Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vay be.

Biz ezilmeye mahkumuz karde?im. Vodafone arenada 45000 ki?inin ?n?nde oyuncular?m?za dayak atmaya devam ederler biz de uykular?m?z?n ka?t??? gecelerle kal?r?z.

Kendi halime ?uan ?ok ?z?ld?m. Foruma bile girecek ruh halim kalmam??ken hayat devam ediyor de?il mi?

Hay?rl? i?ler...

Yorum Yap

Bilic k?f?rden ?ok madem k?f?r madem ceza getirtecek bir?ey de?il G.T?reye nie ceza veriyorsunuz diyor bunu anlamak zor olmasa gerek ki zaten bizde onu demiyormuyuz oda k?f?r ediyor g?khan nie at?ld? k?f?rden adam m? at?l?r diye neyi ele?tiriyoruz anlamad?m ben

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilic k?f?rden ?ok madem k?f?r madem ceza getirtecek bir?ey de?il G.T?reye nie ceza veriyorsunuz diyor bunu anlamak zor olmasa gerek ki zaten bizde onu demiyormuyuz oda k?f?r ediyor g?khan nie at?ld? k?f?rden adam m? at?l?r diye neyi ele?tiriyoruz anlamad?m ben
        Ma?lubiyetin ac?s?n? ??karmaya ?al???yoruz birilerine sar?p

Yorum Yap

he bunuda diyecek yapt?rcak ki?i bilic de?il y?netim olmal? en ba?ta ama y?netim art?k korkuyomu diyim g?c?m? yemiyo diyim bilemedim hi? bi?i yapam?yor.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Slaven Bilic: Bir insan?n g?z?n?n i?ine soka soka k?f?r ederseniz o ba?ka bir ?eydir ki Emre b?yle bir ?ey yapmad?.

Slaven Bilic: F..k off' ya da f..k you'yu dert etmem ben, k?f?r olarak da kabul etmem.
            Konu kapanm??t?r art?k bizde susal?m.

Bili? b?yle diyerek asl?nda isyan eden t?m be?ikta?l?lar? yerin dibine sokmu?tur.
            kesinlikle katiliyorum , yapilan buyuk bir yanlisliktir !
            saha kenarinda takimin icin oraya buraya saldiriyorsun , devre arasinda serefsizin birisinin onunu keserek hesap sormaya kalkiyorsun , findik boyuyla aciklama yapan serefsizin pesinden ben o kufurleri dert etmem diyorsun !!!!
            emreyle laf yarisina girecegine futbolcuna sahip cik haksizliklar karsisinda dimdik dur, benim futbolcuma verilen ceza cok agir de eger veriyorsaniz bu cezayi bu serefsizde verin de penaltiyi neden konusmazsin anlamis degilim , adamlar amerikan futbolu oynuyor, resmen penalti bunun ustune gitmiyorsun !!!
            kisaca bu konu kapanmis !!!! yazik !!!!

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu a??klaman?n bence tek nedeni olur. Bilic de emreye k?f?r etmi?tir. Heee kendi de etse hi? konu?masa daha iyiydi bo?una medyada malzeme olduk. ?st?ne renkli ntvsporun ba?l??? her?eyi anlat?yor. B?L?C EMREY? DO?RULADI.
              ?yle bir?ey olacak ve Emre denen karakter yoksunu bunu tv lerde bas bas ba??rmayacak... i?te as?l bu inan?l?r gibi de?il. ayr?ca bence s?ylemlerinde ne bas?na malzeme olacak ne de kendini g?zden d???recek herhangi bir yanl?? yok. bana biraz sinirden biraz ?z?nt?den anlamak istenildi?i gibi anlan?yor gibi geliyor
              Bekir abi bir olas?l?k olarak belirttim zaten ancak Bilicin Emre'yi aklayacak tarzda konu?mas?na hi? gerek yok. Dostluk centilmenlik ayr? ?ey y?z?ne k?f?r edene olsun s?k?nt? yok demeye getirmek ayr? ?ey. Benim hi? ho?uma gitmedi konu?mas? ele?tirmekte en do?al hakk?m olsa gerek.

Yorum Yap

onca olaydan sonra ?u a??klamay? x bir yerli hoca yapsa ?uan alt?ndaki tabureye tekme at?l?yor olurdu.

Yorum Yap

Tamam hoca haftaya fenerin basket ma??na biletin benden.
                  Bi kutuda mavi boncuk g?ndericem laz?m olur

Yorum Yap

?u tak?m?n ba??na JM gelse bir?ey de?i?ece?ini sanm?yorum.
                    Kaliteli stoperden yoksun,
                    Kaliteli beklerden yoksun,
                    ?ki y?nl? orta saha oyuncusundan yoksun,
                    Kaliteli bir wingerdan yoksun,
                    Kalecisiz bir tak?m ile elinden geleni yap?yorsun hocam.

Motta: Al?nmadan ?nce s?yledik. Tam bir saatli bomba. Kaliteli kanat oyuncusuna sahip tak?mlarla oynad???m?zda belli oluyor durumu. Feyenoord'un sa? a???? bile can?na okudu.

Serdar, Necip: Serdar kazmas?n? al?p sa? bek diye adam?n ?n?ne koydular. Ge?en sezon tak?ma kaybettirdi?i onlarca puandan sonra Necip'ten sa? bek yaratmaya ?al??t? Bilic. Necip bana g?re S?per Lig'de hi?bir tak?mda forma giyemez.

Stoper: Sezon ba??nda Bilic'in en ?ok ?srar etti?i b?lgeydi. Moledo-Serdar Ta??? gibi isimler g?ndeme geldi ikisi de al?nmad?.

?ki y?nl? orta saha: Atiba'n?n iki kulvara yetebilece?ini sanm?yorum. ?lerleyen zamanda ?ok ciddi orta saha s?k?nt?s? ?ekece?iz. Veli ve Atiba elinden gelenin fazlas?n? yapmaya ?al??t?klar?nda i?e yar?yorlar. ?ift kulvarda olmuyor. Bir ma? g?r?nseler di?er ma? s?r?n?yorlar, ?zellikle Veli. Melo tarz? bir oyuncuya ihtiyac?m?z oldu?unu d???n?yorum.(ki?ilik olarak de?il.)

Winger: Hocadan Olcay'? kesmesini bekliyoruz. Kerim oyuna her girdi?inde kahraman olmaya ?al???yor. Mental ve fiziki a??dan geli?mesi gerekiyor. G?khan T?re'nin de pek istikrarl? bir performans g?sterdi?i s?ylenemez. Kanattan oyun kurabilecek bir oyuncumuz olsa Bilic eminim onu oynat?rd?. Bknz: Quaresma

Tolga Zengin: Trabzon'da gece hayat? yoktu tabii... ?stanbul'a gel, geceleri alemlere ak, e?inden bo?an. Bir ma? belini, bir ma? bald?r?n?, bir ma? omzunu tut. Bas?na baksak gen?lere ?rnek olan adam gibi adam.
                    Kaliteli bir kalecimiz olsa ?uan liderlik koltu?undayd?k.

Bilic'in hatas? var ise o da y?netime transfer yapt?ramamas?.
                    Halilodzic ??kt? ?at?r ?at?r konu?tu istedi?i t?m oyuncular? ald?.

Bilic resmen kendini yak?yor. Fenerbah?e ma??nda ?smail'i sa? beke alm?? olsa bence pek bir?ey de?i?meyecekti. Bu kez neden Necip'i almad?, defansif y?n? daha iyi diyecektik.

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kesinlikle. Her ma?lubiyetten sonra biryere sar?yoruz. Art?k bunu a?mam?z laz?m.
                      Bu b?yle gelmi? b?yle gidecek. Hakemler her zaman bizi katletmeye ?al??acak.
                      Top oynarsan hakemi de yenersin. Top oynamazsan kaybedersin.
                      Ben derbide g?zel futbol oynad???m?z? d???nm?yorum.

Bu d?zen de?i?meyecek. G?khan T?re derbi ma??ndan ?nce Fuck off derse k?rm?z? kart yer.
                      Emre s?ylerse yemez. Bu hep b?yle olacak.
                      Fuck off dememeyi ??renecekler.

Yorum Yap

peki ozaman G?kahna niye ceza veriyor diye soran lar var: Adam diyor ki bana g?re k?f?r degil ama sen Besiktasin oyuncuzuysan ve hakemlerin zaten firsat kolladigini da billiyorsan b?yle biseyin icin de olmican, dikkat etmeyen cezasini ceker.
                        yani bence b?yle g?r?yor.

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?u tak?m?n ba??na JM gelse bir?ey de?i?ece?ini sanm?yorum.
                          Kaliteli stoperden yoksun,
                          Kaliteli beklerden yoksun,
                          ?ki y?nl? orta saha oyuncusundan yoksun,
                          Kaliteli bir wingerdan yoksun,
                          Kalecisiz bir tak?m ile elinden geleni yap?yorsun hocam.

Motta: Al?nmadan ?nce s?yledik. Tam bir saatli bomba. Kaliteli kanat oyuncusuna sahip tak?mlarla oynad???m?zda belli oluyor durumu. Feyenoord'un sa? a???? bile can?na okudu.

Serdar, Necip: Serdar kazmas?n? al?p sa? bek diye adam?n ?n?ne koydular. Ge?en sezon tak?ma kaybettirdi?i onlarca puandan sonra Necip'ten sa? bek yaratmaya ?al??t? Bilic. Necip bana g?re S?per Lig'de hi?bir tak?mda forma giyemez.

Stoper: Sezon ba??nda Bilic'in en ?ok ?srar etti?i b?lgeydi. Moledo-Serdar Ta??? gibi isimler g?ndeme geldi ikisi de al?nmad?.

?ki y?nl? orta saha: Atiba'n?n iki kulvara yetebilece?ini sanm?yorum. ?lerleyen zamanda ?ok ciddi orta saha s?k?nt?s? ?ekece?iz. Veli ve Atiba elinden gelenin fazlas?n? yapmaya ?al??t?klar?nda i?e yar?yorlar. ?ift kulvarda olmuyor. Bir ma? g?r?nseler di?er ma? s?r?n?yorlar, ?zellikle Veli. Melo tarz? bir oyuncuya ihtiyac?m?z oldu?unu d???n?yorum.(ki?ilik olarak de?il.)

Winger: Hocadan Olcay'? kesmesini bekliyoruz. Kerim oyuna her girdi?inde kahraman olmaya ?al???yor. Mental ve fiziki a??dan geli?mesi gerekiyor. G?khan T?re'nin de pek istikrarl? bir performans g?sterdi?i s?ylenemez. Kanattan oyun kurabilecek bir oyuncumuz olsa Bilic eminim onu oynat?rd?. Bknz: Quaresma

Tolga Zengin: Trabzon'da gece hayat? yoktu tabii... ?stanbul'a gel, geceleri alemlere ak, e?inden bo?an. Bir ma? belini, bir ma? bald?r?n?, bir ma? omzunu tut. Bas?na baksak gen?lere ?rnek olan adam gibi adam.
                          Kaliteli bir kalecimiz olsa ?uan liderlik koltu?undayd?k.

Bilic'in hatas? var ise o da y?netime transfer yapt?ramamas?.
                          Halilodzic ??kt? ?at?r ?at?r konu?tu istedi?i t?m oyuncular? ald?.

Bilic resmen kendini yak?yor. Fenerbah?e ma??nda ?smail'i sa? beke alm?? olsa bence pek bir?ey de?i?meyecekti. Bu kez neden Necip'i almad?, defansif y?n? daha iyi diyecektik.
                          Ayn? fikirdeyim

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Kesinlikle. Her ma?lubiyetten sonra biryere sar?yoruz. Art?k bunu a?mam?z laz?m.
                            Bu b?yle gelmi? b?yle gidecek. Hakemler her zaman bizi katletmeye ?al??acak.
                            Top oynarsan hakemi de yenersin. Top oynamazsan kaybedersin.
                            Ben derbide g?zel futbol oynad???m?z? d???nm?yorum.

Bu d?zen de?i?meyecek. G?khan T?re derbi ma??ndan ?nce Fuck off derse k?rm?z? kart yer.
                            Emre s?ylerse yemez. Bu hep b?yle olacak.
                            Fuck off dememeyi ??renecekler.
                            ??rencekler diye bir?ey yok asl?nda nihayetinde bunlarda insan hele bizim tak?m veletlerden olu?uyorsa tabiri caizse b?yle adeletsizlikte hemen su koyuverir zaten bizim tak?mda hop noluoz lan diyip diklencek ayakta kalcak sa?lam adam yok bi yere kadar oynarlar sonra heveslerini ince ince do?ray?p k?rd?klar?ndan sonra ??renselerde bi?i yapmak i?lerinden gelmez sen ben gibi de?il sahadakiler malesef.

Yorum Yap

beyler ayni metinden nasil bu kadar farklu seyler anliyoruz ya. bilic gokhani korumuyor, kendi oyuncusunu satiyor tarzinda algilar var. aksine bir tepki verdigini. kendine yapilmis buyuk bir saygisizlik varken olayi sineye cekip tum elestirisini sisteme, federasyona yonelttigini gormuyor musunuz? kac tane bu kadar cesur aciklama yapan, bu kadar besiktas delikanliligina yakisan teknik direktor gordunuz bu ligde?
                              yapmayin, etmeyin arkadaslar

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu a??klaman?n bence tek nedeni olur. Bilic de emreye k?f?r etmi?tir. Heee kendi de etse hi? konu?masa daha iyiydi bo?una medyada malzeme olduk. ?st?ne renkli ntvsporun ba?l??? her?eyi anlat?yor. B?L?C EMREY? DO?RULADI.
                                ?yle bir?ey olacak ve Emre denen karakter yoksunu bunu tv lerde bas bas ba??rmayacak... i?te as?l bu inan?l?r gibi de?il. ayr?ca bence s?ylemlerinde ne bas?na malzeme olacak ne de kendini g?zden d???recek herhangi bir yanl?? yok. bana biraz sinirden biraz ?z?nt?den anlamak istenildi?i gibi anlan?yor gibi geliyor
                                Bekir abi bir olas?l?k olarak belirttim zaten ancak Bilicin Emre'yi aklayacak tarzda konu?mas?na hi? gerek yok. Dostluk centilmenlik ayr? ?ey y?z?ne k?f?r edene olsun s?k?nt? yok demeye getirmek ayr? ?ey. Benim hi? ho?uma gitmedi konu?mas? ele?tirmekte en do?al hakk?m olsa gerek.
                                Tabiki en do?al hakk?n Haktan karde?im tersi bir?ey s?ylemedim zaten, Emre'yi aklayacak konu?ma yapmas? nas?l yanl??sa, hocam?z? ac?mas?zca ele?tirmekte bir o kadar yanl?? bence. Demek istedi?im oydu, yoksa be?enmedi?in herhangi bir ?eyi SAYGI ?er?evesinde tabiki ele?tireceksin, onun i?in burda toplanm?yormuyuz zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X