                biz su AMA kadar guclenmemis bir kadroyla oynuyoruz
                                bilice ne kadar yuklenmek lazim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X